|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Widzę że na memphis linia już +6,5 to jeszcze trochę poczekam może urośnie do +8,5 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dobra to wklejam
Miło by było jeśli byście się do tego ustosunkowali. Ja nie mam tyle cierpliwości i samozaparcia żeby to grać.
Napiszę tylko że gość gra tym systemem od 2001 roku i na 30.01.2005 roku był 1248j na plusie (Dla ułatwienia dodam że 1 jednostka to 100$ także trochę zarobił co !?) Podaj rentowność,"goły" zarobek niewiele mówi. Jak Ktos poda,że zarobił 10 tysięcy zlotych,to robi wrażenie,ale jak sie dowiemy ,że zainwestował milion,to juz nie taka rewelacja. Nie traktujcie tego co teraz napisze jako kpiny,bo powaznie pytam czy nie powołac do zycia nowego tematu,zwiazanego z NBA. Znalazłyby sie w nim przeróżne supersystemy,rewelacyjne arkusze,predykcje światowej elity sprzedającej typy,itp. Było w miedzyczasie sporo postów od userów zainteresowanych takimi pomocami,więc może zgromadzić to wszystko w jednym temacie? Kto zainteresowany to sobie tam zajrzy,zas temat dzienny pozostanie tematem dla opinii,analiz i wymiany informacji o meczach. Czekam na Wasze opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Do systemu który wcześniej wkleiłem jako uzupełnienie dodam gotowe typy (moim zdaniem najbardziej prawdopodobne) na dziś:
Phoenix - Memphis under 216 (5-ta gra z 5-ciu)
Chicago - New Jersey (-2.5) (1-sza z 5-ciu)
Chicago - New Jersey under 187 (1-sza z 5-ciu)
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
[quote Podaj rentowność,"goły" zarobek niewiele mówi. Jak Ktos poda,że zarobił 10 tysięcy zlotych,to robi wrażenie,ale jak sie dowiemy ,że zainwestował milion,to juz nie taka rewelacja. [/quote]
Startował od 5000 $. Tyle wpłacił na konto. Teraz pisze że gra tylko tym systemem , ale na oku ma kolejny. Przez te z okładem 4 lata nie wybierał ani nie wpłacał pieniędzy. Napisał że gra do kwoty którą sobie przyjął, a jest to 150 000$ (bo też mu takie pytania zadawano).
pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Hmmm...o tych 2 underach napisałem juz jakis czas temu,nawet nie wiedziałem,ze gram systemem:-)))
Nie gramy dziś meczu w Milwaukee? Tu dopiero jest ciekawostka - 10 ostatnich meczów dla Timberwolves !
Bucks,ktorzy wiekszośc zwycięstw osiągają na własnych klepkach,przegrali 2 ostatnie domowe potyczki. Minnesota,ktora wydawało sie ,że złapała wiatr w żagle,przegrała z oslabionymi Kingsami. Zdaje sie,że będe gral dzis na Milwaukee,tym bardziej,że mam w pamięci ich niedawna wygrana z Detroit i to,ze potrafili dotrzymać kroku Phoenix,nieznacznie przegrywając.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
A rentowności nie chce mi się liczyć bo trzeba by było mnożyć przez różne współczynniki, przyjmować założenia że pieniądze np inwestujemy na giełdzie, w lokatę bankową, waluty itp lub nimi obracamy poprzez ten system.
Ciężko to policzyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[/quote]
Startował od 5000 $. Tyle wpłacił na konto. Teraz pisze że gra tylko tym systemem , ale na oku ma kolejny. Przez te z okładem 4 lata nie wybierał ani nie wpłacał pieniędzy. Napisał że gra do kwoty którą sobie przyjął, a jest to 150 000$ (bo też mu takie pytania zadawano).
pozdrawiam frend30 [/quote]
To mozna powiedzieć,że nieźle Mu idzie:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Hmmm...o tych 2 underach napisałem juz jakis czas temu,nawet nie wiedziałem,ze gram systemem:-)))
Nie gramy dziś meczu w Milwaukee? Tu dopiero jest ciekawostka - 10 ostatnich meczów dla Timberwolves !
Bucks,ktorzy wiekszośc zwycięstw osiągają na własnych klepkach,przegrali 2 ostatnie domowe potyczki. Minnesota,ktora wydawało sie ,że złapała wiatr w żagle,przegrała z oslabionymi Kingsami. Zdaje sie,że będe gral dzis na Milwaukee,tym bardziej,że mam w pamięci ich niedawna wygrana z Detroit i to,ze potrafili dotrzymać kroku Phoenix,nieznacznie przegrywając. Ja już rano zagrałem za drobne dubla Milwaukee ml i memphis ze spreadem, a czy zagram singla ? Korci mnie ale czekam i czytam informacje. Myślę że później się zdecyduję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Wiesz amkwish że amerykanie mają skłonność do fantazjowania ale nie zmienia to faktu że system ciekawy. BTW zastanawia mnie właśnie ten spread na phoenix zaczynał się od -5,5 Dlaczego tak mało przy absencjach w Memphis i wysokiej formie Słońc ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351 |
potrzebuje informacje o jakis nieobecnosciach w meczch Utach-Charlot, Portland-Lakers, Dallas-Miami!!! Z gory dzieki!!!!! Pozdrawiam: Echoo:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Jeszcze o jednym meczu i juz nic nie pisze do nocy,bo NCAAb leży odłogiem i najwyższy czas sie tym zając:-)
DAL - MIA
Nie widze tu wygranej swoich ulubieńców. Dallas ma patent na Miami i nic nie wskazuje,by to sie miało nagle odwrócic. Jedyne co może zastanawiać to "underowanie" Mavs. Gdybym czytał tylko suche wyniki ostatnich spotkań,nic nie wiedząc o tym,co sie dzieje w Dallas,to pomyslałbym,ze grają w duzym osłabieniu. Do mnie dotarła zgoła sensacyjna informacja,że Nowitzkiemu szykuje sie dłuższa przerwa,dlatego w ostatnich meczach nie jest zbyt eksploatowany. Tak czy owak uważam,ze jak Miami ma szukać zwyciestw na zachodzie to raczej nie w Dallas Ujemny handicap Mavs dzis powinni jednak przeskoczyć i coś mi się wydaje,że padnie powyżej 200pts.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Info odnośnie Heat: (dla Amkwisha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Qyntel Woods trenuje już z Miami i będzie gotowy do gry w sobotę przeciwko Chicago Bulls.
Tak więc Heat wzięli pod skrzydła kolejne "enfant terrible"
A oto co powiedział Woods:
"I think it was a good thing for me to get out of Portland," Woods said. "I do think this is a fresh start. I have just got to take advantage of it."
Tak myślę sobie że finał SA-Miami robi się wielce prawdopodobny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Nie wiem czy to istotne dla kogoś ale w Charlotte nie zagra Okafur
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Dziś też kusi mnie zagranie Portland w meczu z LA, nie wiem czemu się tak upieram na ich przegrane u siebie bo pomimo utraty 8 to odnoszą oni zwycięstwa.Jednak prócz meczu z Charlotte nie potrafili oni odnieśc zwycięstwa więcej niż 4 punktami a taki właśnie spread dał Betandwin i po dodaniu tych punktów portland biere ten mecz najwyżej zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Info odnośnie Heat: (dla Amkwisha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Qyntel Woods trenuje już z Miami i będzie gotowy do gry w sobotę przeciwko Chicago Bulls.
Tak więc Heat wzięli pod skrzydła kolejne "enfant terrible"
A oto co powiedział Woods:
"I think it was a good thing for me to get out of Portland," Woods said. "I do think this is a fresh start. I have just got to take advantage of it."
Tak myślę sobie że finał SA-Miami robi się wielce prawdopodobny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Aqrat:P Jeżeli dalej tak pójdzie ,to bedzie to raczej papierowy tygrys niz druzyna zdolna cos wiekszego osiągnąć. Mnie to sie nie podoba. Nie będe generował nastepnego posta,więc tu zapytam skąd ta rewelacja o absencji Okafora w meczu z Utah ? Roxy tego nie potwierdza (przynajmniej na razie),a ja mam zwyczaj ufac jej informacjom,zresztą bardzo rzetelnym,o czym wszyscy mogli sie nieraz przekonać. Decyzja,w jakim skladzie zagraja dzis Bobki zapadnie tuz przed meczem,ponieważ spadła na nich dosłownie plaga kontuzji i w najgorszym układzie tylko 8 zawodników może byc zdolnych do gry. W tym kontekście,biorąc do tego nienajlepsza dyspizycje Jazz może pomyslec nad underem?:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
wpadłem w przerwie meczu i potwierdzam info odnosnie okafora
Rookie star Emeka Okafor, one of the few bright spots in an otherwise dismal season for the expansion Charlotte Bobcats, will miss tonight's game against the Jazz. The forward from the University of Connecticut sprained his left ankle in the final few minutes of Sunday's road loss to the Los Angeles Lakers and won't be available for tonight's visit to the Delta Center."
PS ale zaje... mecz w Londynie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Po ogólnej analizie zagralem na dzisiejsza nockę takie typki (glówne): 1) Dallas - Miami - 1(-3,0) Więcej odpoczynku + wasna hala (mój scenariusz 108/110-100/103). Ten typ zagraem sporo grubiej od pozostalych.
2) Memphis - Phoenix - over 213,5 (i w poludnie 2(-5,5) Memphis mocno oslabione, ale i w oslabieniu potrafi zdobywać pkt, a Slońca - tu komentarz chyba jest zbędny. (100/102-117-120)
3) Denver - NY - over 191 nie wiem kto wygra, ale czuję że może być niespodzianka i powinno byc przekroczone 200pkt.
4) LA Lakers - Portland 1(-3,5/4,0) (typ. wynik 94/98-88/92) Jeziorka mimo, że dalej bez Kobena u siebie nie powinny przegrać z solidną, ale dosyc przeciętną druzyną. Wygrywali z mocniejszymi.
Uzupelniem ten zestaw (ale to już duzo drobniej i w rozpisach) o: over 188,5 WAS-DET i wygraną NJN z CHI Tyle na dzisiejszą nocke oby nie bya gorsza od 3 ostatnich, a lepsza od wczorajszej. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058 |
nie jestem asem z kosza ale chcialbym o opinie na temat tych typow, moja krotka alaliza biorac dane statystycne glownie z betexplorer.com nie duzo mi mowi chociaz wczoraj 3 trafilem na dzis wyslalem: Minnesota Timberwolves u Milwaukee Bucks 2005-02-02 02:05 Totals Under 193 - 1.91 Miami Heat u Dallas Mavericks 2005-02-02 02:35 Spread Dallas Mavericks -3,5 - 1.91 New York Knicks u Denver Nuggets 2005-02-02 03:05 Totals Over 191 - 1.91 Phoenix Suns u Memphis Grizzlies 2005-02-02 02:05 Spread Phoenix Suns -6,5 - 1.91 z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Z NBA dzis gram
Memphis +7 NJnets -2,5 Miami +3,5 Nuggets -9 Sacramento -7 Detroit -2
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,127 |
[quote]Po ogólnej analizie zagralem na dzisiejsza nockę takie typki (glówne): 1) Dallas - Miami - 1(-3,0) Więcej odpoczynku + wasna hala (mój scenariusz 108/110-100/103). Ten typ zagraem sporo grubiej od pozostalych.
2) Memphis - Phoenix - over 213,5 (i w poludnie 2(-5,5) Memphis mocno oslabione, ale i w oslabieniu potrafi zdobywać pkt, a Slońca - tu komentarz chyba jest zbędny. (100/102-117-120)
3) Denver - NY - over 191 nie wiem kto wygra, ale czuję że może być niespodzianka i powinno byc przekroczone 200pkt.
4) LA Lakers - Portland 1(-3,5/4,0) (typ. wynik 94/98-88/92) Jeziorka mimo, że dalej bez Kobena u siebie nie powinny przegrać z solidną, ale dosyc przeciętną druzyną. Wygrywali z mocniejszymi.
KRAJAN zagrałem tak jak wyżej systemem 2z4..liczę na Twoje typki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|