|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 52 |
Mecze na dziś:
Godz: NBA - 01.02.2005 1 0 2 10 02 22.00
Washington - Detroit 2.07 12 1.84 1.77 1.6 Orlando - Cleveland 1.5 13 2.74 1.35 2.26 New Jersey - Chicago 1.7 12 2.29 1.49 1.92 Milwaukee - Minnesota 2.41 12 1.64 2.01 1.44 Memphis - Phoenix 2.29 12 1.7 1.92 1.49 Dallas - Miami 1.73 12 2.23 1.51 1.88 Denver - New York 1.34 13 3.55 1.21 2.78 Utah - Charlotte 1.24 14 4.25 1.14 3.3 Sacramento - Seattle 1.58 13 2.36 1.41 2 L.A. Lakers - Portland 1.6 13 2.31 1.43 1.96
Kursy z profa, gospodarze oczywiście po lewej... jakieś propozycje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 65 |
Washington - Detroit 2 Orlando - Cleveland 1 New Jersey - Chicago 1 Milwaukee - Minnesota no bet Memphis - Phoenix 2 Dallas - Miami no bet Denver - New York 1 Utah - Charlotte 1 Sacramento - Seattle 1 L.A. Lakers - Portland no bet
uzasadnienia podam troche później
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63 |
memphis-phoenix 215 over denver-new york 1 washington-detroit 2 hm
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dziś duży wybór i conajmniej wygląda to ładnie - ale z reguły takie proste zestawy przynoszą największe straty. Narazie przedstawię to na pierwszy rzut oka. Po powrocie z pracy postaram się o selekcje i drobne analizy wybranych typów. Przewiduje wybranie 3 lub 4 typów bo granie większej ilości nie popłaca. 1) Was-DET - na razie no bet 2) NJN-CHI - może under 187,5 3) MIL-MIN - over 193 4) MEM - PHO - 2(-5,5) i over 216,5 5) DAL - MIA - 1(-3,5) i over 205 6) DEN - NYN - over 191 7) LAL - POR - 1(-3,5) i z te które jeszcze nie mają kursu: Orlando i Mormońców nie ruszam, a czekam jedynie na -hp dla SAC i tu trzeba będzie spróbować 1(do-6) ale poczekajmy jeszcze na info o składach i kontuzjach. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Na początek Phoenix z minusowym spreadem w Memphis. Grizzlies bez Poseya i Gasola nie powinni stawić wielkiego oporu. Szczęśliwie wygrali wczoraj w Nowym Orleanie,w sobote ledwo poradzili sobie u siebie z Atlantą. Wydaje mi sie ,że under w tym meczu jest jak najbardziej dobrą do rozważenia opcją ze wzgledu na to,że potencjał ofensywny gospodarzy zdecydowanie zmniejszony(kontuzje),a Suns chyba tez nie powinni szaleć :-) ,majac w perspektywie prestiżowy mecz w Minnesocie,nastepnego dnia. Z dwóch potencjalnie niezłych typów forsowałbym jednak ten pierwszy,bo grac undery w meczach Phoenix to jednak troche loteria:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
a ha zagralem dzis New York Knicks u Denver Nuggets (Totals) Over 191 - Tau Cerámica (ESP) - Opel Skyliners (GER) (Totals) Over 156,5 Typy moze i marne ale dopiero zaczynam sie w to bawic :-)
Ale bede tu czesciej zagladal i patrzyl na wasze typy :-) Pozdrawiam wszystkich
Last edited by lupus; 01/02/2005 13:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Moim zdaniem to w meczu New Jersey - Chicago powinno paść dzisiaj coś koło 200 punktów.A linię jaką dał profesjonal 184 to biorew ciemno i chowam w kieszeń. Byki w przegranym meczu z Bostonem miały fatalną skuteczność a i tak udało im się rzucić 97pkt, w poprzednich meczach również oscylowali w tych granicach więc czemu dziś nie miało by tak być.Zapewne odbyli jakiś porządny trening celności rzutów do kosza a Kirk Hinrich (4 na 21 w ostatnich dwuch spotkaniach) powinien się do niego mocno przyłożyć. New Jersey potrzebowało trochę czasu aby się zgrać w nowym składzie i teraz jakby złapali wiatr w żagle kończąc wyjazdową serię 3 zwycięstwami,popisująć się w nich ponad 50% skutecznością i pokaźnymi zdobyczmi punktowymi. Duet Kidd-Carter predysponuje tą drużyną do ofensynwego stylu gry i mam nadzieję,że panowie z obu drużyn dziś właśnie taki basket nam zaprezentują.
Last edited by stypa; 01/02/2005 13:09.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
No Stypa nie zgadzam się,mam zapisany under i chyba bede sie tego trzymał. Jak dla mnie bardzo twardy mecz,długie rozgrywanie piłki,akcenty jednak na defence. Mecz bardzo ważny dla obydwu drużyn,szczególnie dla gospodarzy,którym w prypadku przegranej oddala się mysl o PO. Nie widze tu radosnego basketu i wg mnie o wyniku zadecyduje walka na deskach,a nie popisy strzeleckie.
Fakt,ze prof dał dość niska linię(pinnacle 187,5) może spowodować,że jednym wejdzie tu over a innym under:-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351 |
ja widze over 189 w Washingtonie i over 192,5 w LA Lakers!!! jakies brak u Lakersow, Washingtonie, Portlant i Detroit????? Nie ma jeszcze lini do 3 meczy!!! ciekawe jakie beda:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ja widze over 189 w Washingtonie jak najbadziej przychylam sie do pierwszego typu odnosnie overa w stolycy, kilka tygodni wczesniej spotkały sie te pary rowniez w washingtonie i wtedy padlo bodajze 212pkt trzeba tez zaznaczyc ze oba zespoły grały na 0,500% skutecznosci, mysle ze dzisiaj az takiej skutecznosci nie ujrzymy ale duza ilosc rzutów z obu stron powinna zagwarantowac overa który jak najbadziej do zagrania (washington ostatnie kilka meczy u siebie zawsze konczył wieksza liczba punktów niz podana linia) Jedyny uszczerbek kadrowy w składach w porównaniu do tamtego meczu to brak larrego hughsa w stołecznych pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661 |
Mi dzisiaj pasują typy: #Washington-Detroit[color:"red"]2[/color]1.84 Rozjadą ich, jak myślicie? #NewJersey-Chicago[color:"red"]1[/color]1.7 Złapali wiatr w żagle, a Byki ostatnio zawodzą, szczególnie zdziwiła mnie wysoka porażka z Bostońskimi Celtami na własnym parkiecie #Memphis-Suns[color:"red"]2[/color]1.7 Po przeczytaniu powyższych informacji nie mam pytań To zagram za jakąś dwucyfrową liczbę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Ponadto: #Dallas-Miami[color:"red"]2[/color] na zasadzie przeczucia #Sacramento-Seattle[color:"red"]1[/color] powinni, mają prawo #Orlando-Cleveland[color:"red"]1[/color] no chyba #Milwaukee-Minnesota[color:"red"]2[/color] mimo wszysko Leśne Wilki chyba przeżywają odrodzenie i nie straszne im solidne zespoły swoich boisk takie jak Koziołki
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Na początek Phoenix z minusowym spreadem w Memphis. Grizzlies bez Poseya i Gasola nie powinni stawić wielkiego oporu. Szczęśliwie wygrali wczoraj w Nowym Orleanie,w sobote ledwo poradzili sobie u siebie z Atlantą. Wydaje mi sie ,że under w tym meczu jest jak najbardziej dobrą do rozważenia opcją ze wzgledu na to,że potencjał ofensywny gospodarzy zdecydowanie zmniejszony(kontuzje),a Suns chyba tez nie powinni szaleć :-) ,majac w perspektywie prestiżowy mecz w Minnesocie,nastepnego dnia. Z dwóch potencjalnie niezłych typów forsowałbym jednak ten pierwszy,bo grac undery w meczach Phoenix to jednak troche loteria:-) Chyba ze dwa dni temu pisałem w temacie dziennym (jakoś z rana) o mobilizacji zespołów gdy nie grają gwiazdy. Ten mecz mi do tego stwierdzenia pasuje. Istnieje też system który każe grać przeciwko drużynom będącym na wyjeździe począwszy od 2-go meczu z progresją. Informuję od razu że niestety Phoenix jest jedną z drużyn na które system nie działa.Oprócz PHOENIX są to DALLAS, SA,SEATTLE,MEMPHIS i MINNESOTA. Ja spróbuję za niewielką kasę zagrać jednak na linię +5,5 Memphis (oni też są w tym zestawieniu i jak na razie Phoenix wszystko wygrało więc liczę na $) Mocnym typem dla mnie na dziś jest Denver -9 (kto się boi spreadów może spokojnie[no prawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ] grać ml) Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Słuchajcie jeśli chcecie mogę wkleić info na temat systemu ale po angielsku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
Witam.
Nets - Bulls Gospodarze wrocili po wyjazdowym maratonie z bardzo dobrym wynikiem (trzeba przyznac ze ostatnio netsi mieli sporo wyjazdowych meczy). Tak przegladam terminarze i widze ze w tym miesiacu Nets graja 13 razy z czego tylko 3 wyjazdy i wogole to terminarz do konca sezonu ma rewelacyjny na takim wschodzie to maja duze szanse na awans do PO, troche niepokojacy jest sklad NJN - no ale moze sil im wystarczy. Tego nie da sie powiedziec o Byczkach przed nimi ostre sprawdziany wyjazdowe (chociaz nie jeden wyjazdowy sprawdzian bulls jzu w tym sezonie zdali) tu rowniez zerknelem w terminarz na 31 ostatnich meczy tylko 9 wyjazdow, to moze stad ich taki rewelacyjny wynik?.
Ostatnia wtopa chicago u siebie z bostonem mzoe wkoncu przyszedl czas na zadyszke? ktorej im zycze w meczu z Nets`ami.
Podsumowujac Go WIN Nets 1.75 kurs na golutka jedynke, uczciwy
Washington - Detroit
Ogladalem ostatnie skroty z udzialem pistons (tylko skroty) widze ze obraz gry w det wyglada calkiem dobry, nie jest to jeszcze ta forma mistrzoska (czy wogole ona kiedys przyjdzie?) ale graja calkiem ladnie nie tylko w obronie ale atak nie najgorszy jak na det. Jakby nie brac pod uwage tych 4 wtop z rzedu to mozna powiedziec ze det gra bardzo dobrze.
Gospodarze odniesli 2 porazki z rzedu i z tego co zobaczylem to jeszcze w tym seoznie nie przegrali wiecej jak 2 razy z rzedu, musibyc ten pierwszy raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wash oslabione jest kontuzja L hughes na pewno jest to znaczne oslabienie. W 2 ostatnich meczach wash nie miala horrorow w koncowkach i odniesli wtopki. Nasuwa mi sie pytanie czy det w 4 kwarcie da sobie wbic tyle pkt rzucajac przy tym mniej (od wash)??. Nie tak dawno wygrali z phila gdzie 4 kwarte wygrali 15 pkt i tym samym mecz 10pkt, nastepny mecz z cavs wygrali 4 kwarte 14pkt i caly mecz 9pkt. Jezeli tak jak mowie det zagra zbilansowanie w ataku i w obronie z ta forma co prezentuja ostatnio (moze byc i lepsza) to powinni wygrac. Wiadomo ze w washingtonie latwo sie meczy nie wygrywa.
Go Win Det.
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 39 |
Może i ja zarzuce jakieś typki under/over ale to z oferty EXPEKTA której na czas obecny brak :-((((
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Snoopol mi napisal a ja sam dzis widzialem... Koszykarze Detroit na spotkaninu u George'a dablju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dali mu pilke z podpisami i koszulke z umerem 04 i nazwiskiem Bush... Ciekawe ilu sposrod koszykarzy Pistons jest republikanow a ilu demokratow... Jesli ta pierwsza opcaj to widze dzis high flying Pistons, motywacja na maxa... Jesli jednak demokraci przewazaja to ich morale moze byc podlamane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Powyzsze slowa proszę jednak traktowac bardziej zartobliwie niz powaznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
@ frend - no dawaj to po angielsku co miales dac... aha i Twoj link z NBA TV juz jest od dawna w temacie linki... posty są wnikliwie czytane zeby nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
Last edited by g00niek; 01/02/2005 15:56.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Dobra to wklejam
Miło by było jeśli byście się do tego ustosunkowali. Ja nie mam tyle cierpliwości i samozaparcia żeby to grać.
Napiszę tylko że gość gra tym systemem od 2001 roku i na 30.01.2005 roku był 1248j na plusie (Dla ułatwienia dodam że 1 jednostka to 100$ także trochę zarobił co !?)
NBA ROAD SYSTEM - BETTING AGAINST THE ROAD TEAM (ATS) ON A THREE OR MORE GAMES ROAD TRIP. IF YOU ARE BETTING TOTALS - BET THE UNDER.
This the betting formula:
Betting formula: You can use multiples of these numbers. first game risk 1.1 to win 1, second game risk 2.31 to win win 2.1, third game risk 4.85 to win 4.41, fourth game 10.19 to win 9.26. You start all series on the first game. I also have teams that I will not bet against. You will have to decide what teams not to bet againist. I will give you the remaining schedule (see below). The teams not to bet against changes with me. Currently the teams not to bet againist on the road (ATS) are: DALL, SA, PHOE,SEA,MEMPH AND MN. AT ONE TIME THIS YEAR, I ALSO HAD UTAH AND PORTLAND (but not currently).
---------------------------------------------------------------------
The schedule below will give you the road team, dates of the road trip and the number of games on the road trip. You can use this chart with a monthly nba schedule to keep you informed of upcoming of upcoming nba road trips. There is a possibility that a left out a series, but I believe all are included. I hope this helps.
JANUARY (remainder of the month) bos, 21 - 25, 3 ... den, 23 - 29, 5 ... nj, 23 - 29, 5 ... sea, 25 - 28, 3 ... pho, 25 - feb 2, 6 ... phil, 26 - 29, 3 ... sac, 27 - 30, 3 ... ny, 29 - feb 7, 6 ... charl, 30 - feb 5, 4 ... hou, 30 - feb 4, 4 ... sa, 31 - feb 16, 7 .
FEBRUARY chi, feb 1 - 13, 5 ... dal, 2 - 6, 3 ... lac, 3 - 23, 9 ... no, 4 - 9, 4 ... lal, gs, 5 - 11, 4 ... 6 - 13, 5 ... den, 9 - 16, 5 ...por, 11 - 16, 4 ... dal, 11 - 23, 5 ... wash, 12 - 15, 3 ... sac, 13 - 16, 3 ... mem, 13 - 23, 3 ... mil, 14 - 22, 3 ... atl, 16 - mar 2, 7 ... bos, 22 - 27, 4 ... mn, 24 - 27, 3 ... sac, 24 - mar 4, 6 ... det, 25 - mar 6, 6 ... lal, 27 - mar 2, 3.
MARCH gs, mar 1 - 12, 8 ... dal, 2 - 6, 3 ... tor, 2 - 7, 4 ... ind, 3 - 8, 4 ... orl, 5 - 9, 3 ... wash, 5 - 13, 3 ... mem, 7 - 12, 4 ... alt, 8 - 11, 3 ... nj, 8 - 13, 4, hou, 8 - 14, 4 ... chi, 9 - 13, 3 ... lal, 10 - 18, 6 ... sea, 13 - 16, 3 ... utah, 13 - 19, 4 ... por, 14 - 17, 3 ... mn, 15 - 18, 3 ... orl, 15 - 21, 5 ... charl, 16 - 19, 3 ... bos, 18 - 23, 3 ... pho, 20 - 26, 5 ... mil, 20 - 26, 5 ... wash, 22 - 28, 5 ... clev, 24 - 28, 3 ... ind, 24 - 28, 3 ... hou, 25 - 30, 4 ... ny, 25 - 29, 4 ... tor, 25 - apr 1, 5 ... phil, 27 - 30, 3 ... lac, 27 - apr 6, 7 ... dal, 28 - apr 3, 4 ... mn, 31 - apr 3, 3.
APRIL lal, 2 - 5, 3 ... den, apr 2 - 8, 4 ... chi, 5 - 8, 3 ... hou, 5 - 11, 4 ... sac, 6 -12, 4 ... charl, 6 - 11, 4 ... sa, 7 - 10, 3 ... det, 8 - 11, 3 ... bos, 9 - 13, 3 ... mem, 11 - 16, 4 ... no, 12 - 16, 4 ... orl, 13 - 16, 3 ... sac, 15 - 18, 3 ... sea, 17 - 20, 3.
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wiadomo ze w washingtonie latwo sie meczy nie wygrywa.
Go Win Det.
Pozdr. Zalezy komu,Gedzo,bo Tłukom w stolicy idzie nadspodziewanie latwo:-) Bilans z Wizards maja wręcz rewelacyjny. Czy Wizards poprawią dzis fatalny dla nich bilansz Pistonsami? Warunek sine qua non to dobra skuteczność gospodarzy,o co przy coraz lepszej grze obronnej Detroit nie będzie łatwo. Do braku Hughes Wizadrs zdążyli sie juz przyzwyczaić i nie przywiązywałbym wielkiej wagi do tej absencji. Natomiast w Detroit znów krótka ławka,a biorąc pod uwage,ze grają z duzymi rotacjami w składzie może to miec pewne znaczenie. Mnie przeczucie mówi,że Waszyngton dzis wygra,jak nie cały mecz to przynajmniej bedzie prowadził po 2 kwartach i ta opcja bardzo mi sie podoba:-) W wiekszości spotkań pomiedzy tymi zespolami o wyniku rozstrzygały zabójcze końcówki Detroit,natomiast HT nie były złe dla Wizards.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|