|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oficialna strona MŚ http://www.croatia2009.com/Prosze o rzeczową i konkretną dyskusję - kilka osób powinno dostać ostrzeżenie, kasowanie postów mi się znudziło. Ponownie prosze o kulturę wypowidzi - niesnaski kierować na priv. I dajcie spokój z komentowaniem meczy - od tego jest specjalny dzial i nazywa się QC
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 561 |
Dziś kolejny dzień Mistrzostw, kursy lekko śmieszne ;/ Na pierwszy rzut oka nasuwa się: 17:30 Rosja 1.25 X 12.00 Tunezja 4.55
Zdaniem buków Rosja jest zdecydowanym faworytem,tego meczu, dla mnie jednak nie. Tunezja prezentuje się całkiem pozytywnie, wczoraj napsuła krwi Niemcom, dziś moim zdaniem scenariusz podobny. Kurs 4.55 warty uwagi, można spróbować na pierwszą połowę dla Tunezji, lub też ostrożnie - Tunezja z handi +3,5 za 1.85.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Witam! Dziś widzę wyrównane 3 mecze tj. Polska-Macedonia, Rosja-Tunezja i Argentyna-Rumunia. Przy opcjach tworzenia własnych hc mozna fajne ako zrobic dla hc około +6 na teoretycznie słabsze zespoły. Po wczorajszym morderczym meczu dzis Nam sie będzie b.cięzko grało z Macedonią i o jakimś wysokim zwyciestwie nie ma mowy moim zdaniem. Wygrajmy 2-3 bramkami a będzie dobrze choć czuje że to będzie droga przez mękę ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
Tylko gdzie dostaniesz handi na Tunezję na poziomie +6
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Tylko gdzie dostaniesz handi na Tunezję na poziomie +6 Przecież Sebkos napisał, że przy tworzeniu WŁASNEGO hc można tak zrobic. Np. w bet365 można sobie samemu ustawic hc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
bet365 ... mniejszy kurs ale coś za coś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
A to ok,sorki za niewiedzę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 435 |
Jak dla mnie dzisiaj do grania overek hiszpanów( moim zdaniem najbardziej overowa druzyna z favorytow) 55,5 spokojnie do przeskoczenia, Do tego -14.5 na koree ( beda chcieli w koncu wygrac w dobrym stylu, jezeli hiszpanie zrobili +30, to korea polowe tego powinna spokojnie zrobic).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Hiszpania może i overowa z ... kelnerami, ale Szwecja nie jest overowa a mecz b.istotny dla układu tabel. Mecze wygrywa się obroną nie atakiem...nie do gry u/o moim zdaniem. Overów trzeba szukać ... na live
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
ja widzę dwa mecze Polska under 55.5+ Kuwejt+14.5 1.87x2.10 w expekcie Niezłą opcją jest dla mnie under w meczu między azjatami,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
Takie triple proponuję: Rumunia - Argentyna H(0.0 - 5.5) 2 1.70 Polska - Macedonia H(0.0 - 5.5) 2 1.68 Węgry - Słowacja(1x2) 1 1.30 AKO 3,71
Dwa pierwsze mecze zgadzam się z sebkosem. Węgrzy wczoraj wymęczyli zwycięstwo z Rumunią,ze Słowacją też pewnie lekko nie będzie,ale myślę,że doświadczenie znowu weźmie górę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Jak dla mnie dzisiaj do grania overek hiszpanów( moim zdaniem najbardziej overowa druzyna z favorytow) 55,5 spokojnie do przeskoczenia, Do tego -14.5 na koree ( beda chcieli w koncu wygrac w dobrym stylu, jezeli hiszpanie zrobili +30, to korea polowe tego powinna spokojnie zrobic). mała dygresja-(w ubiegym roku korea spotkała się w finale mistrzostw Azji z kuwejtem i padł tam wynik 27-21 dla korei)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
ciekawym typem jest wedlug mnie handi na total scores na Polske over 29.5 - ogladalem obydwa spotkania naszych i wczoraj gdyby nie tyle pudel, poprzeczki itp i niewykorzystanych akcji mysle ze podan 30 goli by pukli spokojnie ruskim - co o tym myslicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
z handi to chyba warto dziś norwegów z egiptem -5,5 jeśli trener nie wystawi samych zmienników i podejście do meczu nie będzie lekceważące to spokojnie 6 bramek róznicy, egipt to żadna silna drużyna i skoro serbowie mogli im 8 więcej stuknąć to dlaczego nie mają norwegowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
ciekawie tez wygladaja handi bramkowe na polowki w meczach Polakow, Hiszpanow, Wegrow i Ruskich
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Jakie handi bramkowe? Może u/o?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
to jak Panowie ktoś uderza na Macedonie +5.5 bramki? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
ciekawym typem jest wedlug mnie handi na total scores na Polske over 29.5 - ogladalem obydwa spotkania naszych i wczoraj gdyby nie tyle pudel, poprzeczki itp i niewykorzystanych akcji mysle ze podan 30 goli by pukli spokojnie ruskim - co o tym myslicie? No właśnie tutaj byłbym ostrożny. W ogóle nie inwestowałbym dużo pieniędzy w dzisiejszy mecz Polaków. Polacy stracili bardzo dużo sił we wczorajszym meczu z Rosją, cały czas gonili wynik aż w kocu dopięli swego za co im chwała  Myślę, że mecz będzie stał na dość wyrównanym poziomie dzisiaj i podobnie jak już ktoś to dzisiaj wspomniał ten mecz nie będzie dla Naszych spacerkiem. Uważam również, że jedynym sensownym typem na to spotkanie jest zagranie Macedonii +5.5. Oczywiście trzymam kciuki za Polaków, ale wygrana do 5 bramek mnie bardzo zadowoli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2008
Posty: 44 |
Panowie co myslicie o Norwegie z handi -4,5 ? Moim zdnaniem peffka. A wy co myslicie ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|