Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czuje sie oszukany przez po****nego goscia jak tu ktos powiedzial- po prostu euforia mnie ponisosla po prostu 75& to jest naprawde duzo i nikt mi tego nie powie

a gosciu nie chce sie wybijac chyba chce wygrac konkurs ale tam nagroda to jakies shit za 200 USD w Interwetten najgorszym buku na swiecie???

Nie spotkalem sie z czyms takim jak typowanie w druga strone na zlosc przez hazardziste

Post

Trzeba byc kompletnie po*******onym zeby grac typy tego pajaca kturemu woda sodowa udezyla do glowy wystawia typy pozniej je kontruje w druga strone i efek taki ze na 16 typow trafil 3 c***owi zalezy widocznie tylko na wygraniu konkursu a nie na zarobieniu pieniedzy u buka zal mi wszystkich ktorzy grali typy tego s****ysyna po****nego.

oddaje wszystko bo coz wiecej mozna powiedziec ktos tu jest po****ny

Pamietajcie 10 meczow
i
100% CLAYPOT czy ktos to rozumie ....

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 63
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 63
a ja mam pytanie odnosnie stronek, czy zna ktos jakies niezle stronki gdzie mozna sie dowiedzic kto jest kontuzjowany itd., sorka ze pisze to tutaj, ale nie wiedzialem gdzie to umiescic.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
Sewek najlepiej zrobisz jak przestaniesz *******ic takie brednie jak *******isz!Masz 12 -letnie doswiadczenie ale chyba w dojeniu krow!Czym jest wedlug ciebie postewienie handi raz w jedna raz w druga strone niczym innym jak robieniem sobie jaj z takich doswiadczonych pojebow jak ty!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 276
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 276
Quote
Oryginalnie wysłał sewek:
[qb]Ufo masz 100% racji...

100% Claypot i jeszce te dwa mecze nie usuniete najpierw stawial dobrze Barcelona i Macabi a poem jeszce dodal typy na przeciw i ich nie usunal 100% claypot ...

I co ktos mi powie ze to normalne ze to jest takie czesteo no nawet rzadko spotykane- jak zyje czegos takiego nie widzialemm..

a tak na marginesie to kto z faworytow wygral wczoraj na hndicapie

tylko

Benfica

wtopa Borussia
Valencia ( 5-0) z Mallorca a tu 0-0 ha ha a Mallorca wygrywa 2-1

Stawiam

500 zl temu kto wytypuje mi 10 meczow w najbilzszych dwuch tygodniach 100% Claypot

tzn

stawiasz w danym dniu 10 meczow na Asian Handicap

i masz 10 nietrafionych....

Nara
P.S
A ludzie mnie ostrzegali na asian bookie forum zeby nie nasladowac go bo taki typ moze zaczacx podawac zle typy , ze samemu tracisz ocene wlasna meczow i przestajesz typowac dobrze- tak !!
Tylko 58% procent mnie nie zadawalalo bo chcialem miec 75% i wygruywac codziennie- to mi gosciu zrobil niespodzianke - czlowiek uczy sie cale zycie..[/qb]
Sewku, to jest to co kiedyś pisałem w tym temacie. Typer na stronie nie trafi paru typów i nic sie nie dzieje, a jak ktoś z nas nie trafi w realu to już gorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Mnie przedwczoraj się nie podobał typ na PSV. Bardzo podejrzany jak na eksperta, zwłaszcza w świetle osłabień AEK, o których trąbiono w necie.

Suma sumarum, nie ma to jak własna analiza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co do bleuza, może gość miał słabszy dzień, albo jakiś inny czynnik o tym zdecydował, ale wariancja trafności jego typów znacznie teraz wzrośnie.

Pozdrawiam, ziz99

PS. Jest pare dobrych stron z typami na asiany ( :zobacz: mój niedawny post) i na jednym typerze świat się nie kończy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
Quote
Oryginalnie wysłał ziz99:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał sewek:
[qb]Ufo masz 100% racji...

100% Claypot i jeszce te dwa mecze nie usuniete najpierw stawial dobrze Barcelona i Macabi a poem jeszce dodal typy na przeciw i ich nie usunal 100% claypot ...

I co ktos mi powie ze to normalne ze to jest takie czesteo no nawet rzadko spotykane- jak zyje czegos takiego nie widzialemm..

a tak na marginesie to kto z faworytow wygral wczoraj na hndicapie

tylko

Benfica

wtopa Borussia
Valencia ( 5-0) z Mallorca a tu 0-0 ha ha a Mallorca wygrywa 2-1

Stawiam

500 zl temu kto wytypuje mi 10 meczow w najbilzszych dwuch tygodniach 100% Claypot

tzn

stawiasz w danym dniu 10 meczow na Asian Handicap

i masz 10 nietrafionych....

Nara
P.S
A ludzie mnie ostrzegali na asian bookie forum zeby nie nasladowac go bo taki typ moze zaczacx podawac zle typy , ze samemu tracisz ocene wlasna meczow i przestajesz typowac dobrze- tak !!
Tylko 58% procent mnie nie zadawalalo bo chcialem miec 75% i wygruywac codziennie- to mi gosciu zrobil niespodzianke - czlowiek uczy sie cale zycie..[/qb]
Sewku, to jest to co kiedyś pisałem w tym temacie. Typer na stronie nie trafi paru typów i nic sie nie dzieje, a jak ktoś z nas nie trafi w realu to już gorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Mnie przedwczoraj się nie podobał typ na PSV. Bardzo podejrzany jak na eksperta, zwłaszcza w świetle osłabień AEK, o których trąbiono w necie.

Suma sumarum, nie ma to jak własna analiza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co do bleuza, może gość miał słabszy dzień, albo jakiś inny czynnik o tym zdecydował, ale wariancja trafności jego typów znacznie teraz wzrośnie.

Pozdrawiam, ziz99

PS. Jest pare dobrych stron z typami na asiany ( :zobacz: mój niedawny post) i na jednym typerze świat się nie kończy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Slabszy dzien to on bedzie mial ale wtedy jak go zakonczy z kosa w plecach s****ysyn!

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
sewek to na jaką kase sie odhyliles standartowo
2500$??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]sewek to na jaką kase sie odhyliles standartowo
2500$??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Sewek nie gral nie mial czasu bo doil krowy wlasnie na pastwisku w Tucznie.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]sie odhyliles standartowo
[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> DOBRE

SLAW

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
No to bleuz pojechał...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 63
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 63
Quote
Oryginalnie wysłał Lukass19:
[qb]a ja mam pytanie odnosnie stronek, czy zna ktos jakies niezle stronki gdzie mozna sie dowiedzic kto jest kontuzjowany itd., sorka ze pisze to tutaj, ale nie wiedzialem gdzie to umiescic.[/qb]
ponawiam pytanie :>

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Sewek chcesz zarobic na tym konkursie? wybierz sobie jakiegos pana w stylu:

http://fun.asianbookie.com/index.cfm?player=a111&ID=47618

typow do tej pory okolo 220 trafonosc 39%, graj wszystko odwrotnie i masz swoje upragnione 60%!

a co do wczorajszych meczow to sie dziwisz ze przesral? kto wczoraj nie wtopil? tylko, ze niektozy zastosowali za wysoka PLASKA stawke...

czyzbys stosowal gre kazdy typ za 2% kapitalu? cos mi sie nie chce wierzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

dlaczego grajac 12 lat raz sie podniecasz raz wyzywasz? nie wiesz, ze tak sie zwyczajnie zdarza??

pozdro
Kejsper

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nie nie nie,

Po prostu z taką rzeczą nie spotkalem sie jak żyje- 100% Claypot on sie wybil o kilka dlugosci nad innym o 10 dni tez wzial udzial pozniej niz inni- to ze wykrecil taki numer to ja juz nie moglem tego przewidziec bo jak bym to przewidzial to bym nie gral na jego typy bo caly czas bym sie bal. Obserwowalem go od jakiegos czasu i tyle mial over 75% co oznacza ze wygrywasz codziennie- czy to tak cizko zrozumiec od prawie 3 miesiecy jak masz takiego ty[pera z wskaznikiem 77%.

To ze palant ma 60% to mie nie interesuje albo ze ma 39% nietrafnych i mozna grac przeciwnie.
Tak!
Tylko ze ja chciualem miec wiecej 77% - i tu sie taki pojawił co to ma - norma to jest 55-58% to ja sam moge taka osiagnac .
To ze zaczalem grac 12 lat temu nic nie znaczy...
Ja po prostu gram plaska staweka itylko to podkreslam jako oznake profesjonalizmu ( nieprofesjonalne bylo moim zdanie nasladowanie do czego sie przyznaje) ale tu pobralem kolejną lekcje. Zawierzylem komus...
Jakos nikt sie nie podejmuje wygrac 10 typow za moje 500 zl postawione...

Nic sie nie odchylilem to co mi gosciu dal wygrac w sobote niedziele i poniedzialek i wtorek wtopilem w srode i w czwartek ot co i zaczynam gre od stawki wyjsciowej 2500 USD. Ot co.

A x by bylo jakby gosciu nie odwalil takiego numeru byloby 2000 USd dodatkowo..
Oczywiscie niektórzy z was ciagle mysla o wariacji ( tak wariancji) ona istnieje ale nie w tym przypadku czy odchgyleniu standardowym..
To wszystki bullshit..
Wy nie rozumiecie ze 77% to nie 58%...
Nie widzicie tej roznicy ... ktos mi tu znalazl goscia z 39% nietrafnych.. OK! ale to jest tylko 61% trafnych w czoluwce 100 sa tacy tez a ja mowie o 77% - djacie mi takiego a was ozloce...
Dziekuje

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał sewek:
[qb]

Stawiam

500 zl temu kto wytypuje mi 10 meczow w najbilzszych dwuch tygodniach 100% Claypot

tzn

stawiasz w danym dniu 10 meczow na Asian Handicap

i masz 10 nietrafionych....

[/qb]
Ja podejmę próbę. Tylko piłka?

Zaraz zaraz...czyżby chodziło Ci o 10 typów dziennie przez 2 tygodnie? :eek:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nie donic chodzi mi o to ze w danym dniu jak masz duzo meczow sobota masz kilka lig angielska wloska hiszpanska niemiecka mozesz z kazdej wziac po kilka typow i wytypowac 10 przegranych ...
to samo niedziela bo jest duzo meczow zostaje

sroda pucharowa czy uefa czy jak gra kilka lig tzn jak dostatecznie jest duzop meczow

Zasady ) Ma to byc aisian handicap
2) ma to byc 10 meczow w danym dniu
to tak jakbys trafil

10 zwyciezcow tak ze strona nie ma znaczenia ale trza grac na to ze przegra na asian handicap i nata druzyne stawiasz
mecze bierzesz z Asan Bookie Competition..

http://fun.asianbookie.com/

tu bedziesz mial do wyboru ponad 20 meczow tak jak w uefa cup wczoraj

i sprobuj wytypowac 10 Claypot picks albo 10 winning picks toz to to samo

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jak masz zamiar to wygrac to od razu stawiaj
w premierbet akumulatora bo
1,9 do 10 potegi to 613 czyli jak postawisz 10 usd to bedziesz mial 6130 usd a jak tylko 8 bedziesz typowal to dostaniesz 1690 usd za 10..
powodzenia

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Trafilem na taka stronke jadebet.com [jadebet.com] na ktorej goscie typuja asiany i tylko Premiership.I nawet im to wychodzi sadzac po osiagnietym zysku.
Moze ktos juz przygladal sie ich poczynaniom?
I jak oceniacie ich skutecznosc?

Pozdrawiam.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Oryginalnie wysłał sewek:
...
100% Claypot i jeszce te dwa mecze nie usuniete najpierw stawial dobrze Barcelona i Macabi a potem jeszcze dodal typy na przeciw i ich nie usunal 100% claypot...
Przecież Bleuz specjalnie obstawiał w obydwie strony. Zauważcie że to nie byly dokładnie te same handicapy np.

Panionios 1:0 Barcelona
Panionios 3/4:0 Barcelona

W tym przypadku nic zupełnie nie traci a może zyskać połowę stawki z jednego zakładu w przypadku wygranej Barcelony 1 bramką (1 zakład zwrot, 2 zakład 1/2 wygrana).

W tym 2 zakładzie (Valencia v Maccabi) również nic nie ryzykował a gdyby mecz zakończyłby sie 2 bramkową wygraną Valencii zyskałby 1/2 stawki z jednego zakładu (zwrot za handi 0:2 na Valencie i wygrana 1/2 stawki za handi 0:2 1/4 na Maccabi)

Oczywiście to tylko typowanie dla zabawy, kursy są zawsze @ 2.00 w obydwie strony nawet po zmianie linii, co zresztą Bleuz próbował sprytnie wykorzystać. W przypadku prawdziwej gry takie zagranie oznaczałoby jednak pewną strate.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Tak!!
Tylko ze Valencia po 5-0 z Mallorca remisuje 0-0 ??? z Macabi ...?????

a kurs gdzies widzialem 1,18 na Valencie- wygraliby chic 1 golem tak jak Roma w 90 minucie to nie dlaczego taki jest sport - jest on przeciez piekny ze faworyt moze dostac w dupe ???

ile graczy przy tym wtopilo na 1,18 na pewniaku walecji czy Bordeaux to juz inna kwestia..

Valencia byla w wiekszosci akumulatorow na swiecie i za to buki ( ktore ja kochaja) nie maja jednak z tym nic wspolnego.
Po prostu oplacili Macabi aby gryzli ziemie i zremisowali 0-0 ( to tez wazne bo handicap na Over/Under) byl 3 w Pointbet.com ...
Przeciez to nic zlego aby oplacic ( umotywowac dodatkowo pilkarzy Macabi aby zremnisowali )..

Co innego jakby oplacono walencje aby specjalnie przegrala TOZ TO KRYMINAL!!!

Zawsze mialem taka propozycje aby PZPN premie kture daje pilkarzom reprezentacji za wygranie z anglia nie dawal im tylko obstawial u William Hill ( przez podstawionego goscia) i jak byl kurs 7-1 to nasze ORŁY beda przeciez ziemie gryzly bo co to jest tam 20000 zl przy 140000 zl po wygraniu..
I Polska cala sie cieszy i pilkarze i dziennikarze..

tylko biedni Anglicy maja wtope ale oni sa Patriotami i zawsze obstawiaja swouj zespol wiec byloby z czego wyplacic naszym i William Hill by sie nie zmartwił..

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzis na handicap obstaweiamy:

Birmingham
Aston Villa
Southampton
Fullham
Empoli
Celta
Brescia

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał sewek:
[qb]
Wy nie rozumiecie ze 77% to nie 58%...
Nie widzicie tej roznicy ... ktos mi tu znalazl goscia z 39% nietrafnych.. OK! ale to jest tylko 61% trafnych w czoluwce 100 sa tacy tez a ja mowie o 77% - djacie mi takiego a was ozloce...
Dziekuje[/qb]
Ty nie rozumiesz, że próba (150 zakładów) jest zbyt mała aby mówić o 77% skuteczności. Daję głowę, że gdyby konkurs trwał dalej to przy 500 zakładach (tak jak inni z czołówki) z prawdopodobieństwem równym 99% skuteczność gościa mieściłaby się w przedziale 56-59%

Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker), 1,002 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,178
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1