Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#284799 24/01/2005 21:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Dobre Fozzie i tak 3mać.

Natomiast ja jako autor "byczej przepowiedni":P zagram sobie dziś na ...Atlantę:-)

Pozdrawiam

amkwish

Bonus: Unibet
#284800 24/01/2005 21:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2
Mam do was prośbe ,by ktoś mi wyslal wyniki meczów Houston-Orlando i Cleveland- washington z gory dzieki 661040187

#284801 24/01/2005 22:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
Też myśle że Orlando może sprawić niespodzianke, albo inaczej, Houston może zagrać wióry. Kurs ładny i warto zaryzykować ja do Orlando na kuponie dołożyłem LAC(+4,5) z Dallas, mimo że ci drudzy mają serię zwycięst to ich gra nie zachwyca, myśle że Clipersi mogą zawalczyć, a wszystko roztrzygnie się w końcówce więc +4,5 wskazane. Ako koło 6, warte gry. No i mój dzisiejszy główny i zarazem konkursowy dubelek, Cleveland(-5.0) i Byki(-4.0). Pozdrawiam.

#284802 24/01/2005 22:04
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Amkwish, a jak widzisz swoje MIAMI? Jak dla mnie pewne zwycięstwo Grubbego i spółki, szczególnie że to handi (-5.5) jakoś niewysokie. Nie widzę przeciwnika dla Grubego pod koszem, a do tego możliwy niepełny występ Iversona, który rzuca 30-40% punktów całej drużyny.
Narazie dla mnie najpewniejszy typ na dziś, szczególnieże zaczyna się wcześnie, więc można łatwo jakiegoś dubelka z SA stworzyć.

Miami h(-5.5)

Edit
BAW h(-4.5) biorę w ciemno

Last edited by maverick; 24/01/2005 22:05.
#284803 24/01/2005 22:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Na brak Iversona bym sie tak mocno nie nastawiał, bo jak znam zycie, to napewno zagra, ale tak czy inaczej Miami powinno ograc Phile, ja w Toto zagrałem sobie to z hc -3,0 i under 200 pkt, a ten underek, to właśnie na okoloicznośc gdyby Iverson faktycznie nie zagrał....

#284804 24/01/2005 22:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Maverick,podałem Miami(-3,5)jako typ w naszej zabawie:-)
Natomiast tutaj,na
www.pewniak.net [pewniak.net]
złożylem dubla z Miami miksowanego z meczem NCAAB.

Brałem pod uwagę pelnowymiarowy występ Iversona,ponieważ nie chce mi sie wierzyć,by nie zagrał.
Ten zawodnik od kilku lat swoim wygladem przypomina chodzące ambulatorium ortopedyczno-traumatologiczne(pełnia "możliwości" na Olimpiadzie w Atenach,pamiętamy jak sie prezentował) i myslę,ze stłuczone biodro go nie powstrzyma:-)
Swój typ oparłem na porównaniu potencjalu obydwu drużyn oraz ich progresów.
Może się myle,ale moim zdaniem czas na dołek 76ers,bo to graniczy z cudem,zeby tak źle poukładana ekipa osiagała nadal tak dobre,jak na jej możliwości,wyniki.
Jedynym minusem dla tej predykcji jest to,że Heatom z reguly nie grywało sie dobrze w Wachovia Center,mam nadzieję,ze tę zlą passę dzis przełamią.

Pozdrawiam

amkwish

#284805 24/01/2005 22:56
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Cześć,

Iverson zagra na 99% ( W końcu niczego nie można być pewnym na 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

W związku z tym mamy raczej pewny over

Pozdrawiam
frend30

#284806 24/01/2005 23:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ciekawy jestem,jak wypadna dziś Cavaliers bez McInnisa.
Moim zdaniem podobnie do Suns bez Nasha.
LeBron w roli "człowieka-orkiestry" częsciej wypada źle niż dobrze,a wobec braku kreatora gry Cavs bedzie obarczony wieksza ilością zadań.
Uszaty uwielbia grac interwały,w tempie jednostajnym sie często gubi i tu widziałbym szansę Wizards.
Arenas&Co robia wszystko,bym przestał nazywac ich kelnerami:-)
Zaimponowali mi w kilku meczach rozegraniem końcówek,to był naprawde dojrzały,profesjonalny w 100% basket.
Cos mi mówi,ze będa trzymac wynik na styku,więc handicap 5-punktowy ma szanse powodzenia.

Powoli dojrzewa we mnie decyzja o zagraniu plus handi na Portland.
Spursi wczoraj udzielili surowej lekcji basketu Kingsom,dziś moim zdaniem,powinni ograniczyć sie do kontrolowania wyniku i nie sadzę,by byli zdeterminowani zdemolować Portland.
Blazers w sobotnim meczu z Timberwolves dosłownie gryźli parkiet,ale przeciwnik był o klase lepszy.
Dzisiejszy jest jeszcze mocniejszy,co nie znaczy,że gospodarze nie powalczą o całą pulę.
Seria 6 porażek pod rzad,w ostatnich 10 meczach zaledwie jedna wygrana,kto wie,może to jest własnie ten dzisiejszy zonk?
Chyba jednak nie,ale jeżeli Blazers zagraja z takim zaangazowaniem jak w sobotę,to handicap moga ugrać.
Z tym typem sie jednak na razie wstrzymam,zobaczę jaki będę miał bilans o 3:55 :-)

Jedyny mecz jakiego nie ruszam to Rockets-Magic.
Równo popieprzone ekipy,podwójna dawka totolotka.
Podoba mi się argumentacja Fozziego i jeżeli juz to typ na Orlando ma tę przewagę,że gra sie po fajnym kursie:-)

Pozdrawiam

amkwish

#284807 24/01/2005 23:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
A ja dzis suche typy bez analizy bo nie mam sily stukac w klawiature:

Miami -4,5
Cleveland over 203

Pozdrawiam
Dominik

#284808 24/01/2005 23:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Coś czuję, że Philadelphia i Clippersi dziś wygrają.
Mavs i Miami są zmaltretowani, muszą złapać odech a to się w NBA zazwyczaj kończy porażką, ale to tylko taka swobodna myśl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#284809 24/01/2005 23:21
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Co do powyzszej wypowiedzi: Miami mialo wczoraj spacerek, popatrz ile grala pierwsza 5, Haslem i Wade po 28 minut Eddie 24, Shaq 23, Damon Jones 25... Nie sadze aby byli tak zmordowani, ale o tym pewnie wiecej wie nasz spec od Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#284810 24/01/2005 23:21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
To ja też na sucho parę powyżej/poniżej, oczywiście oprócz konkursowych:

over w meczu orlando
under w meczu dallas
over w meczu cleveland
over w meczu miami (zapomniałem, a zagrałem już jak się pokazała linia 201 teraz chyba 203 lub 204)

co do San Antonio to jestem za:

San Antonio -9 a na pewno ml


Pozdrawiam
frend30

Last edited by frend30; 24/01/2005 23:23.
#284811 24/01/2005 23:33
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Jeszcze parę słów o LeBron'ie,
ten chłopak będzie wielki tak jak MJ (to nie czcze gadanie, ani świętokradztwo) tylko żeby mu nikt głowy nie spaskudził bo ma tzw. "głupi wiek" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Daję mu 5 do 7 lat na szlif - chyba że jest mądrzejszy niż przypuszczam i w dobrych rękach.

Pozdrawiam
frend30

#284812 24/01/2005 23:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
A racja, sory w środę mam sesję i nie myślę normalnie
zapomniałem o tym meczu, ale z Indianą przegrali po dogrywce i tu też będzie im ciężko

#284813 24/01/2005 23:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Co do powyzszej wypowiedzi: Miami mialo wczoraj spacerek, popatrz ile grala pierwsza 5, Haslem i Wade po 28 minut Eddie 24, Shaq 23, Damon Jones 25... Nie sadze aby byli tak zmordowani, ale o tym pewnie wiecej wie nasz spec od Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Hehe,ja jestem fanem Miami,a nie specem od Heat.
Sam zreszta wiesz jak to jest stawiać na swoja drużynę,ciężej sie typuje niz inne.

Specem to ja bede od Bulls jak awansują do PO:-)))

Tak a propos tego "zmaltretowania".
82 mecze w sezonie,jakby po co trzecim na przykład druzyna miała byc zmaltretowana,to rozgrywki zakończyłyby sie pobytem graczy na oddziałach intensywnej terapii ,a play-offy mogliby sobie rozegrać....na respiratorach<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#284814 24/01/2005 23:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Hehe,ja jestem fanem Miami,a nie specem od Heat.
Sam zreszta wiesz jak to jest stawiać na swoja drużynę,ciężej sie typuje niz inne.

Specem to ja bede od Bulls jak awansują do PO:-)))

Tak a propos tego "zmaltretowania".
82 mecze w sezonie,jakby po co trzecim na przykład druzyna miała byc zmaltretowana,to rozgrywki zakończyłyby sie pobytem graczy na oddziałach intensywnej terapii ,a play-offy mogliby sobie rozegrać....na respiratorach<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


Podpisuje sie rekami i nogami do tego "zmaltretowania" chociaz czasami przychodza lekki lub powazniejsze zadyszki. Heheh ja sie stalem fanem Bulls ostatnio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale dzis ich nie gram...

Wiem jak to jest z ulubiencami, ja dzis bede gral jeszcze Detroit ale nie pisalem bo uznacie mnie za gupka i wariata, ale bede ich gral na przelamanie. I nie wazne co bedziecie tu wypisywac ze sa rozbici, ze sodowa im po tamtym sezonie uderzyla do lba, ze chimeryczni, ze im sie nie chce.. Wszystko odszczekam jak odpadna w 1 rundzie playoffs, natomiast jak dojda do finalu to bede triumfowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Juz widze nastepny post amkwisha: "Detroit? w playoffs...? Jakich playoffs?" hahahahahahahahahah


Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 24/01/2005 23:54.
#284815 25/01/2005 00:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Nie przesadzajmy Guniek:-)

Czy to sie komus podoba czy nie ,to Pistons w pierwszej czwórce Wschodu się znajdą.

A skoro o PO mowa to ja nie widze tam Knicks i....76ers,nawet jeżeli dzis wygraja z Miami.

#284816 25/01/2005 02:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
własnie przed chwilą przestałem sledzić losy wyniku w meczu kawalerzystów i stołecznych i pozostaje mi chyba tylko jedno po tym meczu odnośnie trafieniu overa tj. iście na kolana na jasną górę. 70 pkt po 2 kwartach i 133 w nastepnych dwóch. Ja do tej pory mam jeszcze jakies drgawki i nie wierze patrzac na scoreboard.

PS. byki w byczej formie:)

#284817 25/01/2005 07:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ale nocka.......hahahahaaaaa...

Szukałem sensacji w Houston, a nie przewidziałem prawdziwego majstersztyku w wykonaniu Cavaliers... a to był dzisiaj mój mecz nr 1, hokej tak pięknie siadł, Sharapova rozjechała brzydala, ehhh...szkoda słów, powiem tylko tak: tesknie za NHL.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#284818 25/01/2005 11:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Ale i tak przegrali i Mavericks też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
łachachaaaaa

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, 11kera11), 2,126 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,197
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1