Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
#28394 05/11/2003 19:44
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Kontynuacja TEMATU [mecz.org]

Last edited by Experto; 15/11/2005 18:03.
Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Ja tez powaznie sie zastanawiam nad postawieniem na PSV(-1), ale zauwazmy ze podobna sytuacja byla juz wczoraj...bleuz tez stawial na Brugge, a po jakims czasie polowa typow znikla i nagle byl typ na Milan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
wiec moze dzisiaj tez sie cos zmieni...poki co poczekam i nie stawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Oplacilo sie czekac...ja osobiscie stawiam jego typy nieco przed meczem...plaska stawka, jasne, ale bez rzadnych szalenstw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Ten Far-East-Group musi być bajkopisarzem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Być może jego typ na dziś jest dobry, ale oto uzasadnienie:
Quote
JUST GOT INFO FROM OUR HQ...

UEFA MANAGEMENT HAD DISCUSSION WITH THE MANAGERS OF THE OLYMPIAKOS..

UEFAM: HELLO ,TONITE I HAD TO TELL YOU, TONITE YOU MUST PULL...DONT WIN ....HOW??

MANAGER: HOW THAT CAN BE...COZ THE HOME FANS IS ALL PRESSURING US TO WIN....

UEFAM: HEY, THAN IF YOU CANNOT TAKE MY ORDER, ITS FINE..I WILL TALK TO YOUR BOSS LATER...

MANAGER: PLD DONT DO THAT....OK I AGREE NOT TO WIN ...

UEFAM: BCOZ YOU SO ARROGANT..I WANT YOU TO LOST THE GAME , HOW???

MANAGER: SORRY , PLS ALLOW ME TRY TO DRAW THE GAME....AT LEAST FOR THE HOME FANS!!

UEFAM: THATS UP TO YOU...MAKE SURE YOU DONT WIN IT...AS I KNOW GALATASARY IS MORE STRONGER THAN OLYMPIAKOS....

MANAGER: OK I ARRANGED IT TO MY PLAYERS.....

UEFAM: GALATASARY DONT KNOW ABOUT IT...ITS A HOLY MONTH OF RAMADHAN ....I CANT SPEAK TO THEM...

MANAGER: I WILL TRY MY BEST TO GIVE GALATASARY A WIN HERE..

..............TAKE GALATASARY ..N TRY SCORELINE 2-1....

ALSO CAN TRY 1-0 .....
Niezłe uważam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
jak na razie jego typy wygladaja nastepujaco...

31026165 5 Nov 03 20:57 Arsenal 0 : 1 1/4 Dynamo Kiev 50,000.00
31026169 5 Nov 03 20:58 Monaco 0 : 1/4 Deportivo La Coruna 50,000.00
31026174 5 Nov 03 20:59 Real Sociedad 0 : 0 Juventus 50,000.00
31026179 5 Nov 03 21:00 Bayern Munich 0 : 1 Olympique Lyonnais 50,000.00
31026187 5 Nov 03 21:01 Olympiakos Piraes 0 : 1/2 Galatasaray 50,000.00
31026193 5 Nov 03 21:02 PSV Eindhoven 0 : 1 AEK Athen 50,000.00

z czterema typami sie zgodze, natomiast 2 ostatnie mi nie pasuja..typowalbym na Olympiakos i PSV...a tak w ogole, to chyba trzeba by zalozyc nowy temat "Bleuz" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale generalnie i tak asiany rzadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał sewcio:

Gamonie to nie do wszystkich tylko tych co nie maja pojecia i trzeba im wszsytko tlumaczyc a potem ppisza ze mistrz głebokich tekstow i swistak zawija w sreberka - tzreba im 100 razy powtarzac tlumaczyc nie wierza w ustawiane mecze albo cos innego...
ROTFL - ostatnie wiesci od membera uefa management glosza, iz czesc bukmacherow "podkupila" Blueza i skutecznosc zacznie mu spadac.

PS. Azjaty sa wsciekle, ze nie tylko one maja na tym zarabiac i wyznaczyly wysoka nagrode za pewnego mieszkanca Tuczna, ktory od 12 lat gra, a ostatnio nawet plaska stawka, o ktorej wyczytal na jednym ze znanych serwisow traktujacych o profesjonalnych gamblerach.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
C
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
MANAGER: SORRY , PLS ALLOW ME TRY TO DRAW THE GAME....AT LEAST FOR THE HOME FANS!!

po prostu piekne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Stach duzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Stach:
Ten Far-East-Group musi być bajkopisarzem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Być może jego typ na dziś jest dobry, ale oto uzasadnienie: [...]
Stach nie slyszales o ustawianych meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ? Boli mnie tylko to, iz Uefa ustawia mecze, podobnie ATP w tenisie, a karze pozniej tenisistow, ktorym wczesniej ustawila pojedynek. Nie ma sie juz komu poskarzyc nawet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wyobrazacie sobie co to by bylo jakby on trafial od dwuch miesiecy 100%..????

Przeciez wiesc o tym rozeszlaby sie jak diabli i wszsyscy by obstawiali bo... to tak jakby znali przyszlosc!!
Gosciu troche rzecywiscie koloryzuje moim zdaniem nawet- ja za bardzo w pewne rzeczy tez nie wierze ale my sami nie wiemy jak to mozliwe skoro trafia mecze z dokladnoscia wieksza od zwyklego handicappera..

Pamietajcie ze 60% to w dlugim okresie zbyt duzo jesli chodzi o trafnosc typow a tu mówimy o 75-80%... Wiekszosć osób nie zdaje sobie z tego sprawy... tak

Mówia że gosc ma farta jest dobr albo cos jeszce ze na tylu grajacych mu to wychodzi itd. Tylko dlaczego on jest jeden i ma 78% a reszt jak Bóg przykazał i matematyka 55-58%...???

Jak ktos mi to wyjasni to bede wdzieczny... albo niech tak sie zaangazuje w typowanie nagrywa mecze ogląda je po 10 razy analizuje wszsytko po kilka godzin i niech tak sie dobrze zna na pilce ze wytypuje dla nas te 75% trafnych niezaleznie czy to bedzie w danym dniu 3 6 czy 18 meczów...

Pierwszy bede kupował od niego typy ( jesli jest sens by je sprzedawac- mozna przeciez zarobic samemu grahjąc przy takiej skutecznosci) a innym dac przy okazji zarobic z czystej altruistycznej zyczliwosci...

Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Quote
Oryginalnie wysłał sewek:
[qb]

Mówia że gosc ma farta jest dobr albo cos jeszce ze na tylu grajacych mu to wychodzi itd. Tylko dlaczego on jest jeden i ma 78% a reszt jak Bóg przykazał i matematyka 55-58%...???

Jak ktos mi to wyjasni to bede wdzieczny... [/qb]
.. wyjaśnienie jest proste - matematyka - przy tak dużej liczbie typujących w konkursie (ponad 22 000) zawsze nastąpi jakieś odchylenie od średniej - Bluez jest po prostu "takim odchyleniem" , a nie jakims niesamowitym typerem , to tak jakby 22 000 osób rzuciło kikaset razy kostką do gry , zawsze się znajdzie się jakaś osoba która będzie miała dużo więcej szóstek od innych

ps. być może faktycznie Bluez jest naprawdę dobry , ale to musiało by się okazać na duuuużo większej próbie typów (co najmniej 1000) typów

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
B
b6 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
sewek, moze byc tak ze ten gosc ma jakis dar i wtedy gowno z jakichkolwiek analiz itp. Sluchaj, sa tacy goscie. Jest w Polsce taki jasnowidz Jackowski ktory zrobil niesamowita furore w Japonii. Dostal oficjalnie od jednostek policji kupe dyplomow i podziekowan za rozwiazanie spraw tzw. "nie do rozwiazania". Slyszalem nawet o przypadku ze dotykajac jakiejs rzeczy powiedzial ze chlopak ktory utonal 5 lat temu nie utonal, ale dostal w glowe wioslem wpadl to wody i dopiero wtedy utonal. Zrobiono ekshumacje zwlok, po 5 latach i odkryto rzeczywiscie slad na czaszce. To tak troche off-topic. Jesli to sie utrzyma przez 2 lata na wysokosci 85 % to jak to wyjasnisz racjonalnie? Oczywiscie bardziej prawdopodobne jest cos takiego: gosc ma na razie szczescie, to ze typuje z taka skutecznoscia mozna powiedziec ze to fart, tak jak ktos trafia w lotka albo cos w tym stylu tylko tutaj ten fart przeciaga sie troche w czasie. Zobaczymy co bedzie na 6 miesiecy. Ryzyko jest zawsze. Gosc teraz jest na fali. Tak jak z gielda. Jest jakas mega hossa ktorej nie bylo przez iles tam lat. Wszyscy mowia ze to juz dluzej nie pociagnie, ze sie zawali a rynek na nic nie patrzy, dalej za******la. Ale zawsze jest moment gdy ktos lapie sie na szczycie i wtapia kupe szmalu. Sa akcje ktore przez rok ida w trendzi horyzontalnym a nagle bez wiekszych powodow jest wyrwa na wykresie - luka hossy na danej spolce lub luka bessy (zobacz: http://bossa.pl/notowania/wykresy/). Wejdz w notowania cialge i wybierz np. 12 PIAST). Tak samo moze byc z tajperem. Typer to pewnego rodzaju spolka, ktora raz jest w lepszej raz w gorszej kondycji. Bukamcherka na najwyzszym poziomie - zarabialnosc polega na sledzeniu wykresow skutecznosci dobrych typerow. Klania sie tu analiza techniczna - fale eliota itp., liczby fibonnaciego itd. ktore tu w pewien sposob sie tez sprawdzaja. W takich ukladach rozproszonych gdzie nie ma manipulacji wiekszych statysycznie: bukamcherka, forex (handel parami walut) to sie sprawdza wysmienicie. Sprobujcie, zobaczycie jakie beda ofekty w dluzszym czasie. A zlota zasada brzmi: dywersyfikacja ryzyka, tzn. nigdy nie bazuj na typach jednego dobrego typera: znadz 2,3 4 i wtedy graj. Tak robia profesjonalisci w handlu walutami, rzadka graja na jednej parze: no chyba ze ktos robi daytrading.
pozdr. Duzych wygrancyh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
znalazl ktos posty Far-East-Group ???
dajcie link

nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
Quote
Oryginalnie wysłał Adiq:
[qb]jak na razie jego typy wygladaja nastepujaco...

31026165 5 Nov 03 20:57 Arsenal 0 : 1 1/4 Dynamo Kiev 50,000.00
31026169 5 Nov 03 20:58 Monaco 0 : 1/4 Deportivo La Coruna 50,000.00
31026174 5 Nov 03 20:59 Real Sociedad 0 : 0 Juventus 50,000.00
31026179 5 Nov 03 21:00 Bayern Munich 0 : 1 Olympique Lyonnais 50,000.00
31026187 5 Nov 03 21:01 Olympiakos Piraes 0 : 1/2 Galatasaray 50,000.00
31026193 5 Nov 03 21:02 PSV Eindhoven 0 : 1 AEK Athen 50,000.00

z czterema typami sie zgodze, natomiast 2 ostatnie mi nie pasuja..typowalbym na Olympiakos i PSV...a tak w ogole, to chyba trzeba by zalozyc nowy temat "Bleuz" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale generalnie i tak asiany rzadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
poczekamy ,zobaczymy............

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
1. Powtarzam APEL do ludzi, którzy kopiują typy ze strony AB!
Zaznaczajcie jakoś na co jest postawione, bo przy kopiowaniu podkreślenie i pogrubienie znika i jest tylko "oferta"

2. Chyba muszę wam pokazać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , że 67-75% skuteczności w asianach to wcale nie taka wielka sztuka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Ruszam od następnego sezonu , czyli po 10.listopada.

pozdrowienia
wuzz

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dobrze to zobaczcie na 50 To Basnkrupt i powiedzcie dlaczego nie ma zadnego typera z 22% iloscia trafien i 78% nietrafień.

W Asian Bookie mozna grac nawet jak sie zbankrutowalo i wierzcie mi ludzie dalej graja skorpo odchylenie jest w tym przypadku to dziala to w dwie strony czyz nie?? A moze nie według was....

Ja wam powiem jedno analizujac to co muwi guru na www.professionalgambler.com [professionalgambler.com] ( chyba napisze do niego list proszący o opinie) w sprawie tych procentów to jest to moim zdaniem mało prawdopodobne.... moze to rzeczywiscie jasnowidz ( narazie??)

Pamietajcie ze to sie KONCZY 10 Listopda i nie wiadomo czy Bleuz bedzie typowal dlaej...
Tu nie chodzi o to ze on wygra ten konkurs - byli juz tacy co wygrali pierwsze i drugie i potem nic nie zdzialali tu chodzi o niespotykany procent trafnych typów 78% w tym przypadku - odchylenie jes za duze a ja z prawdopodobienstwa mialem jako jedyny 5 z matmy w klasie ( z klasowki) chyba wiecie dlaczego????

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
I jeszce

Celtic -Andrelech typ 1 0:3/4 na razie 3:0 HT ja tego nie obstaweilem bo musialem wyjechac i wczesniej obstawilem ta reszte choc az mnie korcilo postawic ten Celtic samemu ale swoim typom na razie nie ufam....

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
zwykle jeżeli nie wchodzi to większość tego nie obstawiała w przeciwieństwie do tego co weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał sewek:
[qb]
moze to rzeczywiscie jasnowidz?[/qb]
Gdzieś kiedyś wyczytsłem, że żadnemu jasnowidzowi nie udało sie wytypować wszystkich liczb na loterii. W sumie to nie to samo, ale pocieszające jest to, że w 80% przepowiednie jasnowidzów sie sprawdzały (według tej lektury)w innych dziedzinach. Być może nikt nie podchodził do bukmacherki w ten sposób i tu nagle znalazł się jeden, który zamyka oczy i widzi cieszący się Lyon w Monachium ( przykład)i na tej zasadzie stawia. Było też coś w tej lekturze (niestety nie pamiętam tytułu)o ludziach (wróżbitach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> )którzy według daty urodzenia poszczególnej osoby ustalały (według ukladu gwiazd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) jak ta osoba może się czuć, czy bedzie sprzyjać jej szczęscie, czy jest to dobry okres itd i wiele innych pierdół w które sam nie wierze. Sprawdzalność w tym przypadku była podobna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Czyżby nasz bohater miał w pokoju jaką kulę ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Z drugiej stromny mózg człowieka jest niezbadany i cholera wie jaki diabeł w nim siedzi ( a może kontrakt z nim podpisał ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Lyon mu wszedł...ale AEK już nie. Wiadomo, że nigdy wszystko nie wchodzi, ale z handicapem 0:1 na AEK to przesadził. Ja na szczęscie dałem 0:1 na PSV. Niektóre typy na pierwszy rzut oka wali na siłę.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Sewek poszukaj może far-east-group gdzieś napisał, że Monaco wygra 8:3 a wszystko zaplanowała UEFA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
O czym wy mowicie Lyon mu nie wszedl, typowal Bayern 0:1...

ogolnie dzis kiepsko mu poszlo

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,955 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1