|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11 |
Kurcze nie otwiera mi się więc może pofatygujesz się rafal08 i zerkniesz z kim gram?:> Sorry ,nie zagladalem pozniej do tego tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
no własnie mi tez sie cos plik nie otwiera ale z tego co kminie to zw. 1 pary gra ze zw 2... 3-4..5-6 itd ????? Tak. Normalna drabinka jak np. w tenisie. Royal grasz ze zwyciezca pary: ---------- Gadzina żyła ---------- Mi link na poprzedniej stronie otwiera sie bezproblemowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
dzięki tak też myślałem chciałem się upewnić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003 |
Gdzie się wpisuje najlepszy bilans tygodnia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Tak by the way, to mamy jesień 08 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Witam mógłby mi ktoś powiedzieć z kim gram w 3 rundzie?drabinka mi się nie otwiera i nie mam jak zobaczyć...z góry dziękuje za pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!! 
|
|
!!Visca el Barça!! 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423 |
TeRMiNaL Zulus ---------- yaaho bery5 ---------- jarko 33 hunter111 ---------- *bye* Pawel K
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Panowie, tabelka z losowaniem jest do ściągnięcia w formacie Open Office (link znajduje się w temacie "Losowanie..."). Skoroszyt z tabelką można otworzyć za pomocą darmowego pakietu biurowego Open Office: - w wersji normalnej, wymagającej instalacji: http://pl.openoffice.org/- w wersji nie wymagającej instalacji (można odpalać nawet z pendrive'a): http://portableapps.com/apps/office/openoffice_portable
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Mam takie pytanie na przyszlosc, regulamin mozna roznie interpretowac, ale co w przypadku gdy ostatni typ zostal podany na nocke z niedzieli na poniedzialek i za ten typ jest zwrot. Co w takim przypadku, bo regulamin z jednej strony mowi o tym ze przysluguje typ zastepczy, ale inny punkt mowi o tym ze ostatni typ mozna podac do 19;59 w niedziele.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
W przypadkach gdy następuje zwrot należy podać nowy, zastępczy typ... ale skoro jest po 19:59 w niedzielę to nie ma już na to czasu i wtedy taki typ liczy się jako -100.
Typ natomiast się liczy jeśli jest tylko częściowy zwrot jak może być w przypadku asiana -0,-0,5 przy remisie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Jak juz komus sie uda otworzyc ten plik co zamiescil Conrad to moze wklei screena z drabinka albo w poscie poda pary 3 rundy, bo chyba wiele osob ma problem zeby odczytac ten plik i zobaczyc z kim gra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Tak to mniej więcej powinno wyglądać, ale oczywiście to nie jest oficjalna drabinka. I shaggyr dimes ---------- herrena samsung27/delfiedor ---------- chwdpxxx gizmo ---------- mcflower foer ---------- markopolo Rivaldo ---------- McDziarz/ Big_star ---------- Pitersson Tomasz Frankowski ---------- kazik/Wojtek Daramanian/uQ$ II mazik berserker ---------- Kura/RaJ2005 Gadzina ---------- pyton83/klakiers pepsino/cartmann ---------- Zulus Pawel K ---------- zw1 cobra ---------- zyciesca podstawek87 ---------- amRO rockeman ---------- kurson Ghost III Giertyszek Exp ---------- f4ls0n Raphaello ---------- zaper Mathiass ---------- tomex23 Conrad ---------- blackjack /Padre Akhu ---------- mopsiq jad/HenkSiracius ---------- jamar0 wesul ---------- kaka85 snaders IV Cypryjczyk majner ---------- Ronni CANTORO ---------- Baqu rafal08 ---------- bartoss99 _Korver_ ---------- Dyzma ryf ---------- amkwish Camp_Nou ---------- Qubi /Gherman roan79 ---------- katowiczanin Kenny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449 Likes: 11 |
A to mnie pocieszyłes  liczyłem na łatwiejszego rywala
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869 |
III Giertyszek Exp ---------- f4ls0n Raphaello ---------- zaper Mathiass ---------- tomex23 Conrad ---------- blackjack /Padre Akhu ---------- mopsiq Draint ---------- jamar0 wesul ---------- kaka85 snaders Nie wiem czy jest więcej błędów, ale moge powiedzieć, że dobra robota Akhu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Właśnie jak napisałeś swój wynik, to zauważyłem, że zamiast Draint/luke777 wpisałem przegranych Jad/HenkSiracius. Mam nadzieje, że to jedyny taki przypadek 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 367 |
pomylka w pierwszej cwiartce awansowalem ja czyli addamskyy a nie dimes ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
świetna robota Akhu [ Linked Image] dzięki za pomoc !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615 |
#1 Wt 27/01/09 01:30 (CET) New York Knicks - Houston Rockets Typ: under 207 Kurs: 1,9
Czy może mi ktoś to sprawdzić czy był taki wysoki under na ten mecz bo nie chce mi się wierzyć.Ten typ podał mój przeciwnik 7 minut przed meczem.Myśle ,że to niemożliwe raczej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
www.expekt.com [ expekt.com] winiki zdarzen i wybierasz NBA, jak znajdziesz ten mecz to zobaczysz ze byla taka linia. Dodam ze w niektorych meczach sa i linie 230, wtedy bys sie dopiero zdziwil 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|