|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 65 |
Sam głowiłem się co to za dyscyplina - ale wkoncu odnalazłem.[bandy ang., zespołowa gra sport. rozgrywana na lodzie przez 2 drużyny po 11 osób, której celem jest wbicie zakrzywionym kijem piłki do bramki, prawdop. pierwowzór hokeja na lodzie.] Może ktos jest kto orientuje się jak druzyny narodowe grają.
W dniu wczorajszym padły następujące wyniki: Russia - USA Bandy MS (19-1) Sweden - Norway Bandy MS (6-2)
A na dziś następujące mecze: 08:55 Kazakhstan - Norway Bandy MS 1.50 8.25 3.10 11:55 USA - Sweden Bandy MS 18.00 15.00 1.01 16:55 Finland - Russia Bandy MS 8.50 11.50 1.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 65 |
czy ma ktos moze oficjalną strone mistrzostw?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 248 |
Witam
Ma ktoś jakieś info na temat tego sportu, jakieś linki albo coś.... interesuje mnie wynik meczu Holandia - Kanada rozgrywanego dzisiaj. Według betandwin zaczynali grac o 11godzinie...?? help
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Witam
Ma ktoś jakieś info na temat tego sportu, jakieś linki albo coś.... interesuje mnie wynik meczu Holandia - Kanada rozgrywanego dzisiaj. Według betandwin zaczynali grac o 11godzinie...?? help kanada - holandia 8:1 (3:0)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 248 |
Dzięki Jarko...moge prosic o lina skąd masz te wyniki.....z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Wie ktoś jak często rozgrywane są MŚ w bandy?
Z gory dzieki za info.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka