|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 63 |
tak z czystej ciekawosci, czy korzystal moze ktos z systemu na tej stronce http://www.totomaster.com/ i co o niej sadzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 141 |
faktycznie mają supoer skuteczność ale co trza wcisnąć żeby zobaczyć aktualne typy. Ostatni ich typ pokazany jest norweski hokej z września
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255 |
Oryginalnie wysłał rafrafraf1: [qb]faktycznie mają supoer skuteczność ale co trza wcisnąć żeby zobaczyć aktualne typy. Ostatni ich typ pokazany jest norweski hokej z września[/qb] Po lewej stronie wybierasz "OddsNetspill"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255 |
Oryginalnie wysłał analogowy: [qb] Oryginalnie wysłał rafrafraf1: [qb]faktycznie mają supoer skuteczność ale co trza wcisnąć żeby zobaczyć aktualne typy. Ostatni ich typ pokazany jest norweski hokej z września[/qb] Po lewej stronie wybierasz "OddsNetspill"[/qb] A najlepiej to przełączyc się na angielskojęzyczna wersję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 141 |
tylko że tam są stare typy z września
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255 |
Oryginalnie wysłał rafrafraf1: [qb]tylko że tam są stare typy z września[/qb] No co ty wejdź przez ten link, jak inaczej nie potrafisz http://www.oddsnet.com/spill/oddsnet.php?meny=2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 141 |
już se poradziłem nie zauważyłem podziału na log i short terms ale statystyka ich po przyjżeniu się nie jest taka rewelacyjna bo w listopadzie i miesiącach poniżej 100% są w placy i to dużo, chyba że RETURN to jest zysk na czysto a nie RETURN-STAKE=ZYSK
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał Kejsper: [qb](sam sie mecze od kilku dni z typerem z nba...ale bez paniki...kiedys wyjde na swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - mam nadzieje)[/qb] Na swoje wyszedlem! Polecam mistro z BA!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Oryginalnie wysłał verseau: [qb]Trafilem na taka stronke jadebet.com [ jadebet.com] na ktorej goscie typuja asiany i tylko Premiership.I nawet im to wychodzi sadzac po osiagnietym zysku. Moze ktos juz przygladal sie ich poczynaniom? I jak oceniacie ich skutecznosc? Pozdrawiam.[/qb] Sledze ich od jakiegos czasu... Overall - 19,7% dla 1000 - 12,01% dla >1000 20,7% dla 10000 4,87% dla =>10000 24,7% statsy do swiat - bylo 6 strzalow powyzej 10000, stad statystyki wygladaja niezle. Do niedawna 10000 tez wygladalo niezle, ale spadla im skutecznosc w tej grupie... Najlepiej wyniki prezentuja sie dla stawki 1000 - powoli, ale systematycznie do przodu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
no jak narazie po 4 miesiącach zpisują się na medal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja zaczne na nich grać kiedy wpłace kase do parbetu bo tam są kursy bardzo wysokie kursy na niespodzianki w NHL (nawet o ostatnio najwyższa nota u buka jaką oni podali wynosiła 3,6 a w parbecie była 4,5) Pozd Mondex
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb] no jak narazie po 4 miesiącach zpisują się na medal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja zaczne na nich grać kiedy wpłace kase do parbetu bo tam są kursy bardzo wysokie kursy na niespodzianki w NHL (nawet o ostatnio najwyższa nota u buka jaką oni podali wynosiła 3,6 a w parbecie była 4,5) Pozd Mondex[/qb] Na medal??? Po trzech miesiącach?? Ja bym raczej powiedział, że są na dobrej drodze by ktoś w przyszłości zwrócił na nich uwagę. Z tego co widzę to grają same niespodzianki. Może się więc okazać, że po 3 miesiącach na plusie nagle -50% w następnym. Tak niestety bywa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb] Oryginalnie wysłał Mondex: [qb] no jak narazie po 4 miesiącach zpisują się na medal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja zaczne na nich grać kiedy wpłace kase do parbetu bo tam są kursy bardzo wysokie kursy na niespodzianki w NHL (nawet o ostatnio najwyższa nota u buka jaką oni podali wynosiła 3,6 a w parbecie była 4,5) Pozd Mondex[/qb] Na medal??? Po trzech miesiącach?? Ja bym raczej powiedział, że są na dobrej drodze by ktoś w przyszłości zwrócił na nich uwagę. Z tego co widzę to grają same niespodzianki. Może się więc okazać, że po 3 miesiącach na plusie nagle -50% w następnym. Tak niestety bywa.[/qb] wiem że to różnie bywa, dlatego napisałem "jak narazie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255 |
tak krzywka masz rację, grając takiemi kursami to troche tak jak w high adrealine, trzeba grac minimalną częścią swojego kapitału, bo inaczej to w ciągu jednego miesiąca można sie przejechac,
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301 |
A ja bym sie tu niezgodzil...
Co z tego ze jeden miesiac bedzie w plecy ? To jest nieuniknione - zdarzy sie bez znaczenia jaka technike obierzesz (male kursy, wysokie itd)
technika bet-invest czy h-a pokazuje, ze to dobry sposob na zrobienie kasy w dluszym okresie. Oczywiscie z zelazna dyscyplina i nerwami
Przyklad tego sezonu h-a pokazuje najlepiej urok h-a. Po okresie niemalze roku na minusie przychodzi znowo duzy plus dzieki temu ze prowadzacy ani troche nie zmienili taktyki. mimo ze ludzie namawiali ich na inne dziwne rozwiazania to oni trzymali sie tego ze valuebetting i tak na dluzsza mete wyciagnie ich na plus
Wedlug mojej opini to samo bedzie z bet-invest. Zdecydowanie strona godna obserwacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Tu znalazlem taka strone http://www.sportsdiscover.com/ tylko nie moge sie dobic do archiwum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
No jak to??? Klikasz: See the full track record poźniej możesz jeszcze: Click here for the detailed bet listing
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
sprawdziłem bet investor mają obecnie najgorszą serię w swojej historii - na 14 ostatnich typów wszedł im tylko 1 - to może rzeczywiście być dobry moment żeby ich zagrać
|
|
|
Link skopiowany do schowka