. LM02$ 14.03 17:00 Espanyol -..."> . LM02$ 14.03 17:00 Espanyol -...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
Jak sie odbijac od dna to od razu wysoko ponad powierzchnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

LM02$ 14.03 17:00 Espanyol - Santander (1) 2,12 :4gw: profesjonal-Kejar

Druga druzyna z Barcelone w ostatnich 2 spotkaniach niczym nie ustepuje slynnej Barcelonie z Nou Camp.Raul Tamudo i społka bardzo ambitnie walczą aby mozna bylo sie w przyszlym seoznie emocjonowac derby Katalonii.Zwyciestwo z Valencią na sniegu dało sporo nadziei ze szansa na utrzymanie sie wciaz istnieje.Ostatnio udało sie latwo 5-1 pokonac coraz slabsza Celte z ktora Espanyol toczy walke o pozostanie w lidze.Teraz trafia sie druzyna ktora gra rowno w sensie,ze przegrywa z tymi co powinna a walczy z tymi co moze,lub w przypadku ostatniego meczu z Realem-walczy z druzyna z ktora kazdy chce w lidze wygrac dlatego zawodnicy zostawiaja wiecej zdrowia na boisku niz zazwyczaj.Ostatnie wyjazdy dla racingu nie byly zbyt udane,zanotowali 3 porazki.Goscie plasują sie na razie na bezpiecznej pozycji i mysle,ze nawet nie muszą zbyt zaciecie walczyc z gospodarzami w tym meczu.Espanyol juz od bardzo dawna nie potrafil zlapac takiej formy jak ostatnio,a sytuacja wcale nie ejst tak tragiczna bo przy dobrym ukladzie po zwyciestwie w tym meczu zespol moze sie wygramolic ze strefy spadkowej.
Na pewno nie bedzie tak latwo jak w Vigo ale zwyciestwo 2-0,2-1 jest bardzo realne i wlasnie na takie rozwiazania licze.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
LM03$ 14.03 15.00 Reggiana-A.S.Roma 2 1.65 :5gw: - prof-McTyp

opis wkrotce

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
LM01$ 13.03 15:30 Hajduk Split - Slaven Belupo (fa+2) 1.57 profesjonal-L1n0 :5gw:

Hajduk przed rozpoczeciem sezonu mial ogromne problemy kadrowe, spowodowane przede wszystkim
kontuzjami, ale pomimo wychudzonego skladu byl wstanie zwyciesko rozpoczac kolejne potyczki
ligowepo przerwie zimowej, inkasujac komplet punktow odpowiednio z Marsonia (1:0A), Rijeka
(4:0H) i Osijek (3:2A). Dzisiaj sklad nie odczuwa juz znaczacych brakow dlatego teraz spokojnie
moge slusznie faworyzowac owa druzyne.

Slaven prawdopodobnie dzisiaj wystapi bez az 9 zawodnikow, na liscie wykluczonych nie brakuje

rowniez kilku podstawowych zawodnikow (Posavec, Landeka, S.Bosnjak, Viskovic, Ferencina,
Kosic, P.Bosnjak, Milas and Sertic). Po przerwie zimowej ekipa przegrala dwa razy na wyjezdzie
odpowiednio z Rijeka (2:0) oraz Zadarem (2:0) - to jaki wynik moze pasc z jednym z najlepszych
druzyn aktualnie w Chorwacji, skoro z typowymi sredniakami nie jest wstanie klub sie przeciwstawic.

Ostatnie H2H: 2:0, 4:1, 1:0.

Niestety oferta online jest nadzwyczajnie uboga tym razem, dlatego dla tak wg. mnie pewnego typu
warto skorzystac z naziemnego poczciwego profa dla hpc -1.5 za ~ 1.40 (z podatkiem).

Dołączył: Dec 2003
Posty: 339
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 339
Quote
Oryginalnie wysłał komarek:
[qb]Nieznajomy
"Zolta kartka" dla ciebie za brak pelnych danych na temat spotkania (godziny rozpoczecia, pewnosc co do typow).

LM06$ 10.03.2004 Arsenal London - Celta de Vigo (over 2.5) 1.79 gamebookers -Nieznajomy

Typ nie brany pod uwage w statystykach z powodu braku gwiazdek.[/qb]
Chciałbym przeprosić wszystkich kolegów za mój błąd , poprostu czwartek i piątek miałem próbną maturę kolejno z matematyki i polskiego i cały tydzien był raczej ukierunkowany w tą stronę , więc mogłem zapomnieć o szczegółach ... następne typy obiecuje podawać staranniej , jeszcze raz przepraszam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
Quote
Oryginalnie wysłał L1n0:
[qb]LM01$ 13.03 15:30 Hajduk Split - Slaven Belupo (fa+2) 1.57 profesjonal-L1n0 :5gw:

Hajduk przed rozpoczeciem sezonu mial ogromne problemy kadrowe, spowodowane przede wszystkim
kontuzjami, ale pomimo wychudzonego skladu byl wstanie zwyciesko rozpoczac kolejne potyczki
ligowepo przerwie zimowej, inkasujac komplet punktow odpowiednio z Marsonia (1:0A), Rijeka
(4:0H) i Osijek (3:2A). Dzisiaj sklad nie odczuwa juz znaczacych brakow dlatego teraz spokojnie
moge slusznie faworyzowac owa druzyne.

Slaven prawdopodobnie dzisiaj wystapi bez az 9 zawodnikow, na liscie wykluczonych nie brakuje

rowniez kilku podstawowych zawodnikow (Posavec, Landeka, S.Bosnjak, Viskovic, Ferencina,
Kosic, P.Bosnjak, Milas and Sertic). Po przerwie zimowej ekipa przegrala dwa razy na wyjezdzie
odpowiednio z Rijeka (2:0) oraz Zadarem (2:0) - to jaki wynik moze pasc z jednym z najlepszych
druzyn aktualnie w Chorwacji, skoro z typowymi sredniakami nie jest wstanie klub sie przeciwstawic.

Ostatnie H2H: 2:0, 4:1, 1:0.

Niestety oferta online jest nadzwyczajnie uboga tym razem, dlatego dla tak wg. mnie pewnego typu
warto skorzystac z naziemnego poczciwego profa dla hpc -1.5 za ~ 1.40 (z podatkiem).[/qb]
Panowie!
Proszę o linki w takich sytuacjach...
Niby mecz i tak do grania na 1 spokojnie, ale wolałbym miec pewność, czy się komuś strony nie poje...myliły
Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
RoYek twoj ton jest nieodpowiedni to po pierwsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> po drugie nie widze potrzeby
cytowania dosyc obszernego postu ktory przeciez znajduje sie tylko dwa wpisy wyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A po trzecie nie wiem o co Ci tak na prawde chodzi? nie mogles w ulotce profa
znlezc owej pozycji? W ten sposob byla oznaczona-> 417 Split-Koprivnica? :zobacz:

Pozdrawiam :: L1

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
Quote
Oryginalnie wysłał L1n0:
[qb]RoYek twoj ton jest nieodpowiedni to po pierwsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> po drugie nie widze potrzeby
cytowania dosyc obszernego postu ktory przeciez znajduje sie tylko dwa wpisy wyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A po trzecie nie wiem o co Ci tak na prawde chodzi? nie mogles w ulotce profa
znlezc owej pozycji? W ten sposob byla oznaczona-> 417 Split-Koprivnica? :zobacz:

Pozdrawiam :: L1[/qb]
A skąd ja mam mieć ulotkę Profa co?! Tak trudno jest wykonać operacje kopiuj/wklej?! Nie chodzi mi o cytat, ale skąd pochodzi informacja + link do niej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I co masz na myśli pisząc o nieodpowiednim tonie? Prszę o wytłuszczenie odpowiedniego fragmentu... Post dotyczył ogólnie takich informacji, nie tylko Ciebie. Wtopie sobie 100 zet a potem się okaże, że się pomyliłeś...
W każdym razie dzięki za cynk. Pogromu wprawdzie nie było ale 2-1 dowieźli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Lista kursowa do profa znajduje sie tutaj: http://www.profesjonal.com.pl

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
Quote
Oryginalnie wysłał McTyp:
[qb]LM03$ 14.03 15.00 Reggiana-A.S.Roma 2 1.65 :5gw: - prof-McTyp
[/qb]
Bardzo wazne spotkanie dla AS Romy. Przeciwniki malo wymagajacy, broniacy sie przed spadkiem. AS w pucharze UEFA nie grala najsilniejszym skladem, oszcedza sie na lige. Dzis jest szansa na dogonienie AC Milan lub odskoczenie Juventusowi gdyz te dwie druzyny graja dzis razem w Turynie i jest szansa ze ktoras z nich zgubi punkty moze obie w wypadku remisu. I jest szansa na dojscie na 2-3 pkt. Milanu i do rozegrania mecz z Milanem 2 maja. Jesli dzis AS Roma nie wygra to zdyza pewnoscia bedzie mozna powiedziec ze AC Milan zostal mistrzem gdyz do rozegrania zostana im mecze : u siebie Parma , Chievo,Empoli, Roma i Brescia a na wyjazdach modena, siena, Udinese i Reggiana.

P.S. Zlepilem te pare slow bo po weekendzie, ktory sie jeszcze nie skonczyl nie czuje sie najlepiej, a wogle oto chodzi ze AS Roma wygra na 100% i tyle bo jest lepsza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
W marcu na pewno nie podam zadnego typu.Po prostu czuje ze na razie typowanie nie bedzie mi szlo.Szczegolnie po tym ostatnim weekendzie gdzie moje typy sprawdzaly sie w druga strone.Robie sobie krotką przerwe ale nie rezygnuje z tematu wrócę w kwietniu mam nadzieje ze w lepszej formie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
sory za smietnik :rolleyes:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 339
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 339
Witam ! Osobiście już wiem , że równiez odpuszczę typowanie w tym weekendzie , gdyz nie widzę zadnych pewnych meczy z przyzwoitym kursem , może jeszcze coś wynajdę , ale raczej liczę na innych , mam nadzieje ze pozostałych uczestników wena nie opusciła i podadza jakieś ciekawe mecze na weekend z ktorych zapewne skorzystają wszyscy

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
stop

Dołączył: Oct 2003
Posty: 353
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 353

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772

Dołączył: Dec 2003
Posty: 339
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 339
LM06$ 23.03.2004 AC Milan - Deportivo la Coruna(1) 1.75 Unibet -Nieznajomy :4gw:

Liga Mistrzów wkroczyła w fazę ćwiercfinałów . Już tylko osiem druzyn , walczy o tytuł najlepszego klubu europy , a pózniej w konftontacji ze zwycięzcą podobnych rozgrywek w ameryce południowej , o miano najlepszej ekipy globu . Zapowiadaja się same szlagierowe mecze , moim zdaniem druzyny zostały dobrane według potrzeb kibiców . Otóż kazda z par , jest specyficzna i w moim odczuciu kazda druzyna , lepiej trafić nie mogła . Na San Siro zapowiada się prawdziwa uczta piłkarska . Milan obronca tego trofeum , będzie podejmować przed własną publicznoscią Deportivo . Deportivo , które de facto w 1/8 wyelminowało inny włoski klub , Juventus Turyn . Ale mysle , że przy obecnej dyspozycji starej damy , odpadniecie z ligi mistrzów było nie uniknione . Tymczasem Milan ciągle jest na fali . Klub ten pewnie zmierza po mistrzostwo kraju . Jak narazie mają 10 punktów przewagi , nad druga w klasyfikacji AS Romą , która ma zaległy jeden mecz , derby Rzymu , które nie odbyły się w niedziele z wiadomych przyczyn . Ostatnie pięc spotkań w lidze , zakonczyło się ich zwycięstwem , wygrywając miedzy innymi wyjazdowe spotkan z Juve , Lazio czy tez zwycieżając w derbach mediolanu . W lidze nie przegrali już od 13 spotkań w lidze mistrzów , równiez swietnie sobie radzą . Pewnie wygrali swoja grupe " oddajac " ostatni mecz , w 1/8 prażanie trochę zaistnieli w tym dwu meczu , ale ostatecznie Milan okazał się ekipa dojrzalsza i lepszą technicznie . Jeżeli chodzi o Deportivo , to ekipa ta nie nalezy do moich ulubionych jedynastek , jak równiez ich styl nie jest porywający w moich oczach . Deportivo zajmuje obecnie 4 lokatę w hiszpanii . Strata do Realu jest zbyt duża by myslec o mistrzostwie , gdyż Barcelona i Valencia są wyzej sklasyfikowane i to raczej między tą trójką rozstrzygnie się ostateczna rywalizacja . W ostatnim meczu jak i w poprzednich wystepach , Deportivo nie zachwyca . Zwycięstwo przed własna publicznoscia 1:0 z ostatnią w ligowej tabeli Murcią , nie jest przekonywujące . Trener nie wystawił najsilniejszego składu , a piłkarze myślami już są przy meczu z Milanem , ale to raczej nie powinno ich tlumaczyć . Tym słabym wystepem w sobotę w lidze , przerwali passę trzech porażek z rzędu . Jednak mimo nie najlepszych wyników w lidze , udało im się awansowac dalej w rozgrywkach Champions League , przed własną publicznoscia wygrali z Juve 1:0 , po bardzo dobrym meczu , na wyjezdzie wygrali tą sama roznica bramek , ale widowisko było już nie co słabsze , jednak przy pewnym awansie , nie można bylo oczekiwac od pilkarzy 100 % aktywnosci i zapału . O ile w lidze Deportivo , wygrało najmniejszym nakładem sił , o tyle Milan przypłacił zwycięstwo w lidze kontuzjami . Dida podczas meczu z Parmą upadł na plecy. Brazylijczyk już wcześniej narzekał na bóle tej części ciała. Teraz lekarze zalecają dwa lub trzy dni kompletnego odpoczynku. Walka z czasem trwa. Wydaje się jednak, że między słupkami zobaczymy Christiana Abbiatiego. Paolo Maldini zszedł z boiska w trakcie pojedynku z ekipą Gialloblu, gdyż naciągnął mięsień nogi. Jego występ nie wydaje się jednak tak zagrożony, jak Didy. Widomo, że Nesta nie zagra z Deportivo, dlatego absencja Paolo byłaby kolejnym osłabieniem linii obrony. Wobec tych ofensywnych absencji , można aby się obawiać o najsilniejsza włoską bron , jaką zawsze była obrona . Jednak Milan ostatnio gra ofensywnie , oczywiście duza w tym zasługa zarządu klubu , które stawiał wymagania trenerowi i wydaje mi się , że przed własna publiicznoscia Milan spokojnie poradzi sobie z Deportivo , w rewanzu wszystko może się wydarzyc i moim zdaniem mecz z Mediolanie nie rozstrzygnie definitywnie sprawy awansu , ale zwycięstwo gości wydaje się byc pewne .

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
LM05$ 2004-03-27 15:55 Manchester City - Fulham (1) 2,1 ladbrokes - ROB77 :4gw:

coz za wielkie apetyty towarzyszyly przedsezonowym zakupom wladz manchesteru.sprowadzenie na maine road gwiazd m.in. tarnata,seamana(zakonczyl kariere)-->jamesa,sinclaira,bosvelta,sibierskiego,mcmanamana,fowlera plus obecnosc menagera kevina keagana mialy byc gwarantem sukcesu.myslano nie tylko o walce o puchar uefa,ale po cichu liczono na nawiazanie rywalizacji z lokalnym rywalem united,a co za tym idzie wlaczeniem sie do rywalizacji o gre w elitarnej champion league.
i coz z tego wyszlo?
po poczatkowych wygranych w premiership przyszedl kryzys i na chwile obecna mamy 16 miejsce w lidze,z przewaga 3 punktow nad druzyna bedaca w strefie spadkowej.kibice maja swoje emocje,lecz na innym biegunie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
wygrana w spotkaniu z fulham powinna poprawic nastroje w druzynie i uspokoic atmosfere.cala pula punktowa musi zostac w city.
sprowadzone gwiazdy na maine road graja ponizej swoich mozliwosci (tylko sibierski wznosi sie na wyzyny).anelka w ostatnim przegranym spotkaniu z leeds strzelil gola,jednak nie blyszczal.on oraz fowler nie stanowia nalezytego zagrozenia dla bramki rywali.wiesci z obozu gosci nie sa jednak optymistyczne "Fulham's midfield trio Sylvain Legwinski (foot), Bobby Petta (groin) and Collins John (hamstring) are out" (za serwisem bbc).fowler i anelka pokazcie wreszcie na co was stac!
fulham,podobnie jak city, poczatek sezonu mial udany.w momencie jednak gdy druzyne opuscil saha,stracila ona znaczna czesc swojej wartosci.brak takiego egzekutora wydatnie wplywa na skutecznosc,a co za tym idzie na wyniki."the cottagers" sa druzyna wlasnego boiska,na nim to zdobyli 27 sposrod 39 punktow.
budujacy jest bilans ostatnich bazposrednich spotkan miedzy tymi zespolami na stadionie city:
England - Premier League
Manchester City Fulham United 4:1 29-01-2003
England - 1st division
Manchester City Fulham United 4:0 16-01-2000
England - 2nd division
Manchester City Fulham United 3:0 16-01-1999
nalezy nadmienic,ze w druzynie gospodarzy jutro nie zagra Van Buyten,ktory doznal kontuzji na treningu.najprawdopodobniej nie zobaczymy go juz do konca sezonu.
czego sie obawiam?
znacznego spadku kursu na to spotkanie w wiekszosci firm bukmacherskich np. w gb spadek z 2,1 na 1,95.widocznio to spotkanie jest grane czesto,gesto i grubo.
awizowane sklady:
Man City (from): James, Arason, Distin, Dunne, Sun Jihai, McManaman, Sinclair, Bosvelt, Barton, Reyna, Wright-Phillips, Tarnat, Sibierski, Anelka, Fowler, Macken, Wanchope.
Fulham (from): Van der Sar, Volz, Goma, Knight, Pearce, Green, Bocanegra, Davis, Malbranque, Pembridge, Djetou, Boa Morte, McBride, Hayles, Inamoto, Rehman, Sava, Beasant

niech moc bedzie z mc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

Dołączył: Dec 2003
Posty: 339
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 339
Panowie co się stało z WSO ? :rolleyes:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
No coz, maly zastoj ze wzgledu na slabe wyniki, czekamy az ten kiespki okres minie,
ale zeby wszyscy tak? Nie moze byc, zaraz cos podam..

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
LM01$ 2004-04-04 12:30 Elazigspor v Malatyaspor (1) 2.35 Sportwetten Gera - L1n0 :5gw:

Juz na samym poczatku, kiedy swiezo co zostaly opublikowane kursy na nadchodzace
weekendowe potyczki w lidze tureckiej, z kursami na owe spotkanie dzialy sie
dziwne rzeczy. W tym okresie, moze to byla sroda, a moze nawet wczesny wtorek,
kiedy to jako jeden z pierwszych bukow prezentujacych kursy, ktorym zawsze jest
BetAndWin, od razu kurs zaczal powoli malec na rzecz gospodarza. To bylo o tyle
dziwne zjawisko o ile malo kto jeszcze mogl wiedzec "cos wiecej" na temat tego
spotkania. Czesc z Was juz powoli przeczuwa co mam na mysli i sie nie myli
w swych przypuszczeniach. Prawdopodobnie i ten mecz jest ulozony, poniewaz
jest dzisiaj dopiero czwartek a juz nigdzie nie mozna zlozycz zakladu na
to spotkanie!! Tak szybko buki zaragowaly na te sprawe, ale Sportwetten Gera
nic sobie z tego powodu nie robi i chyba zaplaci za ten blad..

Z drugiej zas strony, Malaty jest typowa druzyna wlasnego boiska, dlatego o wiele
gorzej radzi sobie na obcym terenie, a co najwazniejsze nie grozi jej spadek,
dlatego do konca sezonu mecze nie maja juz takiej znaczacej rangi.. A host walczy
wciaz o przetrwanie w pierwszej tureckiej, zostalo malo meczy do konca sezonu,
dlatego zaczela sie juz powazna walka i nie zawsze fer jak zawsze w tym kraju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1