|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
to nie wiedzieliscie ze za kazdy mecz w LM, w ktorym padnie over 10 UEFA placi specjalną premię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Prawdziwy test bedzie jutro... Dzis stracil 3,5 stawki jednostki zyskal 2 jednostki x 0,9 1,8
To prawda tam czasem na AB Competition stawia sie na siłe w koncu to wirtualna kasa , najlepiej by bylo juz zobaczyc jak stawia taki BLEUZ u buka tu nie ma wycofania itp.. Wiekszosc typuje codziennie....
10 Listopada konczy sie ten konkurs a zanim nowy wyloni czolowke to bedzie czasu kupa..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał sewek: Pamietajcie ze to sie KONCZY 10 Listopda i nie wiadomo czy Bleuz bedzie typowal dlaej... Tu nie chodzi o to ze on wygra ten konkurs - byli juz tacy co wygrali pierwsze i drugie i potem nic nie zdzialali tu chodzi o niespotykany procent trafnych typów 78% w tym przypadku - odchylenie jes za duze a ja z prawdopodobienstwa mialem jako jedyny 5 z matmy w klasie ( z klasowki) chyba wiecie dlaczego????[/QB] 12 lat obstawiajacy, ostatnio plaska stawka (przyp. nielichy konus z tego wynika musiales byc), coz po twojej piatce z klasowki z matmy, jak odchylenie s. to na statystyce na studiach miec (jesli bedzie ci dane) bedziesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
[qb] Oryginalnie wysłał sewek: a ja z prawdopodobienstwa mialem jako jedyny 5 z matmy w klasie ( z klasowki) chyba wiecie dlaczego????[/qb] cytat tygodnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
na pewno sciagal! albo ci z tej tajnej grupy mu podpowiadali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
sorx, za zlosliwosc i offtopic, ale ten tekst naprawde mnie rozbroil.
jutro mam kolosa z analizy. pewnie jako jedyny w grupie dostane gola. chyba wiecie dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 212 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb] Oryginalnie wysłał sewek: Pamietajcie ze to sie KONCZY 10 Listopda i nie wiadomo czy Bleuz bedzie typowal dlaej... Tu nie chodzi o to ze on wygra ten konkurs - byli juz tacy co wygrali pierwsze i drugie i potem nic nie zdzialali tu chodzi o niespotykany procent trafnych typów 78% w tym przypadku - odchylenie jes za duze a ja z prawdopodobienstwa mialem jako jedyny 5 z matmy w klasie ( z klasowki) chyba wiecie dlaczego????[/qb] 12 lat obstawiajacy, ostatnio plaska stawka (przyp. nielichy konus z tego wynika musiales byc), coz po twojej piatce z klasowki z matmy, jak odchylenie s. to na statystyce na studiach miec (jesli bedzie ci dane) bedziesz.[/QB] Nie wiem jak jest ogólnie, ale odchylenie standardowe to ja miałem w liceum. NIe trzeba czekać chyba do studiów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Oryginalnie wysłał iwo r: [qb] Oryginalnie wysłał Adiq: [qb]jak na razie jego typy wygladaja nastepujaco...
31026165 5 Nov 03 20:57 Arsenal 0 : 1 1/4 Dynamo Kiev 50,000.00 31026169 5 Nov 03 20:58 Monaco 0 : 1/4 Deportivo La Coruna 50,000.00 31026174 5 Nov 03 20:59 Real Sociedad 0 : 0 Juventus 50,000.00 31026179 5 Nov 03 21:00 Bayern Munich 0 : 1 Olympique Lyonnais 50,000.00 31026187 5 Nov 03 21:01 Olympiakos Piraes 0 : 1/2 Galatasaray 50,000.00 31026193 5 Nov 03 21:02 PSV Eindhoven 0 : 1 AEK Athen 50,000.00
z czterema typami sie zgodze, natomiast 2 ostatnie mi nie pasuja..typowalbym na Olympiakos i PSV...a tak w ogole, to chyba trzeba by zalozyc nowy temat "Bleuz" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale generalnie i tak asiany rzadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] poczekamy ,zobaczymy............[/qb] No coz, mialem racje co do tych dwoch ostatnich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
dzisiejsza dawka Bleuza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
6 Nov 03 19:17 Gaziantepspor 0 : 0 Lens 50,000.00 6 Nov 03 19:20 Schalke 04 0 : 3/4 Brondby IF 50,000.00 6 Nov 03 19:23 Utrecht 1/4 : 0 Auxerre 50,000.00 6 Nov 03 19:24 Panionios 3/4 : 0 Barcelona 50,000.00 6 Nov 03 19:25 Steaua Bucuresti 1/4 : 0 Liverpool 50,000.00 6 Nov 03 19:30 FC Kobenhavn 0 : 1/4 Real Mallorca 50,000.00 6 Nov 03 19:34 Feyenoord 0 : 1 Teplice 50,000.00 6 Nov 03 19:35 AS Roma 0 : 1 3/4 Hajduk Split 50,000.00 6 Nov 03 19:36 Manchester City 0 : 1 1/4 Groclin Grodzisk 50,000.00 6 Nov 03 19:37 Valencia 0 : 2 1/4 Maccabi Haifa 50,000.00
Zgodze sie z Lens,Broendby,Barcelona...a co do reszty, to po prostu nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
Oryginalnie wysłał Perla: [qb] Oryginalnie wysłał Ufo: [qb] Oryginalnie wysłał sewek: Pamietajcie ze to sie KONCZY 10 Listopda i nie wiadomo czy Bleuz bedzie typowal dlaej... Tu nie chodzi o to ze on wygra ten konkurs - byli juz tacy co wygrali pierwsze i drugie i potem nic nie zdzialali tu chodzi o niespotykany procent trafnych typów 78% w tym przypadku - odchylenie jes za duze a ja z prawdopodobienstwa mialem jako jedyny 5 z matmy w klasie ( z klasowki) chyba wiecie dlaczego????[/qb] 12 lat obstawiajacy, ostatnio plaska stawka (przyp. nielichy konus z tego wynika musiales byc), coz po twojej piatce z klasowki z matmy, jak odchylenie s. to na statystyce na studiach miec (jesli bedzie ci dane) bedziesz.[/qb] Nie wiem jak jest ogólnie, ale odchylenie standardowe to ja miałem w liceum. NIe trzeba czekać chyba do studiów.[/QB] LUDZIE DAJCIE spokuj odchyleniu po co wam ono do tej pory nikt nie podał suchych liczb a one mogą dać wiele do myślenia na 20.000 typujących szansa ze jedna osoba uzyska po 100 typach skuteczność 70%-100% to ok 78,5% szans na taki wynik 75%-100% to ok 0,5%(pół procent) szans na taki wynik a więc granica jest bardzo płynna i widać jak bardzo się to zmienia i może jest to dobry wynik ale jak w następnej 100 będzie miał skuteczność 60% też zysk to wtedy i tak ogólnie to tylko zwykły typer który sie odchyla od śreniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 212 |
No właśnie, ale nie rozumiem czemu mamy sie nie czepiać odchylenia standardowego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
Oryginalnie wysłał Perla: [qb]No właśnie, ale nie rozumiem czemu mamy sie nie czepiać odchylenia standardowego?[/qb] A co ci da informacja o odchyleniu standadowym ??? w tym przypadku jak określisz ze to mało czy dużo BO TA próba jest taka plynaa SLAW
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Mam nadzieję, że dzisiaj Far-East-Group się nie pomyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> INFO FROM OUR HQ...
UEFA MANAGEMENT SAY TONITE VALERENGA OPEN LEG FOR WISLA KRAKOV TO GO FOR A WIN TONITE...
.........WISLA KRAKOV TO WIN 1-0 FT ...........
ALSO CAN TRY 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332 |
Jak to wszystko w przyrodzie sie usredniania. Tak jak dobra byla sobota tak samo czarny okazal sie czwartek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał ali: [qb]Jak to wszystko w przyrodzie sie usredniania. Tak jak dobra byla sobota tak samo czarny okazal sie czwartek.[/qb] Stosujac Nostradamosewkowska retoryke: "ale ja to przewidzialem, pisalem to na forum, buki go podkupily jednak" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ufo masz 100% racji...
100% Claypot i jeszce te dwa mecze nie usuniete najpierw stawial dobrze Barcelona i Macabi a poem jeszce dodal typy na przeciw i ich nie usunal 100% claypot ...
I co ktos mi powie ze to normalne ze to jest takie czesteo no nawet rzadko spotykane- jak zyje czegos takiego nie widzialemm..
a tak na marginesie to kto z faworytow wygral wczoraj na hndicapie
tylko
Benfica
wtopa Borussia Valencia ( 5-0) z Mallorca a tu 0-0 ha ha a Mallorca wygrywa 2-1
Stawiam
500 zl temu kto wytypuje mi 10 meczow w najbilzszych dwuch tygodniach 100% Claypot
tzn
stawiasz w danym dniu 10 meczow na Asian Handicap
i masz 10 nietrafionych....
Nara P.S A ludzie mnie ostrzegali na asian bookie forum zeby nie nasladowac go bo taki typ moze zaczacx podawac zle typy , ze samemu tracisz ocene wlasna meczow i przestajesz typowac dobrze- tak !! Tylko 58% procent mnie nie zadawalalo bo chcialem miec 75% i wygruywac codziennie- to mi gosciu zrobil niespodzianke - czlowiek uczy sie cale zycie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
człowieku jak ty chaotycznie piszesz!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
bo bardzo szybko!!!! pOZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240 |
Trzeba byc kompletnie po*******onym zeby grac typy tego pajaca kturemu woda sodowa udezyla do glowy wystawia typy pozniej je kontruje w druga strone i efek taki ze na 16 typow trafil 3 c***owi zalezy widocznie tylko na wygraniu konkursu a nie na zarobieniu pieniedzy u buka zal mi wszystkich ktorzy grali typy tego s****ysyna po****nego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
sewek szybko powrociles na ziemie, myslalem ze potrwa to nieco dluzej, mimo wszystko nie pomylilem sie - trudno bylo sie tutaj czego innego spodziewac, dziwne tylko ze nie wiedzial tego ktos z 12 letnim doswiadczeniem... chyba w innej "branzy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|