|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Carlos,my nie gęsi,ale NBA to ONI mają :-)))
Kurs na Cavs juz ponad 3 ,czyżby....jednak miał nie grać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Ok, zawsze staram się pisać po naszemu ale akurat teraz nie za bardzo mam czas więc wkleiłem info. Skrótowo: W Celtach przez 4 tyg. nie wystąpi Jefferson.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Własnie sam się zastanawiam czy to nie podpucha. Wszędzie na forach dyskutują tak jak my i nigdzie nie napisali pewnej informacji. Ja zaryzykuję za parę dolcuff czystą money line na Cavs... a co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (wczoraj się zarobiło to można ryzykować)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Jak dla mnie pełna podpucha... przecież LeBron wrócił na ostatnie 6 minut 4 kwarty... i jeszcze jedną akcję taką przeprowadził ze az rece sie skladaly same do oklaskow... Czyzby jednak po meczu cos bylo gorzej? Czasami tak sie zdarza ze dopiero po jakims czasie boli... Czy bedz9ie gral czy nie licze i tak ze dzis w koncu Knicks zaczna sie budzic i zagraja lepiej.
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
A ja gram na MILWAUKEE wygra bo Denver cieniutki ostatnio !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1 |
Może troche obok tematu ale czy ktos mi może wyłumaczyć dlaczego w expekt nie ma meczu NY-CAVS mam tam konto od niedawna i nie wiem czy oni tak zawsze. Czy sie pózniej pojawi?.Swoją drogą myśle że NY dzisiaj w końcu wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
A czy dzisiaj w Seattle Rashard Lewis jest Questionable czy jednak nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Może troche obok tematu ale czy ktos mi może wyłumaczyć dlaczego w expekt nie ma meczu NY-CAVS mam tam konto od niedawna i nie wiem czy oni tak zawsze. Czy sie pózniej pojawi?.... To był mój pierwszy buk netowy i radzę ..zmień go na innego. Polecam Pinnacle (super do american sports) lub Betandwin (ogólnie prawie super)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Panowie a co z Minesotta ? Nikt nie stawia ? Kursik przystepny 1.32. Biore go 9/10 za medium stake.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
To 9/10 czy medium stake ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
A ja się dzisiaj zastanawiam nad Utah bo z Kirilenką w składzie drużyna ta była rewelacja początku rozgrywek a Minnesota jakoś nie przekonuje choć 4 ostatnie wygrane mówią same za siebie,więc dla mnie to NO BET. Dzisiaj overowy piątek więc panowie powinni i tu przekroczyc linię 193.5 pkt. Obie ekipy lubią sobie czasem ostro porzucać dlatego moim zdaniem granica 200 punktów powinna być dziś przekroczona.Ruski ostatnio aż pięc bloków zasadził ale jeszcze jest oszczędzany w grze dlatego Utah raczej nie będzie się starało wygrać tego meczu dobrą defensywą. W meczu z Seattle aż siedmiu zawodników przekroczyło granicę 10 punktów i to dało zwycięstwo nad Sonics więc mam nadzieję,że Jerry Sloan spróbuje i dziś tej taktyki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Rashard Lewis ma zagrac.
Natomiast dla tych co chcieliby stawiać na Trail Blazers. Zawieszony zostal Darius Miles na 2 mecze. Wewnętrzna sprawa klubu... Nie chcieli podac o co chodzi. Na moj nos pewnie zwymyslal Cheeksa no i ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
To 9/10 czy medium stake ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Units : 9/10 Stake : medium Co do Minety to wszystko przemawia za tym klubem ale wasze obawy powoduja we mnie te same uczucie ........ no zobaczymy oby byl win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 72 |
zastanawiam sie nad orlando - wizards(+6,5) 2 1.8
orlando u siebie nie wygrywa zbyt wieloma punktami a washington na wyjazdach nie daje se wrzucic o wiele wiecej.
Co sadzicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Osobiście zagrałem Orlando -5 ale po kursie 1.917 (pinnacle), a co doradzam ? Typuj tak jak uważasz, a jeśli nie masz przekonania graj inny mecz.
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Oglądałem wywiad z Arenasem po meczu z Philadlphią i widziałem reakcję ławki rezerwowych Waszyngtonu podczas tego meczu. Wyglądali tak jakby każdemu urodzily się co najmniej trojaczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a Arenas to już w ogóle odpływał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Otrząsnęli się już po stracie Hughesa i z tego co było widac psychicznie są w wybornej formie. Chciałbym żeby ograli dziś nielubiane przeze mnie Orlando...
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Chciałbym żeby ograli dziś nielubiane przeze mnie Orlando... Dołączam się do życzeń, zastanawiałem się dziś nad tym meczem ale nie chciałem go grac bo za bardzo lubie waszyngton i odpuściłem granie sentymentami ale też chciałbym żeby wygrali z tą nieprzewidywalną i himeryczną drużyną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 72 |
jak tak wszyscy lubicie washington i chcielibyscie aby wygral to sam sie zaczynam bac grac to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />))
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
a jednak zdecydowałem sie na tych Kingsów ML za 2.40 mówią że pierwsza myśl jest najlepsza,więc licze że nawet bez Stojakovica odprawią z kwitkiem chimeryczne Rakiety
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
No i nadal nic nie wiadomo mi o LeBronie:-( W tej sytuacji nie ma dla mnie meczu w NY.
W Sacramento Stojakovic ma byc przygotowany do gry,ale pełen wymiar raczej wykluczony. Zreszta nawet z nim stawiałbym na Rockets.
Ciekawa sprawa w meczo NO-PHI. Iverson ma grać,a Davis nie,a skoro tak...
To info sprzed paru minut,ale dziś wyjatkowo nie mam potwierdzenia na 100%
Biorąc powyższe pod uwagę zagram sobie na razie lajtowo,natomiast grubiej to ewentualnie na drugie połowki,bo wtedy juz bedę wiedzial kto jest na boisku:-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka