|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11 |
VegasRegal [ referencemen.com] sciagamy kasyno potem wchodzimy w cashier i dajemy claim 12$ free! siec rival! promocja dla nowych graczy,obrót 35 razy Promocja z innego forum,ale sprawdzona a kasyna w tej sieci sa zawsze wyplacalne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
na jakich grach zrobiles obrot??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11 |
na slotach,ale nie zrobiłem .Poleglem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
gdzie jest pokazany obrot i czy na wsyztskich slotach wyrabia moze ktos wie na szybko a jak nie to se przetlumacze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11 |
Obrot to raczej nie jest pokazany a wyrabiac mozna na wszystkich slotach na 99% 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
gdzie tam jest w cashierze te claim 12free? widze tylko 50% i 10% :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11 |
W promocjach ,ja mialem i chyba kazdy kto sie tam 1 raz rejestrował
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
no to chyba juz po promocji..
"I am sorry to say that due to increase in promotional abuse from your region, certain promotions have been suspended. The welcome no deposit promotion is one of the suspended promotions for your region. This may change in the future."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11 |
Hmm nie wiem czemu tak ,gdzie indziej pisza,ze nadal jest dostepna. Aha jesli jest tak,ze ktos nie ma teraz promo to za tydzien pewnie pojawi sie kolejne tak jest w wiekszosci kasyn tej sieci .Bonusy od depozytu tez maja całkiem całkiem a co najwazniejsze nie robia problemow z wypłatami .I jeszcze toleruja Polakow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11 |
Chyba jednak po promo ,przynajmniej na ta chwile . Zaraz znajde jakies nastepne bo dzis mało do grania to sie bawie w kasynach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11 |
http://vegasregalcasino.com/?id=302763 sciagamy kasyno potem wchodzimy w cashier i dajemy claim 12$ free! siec rival! promocja dla nowych graczy,obrót 35 razy Promocja z innego forum,ale sprawdzona a kasyna w tej sieci sa zawsze wyplacalne Jak ktos nie korzystal to znowu powinno byc 12$ ,czasem nawet 30$ .Ci co maja konta to tez warto sprawdzic czy cos nie dali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 614 |
Ja dzisiaj się zarejestrowalem i wyświetlil się komunikat: Promotion could not be claimed:The promotion has been denied, please contact costumer support.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11 |
Zaloguj sie za 2-3 dni pewnie bedziesz mial . W tych kasynach tak bywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
aktualna jeszcze ta promocja ? mam pare "vegas.....casino" ,ale regala nie ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,617 Likes: 11 |
Roznie ,jedni maja ,drudzy nie .Nie mam pojecia od czego to zalezy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 614 |
Dopisali mi ręcznie jak wysłalem do nich email
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Ja od razu dostalem , wlasnie zalozylem tam konto i od razu po prawej stronie byly 2 naprzemian migające bonusy, jak sie pojawil 12$ trzeba bylo wybrac claim , przenioslo do cashiera tam znowu zatwierdzic i juz jest kasa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 221
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 221 |
Czy zeby wyplacic wystarczy tylko zagrac 35 razy czy moze to obowiazuje od jakiejs konkretnej stawki???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
ja ten wcześniejszy bonus 12$ obróciłem tylko że trzeba najpierw jeszcze depozyt złożyć żeby można było wypłacić to co się ugrało a ja kasy na mb nie mam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|