Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
#285911 28/01/2005 23:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Tak dla adrenaliny postawiłem sobie takie dziwactwo
2P + 2z3

Sea 2(P)
Phi 2(P)
Por 1
Cha +3,5
Redd -1,5

Ostatnia pozycja to h2h,Redd vs. Anthony.
Pomyslałem ,że czołowy snajper:) Bucksuff będzie górą,bez względu na wynik.
Mam wrażenie,że przeszedł czas na Bobki,jeżeli nie na wygrana,to przynajmniej na emocjonujacą końcówkę w meczu zakończonym minimalna przewagą.
Phila pazerna na wygrane i Szerszeniom bez Davisa powinni poradzić,nawet,jeżeli Iverson nie bedzie w pełni sił.
Portland to tak na wyczucie.
Seattle bez komentarza,ale pewniak tylko z nazwy:-)

Last edited by amkwish; 28/01/2005 23:03.
Bonus: Unibet
#285912 28/01/2005 23:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
No to amkwish jedziemy na tym samym wozku bo ja dubelka z Twoich pewniaków już zagrałem wcześniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Phila + Seattle. A do tego singla na Waszyngton +5,0... Dzis jak zwykle ostatnio hokej na duuuzy plus, w NBA duze stawki ostatnio omijam po radach niektorych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Moze jakas mala stabilizacja w NBA...?

Pozdrawiam
Dominik

#285913 28/01/2005 23:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Kursy na Nowy Jork poleciały dość drastycznie... Będą jaja jak ludzie zaczeli masowo obstawiac Knicks po informacjach ze James nie zagra... i dlatego kursy spadly... no chyba ze spadly dlatego ze on nie zagra... chyba sie nie zamotalem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#285914 28/01/2005 23:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Dałem 76ers bez wahania,bo w razie czego mecz idzie na live.
Żadnej mobilizacji,jutro mobilizacja w NCAAB i oczywiście high stakes:-)))

#285915 29/01/2005 00:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Jak dla mnie pełna podpucha... przecież LeBron wrócił na ostatnie 6 minut 4 kwarty...

Uszaty siedzi na drzewie:PPP

#285916 29/01/2005 03:34
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Reaktywacja minnesoty i niezly finisz w 3 kwarcie, willki 16pkt wtopiali ale jakos odrobili.

Co do utah to w nastepnych meczach trzeba na nich uwazac, moga miec chlopaki dobre mecze moze przyjdzie w koncu czas wygrywania.

A juz mialem pisac fatalna koncowka phili a u prosze jakims cudem mamy remis po 4 kwartach.
Pozdr.

#285917 29/01/2005 03:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Gedzo,nie wiem czy ogładałeś mecz w Minnesocie.
Wilki,moim zdaniem,nic wielkiego nie zagrali,nawet po przerwie.
Sloan zajeździł Lopeza i wraz z utratą sił przez Hiszpana górę zaczęli brac gospodarze.
Na Jazz trzeba uważać,a nawet stawiać na nich w meczach ze średniakami(szczególnie u siebie),ale markowe zespoły nie powinny mieć z nimi problemow,choć daje się rzeczywiście zauważyć lepsza gra mormońców,wsparta powrotem Kirilenki.

#285918 29/01/2005 08:33
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
No i Denver się spisało,choć szczęsliwie to wygrało 106:100 Jest i over, zresztą piątek można chyba uznać za overowy, choć nie wiem co mnie podkusiło żeby dać w konkursie over w Minnesocie jak od rana czekał taki pewniak w Bostonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Czemu panowie graliście na 76ers,przeceiż oni bez Iversona to nie ta sama drużyna?

Last edited by stypa; 29/01/2005 08:37.
#285919 29/01/2005 08:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Quote
Gedzo,nie wiem czy ogładałeś mecz w Minnesocie.
Wilki,moim zdaniem,nic wielkiego nie zagrali,nawet po przerwie.
Sloan zajeździł Lopeza i wraz z utratą sił przez Hiszpana górę zaczęli brac gospodarze.
Na Jazz trzeba uważać,a nawet stawiać na nich w meczach ze średniakami(szczególnie u siebie),ale markowe zespoły nie powinny mieć z nimi problemow,choć daje się rzeczywiście zauważyć lepsza gra mormońców,wsparta powrotem Kirilenki.

Oczywiscie ze ogladalem.
Gdy wilki robili tzw; "jazde" to bylo widac ze to jest to cos co zawsze robia we wlasnej hali gdy zespol pozwoli im na rozwiniecie skrzydel to jzu trudno powstrzymac minnesote ale na pewno widac grze wilkow duzo niedociagniec. Chociazby ten run utah w koncowce gdzie zdobyli z tego co pamietam pare pky z rzedu z 77-81 na 85-83nawet nie wiadomo jak i kiedy, to wtedy bylo widac spiaczke wilkow- tak jak mowisz wielkiego nic nie zagrali bo jak mozna zagrac gdy 1 polowe sie przysypia a w 2 ma sie przeblyski dobrej gry.
Gdyby nie cassel znowu minnesota byla by w opalach.

Pozdr.

#285920 29/01/2005 09:25
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
ja dzisiaj postanowiłem sobie zafundowac chyba noc pełną emocji a to ze wzgledu na kupon który stworzyłem:>

new york - cleveland 1x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
milwaukee - denver 1x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
atlanta - miami over199 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
boston - phoenix over220 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

powiem tylko tyle ze najpewniejszy zdaje sie byc over w bostonie to jest nawet mój pewniak dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />a co do pozostałych pozycji to emocji nie zabraknie napewno:>
w ogóle to miałem zagrac dzisiaj pary w toto i handicapy ale niestety zawiesił sie system a ja nie miałem czasu zeby czekac wiec musiałem cos wymyslic w profie.

Poza tym mysle ze dzisiaj w nocy jakis remisik gdzies sie przydarzy a moze bedzie ich wiecej

pozdro


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> mi sie chce wciaz nie moge uwierzyc ze milwaukee to wtopiło trzeba było amkwisha posłuchac i zagrac overa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


pozdro

#285921 29/01/2005 10:56
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[/quote]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> mi sie chce wciaz nie moge uwierzyc ze milwaukee to wtopiło trzeba było amkwisha posłuchac i zagrac overa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

pozdro [/quote]

Kardynal,nie będzie to żadnym pocieszeniem,ale ja ...nie zagralem w końcu tego overa,bo....zapomniałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Stawiałem wczoraj tak male stawki i tak późno(tuż przed meczami),że "uciekł" mi ten over(trzeba bedzie zażywać nootropil:P)
Malo co ,a weszłoby to "dziwadło"(2p+2z3),ale Phila wtopiła.
A propos pytania - dlaczego na 76ers?.
Uważalem,ze oslabienie będzie większe po stronie Hornets,zresztą Phila bez Iversona jeszcze niejednego zadziwi(vide ubiegły sezon),póki co wczoraj mnie zawiodła:-)
W dogrywce przy stanie bodajże 91:93 goście 4 razy pod rząd zanotowali stratę !
Pytanie - jest w tym zespole coach?:-)

Ciekawa rzecz z zakładem na Reeda.
Na scoreboard podali
Reed 26,Anthony 22,a teraz widzę,że Carmelo ma 25.
Dla mnie to nie ma znaczenia,bo i tak kuponik do kosza,ale bodajże Marja stawiał to w konkursie,więc pewnie On to wyjaśni.

#285922 29/01/2005 11:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Sora,to Slawysz gral Reeda,a nie Marja:-)

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1