|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Eliminacje trwają do 18, a Ty podajesz mecze na 19. Do końca eliminacji nie ma co już zagrać. Eliminacje zakończone.
Niestety spałeś od poniedziałku, więc nie wylewaj swoich frustracji. Trzeba było śledzić ofertę, w dodatku jeszcze ponaglałem z podawaniem typów.
Próbujesz w śmieszny sposób podając niedozwolone typy uniknąć kary. I nie strasz sponsorem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601 |
Nie myśl sobie że trafiłeś na jakiegoś szczeniaka którego tak łatwo spławisz. Później dokładnie przedstawie sprawę skoro tak do tego podchodzisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Masz do tego prawo i przedstawiaj komu chcesz i gdzie chcesz. Decyzja pozostanie niezmieniona.
Pamiętaj że sponsor jest dla Ciebie i dla innych grających a nie prowadzących konkurs. My z majnerem jedynie poświęcamy swój własny czas dla Was, ale widze że decyzja o reaktywacji konkursu była jednak chybionym pomysłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
20. punkt regulaminu wyraźnie mówi, że typy podajemy wg OOP. Mecze nocne z niedzieli na poniedziałek z AO to mecze poniedziałkowe wg czasu australijskiego, więc nie zaliczają się do eliminacji = liczone są tak, jakby nie zostały podane. Był tydzień na podanie typów w eliminacjach, trzeba było jeszcze dłużej czekać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
18 tez sa mecze a eliminacje maja trwac do 18 co jest grane że nie mozna tytpowac jak zostały zamkniete to przed czasem i takie walenie
Last edited by Piostar; 18/01/2009 00:09.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Możesz podać jakie mecze są rozgrywane 18 stycznia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
Pio czy ja twoje posty edytuje - nie , boisz sie krytyki - chyba tak a to co napisałem wyzej to prawda w ofercie unibet jest ok 80 meczy do typowania ma 18.01 sprawdż to sobie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
ok zwracam honor te mecze sa z 19.01
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
W ofercie Unibetu jest 80 meczy na noc z niedzieli na poniedziałek. Rozpoczynają się o godzinie 01.00 dnia 19 stycznia, czyli już po zakończeniu eliminacji. W dodatku jest coś takiego jak pkt 20 regulaminu mówiący o OOP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Edytuje bo na bluzgi nie pozwole.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!! 
|
|
!!Visca el Barça!! 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423 |
My z majnerem jedynie poświęcamy swój własny czas dla Was, ale widze że decyzja o reaktywacji konkursu była jednak chybionym pomysłem. Oczywiście, że pomysł nie był chybiony. Jest moim zdaniem (myślę, że nie tylko moim) jeden z najlepiej prowadzonych konkursów na mecz.pl. Jak miałbym się do czego przyczepić, to chyba byłby problem. Szybki kontakt, sprawna organizacja, a tymczasowe wyniki, które podawałeś ...  Nie ma co się przejmować wyjątkami. Poza tym myślę, że potrzeba tutaj trochę mniej emocji, a trochę więcej rozumu, bo choć nagrody są ok, nie gramy tutaj o miliony dolarów. Tak więc róbcie swoje, bo robicie to dobrze, a tych od straszenia sponsorami ja bym ignorował (stany niższe stanów niskich)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Ze sponsorami to jednak radze delikatnie, raz tak bylo ze jakis frustrat opisal sponsorowi cos co bylo w sumie klamstwem, ale opisal i sponsor sie wycofal... Dlatego lepiej nie srac do wlasnego gniazda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Nie bede komentowal bezpodstawnych i bezsensownych wypowiedzi frustratow typu kenner. Chcialbym tylko powiedziec, ze to najlepszy konkurs tenisowy w jakim bralem udzial (a w kilku udzial bralem) nie tylko ze wzgledu na nagrody, ale przede wszystkim ze wzgledu na mozliwosci w doborze typow i dynamike konkursu i dlatego pomysl z reaktywacja na pewno nie byl chybiony. Pozdro dla prowadzacych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
Na pewno jest to konkurs prowadzony bardzo dobrze od strony technicznej, w czym zasługa Piostara i Majnera, wkładaja sporo pracy w to co robią. Tak trzymac.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Piostar i Majner - klasa światowa w prowadzeniu tego konkursu. Wielkie podziękowania za Waszą pracę. A co do pretensji to zawsze komuś coś nie pasuje (mi dawniej również  ), ale po to jest chyba regulamin żeby go przestrzegac także proponuję już się nie zajmowac frustratami, a rozlosowac pary 1 rundy  A co do skargi do sponsora to jak wejdzie na forum to sam zobaczy co i jak także spokojnie Panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dokladnie organizatorzy robia ten konkurs bez zarzutu i jak najbardziej maja racje, jesli typy z oferty sa na 19.01 to wszystko ok, problem by byl gdyby w ofercie byla data 18.01 i 23;59 wtedy poniesliby porazke na calej lini, w koncu konkurs do polnocy 18.01, ale jako ze unibet wyznaczyl 19.01 i 00;00 to maja racje  Co do wyslania typow nieregulaminowych w EEL aby nie dostac walkoweru wystarczy zapodac jakikolwiek typ w wyznaczonym terminie, no ale to zalezy od organizatorow czy ida na reke takim gracza, chociaz przyznam ze wywalenie na 3 edycje za cos takiego jest conajmniej dziwne, kiedys tak polecialem, mialem wazny wyjazd i nie podalem typow w danym tygodniu, pozniej pol roku banicji 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 854 |
czesc,
prosze o poprawienie w tabelce wynikow mojego rezultatu...typ numer 2 mam nietrafiony a kvitova przeciez wygrala
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Poprawione 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 367 |
witam szefunncio ;] nie rozliczyles mi tego typu !! : #2 2009-01-12 23:00 Kohlschreiber, P-Hrbaty, D under 22,5 @1,78
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|