Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 19 1 2 3 4 5 6 7 18 19
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
ja zagrałem dubel korea +4,5 i tunezja -5,5
ako 3,33

korea to nie jest już ekipa bo bicia i grają solidnie, hiszpanie pewnie wygrają ale max 3,4 ale żeby aż 5 bramek? do tego tunezja, która jak koledzy wyżej napisali jest dużo mocniejsza od algieri a na pożegnanie z turniejem warto się zaprezentować

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Originally Posted by milan0305
z tego co wyczytalem to na Rosje w bukach rosyjskich kursy polecialy w dol
szukam infa odnosnie absencji lazarova ale nic nie widze

Słabo z mym niemieckim, ale m.in na tym portalu pisze że Lazarow nie zagra (chyba tak pisze grin )
http://www.spox.com/de/sport/handball/0901/News/Russland-verhindert-Blamage-bei-der-Handball-WM.html

"...Am Donnerstag kommt es zum "Endspiel" mit Mazedonien, das jedoch möglicherweise ohne Top-Torjäger Kiril Lazarov antreten muss. Nach der Roten Karte gegen Deutschland droht Lazarov eine Sperre."

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
cwaniaczki wystawiły handi na poziomie 1,5 w meczu dania-norwegia
wogóle nie adekwatne do kursów na win

Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
No wlasnie focus niby tak napisane ale na Bettingadvice pisza ze jednak zagra
ale nawet jak zagra to wydaje mi sie ze typ na Rojse jak najbardziej do gry

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Ztego co ja rozumiem to moze nie zagrac ,za to czerwo.....ale nie jest to wyraznie napisane......trzeba by poszukac regulaminu........ale ze to nie pilka nozna to trudno mi sie wypowiadac......osobiscie zagralem na win Rosjan,bez zadnych handi,uwazam ze kurs 1.5 dobry.....

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Za samą czerwoną kartkę to się nie pauzuje, tego jestem pewny. Dlatego moim zdaniem zagra, pytanie tylko ile jest prawdy w tym, że komisja go może zawiesić, bo coś takiego słyszałem, ale raczej wątpliwe. ja chyba się skuszę na Macedonię +2,5 podobnie jak na Koreę +4,5 smile


Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
na bettingadvice.com piszą, że Lazarov zagra.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Patrząc na grę Polaków w pierwszych minutach spotkań
może dobrym typem będzie - Niemcy pierwsze 3 bramki (np. bwin po 1.80)
Nasi mają ewidentne problemy w początkowych minutach z koncentracją, a może i kiepską rozgrzewką. Do roboty brali się zawsze w końcówkach
a pierwsze akcje przesypiają.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by skrzypo555
wiecie dlaczego spada kurs na Serbie ?

dzisiaj kurs na Egipt rośnie, mimo, że są faworytami i również
moim zdaniem powinni spokojnie wygrać, ale z tego względu o
jakim mowa na początku mojego posta jednak spasuje...


Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
wiadomo juz z kim gramy?
bo lookam na onet i cos mi sie nie zgadza.
czy to prawda/dlaczego punkty sie przenosza do drugiej grupy??

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
gramy w drugiej fazie z Norwegią, Danią oraz Serbią ... w grupie z nami ponadto są Niemcy i Macedonia... przenosza sie wyniki z tymi druzynami co oznacza ze mamy zero punktow i tylko minimalne szanse na awans...

wlasnie zalapalem ze jest zmiana regulaminu... dwa lata temu byly cwiercfinaly, ktore teraz zlikwidowano... szkoda, mielibysmy jeszcze jakies szanse, chociaz nie oszukujmy sie - jestesmy slabiej prygotowani niz dwa lata temu czy tez na igrzyskach...

jak dla mnie polfinaly powinny wygladac tak:

chorwacja - dania - chorwatom do awansu wystarczy ograc wegrow i slowakow - nie beda mieli z tym problemu, zas dania wygra nasza grupe... w sumie fajny polfinal by byl, moze gospodarze za burtą?

francja - niemcy - francuzi beda mistrzami swiata, jestem przekonany w 95 procentach, te 5 procent zostawiam Chorwacji i sędziom im sprzyjającym... niemcy wyjda z naszej grupy z 2-ego miejsca, moze szanse mialaby norwegia ale zaprzepascila je przegraną z serbią...

tak wiec jak dla mnie podium bedzie takie:

1. Francja

2-3. Dania/Chorwacja

Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
jakie typy na dzsiaj??

ja zagralem na Niemcow po kursie 1.4 i Dania po 1.25

Niemcy niby mieli miec kryzys itp itd a rozjechali naszych dosyc gladko, Serbia z ktora bede grac bardzo chimerycznie gra. porazka z brazylia zaskoczyla chyba wielu. Niemcy jak maja z kims przegrac w grupie to z Dania a z serbami musi byc komplet pts.

Dania solidny zespol z aspiracjami do strafy medalowej, na tle formy naszej druzyny i tego ze nais maja jzu tylko teoretyczne szanse na awans trzeba jasno sobie powiedziec ze to Dania jest tu faworytem kurs nie powala ale to ako jest dobry

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Macedonia - Norway
24.01.2009 - 15:30

Macedonia ovverrated, Norwegia underrated, co zresztą widać po kursach... w bukach skandynawskich kurs nawet 1.7, natomiast w doxxbecie 1.95... co mnie bardzo dziwi, gdyż "goście" są dla mnie solidnym faworytem, z Serbią przegrali przez sędziów( z tego też względu nie gram Niemców dzisiaj przeciwko nim ), natomiast z Danią podjęli walkę i liczę, że Macedonie zjedzą spokojnie na sniadanko smile

France - Sweden
24.01.2009 - 18:30

tutaj nie ma za bardzo co się rozpisywać, jeżeli Chorwaci pokonali Szwecję 4rema bramkami, to Francuzi tym bardziej mogą to zrobić.

Poland - Denmark
24.01.2009 - 20:00

bez sentymentów, większość z nas chyba widziała co "nasi" obecnie grają, imo Dunczycy to druzyna lepiej ulozona od naszych zachodnich sąsiadów i jeżeli zagramy nawet odrobinę lepiej niż ostatnie spotkanie, to i tak nie mamy czego szukać w tym meczu.

reszta moich przemyślen to:
Argentyna v Kuweit 0:12.5 => 1
Tunezja v Arabia Saudyjska 0:9.5 => 1
Australia v Hiszpania 27.5:0 => 2

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
moim zdaniem warto postawic na Norwegie (kurs 1,95 w Betgunie) cholera jakos nie mam przekonania do tej Macedonii (ograli Polske,no ale powiedzmy sobie szczerze gramy piach na tych MS wygrali z Rosja (tu stawialem na Sborna i duzo przegralem niestety przez nich,kompletnie nie wyszedl mecz naszym sasiadom) Norwegie ogladalem fragmentami w dwoch meczach i musze powiedziec ze prezentuja sie nie najgorzej,prezentuja twarda skandynawska gre! fachowcem nie jest w tej dziedzinie sportu (poczekam na opinie takich uzytkownikow jak travis,sebkos,forty,Krajan no i oczywiscie Baqu ktory ostatnia kolejke bardzo ladnie wytypowal) oprocz Norwegii jak dla mnie wygraja takze Dunczycy(niestety) no ale kurs nie zacheca (1,30) tyle ode mnie! pozdrawiam wink

Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
co do macedonii to 70% ich sily to lazarov jak uda sie go powstrzymac to wartosc ofensywana druzyny bardzo mocno spada. do momentu jak byl na boisku z niemcami to wynik byl wyrownany a gdy tylko zabraklo lazarova druzyna stracila wiare w koncowy sukces wiec mysle ze warto zagrac norwegow ale tak jak wspomniales poczekam na opinie "expertow"

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by trueneo
co do macedonii to 70% ich sily to lazarov jak uda sie go powstrzymac to wartosc ofensywana druzyny bardzo mocno spada. do momentu jak byl na boisku z niemcami to wynik byl wyrownany a gdy tylko zabraklo lazarova druzyna stracila wiare w koncowy sukces wiec mysle ze warto zagrac norwegow ale tak jak wspomniales poczekam na opinie "expertow"
hehe tyle to ja wiem ze Lazarov stanowi o obliczu Macedonii,wiedzieli tez to Ruscy ale i tak przegrali smile mimo wszystko coraz bardziej jestem przekonany o postawieniu $ na Norwegie! ale tak jak mowilem poczekam do rana na opinie Panow wymienionych przeze mnie w poprzednim poscie wink pzdr

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
dużo lepsze kursy macie panowie na betfairze Norwegia 2.06, Dania 1.36

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
ja tam trzymam się z daleka od tej macedonii , jeszcze lazarov będzie miał swój najlepszy dzień na turnieju ... jak dla niemcy wyglądają na pewniaków ... a swoją drogą serbów nie chcieli przyjąć w zadarze więc wydaje mi się że publiczność będzie za niemiecką drużyną zdecydowanie ... chociaż o mały włos nie pokonali duńczyków ... na polaków nie obstawiam ani przeciwników bo im coś uderzy do głowy i jeszcze sprawią sensacje a dziś będą walczyć bo szanse maja na półfinał jeśli wygrają wszystkie mecze co jest wogóle niemożliwe praktycznie ...

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Originally Posted by Baqu
Macedonia - Norway
24.01.2009 - 15:30

Macedonia ovverrated, Norwegia underrated, co zresztą widać po kursach... w bukach skandynawskich kurs nawet 1.7, natomiast w doxxbecie 1.95... co mnie bardzo dziwi, gdyż "goście" są dla mnie solidnym faworytem, z Serbią przegrali przez sędziów( z tego też względu nie gram Niemców dzisiaj przeciwko nim ), natomiast z Danią podjęli walkę i liczę, że Macedonie zjedzą spokojnie na sniadanko smile

France - Sweden
24.01.2009 - 18:30

tutaj nie ma za bardzo co się rozpisywać, jeżeli Chorwaci pokonali Szwecję 4rema bramkami, to Francuzi tym bardziej mogą to zrobić.

Poland - Denmark
24.01.2009 - 20:00

bez sentymentów, większość z nas chyba widziała co "nasi" obecnie grają, imo Dunczycy to druzyna lepiej ulozona od naszych zachodnich sąsiadów i jeżeli zagramy nawet odrobinę lepiej niż ostatnie spotkanie, to i tak nie mamy czego szukać w tym meczu.

reszta moich przemyślen to:
Argentyna v Kuweit 0:12.5 => 1
Tunezja v Arabia Saudyjska 0:9.5 => 1
Australia v Hiszpania 27.5:0 => 2

Myślę podobnie.Na początku mistrzostw pisałem,że dawne jugolskie drużyny tu będą grać jak u siebie i wystarczy spojrzeć na trybuny i posłuchać.Macedończyków nakręca każda wygrana i to już nie jest tylko Lazarov,inni też uwierzyli że potrafią grać.Ale mam nadzieję,że dzień dziecka się skończył,Norwegia wygląda na dużo solidniejszą drużynę od duetu Pol-Ros.
Szwedzi - młoda drużyna z dużym potencjałem,jeśli bramkarz ma dzień konia mogą wygrać z każdym.Ale naprzeciwko naprawdę mocna,doświadczona Francja,z bardzo dobrym bramkarzem,której wygrana daje praktycznie półfinał.
Polska - ....bez głowy,bez wiary,bez jaj.


Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,039
Polska nawet jak zagra kosmicznie i wygra wszystkie mecze moze nie awansowac wiec nie spodziewałbym sie cudu z Dania z która w lepszym skladzie juz przegrywalismy wiec tu scenariusz bedzie raczej podobny zwłaszcza, że gramy cieniutko i zawodnicy sami przyznaja, że szanse na awans sa praktycznie zerowe, kurs fantastyczny nie jest ale warto go według mnie brac i grac grubo.

Strona 5 z 19 1 2 3 4 5 6 7 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, betowiec, Sensei, forty, bukma, Lukasz111, burbon, $-man, 11kera11), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,965
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1