Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

futbol powtórki 1 rundy

gwizdek 18 listopada

Altrincham v Luton Town
Barrow v Eastbourne Borough
Dagenham & Redbridge v Hereford United
Dorchester Town v Oxford United
Droylsden v Darlington
Fleetwood Town v Leiston
Grays Athletic v Carlisle United
Hartlepool United v Brighton & Hove Albion
Lincoln City v Kettering Town
Northampton Town v Leeds United
Oldham Athletic v Cheltenham Town
Rochdale v Barnet
Rotherham United v Aldershot Town
Southend United v AFC Telford United
Stockport County v Yeovil Town
Tranmere Rovers v Accrington Stanley


Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

futbol SOUTHEND - AFC TELFORD

Kłopotów Southend ciąg dalszy. The Shrimpers zagrają dziś bez: bramkarza Federici (wyjazd na zgrupowanie reprezentacji Australii), obrońcy D.Harding'a 13-1 - nie może grać w pucharach z racji wypożyczenia, ponadto do swoich klubów wrócili wypożyczeni pomocnicy H. Robson-Kanu 12(2)-2 i L. Sawyer 11(1)-2 plus puchary 1-2.
Od dłuższego czasu kontuzjowani są napastnicy D.Freedman 4-4 i L.Barnard 11-5, a kolejny napastnik A.Revell 11(4)-3 również jest kontuzjowany. W dodatku jeszcze jeden napastnik F.Laurent 3(3)-3 plus puchary 1(1)-1 ma 3 mecze kary za czerwoną kartkę.

W obliczu tych niewątpliwych osłabień ja nie będę ryzykował gry na Southend po kursie 1.3, a przeciwko nim nie zagram, bo to mój ulubiony angielski klub.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
czy orientujecie sie co bukmacherzy zadecydują z przerwanym wczorajszym meczem FA Cup Grays Athletic v Carlisle United .Powtórka będzie 29 listopada,jest to odległy termin,czekać będą,czy też może zostaje wynik sprzed przerwania tego spotjania?
Pozdrawiam

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
czekac na pewno nie beda, prawdopodobnie zwrot, zalezy jaki buk i w ktorej minucie w ogole mecz przerwali smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
w moim przypadku to BWIN,a mecz przerwali w 70 minucie

Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
Tottenham - Wigan 1.79 3.36 4.26 02.01.2009 - 21:00
Hartlepool - Stoke 3.81 3.31 1.89 03.01.2009 - 14:00
Kettering - Eastwood 1.58 3.56 5.44 03.01.2009 - 16:00
Portsmouth - Bristol City 1.58 3.56 5.52 03.01.2009 - 16:00
Sheffield Wed - Fulham 3.24 3.25 2.08 03.01.2009 - 16:00
Birmingham - Wolves 2.33 3.21 2.82 03.01.2009 - 16:00
West Ham - Barnsley 1.48 3.72 6.62 03.01.2009 - 16:00
Middlesbrough - Barrow 1.15 6.55 14.28 03.01.2009 - 16:00
Hull - Newcastle 2.29 3.24 2.85 03.01.2009 - 16:00
Chelsea - Southend 1.28 7.89 20.07 03.01.2009 - 16:00
Manchester City - Nottingham 1.32 4.47 8.70 03.01.2009 - 16:00
Cardiff - Reading 2.35 3.25 2.78 03.01.2009 - 16:00
Charlton - Norwich 2.27 3.24 2.89 03.01.2009 - 16:00
Torquay - Blackpool 3.58 3.31 1.95 03.01.2009 - 16:00
Leyton - Sheffield Utd 3.94 3.34 1.84 03.01.2009 - 16:00
Histon - Swansea 5.03 3.51 1.64 03.01.2009 - 16:00
Forest Green - Derby 4.86 3.49 1.66 03.01.2009 - 16:00
QPR - Burnley 2.15 3.24 3.09 03.01.2009 - 16:00
Leicester - Crystal Palace 2.55 3.20 2.56 03.01.2009 - 16:00
Arsenal - Plymouth 1.30 5.67 11.96 03.01.2009 - 16:00
Coventry - Kidderminster 1.38 4.18 7.68 03.01.2009 - 16:00
Macclesfield - Everton 8.85 4.54 1.31 03.01.2009 - 16:00
Sunderland - Bolton 2.23 3.22 2.96 03.01.2009 - 16:00
Watford - Scunthorpe 1.82 3.34 4.00 03.01.2009 - 16:00
West Brom - Peterborough 1.52 3.66 6.06 03.01.2009 - 16:00
Millwall - Crewe 1.49 3.67 6.45 03.01.2009 - 16:00
Cheltenham - Doncaster 3.21 3.26 2.10 03.01.2009 - 16:00
Ipswich - Chesterfield 1.34 4.47 8.66 03.01.2009 - 16:00
Preston - Liverpool 6.95 3.87 1.45 03.01.2009 - 18:25
Gillingham - Aston Villa 7.63 4.17 1.39 04.01.2009 - 14:30
Southampton - Manchester Utd 9.78 5.01 1.26 04.01.2009 - 17:00
Blyth S. - Blackburn 11.38 5.39 1.21 05.01.2009 - 21:00



Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
FA CUP - RUNDA III, 2-5 STYCZNIA 2009

  • 02.01.2009 - 21:00 Tottenham - Wigan 1.79 3.35 4.26
  • 03.01.2009 - 14:00 Hartlepool - Stoke 3.80 3.31 1.89
  • 03.01.2009 - 16:00 Chelsea - Southend 1.27 7.87 19.97
    Coventry - Kidderminster 1.38 4.18 7.69
    Kettering - Eastwood 1.58 3.56 5.44
    Manchester City - Nottingham 1.32 4.47 8.69
    Macclesfield - Everton 8.87 4.55 1.31
    Cardiff - Reading 2.35 3.25 2.77
    Sunderland - Bolton 2.24 3.22 2.96
    Portsmouth - Bristol City 1.58 3.56 5.52
    Charlton - Norwich 2.27 3.24 2.89
    Watford - Scunthorpe 1.82 3.34 4.00
    Sheffield Wed - Fulham 3.24 3.24 2.08
    Torquay - Blackpool 3.59 3.30 1.95
    West Brom - Peterborough 1.52 3.66 6.06
    Leyton - Sheffield Utd 3.93 3.34 1.85
    Millwall - Crewe 1.49 3.67 6.45
    Birmingham - Wolves 2.33 3.21 2.82
    Histon - Swansea 5.02 3.51 1.64
    Cheltenham - Doncaster 3.20 3.26 2.10
    West Ham - Barnsley 1.48 3.72 6.60
    Forest Green - Derby 4.84 3.49 1.66
    Middlesbrough - Barrow 1.15 6.55 14.22
    QPR - Burnley 2.15 3.24 3.09
    Hull - Newcastle 2.29 3.24 2.84
    Leicester - Crystal Palace 2.55 3.19 2.56
    Arsenal - Plymouth 1.30 5.66 11.96
    Ipswich - Chesterfield 1.34 4.47 8.66
  • 03.01.2009 - 18:25 Preston - Liverpool 6.95 3.87 1.45
  • 04.01.2009 - 14:30 Gillingham - Aston Villa 7.61 4.16 1.39
  • 04.01.2009 - 17:00 Southampton - Manchester Utd 9.78 5.00 1.26
  • 05.01.2009 - 21:00 Blyth S. - Blackburn 11.38 5.39 1.21


Ps.Przepraszam za podwójny post i proszę o usunięcie poprzedniego.
Dawno się nie udzielałem i zapomniałem, że nie można tutaj edytować postów.
Pozdrawiam, A.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 620
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 620
FA Cup.
Ile to razy grało się krajowe puchary, działy się cuda wianki, potem obiecywało się sobie samemu, że nie, pucharów nie. Nigdy więcej. A potem przychodziła kolejna runda, człowiek- tak o z ciekawości rzucał tylko okiem, żeby przejrzec kto z kim, bo moze cos będzie warto obejrzec, ale nie nie, typowac to nie.
I oglądało się zestaw par, przychodzily różne mysli, delikatne analizy i bęc... Ulegało się. Bo przecież nie na darmo pisał poeta Wild, że "jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej".

Więc niech tak będzie.

Wczoraj pierwszy dzien weekendu z najstarszym pucharem europejskim i ekipa Spurs gładko wygrała u siebie. Obyło się bez niespodzianki. Dzis zapewne pojawi się kilka, bo co się odwlecze..i tak dalej tongue
Metody na puchary są 2: szukanie gdzie czyha się zonk albo też polowanie w faworytów, który nie zawiedzie.
I ja postaram się spróbowac obu.

Na pierwszy ogień rzucił mi się Birgmingham z Wolves- szlagier Championship byśmy powiedzieli, i gdyby to była liga remis to byłaby fajna opcja, ale liga to nie jest. Jednakże grając w 1lidze dobrze jest zrobic nieco szumu, pokazac się szerzej rodakom i nie za wszelką cenę, ale jednak próbowac zajsc jak najdalej, więc pewnie i tak będzie tym razem. W tym meczu nie bez znaczenia jest atut wlasnego boiska, i to moze przechylic szale zwycięstwa na gospodarzy. Ale wg mnie lepiej spojrzec na sposób gry- Wolves ofensywa, Birmingham odwrotnie, gdy spotykają się 2odmienne style, częsciej bywa tak, że defensywa wychodzi górą. Ostatnie mecze tych drużyny to większosci remisy 1:1. Dzis też zabijania się o wynik nie będzie, bo priorytetem jest liga i awans. Stąd jak upatruję szansy w under 2,5. Jedna bramka moze wszystko rozsztygnąc, a 1:1 też nie będzie złe.

Birmingham - Wolves under 2,5

Kolejne co mi się widzi to mecz Histon - Swansea City.
Najpierw kilka słów o gościach. Najprościej byłoby napisac, ze jest to ekipa dziwna. Przed sezonem typowania na srodek tabeli ze wskazaniem raczej wyżej niż niżej. Pierwsze kolejki wskazywały, że może byc nawet lepiej. A potem pojawiła się klątwa remisów. I tak Swansea remisuje bez przerwy w lidze od 25 listopada 2008. Tak, tak! 8 kolejnych remisów z rzędu. Myślę, że to może już lekko irytowac i kibiców i samych graczy. Dzis pojawia się dobra okazja do przełamania tej passy, a raczej tego impasu, problem tylko twki w motywacji, bo o tą może nie byc najłatwiej grając z przeciwnikiem kilka lig niżej notowanym.
Motywacji niewątpliwie nie brakie gospodarzom z Conference, którym nie straszny żaden rywal w swojej lidze. Piastują oni drugą pozycje, bardzo dobrze prezentując się zwłaszcza na własnym boisku. Tak dobra postawa to chyba niespodzianka, bo szansa na awans są bardzo realne, a powiedziłbym, żeby przed sezonem wszyscy się tego spodziewali... Pojawia się tylko jedno pytanie, czy Zonk czai się w Histon? Ja wierzę, że nie.

Histon - Swansea City 2 1.60

To tyle na dzień dobry :-)

Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
addict
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
Dobrym typem wydaje mi sie postawienie na to, ze Manchester City wygra przynajmniej dwoma bramkami. Wiadomo MC nie zachwyca na razie w lidze, byc moze teraz transfery w przerwie zimowej pomoga druzynie, MC gra bardzo ofensywnie, u siebie bilans wyglada 5-0-5 przy bramkach 24-11,z teoretycznie slabszymi rywalami potrafi u siebie wygrac kilkoma bramkami ostatnio u siebie wygrana z Hull 5-1 wczesniej ze Stoke 3-0, Portsmouth 6-0, WH 3-0 czy nawet Aresnalem 3-0, przy nawet minimalnych porazkach z Evertonem i MU 0-1, pokazuja ze druzyna jest w stanie nastrzelac kilka goli gosciom. Dzisiejszy rywal Nottinggam ma nowego trenera ostatnie 2 mecze wyjazdowe w lidze co prawda wygral,ale jest dopiero na 21 miejscu w Championship i sadze ze odpuszcza sobie puchar by walczyc o utrzymanie w lidze.

Kurs na HC (-1) w oklicach 1.9 mysle ze wart zagrania. smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Originally Posted by Niepoprawny_Pesymista
Dzis też zabijania się o wynik nie będzie, bo priorytetem jest liga i awans.

Tutaj nie do końca się zgadzam. Fakt, priorytetem dla obu ekip jest powrót do elity, jednak jest to mecz prestiżowy. Jakby nie patrzeć, to są derby. I chyba trochę więcej na nich zależy ekipie gospodarzy. W końcu to Wolves są liderami tabeli Championship z całkiem niezła przewagą. Ekipa Birmi zapewne będzie chciała tym meczem udowodnić, że taki stan rzeczy nie utrzyma się długo i to że im się należy pierwsze miejsce. Tak więc lekko faworyzuję tutaj gospodarzy, bowiem nie spodziewam się aż tak wielkiego poświęcenia u gości, którzy myślą prawie tylko o lidze, by dać kibicom trochę radości z awansu i wymazać z ich pamięci niepowodzenia z lat ubiegłych.

Birmingham @2.42 pinn

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,748
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,748
Zanim 'zamrozicie' pieniądze w poniższych meczach przeczytajcie, sporo meczów w Anglii i Szkocji dziś przełożono z powodu mrozów:

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/7809492.stm
oraz
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/scot_div_1/7808422.stm
oraz
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/league_of_wales/7808695.stm

Dołączył: Dec 2008
Posty: 620
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 620
faktycznie w tym oba moje mecze:
The FA Cup games between Birmingham City and Wolves, Cheltenham and Doncaster, and Histon and Swansea, have all been called off.
:|

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Nie rozumiem tego. Byłem przed chwilką na zewnątzr. Piękne, nłękitne niebo, słoneczko świeci. Może jest troszkę chłodno, ale bez przesady. A i ziemia nie jest aż tak zmarznięta, co przy uwzględnieniu podgrzewanej murawy sprawia, że absolutnie nie widzę powodu do odwołania meczu birmi - wolves...

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Torquay - Coventry 2
Zasugeruje sie tym,ze jest to różnica klas.Coventry to ekipa z 2 ligi angielskiej,zaś Torquay to 5 ligowiec.Kurs dobry.Coventry tak słabe na wyjazdach nie jest.A warto przypomnieć ze zespoły spotkały sie już kiedyś.Wówczas to gospodarzem spotkania było Coventry i pewnie wygrali 4-1.


Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Ojro
sorry, ale strasznie zmeczony jestem, POSTY DO SKASOWANIA

Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
mecz. Arsenal- Burnley typ.1 (wygrana gospodarzy)
kurs 1.50
Witam panowie i pnie.Kurs namniejszy z możliwych ,ale warty do grania wraz innymi.Co zostało Arenlowi na krjowym smietniku,oprocz walki(cholernie trudnej-fworyzue tu jednak aston ville) o 4 pozycje.Tylko Fa!!."Strzelby " od 3 lat niczego nie wygrały na wyspie,wiec Arsenal bedzie traktowal tem mecz piorytetowo, czego dowodem jest powolana osiemnastaka.
Arsenal: Fabianski, Sagna, Gallas, Djourou, Gibbs, Arshavin, Denilson, Ramsey, Nasri, Vela, Bendtner, Almunia, Van Persie, Diaby, Song, Clichy, Eboue, Walcott, Eduardo.
Czyyli w sumie gracze pierwszej kadry.Zagraja więc w najlisniejszym wskładzie, oprócz ALumnii ,którego zastpi utalentowany Fabianski.To drugi argument-silny sklad.Porwacaja wiec mlody Walcott i Eduardo(2 gole po przerwie wlasnie w fa przeciwko Cardiff)

Burnley to calkiem niezla ekipa .ZLe na wyjazdach nie graja (6-5-7) ,lecz w Championschip W premiership poderzewam bloby gorzej i trudnie utrzymać taki stan.Tym brdziej iż gospodrze staracili ostaniego gola 3 stycznia(3-1 z Plymouth q fa cup).Widać iwęć postep w grze obronnej graczy A.Wengera.
Goście zagraja bez zawieszonego Michaela Duffa.(to podstawowy pomocnik).
Jedynym slowem czysty pewniak,graj w dodatku u siebie!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
"Strzelby" WTF ? LOL

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, aker, $-man, burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO), 2,430 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,930
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1