Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
jak coś to mogę pomóc w podsumowaniu paru kolejek smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
no to mamy stalone seba30 od tej kolejki do 39, a t-error 40 i 41 i uda sie nam zakonczyc te edycje BC grin

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
*ustalone

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
grin
Originally Posted by SOUDAL
no to mamy stalone seba30 od tej kolejki do 39, a t-error 40 i 41 i uda sie nam zakonczyc te edycje BC grin

grin może nie do 39 ale pare kolejek czemu nie

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Bieżącą kolejkę i następne aż do kolejki 4-5 stycznia nie będę w stanie rozliczyć. Jestem w tym tygodniu udupiony maksymalnie czasowo, a 22 wylatam do UK tongue Wracam 3 stycznia.
Proszę chętnych o jakąś mobilizację, czy też wcześniejsze ustalenia kto się zajmie poszczególnymi kolejkami.

pzdr

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Originally Posted by [T
-error]Bieżącą kolejkę i następne aż do kolejki 4-5 stycznia nie będę w stanie rozliczyć. Jestem w tym tygodniu udupiony maksymalnie czasowo, a 22 wylatam do UK tongue Wracam 3 stycznia.
Proszę chętnych o jakąś mobilizację, czy też wcześniejsze ustalenia kto się zajmie poszczególnymi kolejkami.

pzdr

tak jak pisałem wcześniej mogę zająć się rozliczeniem paru kolejek, więc aktualną i następne do powrotu [T]-errora biorę na siebie

jak ktoś chce się włączyć w rozliczenie to możemy się zamieniać co kolejkę lub dwie

pozdr smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
przydala by sie decyzja czy gramy w niedziele osobna kolejke czy nie, troche pozno i nic nie wiadomo, potem moze sie okazzac ze beda mieli pretensje co niektorzy

ja uwazam ze nie ma sensu juz grac tej kolejki, za duzo osob nie zatypuje najprawdopodobniej

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Ja nie gralem z powodu wyjazdu , wiec jak bedzie jedna kolejka to mi tam bedzie nieco obojetne.

Wkoncu ile mozna kolejek opuszczaja organizatorzy ???

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Originally Posted by SOUDAL
przydala by sie decyzja czy gramy w niedziele osobna kolejke czy nie, troche pozno i nic nie wiadomo, potem moze sie okazzac ze beda mieli pretensje co niektorzy

ja uwazam ze nie ma sensu juz grac tej kolejki, za duzo osob nie zatypuje najprawdopodobniej

jak na razie w 21 kolejce zatypowało tylko 15 z 26 graczy, więc naprawdę nie widzę sensu na siłę rozgrywać jutrzejszej kolejki jako osobnej,
przynajmniej Ci co jeszcze nie typowali będą mieli jutro z czego wybrać i jeszcze dołączyć z typami do bieżącej kolejki

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Wg mnie powinna byc mozliwosc wyboru i ta kolejka proponuje dla chetnych kto chce to gra,a kto nie, to nie gra bez zadnych konsekwencji

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Z tego co pamietam, mialy byc dwie kolejki smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
brak głównego wodzireja i wszystko jakoś zbacza z właściwego toru

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

To co poniżej, to słowa konstruktora, gdy ustalał terminarz

Quote
Cwiercfinaly BC proponuje rozegrac w pierwszy weekend stycznia co zbiegnie sie z 3 runda pucharu Anglii. Polfinaly Pucharu BC 4 pozostali w rywalizacji zawodnicy rozegraja w ostatni weekend stycznia kiedy odbedzie sie 4 runda Pucharu Anglii + niepelne kolejki L1 i L2.

Rozumiem przez to, że za tydzień gramy półfinał pucharu ???


Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Nom smile

Ja bym dodatkowo zaproponował, wybiegając leTko w czasie, by finału Pucharu BC rozegrać nie w maju, tylko w możliwe najbliższym terminie ... do ustalenia z finalistami.

Mam nadzieję, że nie będzie z tym większych problemów; szczerze powiem, że mi tak wygodniej wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
Wszystkie ligi graja w srodku tygodnia, myśle że wypadało by zagrać tu middla (jest wiecej meczy niż w weekend gdzie gra np FA Cup zamiast Premiership) - a założenie było takie by grać zawsze wtedy gdy grają wszystkie ligi

Myśle że powinna tu zapaść szybka decyzja [T]-errora albo seba30 i już teraz założony temat żeby każdy był świadomy że jest kolejka smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
3-4 marca zostanie rozegrany Finał Pucharu British Club pomiędzy Eldorado a Ezquerro smile

Kolejka ligowa w weekend

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
z braku czasu musze "zawiesic" swoje typowanie, wiem ze prowadzi to do tego ze uzbieram 9 nietypowanych kolejek i moj udzial zakonczy sie, wiec sam chce zrezygnowac!! pozdrawiam prowadzacych i uczestnikow i zycze udanej zabawy

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
seba30 dopisz mnie do tych co zrezygnowali z konkursu a nie zostali zdyskwalifikowani smile pzdr

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

Panowie, podział nagród ustalony? Bo chciałbym do końca tygodnia mieć to z głowy, bowiem jak do tej pory nie wiem komu i ile. Były rozbieżności, czy moja nagroda miała iść za 3 miejsce, czy za typy długoterminowe i czy w całości na jedną z nagród, czy rozdzielona.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
09-05-08 20:45 Preston North End - Sheffield United HT/FT - X/1 - 5.50
2009-05-09 18:15 Burnley - Reading - HT/FT - X/1 - 5,50
2009-05-09 16:00 Hull City - Stoke City - X - 3,20
2009-05-09 16:00 Fulham FC - Aston Villa - 1 - 2,50
2009-05-09 18:30 West Ham United - Liverpool FC - 1 - 5,25

BWIN

podaje typy na 40 kolejke jade na GP hiszpani i mnie nie bedze pozdarwiam

Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, bukma, betowiec, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 911 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1