|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
[color:"purple"]Dzisiejsze mecze:
Charlot. - S.Anton. Clevel. - Toronto Orlando - G.State Memphis - Minnesota Milwauk. - Boston Dallas - Chicago Denver - Utah Seattle - N.Orle. Sacram. - Phoenix [/color]
Z dzisiejszych meczy za wyższą stawkę postawię tak: Charlot.-S.Anton. 2 Clevel.-Toronto 1 Dallas-Chicago 1 Seattle-N.Orle. 1
I jeszcze drugi kupon: Sacram.-Phoenix over Charlot.-S.Anton. over Orlando-G.State 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Tak jak wczoraj wywoławczo i na sucho: (Dzisiejsze typy - brak pewności do wszystkich oprócz moich ulubionych Miśków - jak dla mnie bardzo dobrze wyśróbowane inie i spready) 1) CHA-SA - no bet - granie dwójki po kursie 1...? 2) CLE - TOR - over 202,5 i 2(+8,0) Raptors - drużyna preferująca wesoły basket, systematycznie rzucająca ponad 95pkt (a często przekraczająca 100). Wybitnie drużyna swojego parkietu, ale ostatnio robiąca małe psikusy na wyjazdach (MIN, IND - co prawda słabiutkie ale ma to swoją wymowę). Kawalerzyści grają dosyć dziwnie (jeżeli chodzi o ov/un). Niby sporo rzucają, ale wyniki nie zawsze przedstawiają się overowo i oscylują ok. (195-200pkt). Myślę, że w tym meczu tempo dyktować będą goście, a Uszatek z kolegami nie będą chcieli zostawać w tyle. Spodziewam się wyrównanego meczu (nie wykluczam dogr.), zakończonego dużą ilością osobistych i tu upatruję szansę przełamania overa. cdn. Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102 |
sie ma sorry ze nei zadne analizy ale moze ktos mi pomoze dalem wczoraj w gamebookers na UNDER<195 utah new york i byl under -ale oni policzyli wraz z dogrywka i uznali mi zaklad za przegrany:(moge sie odwolywac czy u nich licza z dogrywka???????? pomozcie z gory wielkie dzieki:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
sie ma sorry ze nei zadne analizy ale moze ktos mi pomoze dalem wczoraj w gamebookers na UNDER<195 utah new york i byl under -ale oni policzyli wraz z dogrywka i uznali mi zaklad za przegrany:(moge sie odwolywac czy u nich licza z dogrywka???????? pomozcie z gory wielkie dzieki:) to zależy od bukmachera jak ustawia kursy czy 3-drogowo czy 2-drogowo. Przy typowaniu 3-drog. - 1x2 - rozstrzgnięcie meczu następuje po regulaminowym czasie gry (dogrywka nie jest brana pod uwagę) Przy 2-drog. 12 - liczy się wynik końcowy meczu, bez znaczenie czy zakończył się dogrywką czy też w regulaminowym czasie gry Tak, że jeżeli typując miałeś mozliwość wyboru w zdarzeniu X to jest to rozstrzygnięcie po regulaminowym czasie gry, w przeciwnym wypadku decyduje wynik końcowy. Ale dla pewności przejrzyj regulamin - ogólne zasady! Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661 |
Jeśli chodzi o typy: kto wygra, to chyba opłaca się dziś zagrać tylko: #Memphis-Minnesota[color:"red"]1[/color]1.60<STS> To pewniak moim skromnym zdaniem, Wilki w wielkim kryzysie, wiadomo, że kiedyś w końcu wygrają, ale raczej nie w tym meczu #Milwaukee-Boston[color:"red"]1[/color]1.80<STS> Lubię te Kozły, bo wygrywają u siebie a są na nie wysokie kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Sorry za OT, ale mógłby mi ktoś powiedzieć (jakiś Warszawiak) gdzie jest najbliższy prof licząc od landu na Służewiu? Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661 |
Zastanawiam się też nad Sacramento-Suns[color:"red"]1[/color]1.90<STS>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Dzisiaj całkiem możliwe ,że SA zagra bez Duncana ale moim zdaniem to tym bardziej przemawia za tym,że oni ten mecz wygrają a kurs pewnie podskoczy do góry dzięki nieobecności 21. Over widzi mi się w Orlando , którzy granicę 203 punktów,u siebie, zwykli przekraczać regularnie nie bacząc na przeciwnika.Dzisiaj zagrają z Golden State,którzy ostatnio całkiem ofensywny basket prezentuja i troszkę punktów rzucają, tak wougle to wole w tym meczu zagrać Over niż zwycięstwo Magic,bo mam nadzieję,że przegrają.Jeżeli natomiast GS polegną to trzeba będzie grać na ich zwycięstwo w następnym meczu (kończy on ich czteromeczową serię wyjazdową) z New Orleans. Bardzo chciałbym aby niespodziankę dnia sprawiły Byki i uporały się z Dallas, muszą oni w końcu zacząć coś wygrywaać a Dallas przytrafaiją się co jakiś czas niespodziewane porażki u siebie (moim zdaniem to oni lepiej na wyjeździe grają niż we własnej hali). Mega linia 226 w Sacramento ale ja się upre i będe grał over a do tego kto wygra ten mecz to nie mam przekonania, buki raczej faworyzują Suns. Sacramento rozegra drugi mecz w pełnym składzie tym razem przed własną publicznością i zapewne za wszelką cenę będą chcieli udowodnic Słońcom,które już raz pokaonali, kto jest najlepszy w Pacific Division.
Last edited by stypa; 08/02/2005 11:41.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Tak jak wczoraj wywoławczo i na sucho: (Dzisiejsze typy - brak pewności do wszystkich oprócz moich ulubionych Miśków - jak dla mnie bardzo dobrze wyśróbowane inie i spready) 1) CHA-SA - no bet - granie dwójki po kursie 1...? 2) CLE-TOR - over 202,5 i 2(+8,0) KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> CD. 3) ORL-GS 2(+12) lub no bet Magicy wcale nie są tacy silni jak to się wydaje przy ich staty. GS choć grają bez wyrazu z rzadka pozwalają sobie na pogromy. (przykł. wczoraj z Miami). Jeżeli miałbym typować niespdziewanki to właśnie ten mecz spróbowałbym do nich zakwalifikować - oczywiście gołą 2 4) Memphis - Minnesota 1 (-4,0) Jeżeli by się popatrzyło na nazwiska to mój typ wydałby się śmieszny. Ale nie same naziska grają. Niedźwiadki z nowym trenerem udawadaniją, że młody skład na który postawili działacze powoli nabrał ogrania i od kilkunastu meczy zachowuje stabilną i wysoka formę. Nie wiem dlaczego zawsze jak grają Wilki (mam małego cykora w stawianiu przeciwko nim - ostatnio bezpodstawne) - nigdy nie byłem przekonany co do swojego typu. Dziś się przemogłem i z całym przekonaniem typuję wyraźne zwycięstwo Miśków, pomimo że Memphis zagrają bez swojego lidera. To co obecnie prezentuje Mina stawia ją na równi z zespołami pokroju Utah, GS czy CHA - czyli takich "silniejszych outsaiderów". Po prostu na chwilę obecną nic sobą nie reprezentują. Inny wynik niż przezemnie zaproponowany uznam za dużo sensację i zwykły fuks Timberwoles. 5) Milwaukee - Boston 1(-1,5) Dwie drużyny o podobnych potencjałach koszykarskich. Boston ostatnio zwyżka formy, a Kozły jak to Kozły walczą wszędzie gdzie tylko można, ale najlepszy skutek osiągają we własnej hali. konto punktowe niezbyt bogate aby myśleć o PO trzeba walczyć, a wszczególności z takim drużynami które są zdecydowanie w ich zasięgu. Ja do takich zaliczam Boston. Ostra walka do ostatniego gwizdka i niewysokie zwycięstwo gospodarzy. 6) DEN-UTH - no bet Mormoni mogą zapodać niespodziewankę 7) SAC - PHO - 1 "Słoneczka" troszkę przystopowały z gromieniem rywali. jak pokazały niektóre mecze nie znoszą gonić wyniku, a dziś po prostu będą musieli (chyba że odskoczą na 10-15pkt, ale w to nie wierzę). Królowie w pełnym składzie dzisiaj troszkę ostudzą zapędzonych Phoenix. Napewno potencjału nie posiadają gorszego, a przy niezłej skuteczności odprawią gości z bagażem -10pkt lub więcej. Linia 226 - totolotek Dallas i Seatle nie ma jeszcze kursów, jak się ukażą bedę się jeszcze zastanawiał. Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ja dzisiaj wysłałem taki systemik 2/3 z nba (+tenis i uleb ajko pewn)
#1 orlando - golden state over 202 #2 sacramento - phoenix over 226 #3 js. williams - cassell kl typ 1
# na orlando zanosi sie na ofensywny basket obie druzyny preferyja ofensive zapominajac niejako o difensie poprzednie spotkania pomiedzy tymi druzynami i ostatnie wyniki wskazuja ze linia ma duze szanse na wejscie # co do tej linii to sie nie spodziewałem az taaaaaaakiej ale jakby nie patrzec staja na przeciwko siebie chyba dwie najbadziej ofensywne teamy, oba druzyny w najsilniejszych prawdopodobnie składaach wiec czemu mamy nie ujrzec min 227pkt # typ na williamsa ze wzgledu na to iz hornetsi osłabieni brakiem głownych "punktowych" a jason stara sie brac poczynania w defensywie na swoje barki a cassell chyba nie powrocił do formy przed kontuzją a poza tym w minnesocie bardziej wyrównany skład w tym momencie i sam nie uskuje takich statsów jak wczesniej
poza tym
# dallas (-7) chicago zatraciło ostatnio forme a dallas nalezy do zespołow które bykom nie leza ,moim zdaniem min 10pkt bagazu wywiozą dzisiaj byki z dallas # ponadto mozna sprubowac jako singielki sacramento , minnesote , boston
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
według mnie warto zagrac Orlando-Golden State(+12) 2
Wydaje mi sie że buki troche nie doceniają warriorsów, podobnie jak wczoraj w meczu z Miami (H+13), który zagrałem. Mysle ze niespodzianki tu nie będzie ale nie sądze zeby Orlando zdołało wygrać aż tyloma punktami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
lazio 115555 na bank w gamebookers jest liczone z dogrywka bo tam sa tylko w nba zdarzenia na 1 lub 2 tak wiec nie masz co nawet sprawdzac>ja sam czesto gram u tego buka, nawet codziennie i to jest pewne jak to ze w tym meczu utah - new yprk byla dogrywka.powodzenia.pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2 |
ja narazie czekam na wypowiedz amkwish'a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poźniej bet btw: nie ma problemów z wypłaceniem kasy z expekta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
lazio 115555 na bank w gamebookers jest liczone z dogrywka bo tam sa tylko w nba zdarzenia na 1 lub 2 tak wiec nie masz co nawet sprawdzac>ja sam czesto gram u tego buka, nawet codziennie i to jest pewne jak to ze w tym meczu utah - new yprk byla dogrywka.powodzenia.pozdro na bank jest liczone z dogrywką. wczoraj grałem ten zakład u tego buka, zaliczony jako oVer.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
ja narazie czekam na wypowiedz amkwish'a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poźniej bet btw: nie ma problemów z wypłaceniem kasy z expekta ? Miło mi,ale nie mam dzis mozliwości wypowiedzenia sie z jakikis przemysleniami. Pracuje i teraz ledwie dopadłem kompa. Tak zupełnie na "surowo" chyba,jak znajde czas,rozpatrzę wygrana Cleveland,ale tu taki typ mi sie nasuwa CLE -4,0 HT Cavs dobrze zaczynaja,maja dobre 2 pierwsze kwarty,z kolei Raptors dość regularnie wtapiaja pierwsze połówki - przynajmniej na razie to sie dość logicznie układa,ale....zawsze sa wyjatki:-) Mimo wszystko dla mnie pewniejszy spread na HT niż FT Zagram tez Cavs 1-12 (winning margin). Z tym winning margin to sa jaja w Hillu. Podałem wczoraj ten typ do konkursu na WAS i NJ. Na pierwszy rzut oka oba OK,ale NJ po OT,a Willhill liczy magrins ....bez dogrywki. Dlatego wypłacili mi "podpórkę" na remis. Oczywiscie typ jest dobry,bo NJ wygrali w przedziale 1-12,ale skoro ten buk(jak totosyf,gratulacje william:-(( )nie liczy dogrywki to i ja sobie uznałem ten typ konkursowy jako zły. To tak na marginesie winning....margins:-) Over w Charlotte mi sie podoba,HT bardziej niz FT,90 powinni wrzucić. Ładny kurs na Mopy z Minnesoty - przemysle to jeszcze. Poza tym to juz na nic nie mam teraz czasu. Powodzenia wszystkim,Wy tez 3majcie kciuki za mnie ,bo ide na pełnym ryzyku na Boston ....College:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
@ amkwish
A ja liczyłem na pierwszą porażkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Coronach,dlatego pisże o pełnym ryzyku(jeszcze Haileya nie beda mieli). A niech tam,za bardzo ich lubię,bym na nich nie zagrał:-)
Teraz do NBA.
Dostałem własnie mail z informacja o mozliwej absencji Duncana. Nic nie piszecie na ten temat,więc sie zdziwiłem,ze mam takie info(zadnych szczegółów). Nie miałem mozliwości wczesniej cos na ten temat poszukać. Co na to Ekipa?:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
CLE - TOR 2(+8,0) co oznacza coś takiego???? jesli mozecie to napiszcie. amkwish też słyszałem że Duncan ma dzisiaj nie grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale i tak SA wygra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Dzisiaj całkiem możliwe ,że SA zagra bez Duncana ale (...) Pisałem o 12 o tym bo przeczytałem to na ESPN a oni całkiem ostatnio trafnie informowali o absencjach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Nic nie piszecie na ten temat,więc sie zdziwiłem,ze mam takie info(zadnych szczegółów). Nie miałem mozliwości wczesniej cos na ten temat poszukać. Co na to Ekipa?:-) San Antonio Spurs Team Report - February 8 [ nonstopsports.com]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|