Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#287248 01/02/2005 22:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
PS
ale zaje... mecz w Londynie

Szkoda tylko,że pupile drukarzy wygrali:-(,ale mecz rzeczywiście taki,że z przyjemnością się ogladało.

Rafał,skąd info odnosnie Okafora?
Pytam,bo ja sie dowiedziałem,że "udział tego zawodnika pod ogromnym znakiem zapytania".
W tym układzie to under chyba zagram.

Last edited by amkwish; 01/02/2005 22:12.
Bonus: Unibet
#287249 01/02/2005 22:21
Dołączył: Mar 2004
Posty: 39
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 39
Proponuje na dzisiaj zagrać:

Buk Expekt

Dallas - Miami poniżej 206
Washington - Detroit poniżej 188

POZDRAWIAM @ll

#287250 01/02/2005 22:35
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
To tytuł tego info, a źródło to: Deseret Morning News
Zreszta na forach potwierdzają więc jak dla mnie to 99,9%

No. 2 pick Okafor won't play tonight

By Tim Buckley
Deseret Morning News


Pozdrawiam
frend30

#287251 01/02/2005 22:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 52
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 52
Hej mam pytanie. Skad bierzecie info na temat NBA (absencje graczy, wypowiedzi przed meczowe...)??? Interesują mnie portale zagraniczne, polskie jak i różne fora internetowe. Z góry dzięki za odpowiedz!

#287252 01/02/2005 22:47
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
Na dziś z tych kursów po 1,9. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nets-Bulls Nets-2
Lakers-Blazers - Under 192
Wizards-Pistons Pistons -1,5

Analiz nie podaję bo one nic tu nie pomogą a tylko sieją zamęt w głowach zdesperowanych obstawiaczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - kursy są równe wszystko zostało wyliczone przez zastępy bookowych statystyków
Więc wszystko sie może zdarzyć trzeba tylko trafiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#287253 01/02/2005 23:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Hej mam pytanie. Skad bierzecie info na temat NBA (absencje graczy, wypowiedzi przed meczowe...)??? Interesują mnie portale zagraniczne, polskie jak i różne fora internetowe. Z góry dzięki za odpowiedz!

W temacie LINKI masz od groma pozytecznych stron... Zajrzyj i poprobuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bardzo fajne sa zwlaszcza strony lokalnych gazet. O Detroit np. wiele dowiedziec sie mozna z Detrout Free Press.

Tez przezywalem to co sie dzialo na Highbury, zagralem ostro Czerwone Diably +0,25 i oplacalo sie, piekny mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na poczatek oczywiscie Tloki, pomimo "mobilizujacego" spotkania z wladca swiata licze na nich dzisiaj , obrona swietna ostatnio, to co zrobili w ostatnim meczu 91-61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Guess who's back... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Drugie pokolenie Bad Boys wraca do formy z tametego sezonu.

Phoenix, to juz ich 3 wyjazdowy mecz, ale zadyszka chyba jeszcze nie teraz, Grizzlies bez Poseya i Gasola powinni polec... Amkwish bardzo ladne zagranie konkursowe, wczesnie z rana Pinnacle i linia 5,5 teraz o takiej mozna pomarzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Gratulacje! Sadze ze i 7,5 moze byc do przeskoczenia..

Pozdrawiam
Dominik

PS hahahahah slowo abstrah..ując forum uznalo jako nie do "druku", niezla jazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)))

Last edited by g00niek; 01/02/2005 23:07.
#287254 02/02/2005 00:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
gOOniek,konkursowe też,ale przede wszystkim pusciłem to w realu,a na post w konkursie umiesciłem troche póżniej,z tym,że linia jeszcze byla -5,5 :-)

Może i fajne zagranie,ale nie jestem tego Phoenix tak pewien,jak np. w meczu z Toronto.
Własnie o Toronto piszecie ,że to "walczaki",a moim zdaniem to miano nalezy sie przede wszystkim Misiom.
W ubiegłym sezonie tez ich zespół przypominał oddział urazowo-ortopedyczny,a mimo to grali bardzo skuteczny basket.

A teraz "sprawa Tłokuff" :-)
Odpuściłem ten typ na WAS HT,bo cos mi w tym meczu jednak sie nie podoba - dałem Pistons ml w kombosie z NCAAB.zobaczymy co z tego wyniknie.

Zaraz sie zacznie:-)


Acha,Ktoś wejdzie na czat?

#287255 02/02/2005 03:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Pewnie jeszcze nie raz Suns zasila nasze konta,ale moje dzis trochę zubożyli:-)

Po raz kolejny udowodnili niestety,że jak trzeba gonic wynik to zaczynają sie problemy.

Zagram na nich napewno jeszcze wiele razy,ale chyba musze się zgodzic z tymi,którzy nie daja Suns wiele szans w PO.

#287256 02/02/2005 06:21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Z typów NBA 4 do 2 dla mnie, a system.. 2 do 1 (może zacznę grać?)

Pozdrawiam
frend30

#287257 02/02/2005 07:00
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Po ogólnej analizie zagralem na dzisiejsza nockę takie typki (glówne):
1) Dallas - Miami - 1(-3,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Więcej odpoczynku + wasna hala (mój scenariusz 108/110-100/103). Ten typ zagraem sporo grubiej od pozostalych.

2) Memphis - Phoenix - over 213,5 (i w poludnie 2(-5,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Memphis mocno oslabione, ale i w oslabieniu potrafi zdobywać pkt, a Slońca - tu komentarz chyba jest zbędny. (100/102-117-120)

3) Denver - NY - over 191 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
nie wiem kto wygra, ale czuję że może być niespodzianka i powinno byc przekroczone 200pkt.

4) LA Lakers - Portland 1(-3,5/4,0) (typ. wynik 94/98-88/92) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jeziorka mimo, że dalej bez Kobena u siebie nie powinny przegrać z solidną, ale dosyc przeciętną druzyną. Wygrywali z mocniejszymi.

Uzupelniem ten zestaw (ale to już duzo drobniej i w rozpisach) o:
over 188,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />WAS-DET i wygraną NJN z CHI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tyle na dzisiejszą nocke oby nie bya gorsza od 3 ostatnich, a lepsza od wczorajszej.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
KRAJAN
Nie była gorsza, ale też nie za specjalna - głównie dzięki Dallas. Największy in. minus to postawa Phoenix. W meczu w Denver wszystko układało się po myśli do przerwy później gang Marburego zaczął prezentować totalną żenadę ( tak jak ostatnio), ale myślę że do niej już powolutku zaczęliśmy się przyzwyczajać. Jeszcze trochę to drużyna o wysokich aspiracjach będzie traktowana jako underdog w meczach z Bobkami czy NO?
Pozdrawiam
KRAJAN

#287258 02/02/2005 08:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
No i niestety, to byl mo debiut, ake troche sie nie powidl Denver over mi nie siadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Szkoda troche ale sie nie poddaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#287259 02/02/2005 09:33
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Quote
Moim zdaniem to w meczu New Jersey[color:"green"]107:97[/color]Chicago powinno paść dzisiaj coś koło 200 punktów.A linię jaką dał profesjonal 184 to biorew ciemno i chowam w kieszeń.
Byki w przegranym meczu z Bostonem miały fatalną skuteczność a i tak udało im się rzucić 97pkt, w poprzednich meczach również oscylowali w tych granicach więc czemu dziś nie miało by tak być.Zapewne odbyli jakiś porządny trening celności rzutów do kosza a Kirk Hinrich (4 na 21 w ostatnich dwuch spotkaniach) powinien się do niego mocno przyłożyć.
New Jersey potrzebowało trochę czasu aby się zgrać w nowym składzie i teraz jakby złapali wiatr w żagle kończąc wyjazdową serię 3 zwycięstwami,popisująć się w nich ponad 50% skutecznością i pokaźnymi zdobyczmi punktowymi. Duet Kidd-Carter predysponuje tą drużyną do ofensynwego stylu gry i mam nadzieję,że panowie z obu drużyn dziś właśnie taki basket nam zaprezentują.

Jednak obie drużyny zachowały formę bardzo podobną do tej z ostatnich meczy. Wincenty (którego wielu ludzi już skreśliło)3 z rzędu występ powyżej 30 punktów, całe NJ 4 wystę z rzędu ze skutecznośćią 50%.
Najlepszy z Byków ,Kirk Hinrich nadal fatalna skuteczność ale reszta zespołu znacznie lepiej i Chicago dociułało do 97 punktów po raz kolejny.
Bardzo dobrze to świadczy ,w perspektywie lutego, dla NJN,którzy powinni się jednak liczyć w walce o PO,mam nadzieję,że zrobią porządek w Atlantic Division i chociaż oni na koniec roku uzyskają dodatni bilans. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#287260 02/02/2005 10:14
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
Quote
Na dziś z tych kursów po 1,9. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nets-Bulls Nets-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Lakers-Blazers - Under 192 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Wizards-Pistons Pistons -1,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Analiz nie podaję bo one nic tu nie pomogą a tylko sieją zamęt w głowach zdesperowanych obstawiaczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - kursy są równe wszystko zostało wyliczone przez zastępy bookowych statystyków
Więc wszystko sie może zdarzyć trzeba tylko trafiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />


No i proszę bez analiz na suchacza kto obstawił dla tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,412 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,704
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1