Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#288837 05/02/2005 15:02
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Detroit @ New Jersey 1:00pm
Milwaukee @ Washington 7:00pm
Indiana @ Atlanta 7:00pm
Chicago @ Miami 7:30pm
Orlando @ Cleveland 7:30pm
Golden State @ Denver 9:00pm
New Orleans @ Utah 9:00pm
New York @ Phoenix 9:00pm
Sacramento @ Portland 10:00pm
Charlotte @ Seattle 10:00pm

Na pierwszym miejscu goście

Dla mnie typem dnia jest mecz New Jersey - Detroit
Proponuje zagrac na Det po calkim przyzwoitym kursie.Co prawda New Jersey w koncu zaczelo "cos" grac ale to za malo na Det. Mowie to z przykroscia bo jestem fanem Nets.

Bonus: Unibet
#288838 05/02/2005 17:26
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Jako ,że dzisiaj ostatki to każdy będzie się bardziej udzielał towarzysko niż na forum , ja zresztą nie zamierzam byc gorszy, pamięć musi być zrestowana aby z nową siłą wejść w przyszły tydzień.Dzisiaj na noc zagrałem max pewniaków:
Washington z Milwaukee powinien sobie spokojnie poradzić, tylko błędne dcyzje sedziów pozbawiły ich woczraj zwycięstwa, więc dziś zespół ze stolicy na maksa zmotywowany i spokojnie powinien wygrać ten mecz więcej niż 6 punktami. Phoenix powinno spokojnie ograć nowy York ,choć nie myśle,żeby była tu jakaś zaczna różnica punktów i może dzięki temu padnie wkońcu over w meczu Słońc.Dodatkowo jeszcze Seattle, Denver oraz Utah ,które może się wkońcu jednak przełamie i coś wygra ,przeciw drużynom ,które w sumie wygrały 7 meczy na wyjeździe.
Myśle ,że doskładu Sacramento dołączą w końcu ich czołowi zawodnicy i Sacramento upora się z przeciętnym Portlando. Możę w końcu trafie w jakiś over, tym razem stawiam na powyżej 193 punktów w meczu Miami - Chicago wougle to jakoś mi się wydaje ,że byczki mogą twardo stawić czoła Żarom.

Last edited by stypa; 05/02/2005 17:32.
#288839 05/02/2005 18:51
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na dziś parę typów i jeden - jak dla mnie szlagier ATL - IND (chodzi o kursy) Dlaczego kurs na Indianę idzie w dól troszke już postawiem na hp -4,5, a juz mamy -3,5. W glowie trochę szumi i trzymają się myśli "idiotyczne?" - mam ochotę dziś zagrać na szaleństwo (jak przystalo w taką noc), ale żeby jutro nie mieć podwójnego kaca??? Nigdy nie piszę po jakich stawkach gram, ale dziś zrobię wyjątek - co sądzicie o 150-200 Euro na Indianę z hp -3,5. Narazie trochę jest strach, ale żadne, naprawdę żadne fakty nie przemawiają, że może być inne rozstrzygnięcie. Ba ja nawet sądzę że pokonają Jastrzębie conajmniej 10-15 pkt. Niech mnie ktoś wyprowadzi z bledu i zapobiegnie jutrzejszemu - SUPER GIGANT KAC-owi. Do tej pory stawiając na "malej bańce nigdy sie nie przewiozem i chciabym aby tak zostalo. Proszę o jakieś sugestie - tylko w sprawie tego meczu? Idę do towarzystwa. Narka
Z góry dziękuję i pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#288840 05/02/2005 20:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
qrde Krajan ale stawka...warto by sie zastanowic czy grac za taki hajs...zycze szczescia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Ja na dzis zagram twoj typ (za mniejsza stawke) i doam pare pewniakow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

pzdr

#288841 05/02/2005 20:19
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Dobrze mówisz Krajan - dodatkowo dodam, że najprawdopodobniej nie zagra LUE w Hawks to już wogóle taki kurs robi promocją... Ja haczyka nie widze... lub jak kto woli nie moge znaleść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#288842 05/02/2005 20:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
A ja widze nawet 2 haczyki. Po pierwsze to Atlanta, strzasznie pochrzaniona drużyna, szczególnie ciężko wytypować jej mecze jak gra na własnym parkiecie. A z drugiej strony Indiana, ostatnimi czasy grająca beznadziejnie (amkwish widziałeś mecz, powiedz coś więcej bo może się im poprawiło) ale i tak po jednym meczu nie można stwierdzić czy drużyna złapał rytm i zacznie wkońcu grać to co powinna.
Dwie najbardziej porąbane drużyny tej ligi a ty chcesz grać Super Giga stawke ? Wybacz ale dla mnie to bezsensu. Jak czujesz ten mecz to możesz go lekko pojechać ale bez szaleństw, bo sprawa wyniku jest jak dla mnie otwarta.
Tylko rzeby nie było jutro na mnie, że straciłeś taką fortune tongue

P.s. Mój singiel na dziś to: Over 202 w meczu Miami - Chicago.

Pozdrawiam.

#288843 05/02/2005 21:02
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Ja widziałem wczorajszy mecz Indiany z Dallas i raczej nie widać aby Pacers się poprawiło, dużo głópich strat i przyciśnięci przez Dallas (często już od połowy) strasznie się głubili... na duży plus trzeba zaliczyć poprawe rzutów za "3" i dziś powinno też być dobrze skoro wraca SJ, pozatym JO nie ma kto zatrzymać w Atlancie więc jak tylko będą grali na niego to powinien nawet sam ten mecz wygrać... można bać się Harringtona, który już w 1 meczu tego sezonu pokazał, że przeciwko swojm byłym kolegą potrafi sieskupić i zagrać wyśmienicie... ale oby nie dziś!

#288844 05/02/2005 21:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Quote
Na dziś parę typów i jeden - jak dla mnie szlagier ATL - IND (chodzi o kursy) Dlaczego kurs na Indianę idzie w dól troszke już postawiem na hp -4,5, a juz mamy -3,5. W glowie trochę szumi i trzymają się myśli "idiotyczne?" - mam ochotę dziś zagrać na szaleństwo (jak przystalo w taką noc), ale żeby jutro nie mieć podwójnego kaca??? Nigdy nie piszę po jakich stawkach gram, ale dziś zrobię wyjątek - co sądzicie o 150-200 Euro na Indianę z hp -3,5. Narazie trochę jest strach, ale żadne, naprawdę żadne fakty nie przemawiają, że może być inne rozstrzygnięcie. Ba ja nawet sądzę że pokonają Jastrzębie conajmniej 10-15 pkt. Niech mnie ktoś wyprowadzi z bledu i zapobiegnie jutrzejszemu - SUPER GIGANT KAC-owi. Do tej pory stawiając na "malej bańce nigdy sie nie przewiozem i chciabym aby tak zostalo. Proszę o jakieś sugestie - tylko w sprawie tego meczu? Idę do towarzystwa. Narka
Z góry dziękuję i pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Obejrzalem przed chwila 2 polowe indianki (nie mialem mozliwosci calego meczu) i ciezko wybadac co ta indiana gra i co moze dzis zagrac.
Zarowno dallas jak indiana probowali grac dobrze w obronie ale im to nie wychodzilo, totalne bledy w obronie a czasami katastrofalne rozgrywanie akcji(zero pomyslu, takie przynajmniej mialem wrazenie), gra czasami przypominala amatorszczyzne (ale indianie mozna to wybaczyc chcieli jakos przerwa ta seriie porazek).
Osobiscie gram indiane bez handi (w tej chwili mam -4,5 na indiane, zeby nie ryzykowac to indianke po 1.6 zahacze).

S. jackson dzis ma zagrac( od kiedy powrocili zadnego meczu chyba indiana nie wygrala) jezeli nie lezy na indianie jakas klatwa to powinna ten mecz wygrac.

Pozdr.

#288845 05/02/2005 21:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
Czyli ich gra wygląda dalej fatalnie? może i nie ma kto zatrzymać JO w Atlancie ale dla mnie to nie argument, np. kto zatrzyma grubego? a jakoś Miami wszystkiego nie wygrywa. Liczenie na ich trójki to loteria. A co zagra Harrington, Walker to wie tylko bóg tongue
Ktoś potwierdzi absencje Tinsley? Na covers.com napisali że zagra dopiero z Wizards.

#288846 05/02/2005 21:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Każdy,kto interesuje się basketem nie powinien na razie dawać żadnych pieniędzy na Indianę.
Ich gra i wyniki to czysta loteria,oczywiscie można trafić,ale oby nie kula w płot.
Wczorajszy mecz,pomimo emecjonującej końcówki to tragedia,za taki poziom powinno sie relegować z NBA - dno jednym słowem.

#288847 05/02/2005 21:32
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Bez przesady
Indianie strasznie zależało na przerwaniu złej passy i to było widać i dzięki Bogu to się udało! Ambicji im nie brakuje i o to się nie trzeba bać
W Dallas widać, że Nowitzkiemu coś dolega i nie gra tak jak normalnie by grał, jakieś dziwne odruchy, wyrażnie się męczy

#288848 05/02/2005 21:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Teraz jestem w podwójnej kropce - 25 eurasów już wylożone na hp -4,5 i -3,5 (plus ok. 50 w róznych rozpisach) ale przed chwilą mój budżet wzmocni się o ponad 50 - dzięki Palermo na livie. Nie wiem co mam robić, albo zostawić to w spokoju, "dopić się" i pójść spać albo????
Narazie nie czynię żadnych ruchów - chyba poprostu jestem zbyt trzeźwy, jeszcze poczekam jak nie usnę to zobaczę co zrobię. Dzieki za posty. Jeszcze jedno czy O'neal gra napewno? Bo ktoś mi coś szurną na gg że jego absencja calkiem możliwa?
Pozdrawiam
KRAJAN

#288849 05/02/2005 21:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
PS. jak już pislem - wczoraj nie śledzilem wydarzeń!

#288850 05/02/2005 22:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 12
warto grac ta indiane?

#288851 06/02/2005 09:42
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
może i nie ma kto zatrzymać JO w Atlancie ale dla mnie to nie argument

a dla mnie bardzo dobry skoro koleś rzuca 38 punktów ze skutecznością 15/23 !!!

Pacers win 84:79 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#288852 06/02/2005 12:08
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Muszę tą datę gdzieś sobie zapisać .5 luty piątek , dzień bez niespodzianek w NBA , ale numer ohohohoho,bo napewno nie można uznać za niespodzianki wygranej NJ czy Portland (do Sacramento wróciły gwiazdy ale tak to przeważnie bywa ,żę sie po powrocie odrazu nie wygrywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

#288853 06/02/2005 13:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Żadnej niespodzianki !!!!
Ale jaja
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Szkoda, że wyhaczyłem tylko New Jersey

#288854 06/02/2005 14:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dzieki KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Zagralem i jestem bilski wygranej siadlo wszystko czekam jeszcze na Krytkiet

Swoja droga to moglem postawic na jednym kuponie wszystkich faworytow, zadnych suprise ani dogrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1