Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#286002 29/01/2005 09:28
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Dzisiejszy "rozkład jazdy" :



Orlando Magic (+5) u Washington Wizards (-5)

New York Knicks (+10) u Detroit Pistons (-10)

Atlanta Hawks (+13) u Memphis Grizzlies (-13)

Denver Nuggets (+7.5) u Indiana Pacers (-7.5)

New Orleans Hornets (+17.5) u San Antonio Spurs (-17.5)

Boston Celtics (+5.5) u Chicago Bulls (-5.5)

New Jersey Nets (+5) u Utah Jazz (-5)

Golden State Warriors (+6) u Los Angeles Clippers (-6)

Philadelphia u Dallas brak linii




Wszystkie linie z Pinnacle

Last edited by frend30; 29/01/2005 09:33.
Bonus: Unibet
#286003 29/01/2005 10:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Witam

Na pierwszy rzut oka: Chicago+LA Clip.

#286004 29/01/2005 12:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ja dałem Clippers oraz San Antonio z handicapem - 17 w toto mixie z pozostałych polecam raczej jeszcze Dallas , Memphis i byczków może też

#286005 29/01/2005 13:03
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Dzisiaj rewanż w Washingtonie i wynik powinien być zgoła odwrotny.Zdobywanie punktów w hali czrodzieji rozłoży się bardziej równomiernie i Gilbert nie powinien mieć już kłopotów z celnością.
Oprócz tego meczu gram jeszcze Utah, Detroit i Chicago. Mam ndzieję,że jak to napisał Amkwish Utah będzie ogrywać średniaków u siebie,Detroit rozprawi się ze słabiutkim NY a Chicago podtrzyma dobrą passę.

#286006 29/01/2005 13:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Utah to dla mnie idealny kandydat do jakiegoś kombosa,mam na mysli czysta jedynke.
Zaciekawiła mnie tez linia w tym meczu.
Myśle,że buki przesadzili,dając ponad 190.
Obydwie druzyny długo rozgrywają.
Nie wiem jaką strategię przyjma goście,ale jestem prawie pewien,że Jazz zagrają z akcentem defensywnym.
Widze tu under bez potrzeby robienia szczegółowej analizy.

#286007 29/01/2005 14:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
hmm, a możesz powiedzieć Amkwish na jakiej podstawie robisz te analizy na typy, under/over ? Rzadko kiedy gram tego radzaju zakłady właśnie dlatego że nie wiem jak je "ugryść", a same suche statystyki nigdy mnie nie przekonywały do stawiania pieniędzy na tego rodzaju zdarzenia.
Co do Wizards, wczoraj mnie zwiedli ale myśle że dziś powinni spokojnie pojechać we własnej hali magików, nawet z (-5), To samo tyczy się Utah, z Kirilenko powinni sobie spokojnie poradzić z Netsami których gra jakoś nie przekonuje do stawiania na nich (chyba że przeciwko nim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />). I jeszcze jeden mecz mnie zaciekawił, a mianowicie typ na Denver(+7,5), już w meczu z bykami mogli pokusić się o zwycięstwo, potem zmiana trenera i wygrany mecz z Kozłami, i jeśli tylko Carmelo utrzyma wysoką formę, to i mecz w Indianapolis mogą wygrać, tymbardziej że Pacers w "lekkiej" zadyszcze.
Narazie to są rozważania, typy dam troche póżniej. Pozdrawiam.

#286008 29/01/2005 14:50
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
OT:
też macie takie problemy z nba.com jak ja ?

#286009 29/01/2005 17:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
hmm, a możesz powiedzieć Amkwish na jakiej podstawie robisz te analizy na typy, under/over ?

Na najprostszej jaka może być - staram się wyobrazić sobie przebieg meczu:-)
To nie do końca żart.
Oczywiście posiłkuje sie statami,ale najbardziej zwracam uwage na aktualny progres/regres obydwu drużyn.
Czasami wrzucam jakis over na przełamanie trendu underowego,bądź odwrotnie(o tym pisał kiedyś Vincent).
W ogóle nie korzystam z jakichś arkuszy czy czegos podobnego.
Także zadnego ustalonego "systemu" nie mam,podoba mi się jakaś linia to gram:-)


Pozdrawiam

amkwish

#286010 29/01/2005 18:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Jak dla mnie w meczu Utah-NJN 2 ale z handi 7. Netsi mają niezłą serię ostatnio i zarobili już dla mnie trochę kasy. Utah po powrocie Kirilenki wcale nie zachwyca. Nie rozumiem grania tego meczu na 1 za 1.34 ( tyle mam w expie). Myślę, że Nets są w stanie wygrać ten mecz, a z handi to ja ich biorę.
Co experci sądzą o over w meczu Spurs-Hornets ? Linia 173,5.

#286011 29/01/2005 19:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
witam ja dzisiaj w rozpisiku takie undery

#1 san antonio - new orleans under 179
#2 memphis - atlanta under 185
#3 indiana - denver under 188

powiem tylko tyle ze najpewniejsze ze wszystkich dzisiaj spotkan
san antonio druzyna defensywna a new orleans tez do potentatów ofensywy nie nalezy, maphis wiekszosc meczy u siebie konczone ponizej tej granicy poza tym brak gasola a atlanta do ofensywnych druzyn sie nie zalicza, odnosnie indiany to przewiduje mecz walki a co za tym idzie niski wynik

pozdro

#286012 30/01/2005 09:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
witam ja dzisiaj w rozpisiku takie undery

#1 san antonio - new orleans under 179 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
#2 memphis - atlanta under 185 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
#3 indiana - denver under 188 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

powiem tylko tyle ze najpewniejsze ze wszystkich dzisiaj spotkan
san antonio druzyna defensywna a new orleans tez do potentatów ofensywy nie nalezy, maphis wiekszosc meczy u siebie konczone ponizej tej granicy poza tym brak gasola a atlanta do ofensywnych druzyn sie nie zalicza, odnosnie indiany to przewiduje mecz walki a co za tym idzie niski wynik

pozdro


ogołnie bezbłednie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, forty, JelineK, betowiec, burbon, Sensei, 11kera11), 914 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1