|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Witam,mam zamiar stworzyć taki mały sofcik ( o ile to mozna tak nazwać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) wszystko oparte było by o pliki .html ,można było by porównywac kursy z kilku buków( Sts,Toto-Mix,Prof,Expekt,GameBookers,BetAndWin oraz SportingBet może w przyszłośći Milenium i Bukmacher Sport) aplikacja porównywała by kursy z : - Piłki Nożnej - Hokeja - Koszykówki - Piłki Ręcznej
Wszystko oczywiście za friko.Aktualizacje z aktualnymi kursami były by pobierane z serwera,oczywiście wszystko będzie działąc ez połączenia z netem. Co myślicie o takim czymś ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 14 |
Widzisz, rzuciłem kilka dni temu podobny temat - patrz temat wyżej/niżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na razie jednak jest niezbyt duże zainteresowanie bukami takimi jak Prof, STS itp. Zresztą osobiście też pracuję nad czymś podobnym = programik + stronka. Jeśli masz jakieś koncepcje chętnie porozmawiam o drobnej współpracy B) Co Ty na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Widzisz, rzuciłem kilka dni temu podobny temat - patrz temat wyżej/niżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na razie jednak jest niezbyt duże zainteresowanie bukami takimi jak Prof, STS itp. Zresztą osobiście też pracuję nad czymś podobnym = programik + stronka. Jeśli masz jakieś koncepcje chętnie porozmawiam o drobnej współpracy B) Co Ty na to? Chętnie pomoge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bo po co robić dwie konkurencyjne aplikacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Wal do mnie na PW
|
|
|
Link skopiowany do schowka