Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#285891 28/01/2005 19:07
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carlos,my nie gęsi,ale NBA to ONI mają :-)))

Kurs na Cavs juz ponad 3 ,czyżby....jednak miał nie grać?

Bonus: Unibet
#285892 28/01/2005 19:08
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Ok,
zawsze staram się pisać po naszemu ale akurat teraz nie za bardzo mam czas więc wkleiłem info.
Skrótowo:
W Celtach przez 4 tyg. nie wystąpi Jefferson.

#285893 28/01/2005 19:12
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Własnie sam się zastanawiam czy to nie podpucha. Wszędzie na forach dyskutują tak jak my i nigdzie nie napisali pewnej informacji. Ja zaryzykuję za parę dolcuff czystą money line na Cavs... a co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (wczoraj się zarobiło to można ryzykować)

#285894 28/01/2005 19:48
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Jak dla mnie pełna podpucha... przecież LeBron wrócił na ostatnie 6 minut 4 kwarty... i jeszcze jedną akcję taką przeprowadził ze az rece sie skladaly same do oklaskow... Czyzby jednak po meczu cos bylo gorzej? Czasami tak sie zdarza ze dopiero po jakims czasie boli...
Czy bedz9ie gral czy nie licze i tak ze dzis w koncu Knicks zaczna sie budzic i zagraja lepiej.

Pozdrawiam
Dominik

#285895 28/01/2005 20:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
A ja gram na MILWAUKEE wygra bo Denver cieniutki ostatnio !!

#285896 28/01/2005 20:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1
Może troche obok tematu ale czy ktos mi może wyłumaczyć dlaczego w expekt nie ma meczu NY-CAVS mam tam konto od niedawna i nie wiem czy oni tak zawsze. Czy sie pózniej pojawi?.Swoją drogą myśle że NY dzisiaj w końcu wygra.

#285897 28/01/2005 20:27
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
A czy dzisiaj w Seattle Rashard Lewis jest Questionable czy jednak nie ?

#285898 28/01/2005 20:29
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Quote
Może troche obok tematu ale czy ktos mi może wyłumaczyć dlaczego w expekt nie ma meczu NY-CAVS mam tam konto od niedawna i nie wiem czy oni tak zawsze. Czy sie pózniej pojawi?....

To był mój pierwszy buk netowy i radzę ..zmień go na innego. Polecam Pinnacle (super do american sports) lub Betandwin (ogólnie prawie super)

#285899 28/01/2005 20:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Panowie a co z Minesotta ? Nikt nie stawia ? Kursik przystepny 1.32. Biore go 9/10 za medium stake.

#285900 28/01/2005 20:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
To 9/10 czy medium stake ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#285901 28/01/2005 20:56
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
A ja się dzisiaj zastanawiam nad Utah bo z Kirilenką w składzie drużyna ta była rewelacja początku rozgrywek a Minnesota jakoś nie przekonuje choć 4 ostatnie wygrane mówią same za siebie,więc dla mnie to NO BET.
Dzisiaj overowy piątek więc panowie powinni i tu przekroczyc linię 193.5 pkt.
Obie ekipy lubią sobie czasem ostro porzucać dlatego moim zdaniem granica 200 punktów powinna być dziś przekroczona.Ruski ostatnio aż pięc bloków zasadził ale jeszcze jest oszczędzany w grze dlatego Utah raczej nie będzie się starało wygrać tego meczu dobrą defensywą. W meczu z Seattle aż siedmiu zawodników przekroczyło granicę 10 punktów i to dało zwycięstwo nad Sonics więc mam nadzieję,że Jerry Sloan spróbuje i dziś tej taktyki.

#285902 28/01/2005 20:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Rashard Lewis ma zagrac.

Natomiast dla tych co chcieliby stawiać na Trail Blazers. Zawieszony zostal Darius Miles na 2 mecze. Wewnętrzna sprawa klubu... Nie chcieli podac o co chodzi. Na moj nos pewnie zwymyslal Cheeksa no i ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#285903 28/01/2005 21:03
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Quote
To 9/10 czy medium stake ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Units : 9/10 Stake : medium

Co do Minety to wszystko przemawia za tym klubem ale wasze obawy powoduja we mnie te same uczucie ........ no zobaczymy oby byl win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#285904 28/01/2005 21:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 72
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 72
zastanawiam sie nad orlando - wizards(+6,5) 2 1.8

orlando u siebie nie wygrywa zbyt wieloma punktami a washington na wyjazdach nie daje se wrzucic o wiele wiecej.

Co sadzicie ?

#285905 28/01/2005 21:25
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Osobiście zagrałem Orlando -5 ale po kursie 1.917 (pinnacle), a co doradzam ? Typuj tak jak uważasz, a jeśli nie masz przekonania graj inny mecz.

Pozdrawiam
frend30

#285906 28/01/2005 21:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Oglądałem wywiad z Arenasem po meczu z Philadlphią i widziałem reakcję ławki rezerwowych Waszyngtonu podczas tego meczu. Wyglądali tak jakby każdemu urodzily się co najmniej trojaczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a Arenas to już w ogóle odpływał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Otrząsnęli się już po stracie Hughesa i z tego co było widac psychicznie są w wybornej formie. Chciałbym żeby ograli dziś nielubiane przeze mnie Orlando...

Pozdrawiam
Dominik

#285907 28/01/2005 21:35
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Quote
Chciałbym żeby ograli dziś nielubiane przeze mnie Orlando...
Dołączam się do życzeń, zastanawiałem się dziś nad tym meczem ale nie chciałem go grac bo za bardzo lubie waszyngton i odpuściłem granie sentymentami ale też chciałbym żeby wygrali z tą nieprzewidywalną i himeryczną drużyną.

#285908 28/01/2005 21:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 72
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 72
jak tak wszyscy lubicie washington i chcielibyscie aby wygral to sam sie zaczynam bac grac to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />))

#285909 28/01/2005 21:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
a jednak zdecydowałem sie na tych Kingsów ML za 2.40
mówią że pierwsza myśl jest najlepsza,więc licze że nawet bez Stojakovica odprawią z kwitkiem chimeryczne Rakiety

#285910 28/01/2005 22:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
No i nadal nic nie wiadomo mi o LeBronie:-(
W tej sytuacji nie ma dla mnie meczu w NY.

W Sacramento Stojakovic ma byc przygotowany do gry,ale pełen wymiar raczej wykluczony.
Zreszta nawet z nim stawiałbym na Rockets.

Ciekawa sprawa w meczo NO-PHI.
Iverson ma grać,a Davis nie,a skoro tak...

To info sprzed paru minut,ale dziś wyjatkowo nie mam potwierdzenia na 100%

Biorąc powyższe pod uwagę zagram sobie na razie lajtowo,natomiast grubiej to ewentualnie na drugie połowki,bo wtedy juz bedę wiedzial kto jest na boisku:-)

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1