|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
Ja sobie dzis tak przegładnełem i proponuje tak:
Cleveland - New York over 186
no coż ekipa z Nowego Yorku ostatnio ostatnio rzuca bardzo duzo az 118 w meczu z Sloneczkami i 96 oraz 91 z Bucks i Houston. Cavaliers tez nie traci czasu na powolne rozgrywanie akcji ostatnio az 116 z Memphis i 97 z Wizard oraz 105 z Golden. Mysle ze granica ta napewno jest do przebicia.
Miami - Atlanta under 200
hmmm cos ostatnio tym druzynom nie idzie jesli chodzi o zdobywanie punktów. Atlanta w ostatnich 6 spotkaniach tylko raz przekroczyła 100 punktów i to z overowym Bostonem reszta to 80-85 oczek na mecz. Miami takze słabiutko ostatni mecz to 111 punktow ale z overowym Toronto reszta meczy to od 90-95 punktów. Sądze ze do overka duzo tu zabraknie pozatym od 2002 roku same underki:
25/11/2004 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 93:99 01/04/2004 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 97:100 29/11/2003 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 95:83 01/01/2003 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 73:107 30/11/2002 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 88:88
licze na jakies uwagi . pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Słuchaj,wszędzie masz to samo. Odnośnie LeBrona to zapowiada się na.... "Kto może nie wstrzyma się na razie z obstawianiem tego meczu" -taka wskazówke na razie otrzymałem,wiadomo od kogo:-)))
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284 |
GSM tylko ze do 2004 Miami była najmniej skuteczna druzyna ligi (chyba) co wynikało z kompletnie odmiennej taktyki niz w tej chwili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Ja juz sie wstrzymac niemoge poszlo na Cavaliers zobaczymy co z tego wyjdzie.Jesli LeBron zagra to powinno byc dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Ja już zagrałem Cavs ze spreadem - dlaczego?
Popatrzyłam na układ gier Cavs i co? Oni dziś muszą wygrać z przeżywającym kryzys NY. Zobaczcie że następne 4 mecze z rzędu mogą przegrać i to nie tylko dlatego że mają szpital w drużynie. Oczywiście jak zwykle to moja subiektywna opinia. Dlatego sądzę że LeBron dziś jednak zagra na 99%.
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ja dzisiaj postanowiłem sobie zafundowac chyba noc pełną emocji a to ze wzgledu na kupon który stworzyłem:>
new york - cleveland 1x milwaukee - denver 1x atlanta - miami over199 boston - phoenix over220
powiem tylko tyle ze najpewniejszy zdaje sie byc over w bostonie to jest nawet mój pewniak dnia a co do pozostałych pozycji to emocji nie zabraknie napewno:> w ogóle to miałem zagrac dzisiaj pary w toto i handicapy ale niestety zawiesił sie system a ja nie miałem czasu zeby czekac wiec musiałem cos wymyslic w profie.
Poza tym mysle ze dzisiaj w nocy jakis remisik gdzies sie przydarzy a moze bedzie ich wiecej
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
amkwish a masz może jakieś info o trójcy z Sacramento?
· Predrag Stojakovic IR Back Questionable Fri. vs Hou. 1/28 · Chris Webber PF Ankle Questionable Thu. vs Sas. 1/26 · Cuttino Mobley SG Ankle Probable Thu. vs Sas. 1/27
bo dodatni hc na SAC przeciwko rakietom jak dla mnie dosyć zaskakujący,kwestia tylko tego czy ci gracze wybiegną na parkiet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Ja sobie dzis tak przegładnełem i proponuje tak:
Cleveland - New York over 186
no coż ekipa z Nowego Yorku ostatnio ostatnio rzuca bardzo duzo az 118 w meczu z Sloneczkami i 96 oraz 91 z Bucks i Houston. Cavaliers tez nie traci czasu na powolne rozgrywanie akcji ostatnio az 116 z Memphis i 97 z Wizard oraz 105 z Golden. Mysle ze granica ta napewno jest do przebicia.
Miami - Atlanta under 200
hmmm cos ostatnio tym druzynom nie idzie jesli chodzi o zdobywanie punktów. Atlanta w ostatnich 6 spotkaniach tylko raz przekroczyła 100 punktów i to z overowym Bostonem reszta to 80-85 oczek na mecz. Miami takze słabiutko ostatni mecz to 111 punktow ale z overowym Toronto reszta meczy to od 90-95 punktów. Sądze ze do overka duzo tu zabraknie pozatym od 2002 roku same underki:
25/11/2004 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 93:99 01/04/2004 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 97:100 29/11/2003 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 95:83 01/01/2003 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 73:107 30/11/2002 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 88:88
licze na jakies uwagi . pozdrawiam Miami vs Atlanta 111-92 (27 grudzien 2004) Miami vs Atlanta 116-102 (19 styczen 2005) Goscie na pierszym miejscu Wiec nie wiem na jakiej podstawie wnioskujesz ze overa dawno nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Miami vs Atlanta 111-92 (27 grudzien 2004) Miami vs Atlanta 116-102 (19 styczen 2005)
Goscie na pierszym miejscu Wiec nie wiem na jakiej podstawie wnioskujesz ze overa dawno nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> daty mają byc na odwrót Miami vs Atlanta 111-92 (19 styczen 2005) Miami vs Atlanta 116-102 (27 grudzien 2004)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Jam nie amkwish, ale moze sie na cos przydam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wiec tak: Stojakovic zmaga sie z koszmarnym bólem plecow, jego wystep jest chyba najmniej pewny. Webber pewnie zagra ale to co robil w meczu z San Antonio.... Najlepiej napisał o tym jeden z diennikarzy z Sacramento:
The best place for Chris Webber at the start of the game might have been on Adelman's bench, because he was a liability on each end of the floor. He couldn't make shots, nor could he move around the court to rotate defensively as he came back from the sprained right ankle that led him to miss Tuesday night's game against New Jersey.
Czyli fizycznie do luftu, czy dzis bedzie lepiej? Medycyna czyni cuda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Mobley tez zagra ale jego forma wczorajsza tez pozostawial wiele do zyczenia, nie trafil zadnego z osmiu FG w ostatnich 3 kwartach...
Tak w ogóle to wczorajszy mecz z San Antonio byl slabiutki, dla przykladu - S.A. - 20 strat, Kings - 17...
Pozdrawiam Dominik
Last edited by g00niek; 28/01/2005 18:01.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Info:
na pewno zagra Webber i na pewno nie zagra Stojakovic
Webber plays, but Peja is out with bad back
Podobno w czwartek nie mógł porządnie umyć sobie zębów z powodu bólu pleców
"I can't take the pain. I couldn't hardly brush my teeth (Thursday morning)." Stojakovic said
Pozdrawiam frend30
Last edited by frend30; 28/01/2005 18:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
jak bedziecie cos wiedzieli o wystepie Lebrona tgo dajcie znac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Frend - źródło !!!:-)))))))))))))) skoro na 8 godzin przed meczem piszesz "na pewno".
Ja pozwolę sobie tylko przypomnieć,że "typy na hienę" :-)),to znaczy przeciw osłabionym druzynom bardzo często okazuja się pudłami:P To tak na marginesie.
Teraz Kings - Mobley na 90% tak,Weber mniej pewny,ale raczej tak,Stojakovic 50/50.
LeBron - badanie rezonansowe ponoć mówi "odpuść",ale dokladne info jeszcze przekażę,na razie jest za wcześnie.
Last edited by amkwish; 28/01/2005 18:13.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Nie zapominajmy jeszcze o jednym, to ze zagraja to jeszcze nie wszystko... Samym wystepem nic nie zdzialaja trzeba jeszcze cos pokazac a nie byc "liability" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
I wiadomo czesto typy na oslbione druzyny odwracaja sie przeciwko nam, ale mimo wszystko dobrze wiedziec ze w Sacramento szpital...
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
no to w takim przypadku chyba odpuszcze ten mecz mając na względzie jeszcze dobrą passe rakiet i bezpośredni bilans między obeima drużynami 1:1 po bardzo wyrównanych meczach
zastanawiam się nad PHO,MIA,i SEA po odpowiednio zmniejszonych hc.Chociaż boję sie takiego zestawu,bo po prostu rzadko w NBA trafiają się dni kiedy żaden z faworytów nie zawodzi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Do meczów jeszcze troche czasu,więc licze że którychś z szanownych forumowiczów przekona mnie do swoich typków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Frend - źródło !!!:-)))))))))))))) skoro na 8 godzin przed meczem piszesz "na pewno". Proszę bardzo: By Martin McNeal -- Bee Staff Writer Published 2:15 am PST Friday, January 28, 2005
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Nowe newsy:
Pacers and Hawks have interest in making a deal: Artest and Scot Pollard for Antoine Walker.
Walker w Pacers no,no...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
"Stojakovic said he would wait to see how he felt in Houston tonight before he decided whether to play against the Rockets."
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
A big loss for Celtics Jefferson will be out four weeks Boston will have to make up for the loss of Jefferson, who will be placed on the injured list today, though it's unclear whom the team will activate. Tom Gugliotta has one more game to serve on his stint on the injured list, so Justin Reed probably will be activated.
By Shira Springer, Globe Staff | January 28, 2005
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284 |
Przepraszam panowie ale ustawa o jezyku polskim do czegos zobowiazuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ........ post do szybkiego usuniecia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|