Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#28779 28/12/2003 01:35
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,330
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,330
Zapraszam do kontynuowania dyskusji, podzielcie się swoimi doświadczeniami, piszcie rady. W końcu każdy się uczy cały czas!!

Bonus: Unibet
#28780 28/12/2003 02:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Przy typowaniu korzystam ze stronki www.betexplorer.com. [betexplorer.com.]

#28781 28/12/2003 02:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,330
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,330
Quote
Oryginalnie wysłał kampus:
[qb]Przy typowaniu korzystam ze stronki www.betexplorer.com. [betexplorer.com.][/qb]
Bardzo dobra stronka - przyda się!!! Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#28782 28/12/2003 03:45
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
Też sprawdziłem jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#28783 28/12/2003 13:24
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,330
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,330
Jeżeli chodzi o typowanie ligi angielskiej (która jest bardzo nieprzewidywalna) pomocną stroną dla mnie jest strona z kontuzjami zawodników klubów Premiership [physioroom.com]

#28784 29/12/2003 00:01
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
A macie moze jakis stronki o tematyce jak w poscie wyzej (kontuzje) i wogole o wykluczeniach na dany mecz. Interesuja mnie wszystkie ligi a takze hokejowe i koszykowki (w tym NHL i NBA).
Spotkalem sie na tym forum z postami ktore maja jakies info o squadach. Moze posiadacie tez jakies takie linki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#28785 30/12/2003 00:54
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,330
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,330
Quote
Oryginalnie wysłał -=FoX=-:
[qb]A macie moze jakis stronki o tematyce jak w poscie wyzej (kontuzje) i wogole o wykluczeniach na dany mecz. Interesuja mnie wszystkie ligi a takze hokejowe i koszykowki (w tym NHL i NBA).
Spotkalem sie na tym forum z postami ktore maja jakies info o squadach. Moze posiadacie tez jakies takie linki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
niestety znam tylko tę jedną , ale może jeszcze ktoś ma? Jeżeli tak, to wpiszcie adres

#28786 30/12/2003 06:47
Dołączył: Mar 2003
Posty: 74
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 74
hej, oto kilka linek do NHL:
1. http://sports.canada.com/default.asp?c=canada&page=nhl/stat/nhlgoalies.htm - statystyki wystepow bramkarzy,
2. http://sports.canada.com/default.asp?c=canada&page=nhl/injury/injury.htm - kontuzje,
3. http://www.hockeyinformer.com/web/fantasy/goalies/index.shtml - wiadomosci, ktory bramkarz bedzie prawdopodobnie stal miedzy slupkami.

to tyle na poczatek.
czesc.

#28787 30/12/2003 12:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,330
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,330
Dzięki NHL-Fan ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#28788 02/01/2004 08:28
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał marasking:
[ciach]
- często daje handicapy. Po prostu jak czuje, że ktoś ma wygrać po kursie 1,6 , to wolę dać , go z handicapem -0,5 po kursie 2,4 i ograniczyć liczbę spotkań
[/ciach]
LOL.. w takim razie powiedz gdzie grasz bo ja nie widzę buka, który daję na hcp -1/2 2,4 a na system trójdrogowy 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

zdaje się, że miałeś asian hcp +1 na myśli?.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Mógł mieć na myśli NHL i zakłady typu moneyline w porównaniu z handi.

#28789 02/01/2004 11:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Konkurent, qwerty... A po co takie kosmiczne kombinacje ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Po prostu marasking sie pomylił i zamiast -1.5 napisał -0.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1