Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#285553 26/01/2005 02:56
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Zaryzykuje tezę,ze niezla gra NY może przełożyc sie co najwyżej na over w tym meczu,bo ze na ich wygrana to wierzyć mi sie nie chce:-)

Ale...to jest tylko sport:P

Taki sport to lubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#285554 26/01/2005 10:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
Quote
ja dzosiaj zapusciłęm sobie takie typki

#1 głowny kupon puszczony systemikiem

*new york - phoenix under 213 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
*hinrich - miller typ 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
*bibby - kidd typ 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
*new york - phoenix typ 2(-5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

-odnosnie pierwszego typku to mysle ze przy obecnej formie knicksi nie dorzuca tyle punktów do wspólnego bilansu obu zespołow aby przekroczyc tą linie a poza tym od poczatku sezonu zasadniczego mecze z udziałem knicksów tylko 2-krotnie konczyły złamaniem sie tej granicy i dzisiaj licze ze nie bedzie nastepnego przełomu
-hinrich jednen z głownych jak nie najwazniejszy zawodnik zdobywający punkty ostanio bardzo regularny i w dodatku niezła skutecznosc miller napewno moze wygrac ta pare ale licze na pewną okoliczność jaka moze wpłynąc na losy tej pary a mianowicie ze niebedzie tutaj wymiany ciosów w obu zespołach. Przy wysokim wyniku (z mojej analizy) mogłby skorzystac miller który w meczach overowych dorzuca zawsze wiecej punktów (wystarczy spojrzec na jego bio na nba.com)
licze na bardziej underowy przebieg meczu i wygrana kirka na pointsy.
-dałem to ze wzgledu na to iz niepewny jest udział webbera a na kims bedzie musiało spocząć zdobywanie punktów (prosze o info na temat chrisa) oczywiscie jezeli webber wystapi to tez bardzo realne jest ze bibby to wygra kidd ma 1 mecz lepszy a dwa nastepne troche gorsze teraz czas na ten gorszy
-moze jestem zbyt wielkim optymista ale chyba ten hpc jest jak najbardziej do zrobienia słonca w pełnym składzie i powracają (oby) do zwycieskiej passy



pozdro

kardynal20

dodatkowo za low stake zagrałem sobie
* chicago - denver typ 1 (-2) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
* charlotte - boston under 200 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
+ phoenix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


typy trafne ale po dzisiejszej nocce zdecydowalem ze w meczu w którym phoenix gra pełnym składem bede stawiał same overy bo na słaba skutecznosc i dobrą defensywe zespołu nie ma co liczyc okazja nadarza sie juz dzis w meczu z milwaukee


pozdro

#285555 26/01/2005 10:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
Quote
Jak dlamnie dzis Boston powinien poradzic sobie na wyjezdzie z Bobkami po ostatniej wpadce z jednym z najsłabszych ze społow jakim jest Atlanta..dzis pora na rehabilitacje.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Drugim typem dnia dlamnie dzis sa Słonca...mam nadzieje ze dzis wygraja wkoncu przegrali 5 meczy z rzedu i kiedys musze sie obudzic mam nadzieje ze to nastapi własnie dzis ...NY jest słabiutki w chwili obecnej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Memphis...Hmmm...ostatnio znow zaczeli grac na wysokim poziomie dlatego mam andzieje ze dzis pykna Orlando... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


I Ostatni mecz nad ktorym sie zastanawiam to pojedynek Chicago z Denver ...obie druzyny ostatnio graja bardzo dobrze...Byki po wczorajszym zwyciestwie wkoncu maja bilans dodatni wiecej wygranych od porazek...tylko czy dzis pojda za ciosem...?....Wydaje mi sie ze tak i dlatego tez zagram dzis ich zwyciestwo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dzis była piekna noc oby dzis tak Euroliga siadła i dzisiejsze mecyzki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#285556 26/01/2005 15:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
Quote
Xanthos - http://www.bt.davkanet.com/ http://michalch89.altervista.org/

Tu masz 2 adresy z torrentami, codziennie masz praktycznie wszystkie mecze do sciagniecia, poza tym program ze skrótami , nba action i XL, chyba wszyscy wiedza jak to dziala... W razie czego pytania na priva.

Pozdrawiam
Dominik

WIELKIE DZIĘKI ZA CENNĄ POMOC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
MarJa

#285557 26/01/2005 15:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Do czegos sie czasami przydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozostałe słowa uwielbienia pod moim adresem w dzisiejszym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))))))

Pozdrawiam
Dominik

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, forty, Sensei, JelineK, alfa), 1,133 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,715
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1