|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
znajdzie sie jakiś nowy sponsor czy nagrody będą tylko z wpisowego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
bez sponsora grac nie mozna  ? w tak dobrym gronie tez mozna "sie pokazac"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
mnie prosze dopisac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
ZAPISYWAC SIĘ !!!!!
Rozmawiam obecnie ze sponsorem, który wykazał zainteresowanie Naszym konkursem. Trwają rozmowy odnośnie kwoty i szczegółów współpracy. Co prawda to jeszcze nic pewnego, ale zapaliło się światełko - jest szansa, tylko że sami możemy ją zmarnować, bo nikt nie będzie sponsorował konkursu, gdzie uczestniczy ok. 10 osób.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 65 |
co trzebarobic zeby sie zapisac i na jakiej zasadzie to polega??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
Wyrazic chec w tym temacie, nastepnie wplacic 50zl wpisowegop( THOM Ciwysle na priv dane ), nastepnie zapoznac sie z regulaminem, ktory jest podpiety w pierwszym poscie i pozostaje grac i wygrywac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 65 |
a co jest do wygrania i w jakis posob sie to odbywa do kiedy trzeba wpłacic mozesz mi wszystko wyjasnic??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Wszystko jest wyjaśnione w 1 poście tego tematu. Jest też doklejony regulamin. Pula wpisowego zależna jest od ilości uczestników i wówczas następuje podział. Oczywiste jest, że im więcej uczestników tym większa pula do podziału. Spójrz sobie na tabelę z poprzedniej edycji konkursu jak to wyglądało. Tam też w 1 poście jest wszystko napisane. Być może znajdzie się sponsor tytularny konkursu - wówczas wygrane będą jeszcze bardziej atrakcyjne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Jest sponsor, któy daje na chwilę obecną 600 zł - odpowiada? Być może w następnej edycji uda się zwiększyć pulę. Odpowiedź muszę dać jeszcze dziś - więc pisać !!! żeby później nikt nie marudził, że coś nie tak.
Tylko tyle na dzień dzisiejszy udało mi się załatwić.
Last edited by THOM; 14/01/2009 21:56.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Odpowiada. Podejrzewam, że na 4/5 dni przed startem konkursu nic innego się nie pojawi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Last edited by THOM; 14/01/2009 22:14.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Do kiedy można się zgłaszać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Zgłaszać można się do rozpoczęcia turnieju czyli do 19.01 Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza wpłata na konto konkursowe wpisowego w wysokości 50 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Do końca tygodnia - osoby które pierwszy raz biorą udział w konkursie. Dla stałych bywalców okres jest dłuższy - tzn. mogą wpłacić pieniążki podczas trwania pierwszego tygodnia konkursu.
Bo zgłoszenie to oprócz chęci udziału to także wpłata wpisowego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Dobra daj THOM namiary kasa się przyda muszę kupić nowy TV 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Dobra - sprawa już chyba definitywnie dogadana. Reszta zależy już od Conrada. Mogę już podać oficjalnie nazwę naszego sponsora - jest to firma ... [color:#3333FF]Betway
Udało mi się za dodatkowe banery reklamowe - zostawić listę buków bez zmian, jednak od następnej edycji jeżeli nadal będziemy współpracować z Betway trzeba będzie zmniejszyć ich liczbę. Już teraz Betway chciał 3 buki MAX [w tym Betway] - ja będę starał się, aby było ok. 5 buków - zobaczymy to tak na przyszłość - chyba, że już teraz coś wywalamy - np. bet24.com ze względu na ich skromną ofertę, a nie że zrezygnowali ze sponsorowania, bo jako sponsor byli OK. i złego słowa o nich nie powiem. Jutro napiszę jakie są wymagania Betway odnośnie uczestników. [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Stich, dominix - co Wami ? Nie bawicie się z nami w tej edycji ? smile
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
dobra, ja tez sie skusze, dopisywać mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
poproszę o dane do przelewu, bo usunąłem starego priva
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|