|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
czy to konto w Betway nalezy zalozyc przed rozpoczeciem, w trakcie czy tez THOM przeleje nalezne $ na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Lepiej załóż teraz na dniach, chociaż nic się nie stanie, jeśli będzie małe opóźnienie  Co do tych przelewów to chodziło o problem majnera, ale został on już rozwiązany - pula od sponsora jest przelewana na konto uczestnika [laureata] w Betway.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Zagram, poproszę o dane na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Zapisy trwały 2 tygodnie, ale oczywiście ponad połowa osób nie zdążyła wpłacić wpisowego  To jest na prawdę żenujące panowie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
Niektorych wplat zapewne THOM nie zaksiegowal Jak już wcześniej wspomniałem - aktualizuje wpisowe codziennie.
Last edited by THOM; 17/01/2009 17:12.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554 |
zglaszam swoj udzial w konkursie...poprosze o dane do wplacenia wpisowego na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
oczywiscie in THOM, kasa bedzie jutro na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Siemers jesteś pewien że typ na Monfilsa będzie rozstrzygnięty w niedzielę rano ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
będzie to po 7 dniu turnieju ... o ile pogoda daa to powinien być ok (FRA musi wygrać mecz III rundy aby typ był ważny) ... chyba, że źle dedukuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
JEST AKTUALIZACJA WPISOWEGO.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
KLIKAĆ W BANERKI !!! - OD TEGO ZALEZY NASZA DALSZA WSPOLPRACA ZE SPONSOREM !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Podzieliłem pulę od sponsora - jeśli ktoś jest innego zdania proszę pisać.
1 miejsce 300 zł 2 miejsce 200 zł 3 miejsce 100 zł
Naszą pula wpisowego ustalę w poniedziałek, lecz prawdopodobnie nic już się nie zmieni.
Na chwilę obecną jest to kwota 1050 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
ok Thomo ja nie mam zastrzeżeń  zrób porządek z konkursem w temacie typów bo jak ciebie nie było to troche sie namieszało tabela bedzie po zakonczeniu tygodnia? jeśli byłaby jakaś potrzebna pomoc przy obsłudze konkursu to moge pomoc, nie zebym sie narzucał poprsotu mam troche czasu sesja sie zbliża ku koncowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Thx Boomber - pomoc zawsze się przyda. Tabela będzie uaktualniona prawdopodobnie późno w poniedziałek lub we wtorek. Obecnie mam problemy rodzinne i znowu szykuje mi się weekendowy wyjazd [pewnie do poniedziałku włącznie], a tam nie mam zbytnio czasu na net.
P.S. Tak jak Fro pisał w temacie z typami - tydzień czasu to sporo na zapoznanie się z regulaminem - bałagan straszny spróbujcie podliczyć all typy to zobaczycie o co mi chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Jakby co to podliczam na bieżąco (takie już zboczenie zawodowe  ), także tabela pojawi się dość szybko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Thx Fro wiem, że zawsze mogę na Ciebie liczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003 |
Nie chcę dalej zaśmiecać tematu z bilansami więc piszę tutaj. Proszę wytłumaczcie mi co znaczy taki bilans:
I tydzień:
8-1 (0-1)
Ile to jest trafionych i ile nietrafionych. Ile jest za to punktów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
lukiwa trafił wszystkie 7 podstawowych typów i za to jest bonusowy 1 pkt czyli 8. Nie trafił UD czyli 1 po stronie nietrafionych. Suma sumarum 8-1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003 |
zdobyte punktyz UD -ilość nietrafionych z UD (UD). Zrozumiałem. Dzieki za wyjaśnienie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Ostatecznie udało się zebrać bardzo dużą kwotę, aż 1150 zł. Niżej moja propozycja podziału. Uwagi, protesty, wnioski ?  Wpisowe - 1150 zł 1 miejsce 450 zł 2 miejsce 300 zł 3 miejsce 200 zł 4 miejsce 150 zł 5 miejsce 50 zł Za UD - 50 zł
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|