|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Dzisiejszy "rozkład jazdy" :
Orlando Magic (+5) u Washington Wizards (-5)
New York Knicks (+10) u Detroit Pistons (-10)
Atlanta Hawks (+13) u Memphis Grizzlies (-13)
Denver Nuggets (+7.5) u Indiana Pacers (-7.5)
New Orleans Hornets (+17.5) u San Antonio Spurs (-17.5)
Boston Celtics (+5.5) u Chicago Bulls (-5.5)
New Jersey Nets (+5) u Utah Jazz (-5)
Golden State Warriors (+6) u Los Angeles Clippers (-6)
Philadelphia u Dallas brak linii
Wszystkie linie z Pinnacle
Last edited by frend30; 29/01/2005 09:33.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Witam
Na pierwszy rzut oka: Chicago+LA Clip.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ja dałem Clippers oraz San Antonio z handicapem - 17 w toto mixie z pozostałych polecam raczej jeszcze Dallas , Memphis i byczków może też
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Dzisiaj rewanż w Washingtonie i wynik powinien być zgoła odwrotny.Zdobywanie punktów w hali czrodzieji rozłoży się bardziej równomiernie i Gilbert nie powinien mieć już kłopotów z celnością. Oprócz tego meczu gram jeszcze Utah, Detroit i Chicago. Mam ndzieję,że jak to napisał Amkwish Utah będzie ogrywać średniaków u siebie,Detroit rozprawi się ze słabiutkim NY a Chicago podtrzyma dobrą passę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Utah to dla mnie idealny kandydat do jakiegoś kombosa,mam na mysli czysta jedynke. Zaciekawiła mnie tez linia w tym meczu. Myśle,że buki przesadzili,dając ponad 190. Obydwie druzyny długo rozgrywają. Nie wiem jaką strategię przyjma goście,ale jestem prawie pewien,że Jazz zagrają z akcentem defensywnym. Widze tu under bez potrzeby robienia szczegółowej analizy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201 |
hmm, a możesz powiedzieć Amkwish na jakiej podstawie robisz te analizy na typy, under/over ? Rzadko kiedy gram tego radzaju zakłady właśnie dlatego że nie wiem jak je "ugryść", a same suche statystyki nigdy mnie nie przekonywały do stawiania pieniędzy na tego rodzaju zdarzenia. Co do Wizards, wczoraj mnie zwiedli ale myśle że dziś powinni spokojnie pojechać we własnej hali magików, nawet z (-5), To samo tyczy się Utah, z Kirilenko powinni sobie spokojnie poradzić z Netsami których gra jakoś nie przekonuje do stawiania na nich (chyba że przeciwko nim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />). I jeszcze jeden mecz mnie zaciekawił, a mianowicie typ na Denver(+7,5), już w meczu z bykami mogli pokusić się o zwycięstwo, potem zmiana trenera i wygrany mecz z Kozłami, i jeśli tylko Carmelo utrzyma wysoką formę, to i mecz w Indianapolis mogą wygrać, tymbardziej że Pacers w "lekkiej" zadyszcze. Narazie to są rozważania, typy dam troche póżniej. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
OT: też macie takie problemy z nba.com jak ja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
hmm, a możesz powiedzieć Amkwish na jakiej podstawie robisz te analizy na typy, under/over ? Na najprostszej jaka może być - staram się wyobrazić sobie przebieg meczu:-) To nie do końca żart. Oczywiście posiłkuje sie statami,ale najbardziej zwracam uwage na aktualny progres/regres obydwu drużyn. Czasami wrzucam jakis over na przełamanie trendu underowego,bądź odwrotnie(o tym pisał kiedyś Vincent). W ogóle nie korzystam z jakichś arkuszy czy czegos podobnego. Także zadnego ustalonego "systemu" nie mam,podoba mi się jakaś linia to gram:-) Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653 |
Jak dla mnie w meczu Utah-NJN 2 ale z handi 7. Netsi mają niezłą serię ostatnio i zarobili już dla mnie trochę kasy. Utah po powrocie Kirilenki wcale nie zachwyca. Nie rozumiem grania tego meczu na 1 za 1.34 ( tyle mam w expie). Myślę, że Nets są w stanie wygrać ten mecz, a z handi to ja ich biorę. Co experci sądzą o over w meczu Spurs-Hornets ? Linia 173,5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
witam ja dzisiaj w rozpisiku takie undery
#1 san antonio - new orleans under 179 #2 memphis - atlanta under 185 #3 indiana - denver under 188
powiem tylko tyle ze najpewniejsze ze wszystkich dzisiaj spotkan san antonio druzyna defensywna a new orleans tez do potentatów ofensywy nie nalezy, maphis wiekszosc meczy u siebie konczone ponizej tej granicy poza tym brak gasola a atlanta do ofensywnych druzyn sie nie zalicza, odnosnie indiany to przewiduje mecz walki a co za tym idzie niski wynik
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
witam ja dzisiaj w rozpisiku takie undery
#1 san antonio - new orleans under 179 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> #2 memphis - atlanta under 185 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> #3 indiana - denver under 188 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
powiem tylko tyle ze najpewniejsze ze wszystkich dzisiaj spotkan san antonio druzyna defensywna a new orleans tez do potentatów ofensywy nie nalezy, maphis wiekszosc meczy u siebie konczone ponizej tej granicy poza tym brak gasola a atlanta do ofensywnych druzyn sie nie zalicza, odnosnie indiany to przewiduje mecz walki a co za tym idzie niski wynik
pozdro ogołnie bezbłednie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|