|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Nie mam na kompie antywirusa, tylko porzadnego firewalla. Skanuje Pandą online raz w miesiacu. Do tego ad-aware i gra gitara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
ja kilka lat temu uzywalem. U mnie po pewnym czasie zaczal niemilosiernie zamulac, a u dziewczyny po zaistalowaniu laptop warty wtedy 4tys. chodzil jak kompy sprzed 10 lat  jak jest teraz i czy cos poprawili - nie wiem Używam 2-3 lata na kilku kompach i nie zauważyłem, żeby zamulał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Kaspersky Internet Security, myśle że lepszego na rynku nie ma, komputerek nie zamulony, czas zamyakania i otwierania systemu nie spowolniony, wszystko gra i burczy... czasem dodatkowo skan arcaMicroScan taki online 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Kaspersky Internet Security, myśle że lepszego na rynku nie ma, komputerek nie zamulony, czas zamyakania i otwierania systemu nie spowolniony, wszystko gra i burczy... czasem dodatkowo skan arcaMicroScan taki online  a masz jakieś dłuższe namiary na klucze???tzn dłuzsze niż pol roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Kaspersky Internet Security, myśle że lepszego na rynku nie ma, komputerek nie zamulony, czas zamyakania i otwierania systemu nie spowolniony, wszystko gra i burczy... czasem dodatkowo skan arcaMicroScan taki online  a masz jakieś dłuższe namiary na klucze???tzn dłuzsze niż pol roku  ja mam... namiary na caly rok http://www.kaspersky.pl/store.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
trzeba mi ze 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
nacisnij na "wiecej opcji" i tam mozesz ustawic sobie 3 lata...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
spoko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Kaspersky Internet Security, myśle że lepszego na rynku nie ma, komputerek nie zamulony, czas zamyakania i otwierania systemu nie spowolniony, wszystko gra i burczy... czasem dodatkowo skan arcaMicroScan taki online  a masz jakieś dłuższe namiary na klucze???tzn dłuzsze niż pol roku  swego czasu w plusie, kto kupował lub przedłużał umowe mógł zdobyć kody aktywacyjne do KIS na dwa lata za coś ok 9zł, dobrze się złożyło iż rodzice przedłużali umowy, wiec dwa sobie kupiełm... po za tym miałem jeszcze kupionego w sklepie za 99zł(licencja na rok), wszystko rozdałem już 
|
|
|
Link skopiowany do schowka