|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
ten bukmacher spadl totalnie na psy w supporcie pracuje jakies dziewcze ktore nie ma pojecia kompletnie co jest piec przysyla mi jakies bzdurne odpowiedzi ze z ich strony wyplata napewno wyszla ale ciekawe jak to mozliwe skoro jej nigdy nie otrzymalem.hmmm zastanawiajace szczerze mowiac juz mi sie nawet pisac do nich nie chce bo wiem ze nic nie wskoram ewentualnie otrzymam pustego maila zwrotnego od pani Katarzyny z supportu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356 |
ten bukmacher spadl totalnie na psy Szczerze? Ja zawsze, od samego początku, miałem ten "twór" za buka II albo nawet III ligi. Pamiętam jak startowali w Polsce w 2006r z bonusem 400zł. Skorzystali chyba wszyscy, a ja nawet konta tam nie założyłem. Nie muszę chyba dodawać że tak już zostanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70 |
Ja już rozgryzłem tego oszusta , robią następujący manewr zapisujesz się i grasz pierwszy zakład. Jeśli pracownik z tak zwanego "risk" oceni że mają do czynienia z graczem to blokują konto i jeśli zakład był wygrany to go anulują i wracają 90% wpłaconych pieniędzy , jeśli przegrany , to po prostu blokują konto i nie dają freebeta , że pieniędzy nie zwracają to nie muszę pisać . Jeśli trafia frajera , który zagra jakąś głupotę albo AKO , to wtedy jest to ich kochany klient(kto zabija kurę znoszącą złote jajka )i dla niego jesli wygra pieniądze są błyskawicznie. Te wszystkie zakazy wielu kont i sprawdzanie dokumentów , nie są po to u bukmacherów by walczyć z hazardem u nieletnich tylko po to by odsiać graczy od kretynów i pozwolić grac wyłącznie tym drugim
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14 |
wczoraj padl mi dysk..zrobilem formata i pomylilem sie chyba 3 razy przy wpisywaniu haslo -> konto zablokowali ( nie korzystalem z zadnych bonosow) i do teraz sie nie odzywaja sie na mail:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
poczekaj,teraz dosyc dlugo odpowiadaja,nawet do 2 dni,wczesniej czy pozniej dostaniesz odpowiedz i odblokuja ci konta pytanie tylko czy warto tam grac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2009
Posty: 4 |
pewnie ze warto grac. jeden z moich ulubionych bukow i jak dotad nie mialem zadnych wyzej opisanych problemow. a co do pozbywania sie graczy, ktorzy probuja wykiwac buka no to jest to normalna rzecz. w kazdej firmie bukmacherskiej sa osoby od tego, by wyszukiwac ludzi, ktorzy graja np. progresja etc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70 |
Nie daj się nabrać szuwi1, nie warto , a Santa Cruz jest albo pracownikiem Betway albo kompletnie jest niekompetetny. Jak to wykiwuje się bukmachera , wygrywając z nim? ty wiesz o czym piszesz Santa Cruz ? Jesli bukmacher wystawia kursy to ja mam prawo grać , bo to jest problem bukmachera . A tobie szuwi! radzę grać u innych , chodz czesciowo uczciwych buków
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
w kazdej firmie bukmacherskiej sa osoby od tego, by wyszukiwac ludzi, ktorzy graja np. progresja etc. Jak chce grac progresje to moja sprawa. Prawda jest taka, ze moze sie zdarzyc, ze dane zdarzenie nie zajdzie i wtopie. Czy progresja to 100% pewny sposob na wygranie z bukiem? Chyba w snach. Pozbywaja sie graczy inteligentnych, bo sama marża im nie wystarcza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2009
Posty: 4 |
Nie daj się nabrać szuwi1, nie warto , a Santa Cruz jest albo pracownikiem Betway albo kompletnie jest niekompetetny. Jak to wykiwuje się bukmachera , wygrywając z nim? ty wiesz o czym piszesz Santa Cruz ? Jesli bukmacher wystawia kursy to ja mam prawo grać , bo to jest problem bukmachera . A tobie szuwi! radzę grać u innych , chodz czesciowo uczciwych buków pracownikiem Betwaya ani zadnej innej firmy nie jestem, chociaz nie zaprzeczam ze chetnie bym zostal bo pewnie niezle placa. jak sie wykiwuje bukmachera? no np. grajac surebety. to w jakims sensie jest kiwanie bukmachera chyba nie zaprzeczysz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
spoko,juz dawno sie polapalem ze Betway to szmelc:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Santa Cruz, sure bet to nie jest wykiwanie bukmachera, tylko skorzystanie z roznych kursow u buków, co innego jakby surebeta zrobic w jednym buku, ale to by dowodzilo otalnej niekompetencji danego bukmachera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Ostatnio zacząłem się interesować freerollami, jakieś 45minut temu zauważyłem, że betway ma je dość często, jako, że konto mam to i chciałem skorzystać, zalogowałem się, zainstalowałem klienta pokera ale gdzie jest teraz ten turniej ? za c*uja nie mogłem znaleźć :/ Scheulded Tournaments ? :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495 |
Wpłaciłem troche kasy przez przelewy24.pl i po 6 godzinach wciaz nicc... Pisalem do polskiego i angielskiego supportu, zadnego odzewu >...
|
|
|
Link skopiowany do schowka