|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89 |
Witam! Pary na dziś:
WASHINGTON-CLEVELAND CHICAGO-ATLANTA DETROIT-MINNESOTA ORLANDO-HOUSTON SAN ANTONIO-PORTLAND DALLAS-L.A.CLIPPERS MIAMI-PHILADELPHIA
Zapraszam do dyskusji!
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ja osobiście gram dziś Clippers albo czystą 1 albo z minimalnym handi, uważam ze po rekordowej passie jak na ten sezon 6 porażek z rzędu dziś sobie poradzą z Mavs którzy już wczoraj męczyli sie niemiłosiernie z Nuggets , kurs 2.25 na 1 zachęcający , sądze że kurs wart zaryzykowanie , co do reszty meczów uważam że są bardzo podchwytliwe i w ostatniej chwili zrezygnowałem nawet z zagrania na moich byczków ze słabą Atlantą!Opiniujcie prosze częsciej , ostatnio coraz mniej postów widze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
ATLANTA- CHICAGO 2 MINNESOTA -DETROIT 2 PORTLAND -SAN ANTONIO 2
jastrzebie nie maja szans zagrozic bykom w tym pojedynku ostatni mecz obydwoch dryzun pokazał jaki poziom reprezentuja obie druzyny ... w ostatnim pojedynku byki pokonaly obecnego mistrza NBA detroit pistons .... mysle ze w tym meczu tez nie powinien byc inny wynik niz zwyciestwo gosci......... minesota bez madsena i cassella i ze słaba forma spreewala to nie ta sama minesota ktora byla w tamtym roku.... detroit tez nie blyszczy ale trzech porazkach pod rzad detroit beda sie chcieli na maxa zmobilizowac w tym meczu .... minesota po dwoch kolejnych zwyciestwach czas na porazke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mimo tez oz to wlasnie wilki sa moja ulubiona druzyna to mysle ze polegna z pistonsami ......zagraja z nowym nabytkiem arroyo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wilki wciaz bez cassela kurs 2.47 w profie dosc wysoki i warty ryzyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .............. spursi sa glownym pretendentem do wygrania mistrzostwa w tym sezonie potwierdzaja to w kazdym meczu ..... portland bez randopha nie sa w stanie powalczyc z san antonio ..... pozdrawiam prawdziwych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
BeNITooo sądze podobnie sam jednak dzięki twojej analizie zagram byczki , atlanta jest tak słaba że szok, tam grają tylko harington i walker a jeszcze jak temu pierwszemu nie wyjdzie bo tak sie zdarza czesto dosyć to ciezka sprawa, po stronie byków więćej atutów , więcej lepszych zawodników , atlanta ostatniio ledwo co pokonała boston który na wyjezdzie bilans 5-13 decydując dopiero w ostatniej kwarcie więc raczej bulls dziś 2 , dorzuce do kuponu!
Last edited by helmudinho; 24/01/2005 11:52.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
a ja radzilbym Wam odpuscic jeszcze dzisiaj detroit, cos niedobrego sie tam dzieje. lepiej poobserwowac dzisiejsze spotkanie nie obstawiajac. co do dwoch pozostalych to popieram. dorzucilbym jeszcze miami z handi. pzdr
Last edited by pawel01979; 24/01/2005 12:13.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
oczywiscie i san antonio i chicago z hp, na san antonio jeszcze nie ma, ale chicago -4, wedlug mnie powinno byc przynajmniej w granicach 8-9. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351 |
ja dzisiaj chyba over u cavaliersow!!! obydwie druzyny duzo umieja pozucac!!! a 201.5 to wcale nie az tak duzo!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ktos cos wie o jakis wiekszych nieobecnosciach w ktorejs z tych druzyn!!!!???????/
Last edited by Echoo; 24/01/2005 13:44.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ja dzisiaj chyba over u cavaliersow!!! obydwie druzyny duzo umieja pozucac!!! a 201.5 to wcale nie az tak duzo!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ktos cos wie o jakis wiekszych nieobecnosciach w ktorejs z tych druzyn!!!!???????/ odnosnie tego meczyku to tez to zagrałem ale wlasnie przegladajac składy na dzisiejszy meczyk to zaczynam miec pewne watpliwosci w cleveland nie zagra prawdopodobnie McInnis sr. 15ppg ,a washington znowu zabraknie Hughsa sr 21,2ppg i Dixona ktory ostatnio duzo punktów rzucał, poza tym wiekszych ubytków juz nie ma. Spogladajac rano na linie nie miałem watpliwosci a teraz mam pewne obawy.Miejmy nadzieje ze bezpodstawne. Drużyny typowo overowe wystarczy przypomniec sobie nie tak dawno meczyk gosci (dallas - washington 257<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />). Poza tym zagrałem pare Sprewell - hamilton 2 Taki dubelek dzisiaj chyba jak najbardziej do zrobienia. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> kardynal20
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
niestety musze sie zgodzic juz z kilkoma poprzednikami ale po starcie konkursu, tematy o charakterze info, kontuzjach itp. straciły bardzo duzo ze swej wartosci czyzby kazdy traktował to jak wyscig szczurów "byle do przodu i nie udostepniac informacji innym".
PS niedobrze sie dzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524 |
Dixon "could be back Monday" na CBS wiec chyba wroci dzis, mial wczesniej tylko goraczke. Ja tez zagralem na Overa w meczu Cavs, ale nie wiem czy pewniejszym overem nie bedzie Phila-Miami. Iverson sie sprezy na nich, a to juz zapowiada niezla strzelanke. Tak mi sie wydaje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
niestety musze sie zgodzic juz z kilkoma poprzednikami ale po starcie konkursu, tematy o charakterze info, kontuzjach itp. straciły bardzo duzo ze swej wartosci czyzby kazdy traktował to jak wyscig szczurów "byle do przodu i nie udostepniac informacji innym".
PS niedobrze sie dzieje Odkąd jestem na forum bylem przeciwny jakimkolwiek "konkursom" w tematach związanych z NBA. Swoich argumentów nie będe powtarzał,kazdy może się z nimi zapoznać w temacie "konkurs NBA 04/05 - zapisy"(strona 4 z tematami na "american sports"). Jak wiemy wiekszośc userów chciała "konkursu/zabawy",więc nie było sensu nadal sie upierać i mówić "konkurs nie,bo padnie temat z informacjami". Pomimo powyższego uwazam,że ....nie mialem racji,poniewaź konkurs NIE stoi w sprzeczności z zapełnianiem tematów dziennych - oba topiki moga ze soba współistnieć,bez szwanku dla każdego z nich. Ja mam zamiar nadal pisac posty w "day topic" i dziś też to zrobię,tylko troche później,bo na razie nie mialem nawet chwili czasu,by pomysleć o dzisiejszych meczach. Jeżeli wpadnie w moje ręce jakas istotna informacja to równiez ujrzy światło dzienne,tak robiłem do tej pory i nie mam zamiaru niczego zmieniać (z Roxy jestem nadal w dobrej komitywie:-)) Pytam natomiast tych wszystkich,ktorzy narzekają,że temat dzienny mizernie wyglada. Co wniesliście do niego oprócz biadolenia?:-) Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
ATLANTA- CHICAGO 2 MINNESOTA -DETROIT 2 PORTLAND -SAN ANTONIO 2 minesota bez madsena i cassella i ze słaba forma spreewala to nie ta sama minesota ktora byla w tamtym roku.... detroit tez nie blyszczy ale trzech porazkach pod rzad detroit beda sie chcieli na maxa zmobilizowac w tym meczu .... minesota po dwoch kolejnych zwyciestwach czas na porazke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mimo tez oz to wlasnie wilki sa moja ulubiona druzyna to mysle ze polegna z pistonsami ......zagraja z nowym nabytkiem arroyo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wilki wciaz bez cassela kurs 2.47 w profie dosc wysoki i warty ryzyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zgadzam sie tylko co do jednego - kurs na TłUki rzeczywiscie atrakcyjny. Ben,Detroit i mobilizacja na maxa? Po tym co zobaczylem w meczu z Bulls nie chce mi sie w to wierzyć,bo mentalnie Pistons sa rozłozeni..na maxa:-) Arroyo to jest tylko zmiennik i szukalbym rano kopary na podłodze,gdyby ten zawodnik mial istotny wpływ na przebieg dzisiejszego meczu. Jeżeli chodzi o Wilki,to moim zdaniem,brak Cassella nie jest odczuwalny,w Portland zagrali naprawde niezły basket i choć gospodarze wychodzili ze skóry,to Mina kontrolowała ten mecz od pierwszej do ostatniej minuty. Sprewell......ile razy może zagrac wióry pod rząd? To jest taki zawodnik,że zaskoczy wtedy,gdy juz nikt na niego nie liczy i jezeli prestiż tego meczu ma działać jako handi na którakolwiek z dużyn to predzej będzie to home team. Nie nastawiam się na granie tego meczu,bo widze kilka dla mnie atrakcyjniejszych,ale jezeli się zdecyduję to na Wilki z -handi. Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
A ja prubuje na atlante chyba jestem dzis przeciwko wam i pewnie przegram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351 |
i widaomo jush cos wiecej na temat McInnis'a, Dixona, albo Hughsa bo doszukac sie nie moge!!!:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
CHI Bulls -4.0 1.90
handi na Byczki jak dla mnie solidnie zaskakujący.Bullsi niedawno osiągnęli bilans .050,i już zajmują miesjce premiowane play-offami,czy słabiutka Atlanta będzie sie w stanie im przeciwstawić? osobiście szczerze w to wątpie. jedynie co mnie niepokoi że gra to cały świat,ale w sumie to nie jest żaden argument VERY HIGH stakes,i jeżeli ten typ nie wejdzie to pradopodobnie koniec z graniem NBA
jeszcze myśle nad zagraniem Cavaliersów(14-3 u siebie),i Dallas ale to już za mniejszą stawke
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524 |
i widaomo jush cos wiecej na temat McInnis'a, Dixona, albo Hughsa bo doszukac sie nie moge!!!:( McInnis i Hughes na pewno nie zagraja, Dixon nie wiadomo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
"...Iverson sie sprezy na nich, a to juz zapowiada niezla strzelanke..."
Pod warunkiem, że zagra, a jak zagra, to czy w pełnym wymiarze czasu.... Biedaczek stłukł sobie bioderko.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524 |
"...Iverson sie sprezy na nich, a to juz zapowiada niezla strzelanke..."
Pod warunkiem, że zagra, a jak zagra, to czy w pełnym wymiarze czasu.... Biedaczek stłukł sobie bioderko.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> No wlasnie, typowanie 10 godzin przed meczem to czasem jak ruletka... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
No wlasnie, typowanie 10 godzin przed meczem to czasem jak ruletka... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Powyższe dedykuje zagorzałym przeciwnikom umieszczania w konkursie więcej jak 1 posta dziennie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Ostatnio niema kolejki, bez jakiegoś bolesnego zonka, więc nie widzę powodu, dla którego dzisiaj miałoby być inaczej i po krótkim przegladzie sytuacji, doszłem do wniosku, że można sie go spodziewać w Houston, dlatego spróbuję tak:
Houston Rockets - Orlando Magic
kurs:3,15 (Expekt)
Być może typ wariacki, bo dlaczego mieliby Magicy wygrać w Houston, skoro pare dni temu przegrali na własnym parkiecie z Hillem, który rzucił wtedy 21 pkt, a którego dzisiaj prawdopodobnie zabraknie...??? Poprostu licze na chęć zemsty, oraz na fakt, że Houston potwierdzi dzisiaj, iż zalicza się do grona drużyn najbardziej nieobliczalnych w NBA i po serii dwóch wygranych meczy z rzędu, dzisiaj najnormalniej w świecie da papy... Wiec po takim kursie jak nam zafundował expekt nie wypada nie próbować, a mścić się chłopaki potrafią, bo pokazali to na przykładzie Detroit, z którymi najpierw wmoczyli, a cztery dni potem potrafili wygrać...analogiczna sytuacja z mocnym San Antonio w grudniu...najpierw wtopa i kilka dni później zemsta....byc moze zbieg okoliczności, byc moze chłopaki mściwe są, a być może potrafią wyciągać wnioski z przegranych meczy, jakby nie było licze dzisiaj na powtórkę z rozrywki....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|