Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 27 1 2 3 4 5 26 27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Eliminacje trwają do 18, a Ty podajesz mecze na 19. Do końca eliminacji nie ma co już zagrać. Eliminacje zakończone.

Niestety spałeś od poniedziałku, więc nie wylewaj swoich frustracji. Trzeba było śledzić ofertę, w dodatku jeszcze ponaglałem z podawaniem typów.

Próbujesz w śmieszny sposób podając niedozwolone typy uniknąć kary. I nie strasz sponsorem...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
Nie myśl sobie że trafiłeś na jakiegoś szczeniaka którego tak łatwo spławisz. Później dokładnie przedstawie sprawę skoro tak do tego podchodzisz.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Masz do tego prawo i przedstawiaj komu chcesz i gdzie chcesz. Decyzja pozostanie niezmieniona.

Pamiętaj że sponsor jest dla Ciebie i dla innych grających a nie prowadzących konkurs. My z majnerem jedynie poświęcamy swój własny czas dla Was, ale widze że decyzja o reaktywacji konkursu była jednak chybionym pomysłem.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
20. punkt regulaminu wyraźnie mówi, że typy podajemy wg OOP. Mecze nocne z niedzieli na poniedziałek z AO to mecze poniedziałkowe wg czasu australijskiego, więc nie zaliczają się do eliminacji = liczone są tak, jakby nie zostały podane.

Był tydzień na podanie typów w eliminacjach, trzeba było jeszcze dłużej czekać smirk

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
D
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
18 tez sa mecze a eliminacje maja trwac do 18 co jest grane że nie mozna tytpowac jak zostały zamkniete to przed czasem i takie walenie

Last edited by Piostar; 18/01/2009 00:09.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Możesz podać jakie mecze są rozgrywane 18 stycznia?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
D
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
Pio czy ja twoje posty edytuje - nie , boisz sie krytyki - chyba tak a to co napisałem wyzej to prawda w ofercie unibet jest ok 80 meczy do typowania ma 18.01 sprawdż to sobie

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
D
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
ok zwracam honor te mecze sa z 19.01

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
W ofercie Unibetu jest 80 meczy na noc z niedzieli na poniedziałek. Rozpoczynają się o godzinie 01.00 dnia 19 stycznia, czyli już po zakończeniu eliminacji. W dodatku jest coś takiego jak pkt 20 regulaminu mówiący o OOP.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Edytuje bo na bluzgi nie pozwole.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!!
!!Visca el Barça!!
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
Originally Posted by Piostar
My z majnerem jedynie poświęcamy swój własny czas dla Was, ale widze że decyzja o reaktywacji konkursu była jednak chybionym pomysłem.
Oczywiście, że pomysł nie był chybiony. Jest moim zdaniem (myślę, że nie tylko moim) jeden z najlepiej prowadzonych konkursów na mecz.pl. Jak miałbym się do czego przyczepić, to chyba byłby problem. Szybki kontakt, sprawna organizacja, a tymczasowe wyniki, które podawałeś ... piwo

Nie ma co się przejmować wyjątkami. Poza tym myślę, że potrzeba tutaj trochę mniej emocji, a trochę więcej rozumu, bo choć nagrody są ok, nie gramy tutaj o miliony dolarów.

Tak więc róbcie swoje, bo robicie to dobrze, a tych od straszenia sponsorami ja bym ignorował (stany niższe stanów niskich)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ze sponsorami to jednak radze delikatnie, raz tak bylo ze jakis frustrat opisal sponsorowi cos co bylo w sumie klamstwem, ale opisal i sponsor sie wycofal...
Dlatego lepiej nie srac do wlasnego gniazda smirk

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,417
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,417
Likes: 11
Originally Posted by kenner
Nie myśl sobie że trafiłeś na jakiegoś szczeniaka którego tak łatwo spławisz. Później dokładnie przedstawie sprawę skoro tak do tego podchodzisz.

laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nie bede komentowal bezpodstawnych i bezsensownych wypowiedzi frustratow typu kenner.
Chcialbym tylko powiedziec, ze to najlepszy konkurs tenisowy w jakim bralem udzial (a w kilku udzial bralem) nie tylko ze wzgledu na nagrody, ale przede wszystkim ze wzgledu na mozliwosci w doborze typow i dynamike konkursu i dlatego pomysl z reaktywacja na pewno nie byl chybiony.
Pozdro dla prowadzacych.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Na pewno jest to konkurs prowadzony bardzo dobrze od strony technicznej, w czym zasługa Piostara i Majnera, wkładaja sporo pracy w to co robią. Tak trzymac.

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Piostar i Majner - klasa światowa w prowadzeniu tego konkursu. Wielkie podziękowania za Waszą pracę. A co do pretensji to zawsze komuś coś nie pasuje (mi dawniej również wink ), ale po to jest chyba regulamin żeby go przestrzegac także proponuję już się nie zajmowac frustratami, a rozlosowac pary 1 rundy wink A co do skargi do sponsora to jak wejdzie na forum to sam zobaczy co i jak także spokojnie Panowie smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Dokladnie organizatorzy robia ten konkurs bez zarzutu i jak najbardziej maja racje, jesli typy z oferty sa na 19.01 to wszystko ok, problem by byl gdyby w ofercie byla data 18.01 i 23;59 wtedy poniesliby porazke na calej lini, w koncu konkurs do polnocy 18.01, ale jako ze unibet wyznaczyl 19.01 i 00;00 to maja racje smile

Co do wyslania typow nieregulaminowych w EEL aby nie dostac walkoweru wystarczy zapodac jakikolwiek typ w wyznaczonym terminie, no ale to zalezy od organizatorow czy ida na reke takim gracza, chociaz przyznam ze wywalenie na 3 edycje za cos takiego jest conajmniej dziwne, kiedys tak polecialem, mialem wazny wyjazd i nie podalem typow w danym tygodniu, pozniej pol roku banicji smirk

Dołączył: May 2003
Posty: 854
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 854
czesc,

prosze o poprawienie w tabelce wynikow mojego rezultatu...typ numer 2 mam nietrafiony a kvitova przeciez wygrala

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Poprawione piwo

Dołączył: May 2006
Posty: 367
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 367
witam szefunncio ;] nie rozliczyles mi tego typu !! :
#2 2009-01-12 23:00
Kohlschreiber, P-Hrbaty, D under 22,5 @1,78

Strona 3 z 27 1 2 3 4 5 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, betowiec, burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, rymoholik, $-man, aker), 3,324 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1