Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Radek_89
Bullet, tylko tu trzeba odróżnić odpuszczanie meczu ze względu na jakieś animozje, bo to nie jest nic niezwykłego od zwykłej korupcji.

Dla mnie nie ma różnicy. Co to znaczy odpuszczenie meczu przez sportowca? To jest ok Twoim zdaniem? To jest duch sportowej rywalizacji? Dziś my wam odpuscimy, a jutro wy nam. HEHE korupcja bezgotówkowa i tyle smile I jeszcze jedno mój post wyżej to nie atak personalny na Ojro czy Rafała tylko wkurzenie, że marudzą jak to u nas źle, jakby gdzie indziej było czysto. A nie jest!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by Radek_89
Bullet, tylko tu trzeba odróżnić odpuszczanie meczu ze względu na jakieś animozje, bo to nie jest nic niezwykłego od zwykłej korupcji.

Dla mnie nie ma różnicy. Co to znaczy odpuszczenie meczu przez sportowca? To jest ok Twoim zdaniem? To jest duch sportowej rywalizacji? Dziś my wam odpuscimy, a jutro wy nam. HEHE korupcja bezgotówkowa i tyle smile I jeszcze jedno mój post wyżej to nie atak personalny na Ojro czy Rafała tylko wkurzenie, że marudzą jak to u nas źle, jakby gdzie indziej było czysto. A nie jest!
W zgodzie z duchem sportu na pewno to nie pozostaje, ale taka jest już rzeczywistość - zawsze tworzą się sympatie i antypatie - wiadomo, że przyjaciele będą sobie pomagać. Z punktu widzenia kibica nie ma różnicy, czy odpuszczenie meczu nastąpiło w ramach przyjacielskiej pomocy czy korupcji; z punktu widzenia prawa już jak najbardziej.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Wkurza mnie moja chciwość, przez którą zamiast być na dużym plusie muszę się zadowolić "letkim". Echhhh człowiek chyba nigdy nie zmądrzeje... smirk

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by buszmen
A taki gość jak Reiss całe życie wypełnił piłką. Codzienne treningi przez ponad 20 lat. Dla kogoś, kto nie kocha piłki to nie wchodzi w grę. Zwłaszcza, że gdyby wszystko robił dla kasy, to już by nie grał.

jeszcze mały fragmencik specjalnie dla buszmena odnośnie wyżej cytowanego fragmentu:

"Nazwisko R. pojawia się bowiem w zeznaniach co najmniej kilku osób, którym już postawiono zarzuty. Z dokumentów będących w posiadaniu prokuratury wynika bowiem, że R. jest zamieszany w handlowanie meczami co najmniej od kilkunastu lat.

- Dostał forsę kilka dni przed meczem i trzymał ją w domowym barku, aby mu gdzieś nie zaginęła. To jemu zapłaciliśmy pieniądze - utrzymywał jeden z przesłuchiwanych, opowiadając o tym jak R. i Lech ratowały zagrożony spadkiem z ekstraklasy GKS Bełchatów w 1996 roku. "

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
no ja pie.rdo.le ...je.bani zlodzieje

nie dosc ze caly rok place podatki, z kotrych nic nie dostaje w zamian ...

to jeszcze po wypelnieniu pita sie oakzuej ze musze im zaplacic w ch. kasy

to jest jawne zlodziejstwo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Z tym
Originally Posted by kazow
z kotrych nic nie dostaje w zamian ...

to nie dokładnie tak jak mówisz...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
stukanie w klawiaturę przez rodzeństwo ,człowiek siedzi spokojnie przed laptopem to za uszami tak piszą jakby nie wiem co sie działo , zwrócisz uwage i tak nie działa ,

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Nowa reklama PiSuaru...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by micha$
Z tym
Originally Posted by kazow
z kotrych nic nie dostaje w zamian ...

to nie dokładnie tak jak mówisz...

taaa? a co dostaje?

opieke lekarska? - czekanie miesiacami bezskuteczne, i tak za wszystko trzeba bulic bo nie przyjmia

wojsko? - pozal sie bozetroche wojakow ze starym sprzetem i fala? jednostki w iraku czy afganistanie wwojnie o rope?

policja? -- glowne zajecie to wlepianie mandatow, a jak kogos trzeba zlapac to co? nie da radfy na uklady. mojego brata prawiie zadzgali bo szedl ulica...a sprawe umorzono bo to przeciez zadna szkodliwosc

drogi?> -- no nie rozsmieszaj mnie, a gdyby juz to gdzie pdoatek drogowy z paliwa?

szkoly - o jeszcze mozna oficjalnie darmowo, nieoficjalnie i tak bulisz, wiesz ile kosztuje przedszkole w wawie? nawet 1300 za miech ..bo panstwowych nie ma na tyl ..no panstwowe to tylko jakies pare stowek za miech

a moze statiodny daja?

no napisz mi z czego sie mam cieszyc ze oddalem w roku 2008 okolo 50% tego co zarobilem na wszelkiego rodzaju podatki i skladki, teraz im jeszcze doplace z pita ...a reszte wzieli sobie jak Vaty i akcyzy przy zakupach

tak to mnie ostro wkurwia ...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
To nie jest takie proste. Nie dogadamy się... Aczkolwiek rozumiem Twoją frustrację...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Niskie ciśnienie...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
ze po raz kolejny za pozno sie wzialem za nauke - egzamin dzis o 9 laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by xqwzts
ze po raz kolejny za pozno sie wzialem za nauke - egzamin dzis o 9 laugh

nie ty jeden za pozno nie ty jeden laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by Gvizdek
Originally Posted by xqwzts
ze po raz kolejny za pozno sie wzialem za nauke - egzamin dzis o 9 laugh

nie ty jeden za pozno nie ty jeden laugh
Skąd ja to znam laugh Egzamin ustny w czwartek, zacząłem się uczyć w środę o 21. Na samym egzaminie trafiłem oczywiście na to, czego przerobić nie zdążyłem, a zdać zdałem na pewno nie dzięki swoim walorom naukowym - i wkurza mnie najbardziej, że to nie jest pierwszy raz, a moja nauka do wtorkowego egzaminu będzie wyglądała podobnie.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
od ostatniego poniedzialku znow to mam...

ta bukmacherska passa na przegrywanie puke

weekend stop bez grania stop mad

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Klasyka. Nie ma to jak studenci narzekajacy na sesje laugh Po co w ogole na studia sie szlo jak sie narzeka na sesje.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
luty puke

Czemu się musiał styczeń skończyć??? frown

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
skutecznosc 8/10 w typach, a oczywiscie na kuponach wygladalo to tak: 4/5 i 4/5 , i stan konta bliski bankructwa frown

Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
robienie za kierowce w sobote wieczorem, coz czasem trzeba.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
minnesota timberwovles puke

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, $-man), 1,689 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1