|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
jeden z transferow pogoni ktory mozna bylo zaliczyc do udanych dla mnie szok [']['][']
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Dlaczego szok?
Wszyscy kiedyś umrzemy - jeden w wypadku, drugi na raka, a jeszcze inny śmiercią naturalną... może i brutalna, ale też normalna kolej rzeczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
[ Linked Image] było ich wielu, tych młodych [']
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Jeden z lepszych obcokrajowców grających w ŁKSie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
Jeszcze na mecze chodziłem, jak claudio gral
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Jeden z lepszych obcokrajowców grających w ŁKSie  Pogoni tez  Szacunek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
co to ma do tematu ??
jak dla mnie głupie zachowanie,
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Jun ten aktor też zmarł po zakończeniu kręcenia filmu "Nocny Rycerz" pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Jun ten aktor też zmarł po zakończeniu kręcenia filmu "Nocny Rycerz" pozdro. raczej sie zaćpał
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
co to ma do tematu ??
jak dla mnie głupie zachowanie, We Włoszech to standard na pogrzebach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Czym się f4ls0n różni jedno od drugiego? Co to znaczy "raczej"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Czym się f4ls0n różni jedno od drugiego? Co to znaczy "raczej"? A no tym się różni że jeśli się zaćpał to znaczy że był używając najmniej wulgarnego określenia głupi, dla ludzi biorących narkotyki nie mam za grosz szacunku, a nie mówię tego bezpodstawnie, straciłem przez fete wieloletniego przyjaciela, niestety od nas wolał białko, i za dobrze to sie nie skończyło... Ćpanie, czy zapijanie się a w konsekwencji zgon to wolny wybór, a choroba ( czasem i śmiertelna w skutkach ) czy nieszczęśliwy wypadek ( nie z naszej winy) na to wpływu nie mamy... O to mi chodziło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Ja tam się z tym nie zgadzam.
Skoro sam napisałeś, że wolał to może miał powód, może to właśnie lepsze życie, może dało mu to jakąś możliwość realizacji, której inaczej osiągnąć nie mógł? A że z boku żywot narkomana wygląda tragicznie, to nie znaczy, że ludzie latami szprycujący się herą są bardziej nieszczęśliwi.
Każdy wybiera sam, a poświęcenie życia dragom wcale nie musi być z definicji głupsze niż "przykładne życie". Przecież wszystko i tak opiera się na głupich reakcjach chemicznych, więc w zasadzie bez różnicy w jaki sposób pobudzasz swoją serotoninę. Twój kumpel , jak i inni(mówię tu o innych specyfikach) prawdopodobnie przeżył w życiu momenty, które Tobie nigdy dane nie będą. I o tym też pomyśl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
O śmierci Ledger'a było już tyle historii... . Lepiej przemilczeć bo i tak nigdy nie poznamy prawdy a aktorem był bardzo dobrym i za to mu chwała. [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|