Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
PioKing #2847342 19/01/2009 22:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Ajumi Morita - Tade Malek 1 @ 1.66

Moritka w formie na początku roku. Typowa Azjatka. Szybkie nogi, płaskie strzały, dobra technika, regularna i waleczna. Troszkę przypomina Sugiyamę za dawnych lat. Malek gra delikatnie, tnie piłki, nie lecą one za mocno, serwisu też specjalnego ni ma. W sumie brak atutów na tak dobrze dysponowaną rywalkę.

Nastja Pawluczenkowa - Tatjana Garbin 1 @ 1.43

Nastja jest za młoda, za silna i zbyt zdolna, żeby nie wygrać tego meczu. Garbin ze swoim rzemieślniczym stylem gry nie będzie miała odpowiedzi na agresywny tenis Rosjanki.

Bonus: Unibet
PioKing #2847417 19/01/2009 22:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Zapomniałbym smile

Samantha Stosur - Klara Zakopalova 1 @ 1.31

Stosur w Australii zawsze dostaje skrzydeł.

PioKing #2851003 20/01/2009 23:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Wczoraj był bardzo zły dzień frown Dodatkowo leszcze miały używanie na porażce Isi, kiedy to mogli wyrzucić z siebie kompleksy i pluć żółcią na lewo i prawo frown

Dzisiaj nie kombinujemy, gramy grubo:

Lucie Safarowa vs Marina Erakowic 1 @ 1.44

Lucie dobrze rozpoczęła sezon. Dwa lata temu była tutaj już w ćwierćfinale. Marina coś nie może się odnaleźć na starcie rozgrywek, a bardzo źle prezentuje się zwłaszcza serwisowo.

PioKing #2854569 22/01/2009 03:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Vika Azarenka - Tathiana Garbin over 17,5 @ 1.80

Vika jest w dużej formie, ale Tax jednak też nieźle. Skreślałem ją, ale dostałem po głowie. 6 gemów to ona raczej ugra smile

Serena Williams - Gisela Dulko over 17,5 @ 1.73

Rina daleka od wysokiej dyspozycji. Dulko niewygodna. Z resztą Rina zawsze rozdaje sporo prezentów, zwłaszcza na początku meczu.

Elena Dementieva - Iweta Beneszowa over 18,5 @ 1,84

Demencja rzadko łatwo wygrywa, a dodatkowo Iweta jest w bardzo wysokiej formie.

PioKing #2856511 22/01/2009 21:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Alize Cornet - Daniela Hantuchowa 1 @ 1.52

Alize idzie jak burza. Daniela kuleje.

PioKing #2859871 23/01/2009 23:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Antonio Margaritooooo - Shane Mosley over 8,5 rundy @ 1,32

Tony go zabije, ale jeszcze nikt nigdy nie znokautował Mosleya i jeśli do tego dojdzie to raczej w końcowych rundach.

Alisa Klejbanowa - Jelena Dokic 1 @ 1.87

Alisa jest w niesamowitym gazie. Po tym w jak niesamowitym stylu ograła Ivanović nie może odpaść z Dokic smile

PioKing #2861775 24/01/2009 20:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Alisa Klejbanowa (+1,5 seta) - Jelena Dokic 1 1.50 crazy

Kursy na Alise lecą do góry jak szalone. Czemu, nie wiem, ale że wygra seta to jest pewne jak w banku. Można na to stawiać domy smile

PioKing #2866064 26/01/2009 00:22
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Typy trafione 9/13 + 1 zwrot piwo

Sirina Williams - Wika Azarenka 1 @ 1.47

Zaskakująco wysoki kurs. Wika w tym roku jeszcze niepokonana i to jest pewnym argumentem. Jednak nie z tym serwisem na Serene i nie z tym serwisem jakim dysponuje Serena.

Elena Dementiewa - Domi Cibulkowa 1 @ 1.35

Dementieva też niepokonana w tym roku i dzisiaj jeszcze tak pozostanie. Dementievą można ograć zmuszając ją do błędów i atakując. Styl gry Cibulkowej nie daje jej takich możliwości.

PioKing #2868971 26/01/2009 23:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Marion Bartoli - Vera Zvonareva over 20,5 gema @ 1.87

Ciężko powiedzieć kto tutaj wygra. Jak się patrzy na Marion, to sie przypomina Wimbledon 2007. Vera natomiast rowniez w bardzo dobrej dyspozycji. Solidna z linii koncowej i bardzo skupiona od pierwszej do ostatniej pilki. Trzy sety raczej nieuniknione.

PioKing #2870970 28/01/2009 00:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Wiera Zwonariowa - Dinara Safina 1 @ 1.70

Syfina cudem przedarła się do półfinału. Wiera gra znakomicie i będzie ją ciężko ograć komukolwiek na tym turnieju.

ooo

PioKing #2873229 28/01/2009 16:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Dzień Dobry smile

Zvona piknie grała z Bartoli i piknie wygra z Safiną smile

Do widzenia smile

Fro_Lech #2873607 28/01/2009 19:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Froliński smile

Jelena Dementiewa - Sirina Williams 1 @ 1.95

Miałem tego nie grać, ale kursy są po prostu zbyt kuszące tongue Mam pewne wątpliwości bo jeśli Sirinie się zechce biegać, to nie ma na nią mocnych. Ale dobra gra Demencji, motywacja aby wygrać dla chorej mamy i beznadziejna forma Siriny to sprawy obok ktorych nie mozna przejsc obojetnie. Poza tym jeśli pojedynek rozegrany 2 tygodnie temu kończy się wynikiem 6-3 6-1, a kursy 14 dni pozniej na zwyciezczynie są tak wysokie, to trza grać, nawet jak sie nie chce smile

PioKing #2873659 28/01/2009 19:57
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Jeśli mogę się wtrącić.... tongue Jest jeszcze kwestia, czy będą grały przy otwartym dachu, czy nie.Wczoraj grając w upale Serena była tragiczna i nic nie grała, natomiast przy zasuniętym dachu i włączonej klimie normalnie jak nowo narodzona smile Jak będą grały przy otwartym to Demencja powinna to wygrać, w odwrotnej sytuacji wynik pozostaje sprawą otwartą.

Randall #2873703 28/01/2009 20:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Co to, jarmark? tongue

Dach jest ważny. Zaczną na pewno przy otwartym. Demencja też i wczoraj z Cibulkową zaczynała z grubej rury, a potem słońce dawało jej się we znaki. Aczkolwiek znosiła je o niebo lepiej niż np. Rina. Jeśli zamkną dach to będzie atut nie tylko dla Amerykanki, ale też Rosjanki. Wczoraj Rina miała naprzeciwko zdechłą Swiete w wybitnej niedyspozycji. Dzisiaj zupełnie inna historia. Aczkolwiek jeśli będą grały od początku przy zamkniętym i Serenie będzie chciało się biegać to będzie zacięty mecz. Ale to są półfinały i spacerków nikt się nie spodziewa. smile

PioKing #2875928 29/01/2009 16:52
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Na ręce wszystkich dzinksów, pechowców którzy czego się nie dotkną to przegrywa, tych którzy mieli rzucać, ale chcieli się odkuć, tych którzy już rzucili, ale wrócili na ten typ, i tych którzy nie mają pojęcia o tenisie składam serdeczne puke puke puke za stworzenie typu na Bepe masowym smile

Herman Ngoudjo - Juan Urango 1 @ 1.73

Kanadyjczyk na własnej ziemi z drwalem bez głowy.

PioKing #2876604 29/01/2009 23:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Sirina Łiljams - Dina Safina 1 @ 1.41

Jeśli Sirina już jest w finale, to nie wypuści z rąk okazji na szlema. Zaraz po tym jej nadworne małpiatki zaczną gadać o 'Serena Slam'. Już mi niedobrze.

Fed wygrywa AO @ 1.76

Jeszcze Verdasco ogra Rafe i w finale bedzie kurs do kitu. Lepiej dzisiaj zaklepać Szwajcara.

PioKing #2889049 04/02/2009 19:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Typy trafione 3/8 puke

Rusłan Szagajew - Carl David Drummond over 7,5 rundy @ 1.84

Szagajew po rocznej przerwie, minie trochę rund zanim złapie o co biega. Poza tym nigdy nie był królem nokautu, a jego główna zaleta to spryt i walka na dystans. Drummond dobrze rusza się na nogach, mocno zbudowany, rusza głową, ciężko go trafić. 8 rund to potrwa spokojnie.

PioKing #2893889 06/02/2009 23:23
Dołączył: Jun 2005
Posty: 564
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 564
Bri frown

Rzuciłem to do 18 maja frown

Olisadebe #2911820 14/02/2009 06:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Co mnie to? frown

Sergio Maravilllllllllllla Martinez - Kermit Cintron 1 @ 1.56

Sergio to pięściarz przewyższający Kermita o dwie klasy. Cintron idzie wagę wyżej, nigdy nie pokonał nikogo, nie radzi sobie z bokserami. Sergio go zniszczy.

Bepa Zvonareva - Shahar Peer 1 @ 1.20

Kurs z zadka, ale Vera to ścisła światowa czołówka. Peer kiedyś się do niej dobijała, teraz walczy o pozostanie w poczekalni do sławy.

PioKing #2917828 16/02/2009 21:47
Dołączył: Jun 2007
Posty: 435
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 435
ziomek co takie przerwy sobie robisz.

dzisiaj dużo meczy xd,

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1