Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#285871 28/01/2005 17:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
G
gsm Offline
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
Ja sobie dzis tak przegładnełem i proponuje tak:


Cleveland - New York over 186

no coż ekipa z Nowego Yorku ostatnio ostatnio rzuca bardzo duzo az 118 w meczu z Sloneczkami i 96 oraz 91 z Bucks i Houston. Cavaliers tez nie traci czasu na powolne rozgrywanie akcji ostatnio az 116 z Memphis i 97 z Wizard oraz 105 z Golden. Mysle ze granica ta napewno jest do przebicia.

Miami - Atlanta under 200

hmmm cos ostatnio tym druzynom nie idzie jesli chodzi o zdobywanie punktów. Atlanta w ostatnich 6 spotkaniach tylko raz przekroczyła 100 punktów i to z overowym Bostonem reszta to 80-85 oczek na mecz. Miami takze słabiutko ostatni mecz to 111 punktow ale z overowym Toronto reszta meczy to od 90-95 punktów. Sądze ze do overka duzo tu zabraknie pozatym od 2002 roku same underki:

25/11/2004 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 93:99
01/04/2004 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 97:100
29/11/2003 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 95:83
01/01/2003 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 73:107
30/11/2002 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 88:88


licze na jakies uwagi . pozdrawiam

Bonus: Unibet
#285872 28/01/2005 17:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182

Słuchaj,wszędzie masz to samo.

Odnośnie LeBrona to zapowiada się na....
"Kto może nie wstrzyma się na razie z obstawianiem tego meczu"
-taka wskazówke na razie otrzymałem,wiadomo od kogo:-)))

#285873 28/01/2005 17:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
GSM tylko ze do 2004 Miami była najmniej skuteczna druzyna ligi (chyba) co wynikało z kompletnie odmiennej taktyki niz w tej chwili.

#285874 28/01/2005 17:32
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Ja juz sie wstrzymac niemoge poszlo na Cavaliers
zobaczymy co z tego wyjdzie.Jesli LeBron zagra to powinno byc dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#285875 28/01/2005 17:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Ja już zagrałem Cavs ze spreadem - dlaczego?

Popatrzyłam na układ gier Cavs i co?
Oni dziś muszą wygrać z przeżywającym kryzys NY. Zobaczcie że następne 4 mecze z rzędu mogą przegrać i to nie tylko dlatego że mają szpital w drużynie. Oczywiście jak zwykle to moja subiektywna opinia. Dlatego sądzę że LeBron dziś jednak zagra na 99%.

Pozdrawiam
frend30

#285876 28/01/2005 17:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ja dzisiaj postanowiłem sobie zafundowac chyba noc pełną emocji a to ze wzgledu na kupon który stworzyłem:>

new york - cleveland 1x
milwaukee - denver 1x
atlanta - miami over199
boston - phoenix over220

powiem tylko tyle ze najpewniejszy zdaje sie byc over w bostonie to jest nawet mój pewniak dnia a co do pozostałych pozycji to emocji nie zabraknie napewno:>
w ogóle to miałem zagrac dzisiaj pary w toto i handicapy ale niestety zawiesił sie system a ja nie miałem czasu zeby czekac wiec musiałem cos wymyslic w profie.

Poza tym mysle ze dzisiaj w nocy jakis remisik gdzies sie przydarzy a moze bedzie ich wiecej

pozdro

#285877 28/01/2005 17:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
amkwish a masz może jakieś info o trójcy z Sacramento?

&middot; Predrag Stojakovic IR Back Questionable Fri. vs Hou. 1/28
&middot; Chris Webber PF Ankle Questionable Thu. vs Sas. 1/26
&middot; Cuttino Mobley SG Ankle Probable Thu. vs Sas. 1/27


bo dodatni hc na SAC przeciwko rakietom jak dla mnie dosyć zaskakujący,kwestia tylko tego czy ci gracze wybiegną na parkiet

#285878 28/01/2005 17:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
Ja sobie dzis tak przegładnełem i proponuje tak:


Cleveland - New York over 186

no coż ekipa z Nowego Yorku ostatnio ostatnio rzuca bardzo duzo az 118 w meczu z Sloneczkami i 96 oraz 91 z Bucks i Houston. Cavaliers tez nie traci czasu na powolne rozgrywanie akcji ostatnio az 116 z Memphis i 97 z Wizard oraz 105 z Golden. Mysle ze granica ta napewno jest do przebicia.

Miami - Atlanta under 200

hmmm cos ostatnio tym druzynom nie idzie jesli chodzi o zdobywanie punktów. Atlanta w ostatnich 6 spotkaniach tylko raz przekroczyła 100 punktów i to z overowym Bostonem reszta to 80-85 oczek na mecz. Miami takze słabiutko ostatni mecz to 111 punktow ale z overowym Toronto reszta meczy to od 90-95 punktów. Sądze ze do overka duzo tu zabraknie pozatym od 2002 roku same underki:

25/11/2004 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 93:99
01/04/2004 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 97:100
29/11/2003 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 95:83
01/01/2003 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 73:107
30/11/2002 NBA ATLANTA HAWKS vs. MIAMI HEAT 88:88


licze na jakies uwagi . pozdrawiam

Miami vs Atlanta 111-92 (27 grudzien 2004)
Miami vs Atlanta 116-102 (19 styczen 2005)

Goscie na pierszym miejscu
Wiec nie wiem na jakiej podstawie wnioskujesz ze overa dawno nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#285879 28/01/2005 17:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
Miami vs Atlanta 111-92 (27 grudzien 2004)
Miami vs Atlanta 116-102 (19 styczen 2005)

Goscie na pierszym miejscu
Wiec nie wiem na jakiej podstawie wnioskujesz ze overa dawno nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

daty mają byc na odwrót

Miami vs Atlanta 111-92 (19 styczen 2005)
Miami vs Atlanta 116-102 (27 grudzien 2004)

#285880 28/01/2005 17:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Jam nie amkwish, ale moze sie na cos przydam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wiec tak: Stojakovic zmaga sie z koszmarnym bólem plecow, jego wystep jest chyba najmniej pewny. Webber pewnie zagra ale to co robil w meczu z San Antonio.... Najlepiej napisał o tym jeden z diennikarzy z Sacramento:

The best place for Chris Webber at the start of the game might have been on Adelman's bench, because he was a liability on each end of the floor. He couldn't make shots, nor could he move around the court to rotate defensively as he came back from the sprained right ankle that led him to miss Tuesday night's game against New Jersey.

Czyli fizycznie do luftu, czy dzis bedzie lepiej? Medycyna czyni cuda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Mobley tez zagra ale jego forma wczorajsza tez pozostawial wiele do zyczenia, nie trafil zadnego z osmiu FG w ostatnich 3 kwartach...

Tak w ogóle to wczorajszy mecz z San Antonio byl slabiutki, dla przykladu - S.A. - 20 strat, Kings - 17...

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 28/01/2005 18:01.
#285881 28/01/2005 17:59
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Info:

na pewno zagra Webber i na pewno nie zagra Stojakovic

Webber plays, but Peja is out with bad back

Podobno w czwartek nie mógł porządnie umyć sobie zębów z powodu bólu pleców

"I can't take the pain. I couldn't hardly brush my teeth (Thursday morning)." Stojakovic said


Pozdrawiam
frend30

Last edited by frend30; 28/01/2005 18:04.
#285882 28/01/2005 18:05
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
jak bedziecie cos wiedzieli o wystepie Lebrona tgo dajcie znac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#285883 28/01/2005 18:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Frend - źródło !!!:-))))))))))))))
skoro na 8 godzin przed meczem piszesz "na pewno".

Ja pozwolę sobie tylko przypomnieć,że "typy na hienę" :-)),to znaczy przeciw osłabionym druzynom bardzo często okazuja się pudłami:P
To tak na marginesie.

Teraz Kings - Mobley na 90% tak,Weber mniej pewny,ale raczej tak,Stojakovic 50/50.

LeBron - badanie rezonansowe ponoć mówi "odpuść",ale dokladne info jeszcze przekażę,na razie jest za wcześnie.

Last edited by amkwish; 28/01/2005 18:13.
#285884 28/01/2005 18:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Nie zapominajmy jeszcze o jednym, to ze zagraja to jeszcze nie wszystko... Samym wystepem nic nie zdzialaja trzeba jeszcze cos pokazac a nie byc "liability" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

I wiadomo czesto typy na oslbione druzyny odwracaja sie przeciwko nam, ale mimo wszystko dobrze wiedziec ze w Sacramento szpital...

Pozdrawiam
Dominik

#285885 28/01/2005 18:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
no to w takim przypadku chyba odpuszcze ten mecz mając na względzie jeszcze dobrą passe rakiet i bezpośredni bilans między obeima drużynami 1:1 po bardzo wyrównanych meczach

zastanawiam się nad PHO,MIA,i SEA po odpowiednio zmniejszonych hc.Chociaż boję sie takiego zestawu,bo po prostu rzadko w NBA trafiają się dni kiedy żaden z faworytów nie zawodzi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Do meczów jeszcze troche czasu,więc licze że którychś z szanownych forumowiczów przekona mnie do swoich typków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#285886 28/01/2005 18:35
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Quote
Frend - źródło !!!:-))))))))))))))
skoro na 8 godzin przed meczem piszesz "na pewno".

Proszę bardzo:

By Martin McNeal -- Bee Staff Writer
Published 2:15 am PST Friday, January 28, 2005

#285887 28/01/2005 18:44
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Nowe newsy:

Pacers and Hawks have interest in making a deal: Artest and Scot Pollard for Antoine Walker.

Walker w Pacers no,no...

#285888 28/01/2005 18:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
"Stojakovic said he would wait to see how he felt in Houston tonight before he decided whether to play against the Rockets."

#285889 28/01/2005 18:54
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
A big loss for Celtics
Jefferson will be out four weeks
Boston will have to make up for the loss of Jefferson, who will be placed on the injured list today, though it's unclear whom the team will activate. Tom Gugliotta has one more game to serve on his stint on the injured list, so Justin Reed probably will be activated.

By Shira Springer, Globe Staff | January 28, 2005

#285890 28/01/2005 19:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
Przepraszam panowie ale ustawa o jezyku polskim do czegos zobowiazuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ........ post do szybkiego usuniecia

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1