|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
ostatnie zdanie zawiera błędy powinno być : bo całego sezonu na maksa nie da się grać.............................. sorry za błędy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Czasami trzeba szukać dziury w całym i stąd mój pomysł na OT. Jak sam widzisz "obłożyłem" to typami asekuracyjnymi, aby nie potrzebnie nie strzelić sobie "samobója". Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Lemex choć mecz już trwa,ale wyniku nawet nie podglądam to odradzam , takie myśli szczególnie do remisu ( a la San Jose chyba sprzed sezonu Pewnie byłeś w mniejszości (jak i ja) tych co nie grali progresu na remis San Jose. Bo większość raczej pamięta ten sezon. To było 2 sezony temu http://www.sportsline.com/nhl/teams/schedule/SJ/2006-2007Znam osoby, które dały sobie spokój z bukmacherką jak zbankrutowali czekając na remis San Jose... Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251 |
Ja na dzisiaj przygotowałem Edmonton Oilers .Dwie przegrane w domu i perspektywa wyjazdu do Washingtonu (18-2-1). Edmonton Oilers 1,82 - St Louis Blues Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Co do Bostonu miałem rację , na granie remisów w nhl mam taką teorię , że one nas same znajdują , natomiast bardzo ciężko ich szukać i trafić ............ wczoraj miałem okazję oglądać mecz Panter , noi wrażenie powiem szczerze zrobili , w ogóle sądzę , że grają super kontry i stąd można ich ładnie pocelować podczas gry z teoretycznym fawotyrem,i po ładnym kursie( dodam również , że podczas gry ze słabszym przeciwnikiem można się przewieść) - typowa ekipa do niespodzianek na dziś kuszą mnie Devils + Blackhawks - i to zagram pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Ja na dzisiaj przygotowałem Edmonton Oilers .Dwie przegrane w domu i perspektywa wyjazdu do Washingtonu (18-2-1). Edmonton Oilers 1,82 - St Louis Blues Powodzenia  Dwie ostatnie porażki Oilers z Orkami i Rekinami, to można powiedzieć "normalka", coś co powinno się zdarzyć i się zdarzyło. Wcześniej ograli mało wyraziste Dallas i NYIslanders. Dzisiejszy mecz będzie ostatnim(5) w domu. Później kolejno:Washington, Minnesota i Colorado na wyjeździe. Będzie ciężko o punkty w tych meczach, ale też wcale nie łatwiej dzisiaj, bo "Blusmeni" po długim okresie "mizerii" ocknęli się i zaaplikowali 5 goli Columbus, 6 Vancouver - odnosząc zwycięstwa. St.Louis w tym sezonie nie odniosło jeszcze 3 kolejnych zwycięstw w reg.time, ale jak już strzelają, to można rzec bez opamiętania, bo Overy wśród ich wyników wyraźnie dominują(28 na 40 meczy). W mojej ocenie Over to 50%/50%, a nie zaledwie 33% szans, kurs zbliżony i ryzyko jakby mniejsze. Typ:over5.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251 |
Ja na dzisiaj przygotowałem Edmonton Oilers .Dwie przegrane w domu i perspektywa wyjazdu do Washingtonu (18-2-1). Edmonton Oilers 1,82 - St Louis Blues Powodzenia  2-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
boton dzis bez mannego w bramce, kessela i lucica - przewiduje ciezki boj z bedacym ost. w fenomenalnej formie montrealem hubs ml @2.4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
boton dzis bez mannego w bramce, kessela i lucica - przewiduje ciezki boj z bedacym ost. w fenomenalnej formie montrealem h abs ml @2.4  zawstydzilem sie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 171
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 171 |
boton dzis bez mannego w bramce, kessela i lucica - przewiduje ciezki boj z bedacym ost. w fenomenalnej formie montrealem hubs ml @2.4  Ciężki bój to będzie z całą pewnością. Ciężko typować tu zwycięzcę. Brak Mannego czy Kessela nie jest aż tak straszny bo przecież drugi bramkarz Thomas jest wcale nie gorszy. Bez kessela też sobie poradzą dobrą dyspozycję pokazują ostatnio chociażby Krejci czy Ryder więc ze strzelaniem goli nie powinno być kłopotu, a że Montreal też jest mocno rozpędzony to myślę, że over jest w tym meczu pewką. BOS-MTL OVER 5,5 / 1,91 / bwin
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Dzis zagram sobie na Dzikusow. Po serii 4 wyjazdow 2 przegranych i 2 wygranych przyjdzie sie zmieszyc Minnesocie z Phoenix. Kojoty na wyjazdach spisuja sie srednio, raz juz w Minnesocie przegrali w tym sezonie i to 4-0. Patrzac na historie to ostatnim razem wygrali z Wild na ich lodowisku w sezonie 05/06. W bramce gospodarzy Backstrom natomiast u gosci Bryzgalov.
Wild - Coyotes / 1 / 2.10 / 5/10j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 238 |
a tutaj widze znowu jest cisza ale to nic jedziemy z koksem na dzis widza mi sie dwa meczyki pierwszy to oczywista oczywistosc i mam nadzieje ze to bedzie formalnosc czyli WAS dlaczego ? no nie za bardzo rozumiem 2 porazek z rzedu tej druzyny a ze dzis przyjezdzaja zawodnicy EDM to nie widze lepszego przeciwnika na zlamanie zlej passy goscie to spokojna druzyna z kim maja przegrac to dostana baty z kim wygrac tez im sie uda
drugie spotkanie ktore mnie zainteresowalo to PHI a czemu? a dlatego ze graja z pingwinami a co tam sie dzieje to jest prawie tak samo smieszne jak sytuacja u senatorow trener po kazdej porazce zwala wine na zawodnikow zarzucajac im brak checi do gry wyglada to na sytuacje w polsce gdzie nalatwiej wyrzucic trenera niz zmieniac zawodnikow jedyne co mnie martwi to seria lotnikow u siebie ostatni mecz przegrali u siebie 4 grudnia a wiec sporo czasu minelo a znowu pingwiny maja 4 porazki z rzedu na wyjazdach czy dzisiaj przelamia sie obie serie? mam nadzieje ze nie ale co bedzie juz za niedlugo sie dowiemy tak wiec na dzis
WAS 1.75
PHI 2.10 wszystko na reg czas gry
i taki jeszcze jeden luzny typ TOR czas najwyzszy na wygrana
TOR 2.15 wszystko zedbet
pozdrAVIAm
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
boton dzis bez mannego w bramce, kessela i lucica - przewiduje ciezki boj z bedacym ost. w fenomenalnej formie montrealem hubs ml @2.4  Ciężki bój to będzie z całą pewnością. Ciężko typować tu zwycięzcę. Brak Mannego czy Kessela nie jest aż tak straszny bo przecież drugi bramkarz Thomas jest wcale nie gorszy. Bez kessela też sobie poradzą dobrą dyspozycję pokazują ostatnio chociażby Krejci czy Ryder więc ze strzelaniem goli nie powinno być kłopotu, a że Montreal też jest mocno rozpędzony to myślę, że over jest w tym meczu pewką. BOS-MTL OVER 5,5 / 1,91 / bwin owszem Thomas i Fernandez prezentuja bardzo zblizony poziom, lecz pisanie ze brak Kessela nie jest az tak straszny to juz przesada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Dzis zagram sobie na Dzikusow. Po serii 4 wyjazdow 2 przegranych i 2 wygranych przyjdzie sie zmieszyc Minnesocie z Phoenix. Kojoty na wyjazdach spisuja sie srednio, raz juz w Minnesocie przegrali w tym sezonie i to 4-0. Patrzac na historie to ostatnim razem wygrali z Wild na ich lodowisku w sezonie 05/06. W bramce gospodarzy Backstrom natomiast u gosci Bryzgalov.
Wild - Coyotes / 1 / 2.10 / 5/10j wystep Backstroma niepewny, byc moze miedzy slupkami stanie Harding - natomiast z dobrych wiadomosci: kojoty bez kluczowego obroncy Sauera(43 mecze, 4 asysty) osobiscie typ jak najbardziej popieram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 238 |
Witam ja juz sie wczoraj popisalem i 3 moje "pewne typy" zawiodly na calej linii ale przeciez to jest najlepsza liga swiata i kazdy wynik jest mozliwy tak wiec na dzis tylko 2 typy a mianowicie PIT i OTT dlaczego? PIT wczoraj pewne zwyciestwo nad lotnikami a stoleczni chyba jednak wpadli w lekki dolek bo maja bodajze 4 porazki z rzedu ale maja kilka punktow przewagi w swojej dywizji wiec na razie nie ma paniki natomiast pingwiny wciaz poza PO wiec najwyzsza pora na zdobywanie punktow bo mozna sie obudzic z reka w nocniku i zakonczyc sezon zasadniczy na 7 lub 8 miejscu i pierwsza runda to moze byc wszystko co ugraja w tym sezonie
OTT wczoraj lekka latwa i przyjemna wygrana z CAR dzis mecz wyjazdowy w Atlancie minelo juz pol sezonu wiec jak naprawde chca grac w PO to najwyzsza pora na wygrywanie spotkan ze slabeuszami ja wiem ze OTT ma tylko punkt przewagi nad ATL ale potencjal maja na pewno wiekszy ktory pozwala im myslec o grze w najlepszej 8 swojej konferencji tylko naprawde musza zdobywac wiecej bramek bo na razie jest z tym strasznie krucho tylko oni z calej ligi maja mniej niz zdobytych 100 bramek a ma przeciez u nich kto strzelac prawda?
PIT 2.25
OTT 2.35
oczywiscie ze stawkami bez szalenstw ja zagralem oba spotkania 3.5/10 pozdrAVIAm
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Dzis wybralem spotkanie Caroliny z Toronto. Obie ekipy nie spisuja sie ostatnio zbyt dobrze. Gospodarze maja obecnie serie 3 porazek z rzedu ( wszystkie na wyjezdzie ) natomiast goscie przegrali ostatnie 4 mecze. Carolina u siebie spisuje sie calkiem dobrze szczegolnie ze srednimi zespolami. W bramce Hurricanes Ward a wsrod Maple Leafs wystapi Toskala. Oby Huragany zmiotly Liscie  Hurricanes - Maple Leafs / 1 / 1.9 / 5/10j
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
S. Crosby Knee P. Dupuis Undisclosed R. Fedotenko Hand S. Gonchar Shoulder K. Letang Undisclosed R. Scuderi Face M. Talbot Undisclosed M. Zigomanis Shoulder
nie dosc, ze ost pingiwny notowaly bardzo kiepskie(zeby nie powiedziec tragiczne) wyniki, to do dlugiej listy kontuzjowanych doszly dzis takie naziwska jak : Crosby, Talbot czy Scuderi
Giguere notuje 1.50 GAA przeciwko Pitts,wygrywajac 3 z 4 meczy przeciwko nim
ja dzis grubo gram Ducks w 60' @2.6
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
No i Anaheim przyzwoicie zaprezentowali się w swoim ostatnim meczu granym z Detroit.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Dzis krotko bo nie ma czasu, over na Florydzie wyglada dobrze, Panthers bardzo overova ekipa a Phila tez lubi postrzelac, w bramkach Vokoun i Niittymaki.
Panthers - Flyers / over 5,5 / 1.83 / 5/10j
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Colorado ostatnio sie przebudzilo po 3 porazkach i pokonalo Calgary 6:2. Na ostatnie 4 mecze u siebie wygrali 3 pokonujac Pittsburgh czy Chicago. LA natomiast w ostatnim czasie wygralo wyjazdowe spotkanie w Minnesocie jednak wczesniej byly wyjazdowe porazki w Dallas i Anaheim. Raz juz w tym sezonie obie ekipy spotkaly sie sie na lodzie Avalanche i gospodarze zdekladowali Kings 6:2, dzis licze takze na wygrana choc moze nie az tak okazala. W bramce Avs Budaj, w LA Quick.
Avalanche - Kings / 1 / 2.00 / 5/10j
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|