Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Z perspektywu czasu wiem, ze w taki temat jak ten duzo ludzi nie zaglada, tak bylo w poprzednich edycjach.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
A prosiłem żeby w tym tygodniu nie poprawiać błędów innych smile wtedy terapia szokowa na koniec tygodnia na pewno zaowocowałaby zdecydowanie mniejszą ilością błędów w tygodniu następnym smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
hehehe tak pamietam ten post:) i w tym tygodniu raczej nie poprawialem, robili to inni wink no ale kolega Suplik widzi ze robie to nagminnie wink miejmy nadzieje ze od 4tego tygodnia bedzie przejzysciej w temacie z typami

Dołączył: Jan 2009
Posty: 116
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 116
Witam
Mimo iż nie biorę udziału w konkursie postanowiłem napisać trzy słowa...
Często zaglądam do Waszego konkursowego tematu i bezsprzecznie mogę powiedzieć, że kiepsko to wygląda w tym roku... Bardzo podobnie do konkursu biathlonowego, gdzie jest grupka osób, która gdy tylko poda typ, to kolejne osoby zaczynają kserować. I tak w konkursie tenisowym nie da się tego kserowania nie zauważyć. Razi w oczy. To nie powinno być ściganie się kto zmieści się przed postawieniem stop
Gratulacje dla tych, co podają pierwsi typy później kopiowane!
Pozdro

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
A co powiesz zamer o poprzedniej edycji konkursu?
Był wysoki poziom i duża skuteczność typów - czemu o tym nie wspomnisz?
Można było sporo kasy zarobić na "darmowych typach"
Śmieszą mnie ludzie, którzy tylko krytykują i zajmują się wyszukiwaniem błędów.
Zgadzam się, że jest sporo typów "xero", ale jest też sporo nowych uczestników, ale o tym to też nie ma co wspominać co? - pewnie po co - widzi się tylko to co chce się widzieć, ale niestety każdy ma do tego prawo. Krytykę to my Polacy mamy chyba w "genach"


Dołączył: Jan 2009
Posty: 116
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 116
THOM, nie napisałem tego, że uwidocznić jakieś braki... Napisałem natomiast, że w tym roku wygląda to słabiej, z czego wywnioskować można, że śledziłem i poprzednie zmagania.
Kibicuję temu konkursowi, popieram, nierzadko wskazania niektórych użytkowników pomagają i mnie w selekcji. Napisałem tylko, że to ksero za często występuje, a Ty na mnie naskakujesz... crazy Rzuciło mi się w oczy, toteż napisałem. Koniec kropka- a nie od razu od śmiesznych ludzików czy takich czy innych genach.
Powodzenia w dalszych fazach konkursiwa.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Sorry zamer, ale jak spojrzysz na poprzednią stronę to ... sam o tym wcześniej pisałem, że jest sporo xero.
Faktycznie poniosło mnie - PRZEPRASZAM !!! , ale zrozum tez mnie - człowiek się stara, a tu co chwila ktoś narzeka wink


Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Teraz jest wyjątkowo dużo uczestników to oferta jest przebrana i czasami xero jest nieuniknione

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Gram w tym turnieju poraz pierwszy i szczerze mówiac mam mieszane odczucia. Zauwazyłem ze większosci przeszkadza zbyt duza liczba bukow i ten znak stop. W obecnej formule konkurs wymaga dosyc aktywnego śledzenia typów graczy i oferty u bukow, no i ten wyścig kto pierwszy zdązy skopiowac typ przed postawieniem stopa. Sądzę ze autorom nie o to chodziło. Jest teraz duzo czasu aby dopracowac nowa formułe tego turnieju, w obecnej formie jest on dobry dla 10-15 uczestnikow, gdy liczba graczy sie zwiększa to konkurs staje sie męczący. Na pewno trzeba rozwazyc likwidacje znaku stop.
Moja propozycja to kazdy podaje jak teraz 10 typów, po 2 typy z kursami 1,4-1,6 1,61-1,8, 1,81-2,0, 2,01-2,2 pow.2,2, dodatkowo kazdy podaje przynajmniej 1 typ jako pierwszy.
Poddaje temat pod dyskusję

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Rzeczywiscie w tej edycji duzo osob robi xero i prawie na kazdej stronie widac stop Fakt jest taki ze wyglada to gorzej no ale nikt nie mowil ze bedzie pieknie i bez problemow smile Mysle ze od 5 tyg juz wszystko bedzie przejrzyste i milo bedzie przegladac typy w konkursie

Ps.do wygrania konkursu potrzeba typow "orginalnych" grin , trza szukac ciekawe mecze i ryzykowac crazy

pozdro

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
A co Ty wiesz o wygrywaniu? laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Originally Posted by _mkr
Gram w tym turnieju poraz pierwszy i szczerze mówiac mam mieszane odczucia. Zauwazyłem ze większosci przeszkadza zbyt duza liczba bukow i ten znak stop. W obecnej formule konkurs wymaga dosyc aktywnego śledzenia typów graczy i oferty u bukow, no i ten wyścig kto pierwszy zdązy skopiowac typ przed postawieniem stopa. Sądzę ze autorom nie o to chodziło. Jest teraz duzo czasu aby dopracowac nowa formułe tego turnieju, w obecnej formie jest on dobry dla 10-15 uczestnikow, gdy liczba graczy sie zwiększa to konkurs staje sie męczący. Na pewno trzeba rozwazyc likwidacje znaku stop.
Moja propozycja to kazdy podaje jak teraz 10 typów, po 2 typy z kursami 1,4-1,6 1,61-1,8, 1,81-2,0, 2,01-2,2 pow.2,2, dodatkowo kazdy podaje przynajmniej 1 typ jako pierwszy.
Poddaje temat pod dyskusję
-co do ilości buków to od następnej edycji ma być już tylko 5,tak więc ten problem można powiedzieć,że jest już rozwiązany;
-co do STOPu to zawsze był i raczej będzie,przy takiej liczbie uczestników faktycznie ciężko jest upilnować 3-ego typu i zdarzają się przypadki,że ktoś podaje jako czwarty(mimo,że był STOP)lub,że trzecia osoba takiego STOPu nie wkleiła - no i z tym chyba już się nie da nic zrobić,tak jak jest w regulaminie 4 typ(taki sam)jeśli nie będzie poprawiony,będzie traktowany jako typ nietrafiony i jeżeli to będzie wdrożone to po kilku wpadkach wszyscy się nauczą,żeby przeglądać poprzednie typy uczestników{nie twierdzę oczywiście,że jestem święty,bo mimo przeglądania zdarzyło mi się podać typ jako czwarty smile }

Poza tym nawet przy ilości około 30 uczestników i przy 5 bukach w całym tygodniu znajdzie się odpowiednia ilość zdarzeń,żeby każdy znalazł 7 typów i 1 doga,jak to viva podkreślił trzeba tylko chcieć smile

Co do ksero to osobiście mi to nie przeszkadza,bo często powielanie nie wychodzi na dobre smile

"Moja propozycja to kazdy podaje jak teraz 10 typów, po 2 typy z kursami 1,4-1,6 1,61-1,8, 1,81-2,0, 2,01-2,2 pow.2,2, dodatkowo kazdy podaje przynajmniej 1 typ jako pierwszy."

-jak teraz to każdy podaje po 7 ew.8 typów;
-co do tych widełek z kursami to według mnie nie ma racji bytu(no,ale to jest moje zdanie);

PS
Paweł mam nadzieję,że na WTA się podciągniesz smile
pozdrawiam

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Originally Posted by suplik
Tak kserowalem... jak wiele osob tutaj z powodu lenistwa smile

Daruj sobie takie teksty, nie uogólniaj siebie do wielu osób.
Prawda jest taka, że w kilku poprzednich edycjach, w których miałem przyjemność uczestniczyć, wszystko wyglądało dobrze. Zdarzały się oczywiście pojedyncze błędy, ale było ich naprawdę niewiele. W tej edycji wraz z wysypem nowych uczestników nagle błędów jest mnóstwo. Ktoś napisał (Fro bodajże), żeby nie poprawiać ich. I myślę, że to jest jedyna droga, żeby nowi w końcu przywykli do regulaminu (czyt. przeczytali go choć raz).
Co do znaku STOP to myślę, że oferta jest na tyle bogata, że można byłoby nawet ograniczyć do dwóch podanych typów i "prawdziwi" typerzy (nie "kserowicze") dalej nie narzekaliby.
Podsumowując, uważam, że regulamin w obecnej formie jest trafny. Panowie, nie ma co przewracać konkursu do góry nogami, wystarczy trochę więcej spostrzegawczości przy podawaniu typów i wszystko wróci do normy.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Jak wiadomo podczas trwania konkursu - NIE MA MOŻLIWOŚCI jakichkolwiek zmian w regulaminie. Po to jest czas na wpisowe i zapoznanie się z przepisami, aby nie było podczas trwania konkursu jakichkolwiek problemów.
Wpłata wpisowego jest równoznaczna z akceptacją regulaminu i formą realizacji konkursu.
ZAWSZE po bieżącej edycji lub prze następną pytam się czy coś zmienić. Jak wiecie jestem otwarty na wszelkie propozycje.
Również uważam, że obecny regulamin jest "dopieszczony" pod każdym względem - poza listą buków [faktycznie jest ich za dużo].
Rozumiem, że niektórych mogą pewne sprawy irytować, ale sądzę, że damy radę w spokoju i bez problemów zakończyć udanie kolejną edycję konkursu grin

Pozdrawiam smile


Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
to co ja wedlug Was jestem kserowiczem laugh nie bede ciagnal tego tematu bo Ci ktorzy wiedza kim jestem nie napisali by tak napewno smile
nie rozumiesz o co mi chodzi z tym lenistwem a ja nie bede Ci tlumaczyl jak dziecku Luki smile
Ja tez juz gralem w tym konkursie i ten blad, ktory mi sie przytrafil to taki rodzynek smile a mylic sie jest rzeczą ludzką wiec darujcie sobie te texty smile nie wywyzszajcie sie poprostu i badzice ciupke bardziej wyrozumiali
ps. regulamin jest bardzo dobry smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Hehe ojej a kim jesteś Supelek? Sądząc po ilości błędów w postach, obstawiam że gimnazjalistą.
Odpisz na priv, zeby nie zaśmiecać tematu.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Dajcie już Mu spokój. Sprawę zamykam stop
Zobaczymy jak to będzie w nadchodzącym tygodniu czy coś się polepszy. Myślę, że uczestnicy konkursu będą bardziej uważni przy podawaniu typów - najlepiej sprawdzić przed wysłaniem posta czy wszystko jest OK. wink aby za chwilę tego nie korygować.




Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Patrząc na poprzednie edycje to dopiero teraz zaczną się kserówki ... viva i jego WTA wkraczają smirk crazy ooo

Originally Posted by viva
Ps.do wygrania konkursu potrzeba typow "orginalnych" grin , trza szukac ciekawe mecze i ryzykowac crazy

Inaczej na dłuższą metę nie osiągnie się przyzwoitego bilansu, bo albo grasz swoje i wiesz co grasz albo liczysz na typy innych stop


Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
Pytanie dla pewności.
Skoro podałem za bukiem datę i godzinę rozpoczęcia na dzisiaj (robiłem to wczoraj)a pojedynki odbędą się jutro (tak też jest w dzisiejszej ofercie buka)rozumię że nic nie muszę zmieniać w podanych typach i wynik jutrzejszych zawodów będzie zaliczony normalnie do statystyk? tongue

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, $-man, aker, forty, ANZELMO, JelineK), 1,822 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,722
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1