Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#285533 25/01/2005 13:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
Witam

Dzis przed nami takie oto mecze: (Stawki z Profesjonala)

Charlot.-Boston 2.32 12 1.65
N.York-Phoenix 2.64 13 1.50
Memphis-Orlando 1.50 13 2.64
Chicago-Denver 1.75 12 2.14
Sacram.-N.Jersey 1.35 14 3.25
LA.Lak.-Seattle 2.09 12 1.75

A tutaj zamieszczam linie do niektorych meczy ktore wystawił Profesjonal:

Charlot.-Boston 201
N.York-Phoenix 213
Chicago-Denver 185
LA.Lak.-Seattle 199


Zapraszam do dyskusji...

Z Wiślaskim Pozdrowieniem Rafał.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Last edited by amkwish; 25/01/2005 13:41.
Bonus: Unibet
#285534 25/01/2005 13:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
Jak dlamnie dzis Boston powinien poradzic sobie na wyjezdzie z Bobkami po ostatniej wpadce z jednym z najsłabszych ze społow jakim jest Atlanta..dzis pora na rehabilitacje..

Drugim typem dnia dlamnie dzis sa Słonca...mam nadzieje ze dzis wygraja wkoncu przegrali 5 meczy z rzedu i kiedys musze sie obudzic mam nadzieje ze to nastapi własnie dzis ...NY jest słabiutki w chwili obecnej...

Memphis...Hmmm...ostatnio znow zaczeli grac na wysokim poziomie dlatego mam andzieje ze dzis pykna Orlando...


I Ostatni mecz nad ktorym sie zastanawiam to pojedynek Chicago z Denver ...obie druzyny ostatnio graja bardzo dobrze...Byki po wczorajszym zwyciestwie wkoncu maja bilans dodatni wiecej wygranych od porazek...tylko czy dzis pojda za ciosem...?....Wydaje mi sie ze tak i dlatego tez zagram dzis ich zwyciestwo.

#285535 25/01/2005 13:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ja osobiście gram dziś Charlotte +3 , nie można zapominać przy tym że boston ma bilans na wyjezdzie 5-14 czyli bardzo zły i niekorzystny .Uważam że dzisiejszy mecz bedzie zacięty i ten 3 punktowy handicap , zwracając na ostatnie 7 czy nawet 8 rekordowoych jak na ten sezon porażek bobków pod rząd powinien wystarczyć , tak samo jak wczoraj clippers, sądze ze warto zagrać bobków na przełamanie , zważając ze ich mecze są przewaznie bardzo zacięte a na dodatek grając dziś z nie najlepszym bostonem mogą powalczyć i dlatego zdecyduje sie na handi +3.Co do innych spotkan ciekawi mnie seatlee i sacramento ale mimo wszystko co za dużo to niezdrowo więc odpuszczam królów poniewaz ich forma jest strasznie nierówna ostatnio , miewają sporo wpadek i zdecyduje si tylko na bobki.

Życze powodzenia , pozdrawiam!

#285536 25/01/2005 14:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
ja dzis zagralem tak:
memphis-orlando na OT za 10 zł

#285537 25/01/2005 14:50
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Dziś mecz Chicago - Denver zapowiada się bardzo interesująco. Bulls cały czas w doskonałej formie ale grają czwarty mecz w ciągu pięciu dni - właśnie wrócili z wycieczki do Atlanty imoga być trochę zmęczeni.Jeżeli Denver zagra w pełnym skłądzie ( czy ktoś wie czy Marcus wystąpi? Bo jest dzisiaj jako Qutionalble) i tak dobrze jak w poprzednich meczach to mogą odnieść zwycięstwo.

Bardzo kuszący jest też kurs na LA Laekers 2.09 ,na których w życiu bym nie postawił złamanej złotówki jeżeli na parkiecie byłby pan, o którym Sahq nieche słyszeć już pytań.Ale od czasu kontuzji jegosamolubnejmości zagrałem dwa razy na LA u siebie i mi się to opałaciło,czasem się tak właśnie dzieje,że zaspół dopiero bez gwiazdy pokazuje swoje prawdzie oblicze i potem już może być tylko lepiej.Dziś wypoczęci jeziorowcy podejmą Seattle, które ostatnio dostało zadyszki i gra w kratkę.

Oprócz tego Memphis powinno potwierdzić dziś ,że są jedną z najlepszych ekip w NBA i odnieść przekunejące zwycięstwo na himerycznym Orlando a kurs w granicach 1.5 jest do przyjęcia.

Last edited by stypa; 25/01/2005 14:53.
#285538 25/01/2005 15:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ja dzosiaj zapusciłęm sobie takie typki

#1 głowny kupon puszczony systemikiem

*new york - phoenix under 213
*hinrich - miller typ 1
*bibby - kidd typ 1
*new york - phoenix typ 2(-5)

-odnosnie pierwszego typku to mysle ze przy obecnej formie knicksi nie dorzuca tyle punktów do wspólnego bilansu obu zespołow aby przekroczyc tą linie a poza tym od poczatku sezonu zasadniczego mecze z udziałem knicksów tylko 2-krotnie konczyły złamaniem sie tej granicy i dzisiaj licze ze nie bedzie nastepnego przełomu
-hinrich jednen z głownych jak nie najwazniejszy zawodnik zdobywający punkty ostanio bardzo regularny i w dodatku niezła skutecznosc miller napewno moze wygrac ta pare ale licze na pewną okoliczność jaka moze wpłynąc na losy tej pary a mianowicie ze niebedzie tutaj wymiany ciosów w obu zespołach. Przy wysokim wyniku (z mojej analizy) mogłby skorzystac miller który w meczach overowych dorzuca zawsze wiecej punktów (wystarczy spojrzec na jego bio na nba.com)
licze na bardziej underowy przebieg meczu i wygrana kirka na pointsy.
-dałem to ze wzgledu na to iz niepewny jest udział webbera a na kims bedzie musiało spocząć zdobywanie punktów (prosze o info na temat chrisa) oczywiscie jezeli webber wystapi to tez bardzo realne jest ze bibby to wygra kidd ma 1 mecz lepszy a dwa nastepne troche gorsze teraz czas na ten gorszy
-moze jestem zbyt wielkim optymista ale chyba ten hpc jest jak najbardziej do zrobienia słonca w pełnym składzie i powracają (oby) do zwycieskiej passy



pozdro

kardynal20

#285539 25/01/2005 15:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
ja dzosiaj zapusciłęm sobie takie typki

#1 głowny kupon puszczony systemikiem

*new york - phoenix under 213
*hinrich - miller typ 1
*bibby - kidd typ 1
*new york - phoenix typ 2(-5)

-odnosnie pierwszego typku to mysle ze przy obecnej formie knicksi nie dorzuca tyle punktów do wspólnego bilansu obu zespołow aby przekroczyc tą linie a poza tym od poczatku sezonu zasadniczego mecze z udziałem knicksów tylko 2-krotnie konczyły złamaniem sie tej granicy i dzisiaj licze ze nie bedzie nastepnego przełomu
-hinrich jednen z głownych jak nie najwazniejszy zawodnik zdobywający punkty ostanio bardzo regularny i w dodatku niezła skutecznosc miller napewno moze wygrac ta pare ale licze na pewną okoliczność jaka moze wpłynąc na losy tej pary a mianowicie ze niebedzie tutaj wymiany ciosów w obu zespołach. Przy wysokim wyniku (z mojej analizy) mogłby skorzystac miller który w meczach overowych dorzuca zawsze wiecej punktów (wystarczy spojrzec na jego bio na nba.com)
licze na bardziej underowy przebieg meczu i wygrana kirka na pointsy.
-dałem to ze wzgledu na to iz niepewny jest udział webbera a na kims bedzie musiało spocząć zdobywanie punktów (prosze o info na temat chrisa) oczywiscie jezeli webber wystapi to tez bardzo realne jest ze bibby to wygra kidd ma 1 mecz lepszy a dwa nastepne troche gorsze teraz czas na ten gorszy
-moze jestem zbyt wielkim optymista ale chyba ten hpc jest jak najbardziej do zrobienia słonca w pełnym składzie i powracają (oby) do zwycieskiej passy



pozdro

kardynal20

dodatkowo za low stake zagrałem sobie
* chicago - denver typ 1 (-2)
* charlotte - boston under 200
+ phoenix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />

#285540 25/01/2005 17:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Moje typy;
$ Sacramento-NewJersey 1 ale po kursie 1.35 nie warto w ogóle tego stawiać
$ Lakers-Seattle 1 u siebie raczej wygrywają i być może tak będzie i dzisiaj aczkolwiek będzie to chyba przewaga rzędu 2-3 pkt
$ Chicago-Denver X wybuchowy mecz ostatnio takie kończyły się remisami:Miami-Indiana Suns-Spurs, może i teraz tak będzie
$ Memphis-Orlando 1 dla mnie pewniak, jeżeli w ogóle coś takiego istnieje
$ NY-Suns 1 Słońca nie mogą się odnaleźć przegrają jeszcze pare razy, jeśli nie dzisiaj to w najbliższej przyszłości
$ Charlotte-Boston ???? chyba jednak 1 ale takie drużyny, żeby wygrywać muszą mieć b.dobry dzień

#285541 25/01/2005 18:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Witajcie

Wrócę jeszcze na moment do wczorajszego dnia. Właśnie skończyłem ogladać wszystkie skróty i jestem pod ogromnym wrażeniem Chicago. Czy to Atlanta taka słaba? Niemniej widowiskowość z jaką grały Byki była cudowna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 3 alley-oops i to jakie reverse i one hand, no po prostu poezja, a to co czasami wyprawial Gordon jego cross dribble, brak mi słów...

Po drugie nie wiem jak Spursi mogli przegrac, co prawda do Portland wrócił już Miles, ale na ławce w garniturkach siedzieli i Randolph i Abdur-Rahim, a do tego van Exel za totalnie głupie zachowanie został wyrzucony na początku 2 połowy...

No i Detroit, brak Hamiltona i Prince'a który opuścił parkiet w pierwszej kwarcie (skręcona noga) odbił się, i tak powalczyli, ale to co zrobił Arroyo rzeczywiście dno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


A teraz do dzisiaj, po tym co napisałem wyżej nie mogę nie grać Byków dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gram ich z minusowym handi, Camby raczej zagra, alenie wiadomo jak tam jego noga... Mimo wszystko powtarzam Chicago zrobiło od listopada kolosalny postęp (jeśli to możliwe...)

Poza tym Phoenix powinni chyba roznieść Nowojorczyków, nie widzę innego rozwiązania... Grałem na N.Y. ostatnio z Milwaukee, ale się zawiodłem, małe szanse dla Knicksów..

Tyle na razie.

Pozdrawiam
Dominik

#285542 25/01/2005 18:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Dzis bardzo ciekawe mecze, planuje zagrac systemem 2/3:

Chicago Bulls - Denver Nuggets - 2 - 2.83
Z calym szacunkiem dla Bykow, ostatio zadziwiaja, nie tylko siebie, swojego trenerow, ale rowniez moj portfel - dzieki Nim sporo sie wzbogacilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lecz mimo to kurs zbyt maly, Denver to rownie dobra, jesli nie swietna ekipa, co potwierdzila w meczu z Dallas. Pamietam ich swietnie wyniki w meczach przedsezonowych. Kurs wysoki i wart zagrania systemem!

Los Angeles Lakers - Seattle SuperSonics - 2 -1/60
Lakersi dobrze radza sobie we wlasnej hali nawet bez Bryanta, obie ekipy rzuca duzo punktow (prawdopodobnie ponad 201), lecz moim faworytem jest Seatle. Koniec, kropka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

New York Knicks - Phoenix Suns
Powyzej/Ponizej
ponizej 212.5 punktow
Wedlug mnie najpewniejszy typ dzisiejszego dnia!
"``Right now the only thing that is going to get us out of this is better defense,'' said Stephon Marbury, playing his second game against Phoenix since being traded to New York last year. ``We have to play better defense to win ball games. Having these lapses at the end do not translate into winning. In order to win it has to start on defense."
I wszystko jasne...:)

#285543 25/01/2005 18:54
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Charlot.-Boston No Bet , Charlotte mimo iz byli skazywani na ostatnia ekipe NBA radzą sobie jako tako i walcza niemalze w kazdym meczu , zaś Boston gra dziwnie w kratke przyrównywałbym ich gre do Nowego Yorku , tutaj moze byc remis moze wygrac Charlotte i Boston dla mnie no Bet


Memphis-Orlando 1 , niby Orlando coś tam gra ale średnio to wygląda , dla niedzwiadkow liczą sie kazde zwycięstwa pora na szybkie przełamanie po ostatniej porazce , mozna nawet w Handi grac Memphis dobry skład ładna gra w koszykowke hala w zasadzie dla mnie wszystko przemawia za memphis

Sacram.-N.Jersey 1 , tego nie trzeba komentować kurs darmowy

LA.Lak.-Seattle 1 , Lakersi chyba osłabieni no ale co z tego , pomimo osłabienia Lakers są w stanie wygrywać , wg. mnie nadchodzi okres dla Seattle w którym będą przegrywać , kurs warty zaryzykowania , Lakers pykneli Minesote z którą Seattle nie dało rady , jak sie wezmą w garsc dzisiaj wygrywają !

#285544 25/01/2005 18:57
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
Moje typy;
$ Sacramento-NewJersey 1 ale po kursie 1.35 nie warto w ogóle tego stawiać
$ Lakers-Seattle 1 u siebie raczej wygrywają i być może tak będzie i dzisiaj aczkolwiek będzie to chyba przewaga rzędu 2-3 pkt
$ Chicago-Denver X wybuchowy mecz ostatnio takie kończyły się remisami:Miami-Indiana Suns-Spurs, może i teraz tak będzie
$ Memphis-Orlando 1 dla mnie pewniak, jeżeli w ogóle coś takiego istnieje
$ NY-Suns 1 Słońca nie mogą się odnaleźć przegrają jeszcze pare razy, jeśli nie dzisiaj to w najbliższej przyszłości
$ Charlotte-Boston ???? chyba jednak 1 ale takie drużyny, żeby wygrywać muszą mieć b.dobry dzień


Sorki za tego posta ale podzielam Twoje poglądy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> kto bedzie mial racje okaze sie rano

#285545 25/01/2005 18:59
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
PHX Suns -6.5 1.90

wygra drużyna zdecydowanie lepsza i powoli wychodząca z malutkiego kryzysu,Knicksi w tym sezonie niczym nie imponują,nie widze tu innego rozwiązania jak zwycięstwo Słońc,i raczej handi zostanie spokojnie pokryty

Mecz Byczków odpuszczam z takiego względu że mogą być troche zmęczeni,4 mecz w ciągu 5 dni

SEA Sonics -3.0
Lakers wciąz bez Kobego,wprawdzie jest Atkins ale to jednak nie ta klasa.Sonics prezentują sie w tym sezonie o wiele lepiej i to oni powinni rozstrzygnąc ten mecz na swoją korzyśc

#285546 25/01/2005 19:40
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
Quote
Witajcie

Wrócę jeszcze na moment do wczorajszego dnia. Właśnie skończyłem ogladać wszystkie skróty i jestem pod ogromnym wrażeniem Chicago.

Sorry za offtopic- gdzie mozna poogldac skroty?

Dzisiejszy dzien trudny do typowania jak dla mnie,jesli sie zdecyduje, to na Boston.Tu mamy dwie druzyny w dolku: co by jednak nie mowic Celtowie stoja o wiele wyzej.Charlotte faktycznie walczy i urywa co nieco faworytom, ale nie idzie im zdobywanie punktow ostatnio, a Boston jest coraz bardziej sfrustrowany (czytaj:zmobilizowany) i dzis chyba w koncu wypali to, co mialo wypalic juz w Atlancie. Nie zdecydowalem sie na zagranie przez -4 handi.Temat do przemyslenia jeszcze.

#285547 25/01/2005 19:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Xanthos - http://www.bt.davkanet.com/ http://michalch89.altervista.org/

Tu masz 2 adresy z torrentami, codziennie masz praktycznie wszystkie mecze do sciagniecia, poza tym program ze skrótami , nba action i XL, chyba wszyscy wiedza jak to dziala... W razie czego pytania na priva.

Pozdrawiam
Dominik

#285548 25/01/2005 20:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

NYK - PHO
Ciekawe stracie dwoch zespolow, Knicksi w kryzysie no i mozna powiedziec ze sloneczka rowniez(chociaz przerwali serie porazek) tak na prawde dzis przed nimi lekki sprawdzian wyjazdowy. Handi na sloneczka calkiem calkiem -6.5, wszytsko bylo by git jakby nie te wtopy knicksow w ostatnich meczach "wkoncu musza sie przelamac".
Podsumowujac nie widze tutaj w najczarnieszych snach przegranej PHO no ciezko mi sobie wyobrazic ale z drugiej strony knicksi moga jakiegos psikusa zrobic, wiec -6.5 PHO za symboliczna stawke mozna zagrac.

Bulls - Nuggest
Bydlo z chicago w szczytowej formie a po formie zawsze przychodzi spadek formy, tylko kiedy to nastapi?.
Po dzisiejszej wygranej byczki sa poraz pierwszy w sezonie na plusie! 20-19 lol rewelacja (Jordan przeciera oczy ze zdumienia), efektowne zwyciestwo ubieglej nocy nad atlanta na pewno jeszcze bardziej zmobilizowalo byczki.
Ciezko bedzie wygrac w tym meczu barylkom i to na dodatek w hali bykow gdzie od 6 meczy sa niepokonani.
Ostatnie mecze denver nie najlepsze ale tez nie takie najgorsze jezeli chodzi o gre. W ostatnim meczu z dallas brakowalo kogos kto moglby wziasc spraw w swoje rece i wygrac mecz (Boykins robil co mogl).
Podsumowujac rewelacyjna gra bykow dobra gra nuggets przekonuje mnie do postawieni po dobrym kursie na porazke bullsow a jezeli nie to chociaz nie wysokie zwyciestwo Bykow: +4,5 DEN

Puszcze te 2 meczyki na 1 kuponiku, standardowo.

Pozdr.

#285549 25/01/2005 22:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Napiszę jak ja to wszystko dziś widzę - merytorycznie będzie kiepsko, bo nie mam czasu, a poza tym wiele typów dziś na wyczucie.

1)Memphis Grizzlies - Orlando Magic
Spodziewam się w miarę łatwej wygranej Memphis, są w dobrej formie, Orlando bardzo chimeryczne i nie sądzę, żeby coś mogli zdziałać (może we własnej hali by im się udało, ale u Niedźwiadków - wątpię). Handi jednak za grubszą stawkę bym nie ryzykował - jakoś nie jestem w stanie przewidzieć czy Grizzlies 9bo to chyba oni poprowadzą dziś grę) będą się starali odskakiwać czy kontrolować grę na styku...(poza tym questionable jest Bonzi Wells)
2)New York Knicks - Phoenix Suns
Słoneczka powinny sobie poradzić nawet z handicapem z nienajmocniejszym Nowym Jorkiem, w którym raczej nie zagra Houston. Myślę, że do pewnego czasu Nowojorczycy będą się starali dotrzymywać kroku Słońcom, ale kiedy już Phoenix odskoczy (co jest kwestią czasu IMHO) to nawet nie zbliżą się do wyrównania. Phoenix musi ponadrabiać trochę straty spowodowane nieobecnością Nasha i ten mecz powinien być dobrą okazją do tego.Poza tym liczę tu na under, bo linie dosyć wysokie, a Nowojorczycy dla mnie nie rzucą dziś setki.
3)Los Angeles Lakers - Seattle Supersonics
Tutaj Seattle. Wyrównany skład, co prawda lekka zadyszka, ale nie ma to jak rozjechać Lakersów, a Ci bez Bryanta... Zdaję sobie sprawę, że Kobe to nie wszystko, ale jednak bez Niego potencjał Lakersów maleje, a Seattle ma spory. Niewysokie handi skłania do zastanowienia nad grą ze spreadem...
4) Planowałem grać dziś Charlotte z Bostonem jako underdoga i to nawet dosyć grubo, ale niestety trzeba wziąć poprawkę, że nie zagra Brevin Knight... :-(
Mimo wszystko za drobne spróbuję - Boston jakoś bez fajerwerków, a nawet Charlotte czasem musi wygrać jakieś spotkanie :-)

Pozdrawiam

#285550 25/01/2005 22:24
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
mam pyatnie glownie do gooniek i fozzie czemu nie gracie juz NCAA??

#285551 25/01/2005 22:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Wyz ja nigdy nie bylem ekspertem od studenckiego basketu... Gram to co graja amkwish, frend i reszta. Oni maja duzo wieksze pojecie na ten temat i bardzo Im ufam.. A ostatnio zdecydowanie wiecej mozna zarobic na NCAA niz na NBA.

Pozdrawiam
Dominik

#285552 25/01/2005 22:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jak widzę jest nas spora grupa stawiających dzis na Suns.
Czy to znaczy,że "typ dnia" nie wejdzie?:-)

Marbury zapowiada dobra grę obronną,ale należy zadać pytanie kto to ma zrobić.
Dzis beda mieli przeciw sobie olbrzymią siłę ofensywną,także wydaje mi się,że w tej zapowiedzi jest jednak sporo "życzeniowości" a mniej realizmu.

Niewykluczone,że dzis nowojorczycy zmobilizuja wszystkie umiejetności i zagraja bardzo dobry mecz,bo tak często bywa,że drużyna w ogromnym doku odbija się od dna:-)
Aby odnieść dzis zwycięstwo Knicks musieliby przejść jakąś nieprawdopodobna metamorfozę.

Zaryzykuje tezę,ze niezla gra NY może przełożyc sie co najwyżej na over w tym meczu,bo ze na ich wygrana to wierzyć mi sie nie chce:-)

Ale...to jest tylko sport:P

Jeszcze parę słów o Bulls.
gOOniek ma rację - to co grali z Atlanta to kosmos.
Ja juz dawno nie widziałem tylu fajerwerków,to było po prostu wspaniałe.
Ogladałem akcje Byczków wiele razy i jeszcze mi mało.
Nie,oni dziś nie przegrają:-)
Jak się jest w takim sztosie to nie ma mowy o zmeczeniu,ta gra sprawia im autentyczna radość,a takiej atmosfery w zespole to kazda ekipa mogłaby im pozazdrościć.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, forty, $-man, burbon, Sensei, aker), 1,821 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1