Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#285851 28/01/2005 10:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
zestaw na dzis:

Cavaliers at Knicks
Raptors at Bobcats
Wizards at Magic
Suns at Celtics
Heat at Hawks
Sixers at Hornets
Jazz at Timberwolves
Nuggets at Bucks
Kings at Rockets
Clippers at Blazers
Nets at Lakers
Supersonics at Warriors

Bonus: Unibet
#285852 28/01/2005 10:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
na pierwszy rzut oka wychodzi mi:

Cavaliers
Suns (-5)
Heat (-9,5)
Supersonics (-5)

ponownie przepraszam za brak uzasadnien, mlyn w pracy. naskrobie cos wieczorkiem. zastanawiam sie tez nad +hp na utah, na chwile obecna wynosi 7 pkt, do wieczora powinno skoczyc o 1 pkt, po powrocie andrieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zupelnie inna druzyna, choc nie wiem czy mozna wyciagac wnioski po2-3 meczach. czysta 2 na jazzmanow bedzie w pewnie w granicach 3-3,5, kurs tez chyba wart ryzyka.
pzdr

#285853 28/01/2005 10:20
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
popieram twoje typy
trzeba troszke poczekac i ewentualnie je zagrac
pozdro

#285854 28/01/2005 10:29
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Dla mnie najciekawszym meczem dzisiaj jest mecz Milwaukee - Denver z bardzo wysokim kursem na dwójkę (betandwin 2.45),na pewno ten typ dzisiaj zagram i napewno znajdzie się on w moim konkursowym typowaniu. Denver 3 z rzędu porażki w wyjazdowej serii a jak już był tu wcześniej przytaczane bardzo żadko zdaża się aby drużyny podczas takiego wyjazdu nie przywoziły choćby jednej wygranej.Przyszedł czas najwyższy aby Denver zaczęło grać tak jak na początku tego sezonu, może osoba nowoprzybyłego tranera Georga Karla dobrze wpłynie na zawodników i pokażą oni na co stać ten bardzo utalentowany skład. Karl powinien coś z tym zrobić,narazie jest zbyt krutko z zespołem no ale będzie napewno mocno zmotywowany na mecz przeciw swojej był drużynie.

Last edited by stypa; 28/01/2005 10:31.
#285855 28/01/2005 11:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
No właśnie sam już nie wiem, bo w ostatni piątek popularne Kozły wygrały u siebie z Detroit, Denver po dwóch nieznacznych porażkach wyjazdowych w Dallas i Chicago jakby się załamało i zostało zmiażdżone przez Pistons. Chyba już najwyższy czas wygrać, dlatego wyjdą podwójnie zmotywowani ale czy to wystarczy??? Milwaukee ostatnio dobrze gra. Denver Musi tak zagrać jak na przykład z Dallas wtedy wygrają na pewno, mój typ: Milwaukee-Denver [color:"red"]2[/color] 2.15<STS>

Last edited by £obuziak; 28/01/2005 11:29.
#285856 28/01/2005 11:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Zagrałbym jeszcze na pierwszy rzut oka:
$Orlando-Washington[color:"red"]1[/color]1.55<STS> bo to drużyny swojego boiska, Wizzards raczej nie robią wyjazdowych niespodzianek, chociaż z Indianą wygrali, sam nie wiem czy warto stawiać po takim kursie Orlando
$Charlotte-Toronto[color:"red"]1[/color]2.20<STS> nie przepuszczą takiej okazji
$GoldenState-Seattle[color:"red"]2[/color]1.60<STS> powinni sobie poradzić
$NY-Cleveland[color:"red"]2[/color]1.85<STS> Tego chyba jestem najbardziej pewien bo Kawalerzyści tłamszą takie drużyny, gdyż nie radzą sobie mimo dużych ambicji z lepszymi. Grają w każdym meczu z pełnym zaangażowaniem i wychodzą zawsze z myślą o wygranej. Grają regularnie.

Nie mam jakoś koncepcji co do reszty pomóżcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />

Last edited by £obuziak; 28/01/2005 12:01.
#285857 28/01/2005 12:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
Jak Dlamnie to dzis tak:


Orlando-Washing 1
Boston-Phoenix 2
Portl.-LA.Clip 1
LA.Lak.-N.Jersey 1
G.State-Seattle 2


Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#285858 28/01/2005 13:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Dla mnie najciekawszym meczem dzisiaj jest mecz Milwaukee - Denver z bardzo wysokim kursem na dwójkę (betandwin 2.45),na pewno ten typ dzisiaj zagram i napewno znajdzie się on w moim konkursowym typowaniu.

Stypa,absolutnie nie chciałbym negować Twojego typu,sam sie nad tym meczem zastanawiam,ale mam sporo watpliwości,co do tej "dwójki".

Bucks to typowa ekipa własnych desek,Nuggets zaś,to jedna z najgorzej grających na wyjazdach drużyn.
Milwaukee, po bardzo słabym poczatku sezonu,grają teraz o wiele lepszy basket,a bilans 15-25 jeszcze nie przekreśla ich szans na PO.

Co zaś się tyczy Denver,to nie demonizowalbym tego,ze jest nowy coach i od razu sprawi,że druzyna zacznie grac lepiej.
Nie sądzę ,by poukładał swój team w samolotach:-),na to potrzeba odrobine czasu,nawet dla takiego fachowca jak Carl.

Faktycznie,rzadko zdarza się ,by druzyna nie przywiozła z objazdu zwycięstwa,ale weźmy pod uwage,że po Milwaukee Nuggets graja,koncząc serie wyjazdową, w Indianapolis:-)

Dla mnie w meczu Bucks - Nuggets dość dobrze wygląda over.
Linia 194,0 jest do przeskoczenia,szczerze mówiąc spodziewalem sie 200,0 i wiecej.

Pozdrawiam

amkwish

#285859 28/01/2005 13:37
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Wtrącę swoje 3 grosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na razie w 70% skłaniam się na Bucks ze spreadem. Tak jak Amkwish napisał to drużyna "własnego podwórka" i chociaż lubię grać Denver (ale u siebie) to tu bardziej na Bucks.

Pozdrawiam
frend30

#285860 28/01/2005 13:46
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
No to Amkwish namówiłes mnie na tą linię ale zdania nie zmieniam co do Denver i ich szans na wygraną, ja wiem o tym, że trener tar od razu rachu ciachu nie zmieni i nie odbuduje drużyny ale jak to w amerykańskich filmach jedną przemową może podbudować drużynę i podnieść ich morale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzisiaj oczekuje też wilekiego strzelania między drużynami grającymi bez obrony.W Bostonie myśle,że i 220 punktów nie powinno sprawić klopotu Celtom i Słońcom.
Tak samo zresztą jak i w Orlando linia 214 nie powinna być problemem dla obu ekip.Drugi raz z rzędu tak wysoko ustawiono porzeczkę dla Wizards i mam nadzieję,że i tym razem nie zawiodą.Pzwolili rzucić sobie 107 punktów Philadelphi grającej bez Iversona to mam nadzieję ,że tym bardziej Orlando wykaże się podobną skutecznością.

Last edited by stypa; 28/01/2005 13:47.
#285861 28/01/2005 13:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
No to Amkwish namówiłes mnie na tą linię ale zdania nie zmieniam co do Denver i ich szans na wygraną

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I tak 3maj Stypa,zawsze mówie,że najważniejsze jest to COŚ,a nie analizy czy czyjes namowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Mnie wczoraj to COS zawiodło na Indiane,ale dalej nie zmieniam zdania,ze jak czujesz typ to go graj.

Namówilem Cie na linię?
Ty mnie też,na inna,w Bostonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Overowy piątek?
Miejmy nadzieję.

#285862 28/01/2005 14:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Sprostowanie do mojej wypowiedzi:
Ostatecznie wydaje mi się jednak, że
Orlando-Washington [color:"red"]NO BET [/color]

#285863 28/01/2005 15:30
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Panowie co powiedzie na Clevlend ?
Wedlug mnie powinni uporać sie NY ktory prezentyje sie fatalnie

#285864 28/01/2005 15:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
wg mnie jeden z pewniejszych typow dzisiaj!! kurs tez bardzo mi sie podoba!!

#285865 28/01/2005 16:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
Quote
wg mnie jeden z pewniejszych typow dzisiaj!! kurs tez bardzo mi sie podoba!!

Raczej podchodziłbym ostrozniej http://sports.espn.go.com/nba/injuries

#285866 28/01/2005 16:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Kiedyś prowadziłem na własny uzytek taka statystykę "sprawdzalności questionable":-)
Ponad 80% zawodników oznaczonych "Q" wychodziło na boisko.
Po 22 coś wiecej napiszę o ewentualnych osłabieniach Cavs.

#285867 28/01/2005 16:32
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009

#285868 28/01/2005 16:44
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Info:
James LeBron udał się wraz ze swoją ekipą w podróż do Nowego Yorku. Kontuzja nie okazała się na tyle poważną jak wyglądało to w pierwszej chwili. Ogólnie czuje się dobrze i decyzja o jego występie zostanie podjęta tuż przed rozpoczęciem meczu (czyli zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Jeśli jednak trener w porozumieniu z zawodnikiem zdecydują inaczej zastąpi go Lucious Harris.

Na pewno nie zagra Ira Newble (przerwa 1 do 2 tygodni) w jego miejsce ujrzymy po raz pierwszy w koszulce Cavs Sashę Pavlovica.

Jeff McInnis twierdzi iż w środę grał tylko na 80% swoich możliwości. W czwartek zawodnicy nie mieli treningu, ponieważ trener zdecydował o potrzebie odpoczynku. (Pewnie tylko odnowa itp.)

Pozdrawiam
frend30

#285869 28/01/2005 17:03
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Co do LeBrona to najprawdopodobniej chcą trochę podgrzać atmosferę przed meczem, zagra najpewniej na 99%. Widziałem tą "kontuzję" - po prostu noga mu sie podwinęła, każdy z grających w koszykówkę miał to conajmniej raz w życiu, ja już swoich nie licze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jednak co do meczu w Madison Square Garden nie bylbym takim hurraoptymistą, Nowy Jork musi kiedys wygrac i Cleveland na pewno jest do ogrania.

Na 100% odpuściłbym mecz w Milwaukee, powód oczywiście George Karl który wróci do Wisconsin z żądzą zemsty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#285870 28/01/2005 17:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 245
Quote
Sprostowanie do mojej wypowiedzi:
Ostatecznie wydaje mi się jednak, że
Orlando-Washington [color:"red"]NO BET [/color]

Dlamnie Orlando dzis pewniak...od 5 lat napewno u siebie nieprzegrało z nimi....

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,762 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1