Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
Dołączył: Oct 2003
Posty: 63
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 63
tak z czystej ciekawosci, czy korzystal moze ktos z systemu na tej stronce http://www.totomaster.com/ i co o niej sadzicie?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
http://www.oddsnet.com/spill/statistikk/tilbaketotaloddsnet.php?meny=2

Spójrzcie na dokonanie tych gości z Norwegii za poszczególne lata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: May 2003
Posty: 141
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 141
faktycznie mają supoer skuteczność ale co trza wcisnąć żeby zobaczyć aktualne typy.
Ostatni ich typ pokazany jest norweski hokej z września

Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
Quote
Oryginalnie wysłał rafrafraf1:
[qb]faktycznie mają supoer skuteczność ale co trza wcisnąć żeby zobaczyć aktualne typy.
Ostatni ich typ pokazany jest norweski hokej z września[/qb]
Po lewej stronie wybierasz "OddsNetspill"

Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
Quote
Oryginalnie wysłał analogowy:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał rafrafraf1:
[qb]faktycznie mają supoer skuteczność ale co trza wcisnąć żeby zobaczyć aktualne typy.
Ostatni ich typ pokazany jest norweski hokej z września[/qb]
Po lewej stronie wybierasz "OddsNetspill"[/qb]
A najlepiej to przełączyc się na angielskojęzyczna wersję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 141
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 141
tylko że tam są stare typy z września

Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
Quote
Oryginalnie wysłał rafrafraf1:
[qb]tylko że tam są stare typy z września[/qb]
No co ty wejdź przez ten link, jak inaczej nie potrafisz
http://www.oddsnet.com/spill/oddsnet.php?meny=2

Dołączył: May 2003
Posty: 141
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 141
już se poradziłem nie zauważyłem podziału na log i short terms
ale statystyka ich po przyjżeniu się nie jest taka rewelacyjna bo w listopadzie i miesiącach poniżej 100% są w placy i to dużo, chyba że RETURN to jest zysk na czysto a nie RETURN-STAKE=ZYSK

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb](sam sie mecze od kilku dni z typerem z nba...ale bez paniki...kiedys wyjde na swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - mam nadzieje)[/qb]
Na swoje wyszedlem! Polecam mistro z BA!

Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
http://www.betting-investor.com/betting-balance.php

Eksperci od Hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
http://www.fairbettingtips.com/betting-tips-results.php

i jeszcze do tych warto zajrzeć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Quote
Oryginalnie wysłał verseau:
[qb]Trafilem na taka stronke jadebet.com [jadebet.com] na ktorej goscie typuja asiany i tylko Premiership.I nawet im to wychodzi sadzac po osiagnietym zysku.
Moze ktos juz przygladal sie ich poczynaniom?
I jak oceniacie ich skutecznosc?

Pozdrawiam.[/qb]
Sledze ich od jakiegos czasu...
Overall - 19,7%
dla 1000 - 12,01%
dla >1000 20,7%
dla 10000 4,87%
dla =>10000 24,7%

statsy do swiat - bylo 6 strzalow powyzej 10000, stad statystyki wygladaja niezle. Do niedawna 10000 tez wygladalo niezle, ale spadla im skutecznosc w tej grupie...
Najlepiej wyniki prezentuja sie dla stawki 1000 - powoli, ale systematycznie do przodu...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał cyfrowy:
[qb] http://www.betting-investor.com/betting-balance.php

Eksperci od Hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
no jak narazie po 4 miesiącach zpisują się na medal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ja zaczne na nich grać kiedy wpłace kase do parbetu bo tam są kursy bardzo wysokie kursy na niespodzianki w NHL (nawet o ostatnio najwyższa nota u buka jaką oni podali wynosiła 3,6 a w parbecie była 4,5)

Pozd Mondex

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał cyfrowy:
[qb] http://www.betting-investor.com/betting-balance.php

Eksperci od Hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
no jak narazie po 4 miesiącach zpisują się na medal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ja zaczne na nich grać kiedy wpłace kase do parbetu bo tam są kursy bardzo wysokie kursy na niespodzianki w NHL (nawet o ostatnio najwyższa nota u buka jaką oni podali wynosiła 3,6 a w parbecie była 4,5)
Pozd Mondex[/qb]
Na medal??? Po trzech miesiącach?? Ja bym raczej powiedział, że są na dobrej drodze by ktoś w przyszłości zwrócił na nich uwagę. Z tego co widzę to grają same niespodzianki. Może się więc okazać, że po 3 miesiącach na plusie nagle -50% w następnym. Tak niestety bywa.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał cyfrowy:
[qb] http://www.betting-investor.com/betting-balance.php

Eksperci od Hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
no jak narazie po 4 miesiącach zpisują się na medal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ja zaczne na nich grać kiedy wpłace kase do parbetu bo tam są kursy bardzo wysokie kursy na niespodzianki w NHL (nawet o ostatnio najwyższa nota u buka jaką oni podali wynosiła 3,6 a w parbecie była 4,5)
Pozd Mondex[/qb]
Na medal??? Po trzech miesiącach?? Ja bym raczej powiedział, że są na dobrej drodze by ktoś w przyszłości zwrócił na nich uwagę. Z tego co widzę to grają same niespodzianki. Może się więc okazać, że po 3 miesiącach na plusie nagle -50% w następnym. Tak niestety bywa.[/qb]
wiem że to różnie bywa, dlatego napisałem "jak narazie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
tak krzywka masz rację,
grając takiemi kursami to troche
tak jak w high adrealine,
trzeba grac minimalną częścią
swojego kapitału, bo inaczej
to w ciągu jednego miesiąca można
sie przejechac,

Dołączył: Oct 2003
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301
A ja bym sie tu niezgodzil...

Co z tego ze jeden miesiac bedzie w plecy ? To jest nieuniknione - zdarzy sie bez znaczenia jaka technike obierzesz (male kursy, wysokie itd)

technika bet-invest czy h-a pokazuje, ze to dobry sposob na zrobienie kasy w dluszym okresie. Oczywiscie z zelazna dyscyplina i nerwami

Przyklad tego sezonu h-a pokazuje najlepiej urok h-a. Po okresie niemalze roku na minusie przychodzi znowo duzy plus dzieki temu ze prowadzacy ani troche nie zmienili taktyki. mimo ze ludzie namawiali ich na inne dziwne rozwiazania to oni trzymali sie tego ze valuebetting i tak na dluzsza mete wyciagnie ich na plus

Wedlug mojej opini to samo bedzie z bet-invest. Zdecydowanie strona godna obserwacji

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Tu znalazlem taka strone http://www.sportsdiscover.com/ tylko nie moge sie dobic do archiwum.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
No jak to??? Klikasz:
See the full track record
poźniej możesz jeszcze:
Click here for the detailed bet listing

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
sprawdziłem bet investor mają obecnie najgorszą serię w swojej historii - na 14 ostatnich typów wszedł im tylko 1 - to może rzeczywiście być dobry moment żeby ich zagrać

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111), 1,676 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,276
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1