Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Witam...ktos tu widze gra na przelamanie dobrej passy Slavii,jak wiadomo wczoraj sie nie udalo.....ale....w piatek gra u siebie znowu i wydaje sie pewniakiem do zwyciestwa i mysle ze tu przyjdzie jej polegnac.....kurs na jej zwyciestwo bedzie pewnie okolo 1.3-4......grac bedzie z Mlada Boleslaw,ktore jeszcze niedawno nie liczylo sie wcale,ale ostatnie 5 meczy to zwyciestwa i remis,wiec sa w gazie,przeciwnicy tez nie byli slabeuszami z konca tabeli tylko stabilni sredniacy,.......wiec jesli nie teraz to kiedy.......pozatym nie mam zadnego info na temat Mladej,byc moze cos tam sie zmienilo w skladzie,ze tak im ostatnio dobrze idzie,jesli ktos sie zna na tej lidze moze by cos napisal.....osobiscie sam pogram ten meczyk na x2 ,nie wiem jeszcze za jaka stawke ...poszukam info ,ale prosze tez bardziej doswiadczonych w tej lidze o zabranie zdania....

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
janiszelk, właśnie miałem napisać, że Slavia naprawdę zaskakuje wszystkich.
Jak rozpoczęło się progresję (tak jak w moim przypadku) to już trzeba grać konsekwentnie. Poczytam o Mladej i spróbuję coś napisać. Niestety wczorajsze bety okazały się wtopami i trzeba w piątek nadrobić straty. Pozdrawiam.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by vonseb
LAdny kursik gobel na Sparte to fakt sam sie zastawiam , ale jak pisza na hockej.cz :
V Mladé Boleslavi ov¹em èeká tì¾kou bitvu. "Minule jsme rozhodli 20 vteøin pøed koncem, ty dvì tìsné prohry si urèitì pamatují a jsou tam i ty impulzy Vrbaty a ©indela.
Mlada Boleslav wzmocnione dojsciem Vrbaty i z nowym trenerem Sindela licza na nowy impuls, w przeciwientswie do oslabionej brakiem Bros-a i Rucinsky-ego Sparty
Przed seria, ktora zapoczatkowla Mlada Boleslav pisalem co sie u nich zmienilo:
1. zmienil sie trener ( nowy trener - nowy impuls )
2. doszedl nap Radim Vrbata z Tampy Bay Lighting ponad 300 meczow w NHL ponad 50 bramek, w sezonie 07/08 w 76m 27+29 dla Phoenix

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
jak już się trochę kasy zainwestowało to trzeba dalej kontynuować.
Slavia Praga - Mlada Boleslav
Typ: x2
Kurs: dochodzi do 2,4
Stawka: 5/10 (3 etap progresji)
Napisałem już wcześniej o fantastycznej serii Slavii. Seria została jeszcze przedłużona meczem z Pardubicami. Czy dziś nastąpi jej kres? Ja na to liczę. Kurs na win gospodarzy 1,5. Takie kursy lubię w czeskiej lidze "nie wchodzić".

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Do tego trzeba zaznaczyc ze ostatnio Mlada Boleslav niezle sobie poczyna.Wygrana w ostatnim meczu wyjazdowym a do tego nawet gdy przegrywala to po walce...mysle ze mozna faktycznie sprobowac...

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
A ja dzis dubel 2 jedynki
Slavia - Ml.Boleslav 1 1,50 6/10
Mysle ze nie Mlada przerwie passe Slavii.

Karlove Vary - Vitkovice 1 1,95 5/10
W Vitkach wciaz brak 6 graczy - waznych dla zespolu, ostatnio graja bardzo slabo ,kurs ciekawy

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Karlove Vary powinny wygrać spokojnie. Jak wspomniałeś Seba Vitkovice osłabione - najbardziej odczuwalny jest brak Petrovickiego i Svaciny w ataku.
Jeżeli Vitkovece przegrywają i to u siebie z najsłabszą drużyną w lidze to o czymś to świadczy.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3
stranger
stranger
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3
Można pogratulować tym, którzy stawiali dzisiaj na ML.Boleslav.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
to ja dzisiaj na czeską ligę dwa typy:
Litvinov - Mlada Boleslav. Typ: 1. Kurs: 1,6.

Mlada została rozjechana ostatnio na własnym lodzie przez Bili Tygri z Liberca. Czy pozbierają się na Litvinovie? Moim zdaniem nie. Gram silny zespół gospodarzy, który zechce zrehabilitować się za wtopkę z Karlovych Varów (1:5)
Stawka: 3/10.

Drugi typ to Slavia - Karlovy Vary (remis lub wygrana gości). Karlovy w piątek zagrały świetne spotkanie, bijąc rzeczony wcześniej Litvinov. Dziś wcale nie muszą przegrać w przepięknej O2 Arenie. Kurs na x2 oscyluje wokół 2,1-2,2. Na Slavię lekko w górę z 1,55 na 1,6-1,65.
Stawka: 2/10

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
17:30 Znojmo - Slavia Prague 2.16 4.20 2.44
17:30 Zlin - Sparta Prague 2.01 4.14 2.64
17:30 Litvinov - Kladno 1.52 4.47 4.26
17:30 Karlovy Vary - Ml. Boleslav 1.41 4.85 5.01
17:30 Vitkovice - Trinec 1.93 4.33 2.71
17:30 Plzen - Pardubice 1.55 4.50 3.99
17:30 C. Budejovice - Liberec 1.50 4.59 4.29

kursy z betexplorer

Ostatnia kolejka przed play-offami w Czechach, a w temacie susza juz od stycznia wink

Patrzac na tabele sa 3 mecze, gdzie druzyny gospodarzy graja bardzo wazne mecze, z druzynami, ktore nie graja juz o nic w ostatniej kolejce: Budejovice, Karlove i Plzno.

Budejovice graja z Libercem, w przypadku zwyciestwa gospodarze maja szanse na gre w play-off, podczas gdy miejsce Liberca w tabeli jest juz ustalone.

Karlove Vary graja z Mlada, ktora juz na pewno nie opusci ostatniego miejsca w tabeli, wygrana zapewnia K.V. bezposredni udzial w play-off bez dodatkowych gier pomiedzy druzynami z miejsc 7-10, nie musze chyba tlumaczyc niekomu co to oznacza.

Plzno zas zdobyciem 3 pkt w dzisiejszym meczu rowniez daje sobie szanse na wyskoczenie z 7 miejsca, gdzie w tej chwili sie znajduja. Podejmuja oni dzis u siebie Pardubice, ktore maja juz zapewnione 2 miejsce w tabeli.

Uwzgledniajac te fakty jak i forme druzyn w ostatnich meczach Plzen wydaje sie byc b.dobrym typem. Do tego Budejovice, ktore po swietnym zeszłorocznym sezonie, na pewno nie chcieliby tak szybko odpasc z rogrywek. Karlove odpuszczam w tej chwili ze wzgledu na niski kurs, ale jesli znajde jakies info to pomysle.

Jakies opinie?? sonar

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Do DOBRYCH rozwazan kolegi Tiago nalezy dodac pewne aspekty:

1. punktacje w Czechach: 3 pkt za zwyciestwo w reg. czasie; 2pkt za zwyciestwo po dogrywce ; 1 pkt za porazke po dogrywce
2. O lepszym miejscu w tabeli po PUNKTACH jako drugie licza sie MECZE BEZPOSREDNIE - polecam strone hokej.cz gdzie jest to objasnione kto z kim ma lepszy bilans
3. CZTERY ostatnie zespoly graja PLAY-OUT - kazdy z kazdym po 4 razy razem 12 rund z ZALICZENIEM ZDOBYTYCH do tej pory punktow.
- tak wiec wbrew pozorom i Mlada Boleslav i Kladno moga zagrac

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Originally Posted by vonseb
tak wiec wbrew pozorom i Mlada Boleslav i Kladno moga zagrac

Dzieki za uzupelnienie iformacji vonseb, dlatego kurs na Karlove chyba nie adekwatny do ryzyka wink

OT: czy dzis czasami nie odbywa sie takze ostatnia kolejka reg. sezonu w norwegi??


Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Przedostatnia zdaje się,w niedzielę ostatnia

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by travis
Przedostatnia zdaje się,w niedzielę ostatnia
Dokladnie TAK dzis PRZEDOSTATNIA kolejka do tego w NORWEGII jest ciekawa sytuacja ze przeciwnika sie dobiera w zaleznosci od miejsca w tabeli. Znaczy 1 zespol ( w tym przypadku Sparta Sarpsborg ) moze sobie wybrac zespol nr 7 lub 8 , zespol z pozycji nr 2 wybiera zespoly z miejsc 6,7,8 ( procz tego kogo zabierze Sparta Sarp. ) itd.

PS. Przy okazji dzis spore braki w Libercu dlatego motywacja C.Budejovic + oslabienia Liberca i to ze nie zmienia pozycji ( beda na 9tym ) wydaje mi sie spora szansa wygrania przez CB.

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Originally Posted by travis
Przedostatnia zdaje się,w niedzielę ostatnia

racja, racja, w niedziele ostatnia kolejka, ale juz dzis mozna sie przyjzec meczom pod katem ustawienia w tabeli przed play-off wink

sorry za OT

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
Originally Posted by vonseb
Do DOBRYCH rozwazan kolegi Tiago nalezy dodac pewne aspekty:

1. punktacje w Czechach: 3 pkt za zwyciestwo w reg. czasie; 2pkt za zwyciestwo po dogrywce ; 1 pkt za porazke po dogrywce
2. O lepszym miejscu w tabeli po PUNKTACH jako drugie licza sie MECZE BEZPOSREDNIE - polecam strone hokej.cz gdzie jest to objasnione kto z kim ma lepszy bilans
3. CZTERY ostatnie zespoly graja PLAY-OUT - kazdy z kazdym po 4 razy razem 12 rund z ZALICZENIEM ZDOBYTYCH do tej pory punktow.
- tak wiec wbrew pozorom i Mlada Boleslav i Kladno moga zagrac

czyli, że Karlowym V wystarcza wygrana za 2 pkt.(po dogrywce) prowadzą z Pilznem 3-0

Dołączył: Jan 2009
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 183
Panowie, witam. Dzis pewki nie z ekstra, ale z pierwszej.
Orlova 1 i Sumperk 1 polecam

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by kojotek
Panowie, witam. Dzis pewki nie z ekstra, ale z pierwszej.
Orlova 1 i Sumperk 1 polecam

dzieki stary, a jak nie wejda to oddajesz kase?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 183
jak widac weszly;))) nie ma czego oddawac.

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK, kamel, forty, latajaca_holenderka), 1,379 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1