Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#287673 03/02/2005 08:51
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Quote
niestesty Indiana dala ciala, zastanawiam sie kiedy oni w koncu cos wygraja, bo Toronto to chyba do przejscia bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Ja z graniem na Indiane to sobie poczekam aż się Stephen Jackson złamie, od jego powrotu zaczęła się ta fatalna passa porażek. No i to co ***** dzisiaj zrobił to przeszło ludzki pojęcia. Jak można faulować na 0.4 sekundy przed końcem prowadząc jednym punktem (ten czarnuch musi być wyjątkowo głupi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ). Trudno, tak przed meczem sprawdzałem sobie jak Indiana gra w Środy (po tym jak zobaczyłem co Orlando robi w poniedziałki to we wszystko zaczynam wierzyć), no i mają jakiś fatalny bilans a Toronto wręcz przeciwnie, ale jakoś nie chciało mi się wierzyć,że z tak spragnionymi zwycięstwa Pacers uda im się odnieść dopiero 4 wyjazdowe zwycięstwo, no i masz babo placek "Środowy" pechhhhh indiany.

Bonus: Unibet
#287674 03/02/2005 10:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ja myslałem że nic głupszego niż Donyell Marshall, co sfaulował 2 sek. przed końcem, nie można zrobić... A jednak Stephen Jackson zrobił coś co przeszło moje pojęcie, a nwet przebiegło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#287675 03/02/2005 11:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Mnie tez Indiana załmała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />. Kończyli mi bardzo ładny kuponik, byłem przekonany ze sobie go trafie a tu taki zonk! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />. Głupota pana o nazwisku Jackson naprawde mnie przeraża <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />,niech mi tu przyjeźdza i oddaje mój hajs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#287676 03/02/2005 11:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Co Wy chcecie od Jacksona ?:-)
Ostatnia,prawda,że decydujaca akcja w meczu,ale wcześniej co zrobila cała ekipa Pacers?
Roztrwonić taka przewagę i doprowadzić do horroru na końcu !
Sam Jackson tego nie zrobił.

Ja wczoraj Pacers ominałem,bo jak dla mnie to juz nie ta druzyna co kiedyć - chodzi mi o charakter.

Zrobilem za to cos o wiele "lepszego":-)
Postawiłem na Wilki:P

Zastanawiam sie ,co w tym towarzystwie robi jeszcze Garnek i jak długo jeszcze szefostwo,wydając tak olbrzymie pieniądze,będzie tolerować "wyczyny" swoich graczy.
Powinni im wylac na łby kubel zimnej wody i kazać wyczyścić parkiet,bo fryzury co niektórych wilczych grajków doskonale nadają sie jako mopy.

Nastepny "hit" - New Jersey.
Nie widziałem tego meczu,ale patrząc na zapis,to gdyby nie "trojki" Kidda,to Boston zkończyłby chyba z przewagą 40 punktów.

Dwie totalne wtopy:-(
Dobrze ,że kosztowały tylko jedna stawkę,a nie dwie,bo zagrałem to w dublu.

#287677 03/02/2005 11:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Ja myslałem że nic głupszego niż Donyell Marshall, co sfaulował 2 sek. przed końcem, nie można zrobić... A jednak Stephen Jackson zrobił coś co przeszło moje pojęcie, a nwet przebiegło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Zdaje się,że Marshall blokował rzut,a drukarze odgwizdali Mu dośc problematyczny faul - zobaczymy to dzisiaj,jak dadzą skróty:-)

#287678 03/02/2005 13:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
to co zrobiła Indiana to tragedia........

dałem na nich sporą sumkę........ powinii wygrać..... a tu taki zonk.....

Phoenix na luzie..... a Indiana tragedia......

#287679 03/02/2005 13:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
G
gsm Offline
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
Te NBA juz naprawde robi się śmieszne. Phoenix ktore rzucało co mecz około 115 punktów teraz w 4 kwarcie 12 oczek aż żal na to patrzeć, a Houston ktore nie zachwycało skutecznością przewaznie koło 95 oczek teraz 118 punktów. Gram od 3 kolejek na Phoenix over i za kazdym razem wtopa :-(, a Minnesocie to juz naprawde szkoda słów pragne aby te kretyny nie przeszli do Play Off bo juz mi troszke kasy wpiepszyły !

#287680 03/02/2005 14:00
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
A widziałeś skład PHO na czwartą kwartę? Nawet Lampe grałby cały czas, a to już o czymś świadczy, PHO wprpwadzili rezerwy, może także z litości dla przeciwnika, ale głownie, żeby oszczędzać graczy, ja sam nieźle zarobiłem na 4'th quarter spread na Minesotę, która prowadziła już 11:3 (wtedy postawiłem na nich dużą kwotę), ogólnie w czwartej kwarcie grały rezerwy, stąd taki wynik.

#287681 03/02/2005 15:14
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Amkwish, za ten tekst:

Powinni im wylac na łby kubel zimnej wody i kazać wyczyścić parkiet,bo fryzury co niektórych wilczych grajków doskonale nadają sie jako mopy.

masz u mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i polmisek pączkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#287682 03/02/2005 19:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
G
gsm Offline
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
Quote
A widziałeś skład PHO na czwartą kwartę? Nawet Lampe grałby cały czas, a to już o czymś świadczy, PHO wprpwadzili rezerwy, może także z litości dla przeciwnika, ale głownie, żeby oszczędzać graczy, ja sam nieźle zarobiłem na 4'th quarter spread na Minesotę, która prowadziła już 11:3 (wtedy postawiłem na nich dużą kwotę), ogólnie w czwartej kwarcie grały rezerwy, stąd taki wynik.


Od kiedy w Phoenix gra Lampe? Ja myslalem ze Lampe przeszedł do NO ? Czy sie myle ?

#287683 03/02/2005 19:17
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
gsm a mnie sie wydaje ze masz problemy ze zrozumieniem slowa pisanego.

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11, ElNinho[mmdea], kamel), 2,767 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,256
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1