Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
to nie wiedzieliscie ze za kazdy mecz w LM, w ktorym padnie over 10 UEFA placi specjalną premię
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Prawdziwy test bedzie jutro...
Dzis stracil 3,5 stawki jednostki zyskal 2 jednostki x 0,9 1,8

To prawda tam czasem na AB Competition stawia sie na siłe w koncu to wirtualna kasa , najlepiej by bylo juz zobaczyc jak stawia taki BLEUZ u buka tu nie ma wycofania itp..
Wiekszosc typuje codziennie....

10 Listopada konczy sie ten konkurs a zanim nowy wyloni czolowke to bedzie czasu kupa..

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał sewek:
Pamietajcie ze to sie KONCZY 10 Listopda i nie wiadomo czy Bleuz bedzie typowal dlaej...
Tu nie chodzi o to ze on wygra ten konkurs - byli juz tacy co wygrali pierwsze i drugie i potem nic nie zdzialali tu chodzi o niespotykany procent trafnych typów 78% w tym przypadku - odchylenie jes za duze a ja z prawdopodobienstwa mialem jako jedyny 5 z matmy w klasie ( z klasowki) chyba wiecie dlaczego????[/QB]
12 lat obstawiajacy, ostatnio plaska stawka (przyp. nielichy konus z tego wynika musiales byc), coz po twojej piatce z klasowki z matmy, jak odchylenie s. to na statystyce na studiach miec (jesli bedzie ci dane) bedziesz.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał sewek:
a ja z prawdopodobienstwa mialem jako jedyny 5 z matmy w klasie ( z klasowki) chyba wiecie dlaczego????[/qb]
cytat tygodnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
na pewno sciagal! albo ci z tej tajnej grupy mu podpowiadali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

sorx, za zlosliwosc i offtopic, ale ten tekst naprawde mnie rozbroil.

jutro mam kolosa z analizy. pewnie jako jedyny w grupie dostane gola. chyba wiecie dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 212
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 212
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał sewek:
Pamietajcie ze to sie KONCZY 10 Listopda i nie wiadomo czy Bleuz bedzie typowal dlaej...
Tu nie chodzi o to ze on wygra ten konkurs - byli juz tacy co wygrali pierwsze i drugie i potem nic nie zdzialali tu chodzi o niespotykany procent trafnych typów 78% w tym przypadku - odchylenie jes za duze a ja z prawdopodobienstwa mialem jako jedyny 5 z matmy w klasie ( z klasowki) chyba wiecie dlaczego????[/qb]
12 lat obstawiajacy, ostatnio plaska stawka (przyp. nielichy konus z tego wynika musiales byc), coz po twojej piatce z klasowki z matmy, jak odchylenie s. to na statystyce na studiach miec (jesli bedzie ci dane) bedziesz.[/QB]
Nie wiem jak jest ogólnie, ale odchylenie standardowe to ja miałem w liceum. NIe trzeba czekać chyba do studiów.

Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Quote
Oryginalnie wysłał iwo r:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Adiq:
[qb]jak na razie jego typy wygladaja nastepujaco...

31026165 5 Nov 03 20:57 Arsenal 0 : 1 1/4 Dynamo Kiev 50,000.00
31026169 5 Nov 03 20:58 Monaco 0 : 1/4 Deportivo La Coruna 50,000.00
31026174 5 Nov 03 20:59 Real Sociedad 0 : 0 Juventus 50,000.00
31026179 5 Nov 03 21:00 Bayern Munich 0 : 1 Olympique Lyonnais 50,000.00
31026187 5 Nov 03 21:01 Olympiakos Piraes 0 : 1/2 Galatasaray 50,000.00
31026193 5 Nov 03 21:02 PSV Eindhoven 0 : 1 AEK Athen 50,000.00

z czterema typami sie zgodze, natomiast 2 ostatnie mi nie pasuja..typowalbym na Olympiakos i PSV...a tak w ogole, to chyba trzeba by zalozyc nowy temat "Bleuz" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale generalnie i tak asiany rzadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
poczekamy ,zobaczymy............[/qb]
No coz, mialem racje co do tych dwoch ostatnich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
dzisiejsza dawka Bleuza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

6 Nov 03 19:17 Gaziantepspor 0 : 0 Lens 50,000.00
6 Nov 03 19:20 Schalke 04 0 : 3/4 Brondby IF 50,000.00
6 Nov 03 19:23 Utrecht 1/4 : 0 Auxerre 50,000.00
6 Nov 03 19:24 Panionios 3/4 : 0 Barcelona 50,000.00
6 Nov 03 19:25 Steaua Bucuresti 1/4 : 0 Liverpool 50,000.00
6 Nov 03 19:30 FC Kobenhavn 0 : 1/4 Real Mallorca 50,000.00
6 Nov 03 19:34 Feyenoord 0 : 1 Teplice 50,000.00
6 Nov 03 19:35 AS Roma 0 : 1 3/4 Hajduk Split 50,000.00
6 Nov 03 19:36 Manchester City 0 : 1 1/4 Groclin Grodzisk 50,000.00
6 Nov 03 19:37 Valencia 0 : 2 1/4 Maccabi Haifa 50,000.00

Zgodze sie z Lens,Broendby,Barcelona...a co do reszty, to po prostu nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
Quote
Oryginalnie wysłał Perla:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał sewek:
Pamietajcie ze to sie KONCZY 10 Listopda i nie wiadomo czy Bleuz bedzie typowal dlaej...
Tu nie chodzi o to ze on wygra ten konkurs - byli juz tacy co wygrali pierwsze i drugie i potem nic nie zdzialali tu chodzi o niespotykany procent trafnych typów 78% w tym przypadku - odchylenie jes za duze a ja z prawdopodobienstwa mialem jako jedyny 5 z matmy w klasie ( z klasowki) chyba wiecie dlaczego????[/qb]
12 lat obstawiajacy, ostatnio plaska stawka (przyp. nielichy konus z tego wynika musiales byc), coz po twojej piatce z klasowki z matmy, jak odchylenie s. to na statystyce na studiach miec (jesli bedzie ci dane) bedziesz.[/qb]
Nie wiem jak jest ogólnie, ale odchylenie standardowe to ja miałem w liceum. NIe trzeba czekać chyba do studiów.[/QB]
LUDZIE DAJCIE spokuj odchyleniu po co wam ono do tej pory nikt nie podał suchych liczb a one mogą dać wiele do myślenia
na 20.000 typujących szansa ze jedna osoba uzyska po 100 typach skuteczność
70%-100% to ok 78,5% szans na taki wynik
75%-100% to ok 0,5%(pół procent) szans na taki wynik
a więc granica jest bardzo płynna i widać jak bardzo się to zmienia i może jest to dobry wynik ale jak w następnej 100 będzie miał skuteczność 60% też zysk to wtedy i tak ogólnie to tylko zwykły typer który sie odchyla od śreniej

Dołączył: Apr 2003
Posty: 212
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 212
No właśnie, ale nie rozumiem czemu mamy sie nie czepiać odchylenia standardowego?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
Quote
Oryginalnie wysłał Perla:
[qb]No właśnie, ale nie rozumiem czemu mamy sie nie czepiać odchylenia standardowego?[/qb]
A co ci da informacja o odchyleniu standadowym ???
w tym przypadku jak określisz ze to mało czy dużo BO TA próba jest taka plynaa
SLAW

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Mam nadzieję, że dzisiaj Far-East-Group się nie pomyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Quote
INFO FROM OUR HQ...

UEFA MANAGEMENT SAY TONITE VALERENGA OPEN LEG FOR WISLA KRAKOV TO GO FOR A WIN TONITE...

.........WISLA KRAKOV TO WIN 1-0 FT ...........

ALSO CAN TRY 2-0

Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
Jak to wszystko w przyrodzie sie usredniania. Tak jak dobra byla sobota tak samo czarny okazal sie czwartek.

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał ali:
[qb]Jak to wszystko w przyrodzie sie usredniania. Tak jak dobra byla sobota tak samo czarny okazal sie czwartek.[/qb]
Stosujac Nostradamosewkowska retoryke: "ale ja to przewidzialem, pisalem to na forum, buki go podkupily jednak" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ufo masz 100% racji...

100% Claypot i jeszce te dwa mecze nie usuniete najpierw stawial dobrze Barcelona i Macabi a poem jeszce dodal typy na przeciw i ich nie usunal 100% claypot ...

I co ktos mi powie ze to normalne ze to jest takie czesteo no nawet rzadko spotykane- jak zyje czegos takiego nie widzialemm..

a tak na marginesie to kto z faworytow wygral wczoraj na hndicapie

tylko

Benfica

wtopa Borussia
Valencia ( 5-0) z Mallorca a tu 0-0 ha ha a Mallorca wygrywa 2-1

Stawiam

500 zl temu kto wytypuje mi 10 meczow w najbilzszych dwuch tygodniach 100% Claypot

tzn

stawiasz w danym dniu 10 meczow na Asian Handicap

i masz 10 nietrafionych....

Nara
P.S
A ludzie mnie ostrzegali na asian bookie forum zeby nie nasladowac go bo taki typ moze zaczacx podawac zle typy , ze samemu tracisz ocene wlasna meczow i przestajesz typowac dobrze- tak !!
Tylko 58% procent mnie nie zadawalalo bo chcialem miec 75% i wygruywac codziennie- to mi gosciu zrobil niespodzianke - czlowiek uczy sie cale zycie..

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
człowieku jak ty chaotycznie piszesz!

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
bo bardzo szybko!!!!
pOZDRAWIAM

Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
Trzeba byc kompletnie po*******onym zeby grac typy tego pajaca kturemu woda sodowa udezyla do glowy wystawia typy pozniej je kontruje w druga strone i efek taki ze na 16 typow trafil 3 c***owi zalezy widocznie tylko na wygraniu konkursu a nie na zarobieniu pieniedzy u buka zal mi wszystkich ktorzy grali typy tego s****ysyna po****nego.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
sewek szybko powrociles na ziemie, myslalem ze potrwa to nieco dluzej, mimo wszystko nie pomylilem sie - trudno bylo sie tutaj czego innego spodziewac, dziwne tylko ze nie wiedzial tego ktos z 12 letnim doswiadczeniem... chyba w innej "branzy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 1,251 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,240
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1