Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#286064 30/01/2005 22:06
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
SAcramento oslabione bo bez webbera i stojakowicza (sa na lawie ale jeszce nie zagrali w meczu) calkiem calkiem sobie radzi z Minesota Moblej i Miller 1 armaty zespolu reszta ich dzielnie wspiera i jakos siagna .W 3 kwarcie na 4:42 min do konca prowadza 62-54 ,a w kwarcie 23-9 oby chlopaki sie nie spalili albo nie zatarli i niech w takim tepie pociagna terz 4 kwarte to mamy wyjazdwy win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#286065 30/01/2005 22:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Raiders,zlikwidowali quasi-czat? :-)

Mam info,że LeBron James nie zagra dziś z Milwaukee,przy czym przekazująca informację mówi,ze aż jej sie wierzyć w to nie chce:-)

I co zrobic z tym fantem?
Undera zagrać?
Sam juz nie wiem,a mam 1 na Cavs w kombosie.

#286066 30/01/2005 22:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
soryy ze zasmiecam post ale czy under 225 Phoenix Suns u Toronto Raptors jest dzis mozliwy postawilem to z Sacramento Kings +4 i Milwaukee Bucks u Cleveland Cavaliers 2005-01-31 00:35 Totals Under 196 prosze o wypowiedz expertow , dz

#286067 30/01/2005 22:21
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Raiders,zlikwidowali quasi-czat? :-)

Mam info,że LeBron James nie zagra dziś z Milwaukee,przy czym przekazująca informację mówi,ze aż jej sie wierzyć w to nie chce:-)

I co zrobic z tym fantem?
Undera zagrać?
Sam juz nie wiem,a mam 1 na Cavs w kombosie.
Amkwish nie wiem czy zlikwidowali zaraz zobacze i odpisze ci tu ....ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .Co do CAvs to dalem ich z hendim i qwa mam nadzieje ze ciala nie dadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#286068 30/01/2005 22:45
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Nie wiem czemu,ale pasuje mi dzis wygrana Kings w Wilczych Dołach.

Miło zaksięgować po kursie 2,50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pomogło mi troche obejrzenie meczu MIN-UTA.
Z poczatku odniosłem zle wrażenie,że Jazz graja lepiej,ale po tym jak dali ciala z NJ doszedłem do wniosku,ze skoro Mina męczyła sie z ciekimi mormońcami,to z Kingsami nie ma szans.
Sukces Sacramento tym większy,ze grali osłabieni.

#286069 31/01/2005 07:17
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Drugi piękny dzień z rzędu (choć przedwczoraj nie miałem czasu przedstawić własnych typów.
Krajan = 4, buki = 0
Miami dzięki meczowi na styku spokojnie osiągneli overa (zdecydowała końcówka) i oczywiście przebieg meczu (na styku) - co nie zmienia faktu że mecz nie był atrakcyjnym widowiskiem w przeciwieństwie do spotkania w Toronto.
Tu co zrobili braciaki w 3 kwarcie - nie można inaczej tego nazwać niż poezja basketu, inna sprawa że gracze Toronto za mocno im nie przeszkadzali. Do przerwy byłem przekonany, że over staje się tylko utopią. Najtrudniejsze pytanie jak dalej podchodzić do meczyków z udziałem Słońc (myślę o ov/un?). Różnica w poziomie gry poszczególnych graczy bardzo widoczna. To naprawdę bardzo mocna ekipa.
Kawalerzyści mimo, że bez swojego lidera spokojnie poradzili sobie z mizernie grającycmi (w szczególności na wyjazdach Koziołkami).
Trochę szkoda, że nie poszedłem za ciosem i nie zagrałem LAL - którzy jak widać we własnej hali z przeciętniakami przegrywać nie powinni, ale i tak jeden z lepszych dni z NBA, oby było takich więcej.
Pozdrawiam
KRAJAN

#286070 31/01/2005 07:26
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Cześć,
po wczorajszych meczach nasuwa się wniosek że jeśli brakuje "gwiazd" to... zespół bardziej się spręża vide dzisiejsze mecze Sacramento (brak Peji i Webber'a), Lakers (bez Brayant'a), Cleveland (bez LeBron'a) czy też w zeszłym tygodniu Houston (bez McGrady'ego). Tylko jak długo to może trwać..?
Ha, jeśli znałbym na to pytanie odpowiedź to ..jeździłbym dziś Bentley'em (a co?)

Pozdrawiam
frend30

#286071 31/01/2005 15:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Miami dzięki meczowi na styku spokojnie osiągneli overa (zdecydowała końcówka) i oczywiście przebieg meczu (na styku) - co nie zmienia faktu że mecz nie był atrakcyjnym widowiskiem w przeciwieństwie do spotkania w Toronto.
Tu co zrobili braciaki w 3 kwarcie - nie można inaczej tego nazwać niż poezja basketu, inna sprawa że gracze Toronto za mocno im nie przeszkadzali.

Na jakim programie ogladałeś mecz w Toronto ?

#286072 31/01/2005 16:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Jak już sie tak wypowiadacie na temat wczoraj to i ja dorzucę, bo się wczoraj obłowiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zagrałem dubla Sacramento 2,40 + over w Toronto 1,90, powiedziałem sobie, piep*** ostatnio cieniutko to tym razem zagramy ostrzej, no i udało się dzięki trójce Petersona w ostatnim pół minuty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> linię miałem 226,5.. No i duuużo kasy wpadło, a od dziaisj wracam do lajtowego grania NBA... Pięniądze leżą gdzie indziej, prawda Panie Michale? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rymoholik, forty, rafal08, Lukasz111, alfa, cigar), 1,700 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,300
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1