|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zaryzykuje tezę,ze niezla gra NY może przełożyc sie co najwyżej na over w tym meczu,bo ze na ich wygrana to wierzyć mi sie nie chce:-)
Ale...to jest tylko sport:P Taki sport to lubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ja dzosiaj zapusciłęm sobie takie typki
#1 głowny kupon puszczony systemikiem
*new york - phoenix under 213 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> *hinrich - miller typ 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> *bibby - kidd typ 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> *new york - phoenix typ 2(-5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
-odnosnie pierwszego typku to mysle ze przy obecnej formie knicksi nie dorzuca tyle punktów do wspólnego bilansu obu zespołow aby przekroczyc tą linie a poza tym od poczatku sezonu zasadniczego mecze z udziałem knicksów tylko 2-krotnie konczyły złamaniem sie tej granicy i dzisiaj licze ze nie bedzie nastepnego przełomu -hinrich jednen z głownych jak nie najwazniejszy zawodnik zdobywający punkty ostanio bardzo regularny i w dodatku niezła skutecznosc miller napewno moze wygrac ta pare ale licze na pewną okoliczność jaka moze wpłynąc na losy tej pary a mianowicie ze niebedzie tutaj wymiany ciosów w obu zespołach. Przy wysokim wyniku (z mojej analizy) mogłby skorzystac miller który w meczach overowych dorzuca zawsze wiecej punktów (wystarczy spojrzec na jego bio na nba.com) licze na bardziej underowy przebieg meczu i wygrana kirka na pointsy. -dałem to ze wzgledu na to iz niepewny jest udział webbera a na kims bedzie musiało spocząć zdobywanie punktów (prosze o info na temat chrisa) oczywiscie jezeli webber wystapi to tez bardzo realne jest ze bibby to wygra kidd ma 1 mecz lepszy a dwa nastepne troche gorsze teraz czas na ten gorszy -moze jestem zbyt wielkim optymista ale chyba ten hpc jest jak najbardziej do zrobienia słonca w pełnym składzie i powracają (oby) do zwycieskiej passy
pozdro
kardynal20 dodatkowo za low stake zagrałem sobie * chicago - denver typ 1 (-2) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> * charlotte - boston under 200 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> + phoenix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> typy trafne ale po dzisiejszej nocce zdecydowalem ze w meczu w którym phoenix gra pełnym składem bede stawiał same overy bo na słaba skutecznosc i dobrą defensywe zespołu nie ma co liczyc okazja nadarza sie juz dzis w meczu z milwaukee pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245 |
Jak dlamnie dzis Boston powinien poradzic sobie na wyjezdzie z Bobkami po ostatniej wpadce z jednym z najsłabszych ze społow jakim jest Atlanta..dzis pora na rehabilitacje.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Drugim typem dnia dlamnie dzis sa Słonca...mam nadzieje ze dzis wygraja wkoncu przegrali 5 meczy z rzedu i kiedys musze sie obudzic mam nadzieje ze to nastapi własnie dzis ...NY jest słabiutki w chwili obecnej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Memphis...Hmmm...ostatnio znow zaczeli grac na wysokim poziomie dlatego mam andzieje ze dzis pykna Orlando... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
I Ostatni mecz nad ktorym sie zastanawiam to pojedynek Chicago z Denver ...obie druzyny ostatnio graja bardzo dobrze...Byki po wczorajszym zwyciestwie wkoncu maja bilans dodatni wiecej wygranych od porazek...tylko czy dzis pojda za ciosem...?....Wydaje mi sie ze tak i dlatego tez zagram dzis ich zwyciestwo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Dzis była piekna noc oby dzis tak Euroliga siadła i dzisiejsze mecyzki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
WIELKIE DZIĘKI ZA CENNĄ POMOC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> MarJa
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Do czegos sie czasami przydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozostałe słowa uwielbienia pod moim adresem w dzisiejszym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))))))
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
Link skopiowany do schowka