Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
Stoin #2825885 11/01/2009 18:54
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
ja tez sobie chwale doxxbet. jedyny minus, to nie ma krecz=zwrot.kolejny plus, to wplata poprzez przelewy24 z pko bp w weekendy. malo jaki buk ma taka mozliwosc

Bonus: Unibet
!zari #2830630 14/01/2009 04:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
czyli nie ma problemow z wyplatami jesli sie gra normalnie bez lewych kont przeklenstw itp?

kardynal20 #2830638 14/01/2009 04:08
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
nie ma.

neoximek #2835259 15/01/2009 21:20
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
jak długo mam czekac na aktywacje konta bankowego, ciagnie sie to juz 4 dzien i odzewu nie ma a chce wypłacic kase frown

Cukier #2835298 15/01/2009 21:54
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Dzis rejestrowalem konto do wyplaty i wszystko zostalo zalatwione w ciagu kilku godzin. Po prostu trzeba czytac regulamin i dostarczyc im wszystkie potrzebne dokumenty tj. screeny dowodu i wyciąg z konta. Zlecilem juz wypłatę na konto, pozniej napisze kiedy ja otrzymałem. Czytając wczesniejsze posty to jestem mile rozczarowany:)). Jak dla mnie jest to niezły book, a gram głównie tenisa. Widać ze na razie sie "docierają" ale ida w dobrym kierunku.

mkr #2835303 15/01/2009 21:58
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
I przed chwila otrzymałem potwierdzenie, że kasa od nich wyszła, brawo. Dodam jeszcze, ze jedyne środki w tym booku pochodza z wygranej w konkursie tenisowym.

mkr #2835321 15/01/2009 22:26
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Mkr podaj mi na Priva swoje gg mam kilka pytan

Cukier #2835365 15/01/2009 23:11
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
i jest 15 minut po wyslaniu dokumentow i zielona lampka przy koncie piwo

Cukier #2840458 17/01/2009 23:24
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dwie strony wcześniej opisywałem swoje potyczki z nimi, w tym roku znowu zaryzykowałem wpłatę, żeby pograć kwale AO. Coś tam się ugrało, dzisiaj zleciłem wypłatę i kasa po pół godzinie na MB piwo

Fajnie, że się poprawili. Postaram się jeszcze trochę ich poogrywać wink

Szewa #2853607 21/01/2009 18:44
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Cieszę się, że nie macie problemów Panowie, ale ja dalej ODRADZAM tego buka. Nie raczyli odpowiedziec na 5 moich maili pod rząd w czasie trzech tygodni. Bezprawnie zabierają kase, nie odpowiadają na maile. Oby żaden z Was nie musiał tego przechodzic, a ja szykuje się do telefonu na Słowację to im w paru odpowiednich słowach zrelacjonuję pracę polskiego supportu.

Bullet #2853934 21/01/2009 22:12
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Zwracam honor doxxbet. W końcu dziś doczekałem się odpowiedzi i przeprosin, a pieniądze znalazły się na koncie. Cieszę się, że sprawa znalazła taki finał tylko szkoda, że musiałem tyle razy interweniowac w tej sprawie. Ogólnie jednak zachowanie na plus bo lepiej późno przynac się do błędu niż wcale.

Bullet #2856079 22/01/2009 18:41
Dołączył: Apr 2005
Posty: 891
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 891
Powiem wam ze dla mnie jest to nie porozumienie ze muszę wysyłać jakiekolwiek screeny, o ile jeszcze dowodu jestem w stanie zrozumieć to już wyciąg z konta? A to przepraszam po co?
dotychczas zawsze wypłacałem z innych buków w formie zwrotu na kartę i było extra, teraz biegam i szukam scanera malutkim miasteczku, paranoja

herodot #2856123 22/01/2009 19:05
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Sądze ze screeny z konta sa dla potwierdzenia ze kasa dla X idzie na konto X, a screena mozesz sobie zrobic bez szukania scanera, wiekszosc kont internetowych ma opcje wydruku w formie np. pdf, mbank na pewno ma. W ostatecznosci mozesz zrobic zrzut z ekranu z potrzebnymi danymi. Powodzenia

mkr #2874101 29/01/2009 00:50
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Gdzie jest w regulaminie napisane jak zweryfikować konto czyli o screenie i o skanach dowodu bo nie moge tego nigdzie znalezc.

kamasss #2874168 29/01/2009 01:35
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Wprost nie jest napisane w jakiej formie ma byc ta weryfikacja Pkt 22 mówi o potwierdzeniu tozsamości (trudno byłoby ja weryfikowac jadąc na Słowacje:wiec screen dowodu wydaje sie jak najbardziej sensowny)), pkt 37 mowi o potwierdzeniu włascicela konta, screen z konta to wg mnie nadinterpretacja ale dla bezpieczenstwa naszych srodkow pienieznych dobre i takie rozwiązanie

mkr #2874204 29/01/2009 02:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
ok, ale sprawa wyglada tak


dodaje konto do wypłaty (swoja droga o co kaman z opłatą 11zł)

i teraz czekam na weryfikacje, nigdzie nie jest wprost napisane co mam zrobić, ani mailem ani na stronie żeby zostać zweryfikowanym

jest napisane tylko, że mogą w celu weryfikacji żądać danych, póki co nie otrzymałem żadnych wiadomości, że mam im coś wysłać

kamasss #2874732 29/01/2009 05:29
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Wyślij im skan dowodu i wyciag z r-ku i bedziesz miał sprawe załatwiona w 20 min.

mkr #2874874 29/01/2009 06:01
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
ok, tylko chodzi mi o to, że jakbym tego tutaj nie przeczytał to skąd miałbym to wiedzieć, żeby tak zrobić

kamasss #2875348 29/01/2009 08:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Doxx ma jakieS limity co do ilości wpłat kartą? nie mogę wpłacić wizą i nie za bardzo kumam o co biega?

Chagall #2883624 01/02/2009 22:31
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Czy do weryfikacji konta bankowego, na które chciałbym wypłacić pieniądze wystarczy dwustronny skan dowodu osobistego i wyciąg historyczny z konta bankowego (ostatnie 2 tygodnie) ?
Bo wysłałem to dwa dni temu i żadnego odzewu z ich strony.
Tyle problemów, żeby aktywować konto. Przecież jeśli wypłacam na to samo konto, z którego wpłacam nie powinno być żadnych problemów.

Ogólnie nie polecam tego buka, tyle problemów, żeby wypłacić włąsne pieniądze. Łaskę robią.

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, aker, burbon, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea]), 3,025 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1