|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dobre Fozzie i tak 3mać.
Natomiast ja jako autor "byczej przepowiedni":P zagram sobie dziś na ...Atlantę:-)
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2 |
Mam do was prośbe ,by ktoś mi wyslal wyniki meczów Houston-Orlando i Cleveland- washington z gory dzieki 661040187
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201 |
Też myśle że Orlando może sprawić niespodzianke, albo inaczej, Houston może zagrać wióry. Kurs ładny i warto zaryzykować ja do Orlando na kuponie dołożyłem LAC(+4,5) z Dallas, mimo że ci drudzy mają serię zwycięst to ich gra nie zachwyca, myśle że Clipersi mogą zawalczyć, a wszystko roztrzygnie się w końcówce więc +4,5 wskazane. Ako koło 6, warte gry. No i mój dzisiejszy główny i zarazem konkursowy dubelek, Cleveland(-5.0) i Byki(-4.0). Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Amkwish, a jak widzisz swoje MIAMI? Jak dla mnie pewne zwycięstwo Grubbego i spółki, szczególnie że to handi (-5.5) jakoś niewysokie. Nie widzę przeciwnika dla Grubego pod koszem, a do tego możliwy niepełny występ Iversona, który rzuca 30-40% punktów całej drużyny. Narazie dla mnie najpewniejszy typ na dziś, szczególnieże zaczyna się wcześnie, więc można łatwo jakiegoś dubelka z SA stworzyć.
Miami h(-5.5)
Edit BAW h(-4.5) biorę w ciemno
Last edited by maverick; 24/01/2005 22:05.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Na brak Iversona bym sie tak mocno nie nastawiał, bo jak znam zycie, to napewno zagra, ale tak czy inaczej Miami powinno ograc Phile, ja w Toto zagrałem sobie to z hc -3,0 i under 200 pkt, a ten underek, to właśnie na okoloicznośc gdyby Iverson faktycznie nie zagrał....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Maverick,podałem Miami(-3,5)jako typ w naszej zabawie:-) Natomiast tutaj,na www.pewniak.net [ pewniak.net] złożylem dubla z Miami miksowanego z meczem NCAAB. Brałem pod uwagę pelnowymiarowy występ Iversona,ponieważ nie chce mi sie wierzyć,by nie zagrał. Ten zawodnik od kilku lat swoim wygladem przypomina chodzące ambulatorium ortopedyczno-traumatologiczne(pełnia "możliwości" na Olimpiadzie w Atenach,pamiętamy jak sie prezentował) i myslę,ze stłuczone biodro go nie powstrzyma:-) Swój typ oparłem na porównaniu potencjalu obydwu drużyn oraz ich progresów. Może się myle,ale moim zdaniem czas na dołek 76ers,bo to graniczy z cudem,zeby tak źle poukładana ekipa osiagała nadal tak dobre,jak na jej możliwości,wyniki. Jedynym minusem dla tej predykcji jest to,że Heatom z reguly nie grywało sie dobrze w Wachovia Center,mam nadzieję,ze tę zlą passę dzis przełamią. Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Cześć,
Iverson zagra na 99% ( W końcu niczego nie można być pewnym na 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
W związku z tym mamy raczej pewny over
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ciekawy jestem,jak wypadna dziś Cavaliers bez McInnisa. Moim zdaniem podobnie do Suns bez Nasha. LeBron w roli "człowieka-orkiestry" częsciej wypada źle niż dobrze,a wobec braku kreatora gry Cavs bedzie obarczony wieksza ilością zadań. Uszaty uwielbia grac interwały,w tempie jednostajnym sie często gubi i tu widziałbym szansę Wizards. Arenas&Co robia wszystko,bym przestał nazywac ich kelnerami:-) Zaimponowali mi w kilku meczach rozegraniem końcówek,to był naprawde dojrzały,profesjonalny w 100% basket. Cos mi mówi,ze będa trzymac wynik na styku,więc handicap 5-punktowy ma szanse powodzenia.
Powoli dojrzewa we mnie decyzja o zagraniu plus handi na Portland. Spursi wczoraj udzielili surowej lekcji basketu Kingsom,dziś moim zdaniem,powinni ograniczyć sie do kontrolowania wyniku i nie sadzę,by byli zdeterminowani zdemolować Portland. Blazers w sobotnim meczu z Timberwolves dosłownie gryźli parkiet,ale przeciwnik był o klase lepszy. Dzisiejszy jest jeszcze mocniejszy,co nie znaczy,że gospodarze nie powalczą o całą pulę. Seria 6 porażek pod rzad,w ostatnich 10 meczach zaledwie jedna wygrana,kto wie,może to jest własnie ten dzisiejszy zonk? Chyba jednak nie,ale jeżeli Blazers zagraja z takim zaangazowaniem jak w sobotę,to handicap moga ugrać. Z tym typem sie jednak na razie wstrzymam,zobaczę jaki będę miał bilans o 3:55 :-)
Jedyny mecz jakiego nie ruszam to Rockets-Magic. Równo popieprzone ekipy,podwójna dawka totolotka. Podoba mi się argumentacja Fozziego i jeżeli juz to typ na Orlando ma tę przewagę,że gra sie po fajnym kursie:-)
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
A ja dzis suche typy bez analizy bo nie mam sily stukac w klawiature:
Miami -4,5 Cleveland over 203
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661 |
Coś czuję, że Philadelphia i Clippersi dziś wygrają. Mavs i Miami są zmaltretowani, muszą złapać odech a to się w NBA zazwyczaj kończy porażką, ale to tylko taka swobodna myśl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Co do powyzszej wypowiedzi: Miami mialo wczoraj spacerek, popatrz ile grala pierwsza 5, Haslem i Wade po 28 minut Eddie 24, Shaq 23, Damon Jones 25... Nie sadze aby byli tak zmordowani, ale o tym pewnie wiecej wie nasz spec od Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
To ja też na sucho parę powyżej/poniżej, oczywiście oprócz konkursowych:
over w meczu orlando under w meczu dallas over w meczu cleveland over w meczu miami (zapomniałem, a zagrałem już jak się pokazała linia 201 teraz chyba 203 lub 204)
co do San Antonio to jestem za:
San Antonio -9 a na pewno ml
Pozdrawiam frend30
Last edited by frend30; 24/01/2005 23:23.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Jeszcze parę słów o LeBron'ie, ten chłopak będzie wielki tak jak MJ (to nie czcze gadanie, ani świętokradztwo) tylko żeby mu nikt głowy nie spaskudził bo ma tzw. "głupi wiek" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Daję mu 5 do 7 lat na szlif - chyba że jest mądrzejszy niż przypuszczam i w dobrych rękach.
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661 |
A racja, sory w środę mam sesję i nie myślę normalnie zapomniałem o tym meczu, ale z Indianą przegrali po dogrywce i tu też będzie im ciężko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Co do powyzszej wypowiedzi: Miami mialo wczoraj spacerek, popatrz ile grala pierwsza 5, Haslem i Wade po 28 minut Eddie 24, Shaq 23, Damon Jones 25... Nie sadze aby byli tak zmordowani, ale o tym pewnie wiecej wie nasz spec od Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik Hehe,ja jestem fanem Miami,a nie specem od Heat. Sam zreszta wiesz jak to jest stawiać na swoja drużynę,ciężej sie typuje niz inne. Specem to ja bede od Bulls jak awansują do PO:-))) Tak a propos tego "zmaltretowania". 82 mecze w sezonie,jakby po co trzecim na przykład druzyna miała byc zmaltretowana,to rozgrywki zakończyłyby sie pobytem graczy na oddziałach intensywnej terapii ,a play-offy mogliby sobie rozegrać....na respiratorach<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Hehe,ja jestem fanem Miami,a nie specem od Heat. Sam zreszta wiesz jak to jest stawiać na swoja drużynę,ciężej sie typuje niz inne.
Specem to ja bede od Bulls jak awansują do PO:-)))
Tak a propos tego "zmaltretowania". 82 mecze w sezonie,jakby po co trzecim na przykład druzyna miała byc zmaltretowana,to rozgrywki zakończyłyby sie pobytem graczy na oddziałach intensywnej terapii ,a play-offy mogliby sobie rozegrać....na respiratorach<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Podpisuje sie rekami i nogami do tego "zmaltretowania" chociaz czasami przychodza lekki lub powazniejsze zadyszki. Heheh ja sie stalem fanem Bulls ostatnio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale dzis ich nie gram... Wiem jak to jest z ulubiencami, ja dzis bede gral jeszcze Detroit ale nie pisalem bo uznacie mnie za gupka i wariata, ale bede ich gral na przelamanie. I nie wazne co bedziecie tu wypisywac ze sa rozbici, ze sodowa im po tamtym sezonie uderzyla do lba, ze chimeryczni, ze im sie nie chce.. Wszystko odszczekam jak odpadna w 1 rundzie playoffs, natomiast jak dojda do finalu to bede triumfowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Juz widze nastepny post amkwisha: "Detroit? w playoffs...? Jakich playoffs?" hahahahahahahahahah Pozdrawiam Dominik
Last edited by g00niek; 24/01/2005 23:54.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Nie przesadzajmy Guniek:-)
Czy to sie komus podoba czy nie ,to Pistons w pierwszej czwórce Wschodu się znajdą.
A skoro o PO mowa to ja nie widze tam Knicks i....76ers,nawet jeżeli dzis wygraja z Miami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
własnie przed chwilą przestałem sledzić losy wyniku w meczu kawalerzystów i stołecznych i pozostaje mi chyba tylko jedno po tym meczu odnośnie trafieniu overa tj. iście na kolana na jasną górę. 70 pkt po 2 kwartach i 133 w nastepnych dwóch. Ja do tej pory mam jeszcze jakies drgawki i nie wierze patrzac na scoreboard.
PS. byki w byczej formie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Ale nocka.......hahahahaaaaa...
Szukałem sensacji w Houston, a nie przewidziałem prawdziwego majstersztyku w wykonaniu Cavaliers... a to był dzisiaj mój mecz nr 1, hokej tak pięknie siadł, Sharapova rozjechała brzydala, ehhh...szkoda słów, powiem tylko tak: tesknie za NHL.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661 |
Ale i tak przegrali i Mavericks też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> łachachaaaaa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|