"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#291436 03/03/2005 19:26
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#291437 03/03/2005 19:27
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Quote
Quote
Wplate to ci kazdy przyjmie bez przesylania skanow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A co tu do tlumaczenia. Na poczcie wypelniasz blankiet wplaty na rachunek bankowy. MAsz na stronie expektu ich numer rachunku bankowego na ktory masz przeslac pieniadze. W opisie napisz numer rachunku jaki nadal ci expekt przy rejestracji. Cala filozofia.

Czyli moge wysłać syna żeby rano wpłacił kase ? (syn nie jest pełnoletni a ja nie mam czasu zeby stać w kolejkach na poczcie)

tak, kiedyś nie robili problemow, wiec teraz tez nie powinno byc zadnych. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#291438 04/03/2005 00:14
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Quote
Faktycznie, limit 7000 zl na tydzien wydaje mi sie pomyslem przynajmniej niemadrym. Ale... z drugiej strony nie narzekam. Widzicie ranking? Widzicie, kto jest na 1 miejscu? Myslicie, ze mam cos z tym wspolnego? Owszem, zalozylem konto na moja mame i... mialem szczescie!

Oto one:

stawka : 7000.00 PLN
wygrany 54810.00 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
ýr 05-03-02 20:30 SC Freiburg - Bayern München
Niem.Puchar Niemiec 2 2 (0-7) 1.55
ýr 05-03-02 17:00 Rennes - Monaco
podwójna szansa Fra.Puchar Francji 1X 1.30
ýr 05-03-02 18:40 Ulker Istanbul - Cibona Zagreb
Euroliga 1 1 (84-77) 1.19
ýr 05-03-02 18:10 CSKA Moscow - Scavolini Pesaro
Euroliga 1 1 (88-68) 1.08
ýr 05-03-02 17:30 HC Jme Znojmo - HC Pardubice
Cze. Extraliga 2 2 (3-8) 1.55
ýr 05-03-02 21:00 Real Madrid - Real Betis
Hisz.Primera Division 1 1 (3-1) 1.50
ýr 05-03-02 20:00 Albacete - Osasuna
podwójna szansa Hisz.Primera Division 1X 1.30
7.83

Tak wiec spodziewam sie, ze do konca tego tygodnia nikt mojego wyniku nie pobije (musialby zagrac po kursie min. 8 za caly limit). Od poniedzialu znow moge grac i zapewne znow tylko za 7000... Milej zabawy Wam i sobie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Widziales jak kolejny kretyn cie golnal??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

1. Wojtek Skalik 62780.0
2. Wojtek Skalik 58930.0

Debileeeeeeeeee !!!

#291439 04/03/2005 08:54
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Na temat konkursu sie juz wypowiedzialem i nie mam zamiaru w nim uczestniczyc. Najglupszy jaki widzialem w zyciu.
Nikt przecież nie zmusza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#291440 04/03/2005 13:22
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
"Widziales jak kolejny kretyn cie golnal???

1. Wojtek Skalik 62780.0
2. Wojtek Skalik 58930.0

tego pana juz wyautowali z konkursu

#291441 04/03/2005 19:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Witam Wszystkich!
Gram w Expekcie od ponad roku i nie mam do nich zastrzeżeń.
Ostatnio wydarzyło się jednak coś dziwnego. Przed tygodniem zagrałem handicap na Panatinaikos w meczu z Kerkyrą (1:0), który został mi rozliczony jako przegrany.
Najpierw odpisano mi (szybko), że kupon został rozliczony jako przegrany bo obstawiałem remis.
Odpowiedziałem, że owszem remis ale z handicapem, nawet poprosiłem o sprawdzenie w mojej historii zakładów gdzie ten kupon jest.
Ciekawe, co z tego wyniknie. Na razie czekam na odpowiedź.
Zagralem za małą kaskę, więc nie jestem dużo w plecy, ale gdyby tak była dużo większa?
Czy ktoś miał u nich takie przypadki?
Pozdrawiam.

#291442 04/03/2005 23:23
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
wyjasni sie, dont panic

#291443 07/03/2005 16:29
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
Mała ciekawostka:

Kiedys rano sprawdzam poczte i przypadkiem trafiam na maila z expektu, czytam i co widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Quote
Drogi Kliencie,

Twój depozyt w wysokosci 50.00 PLN zostal zrealizowany przez expekt.com i pieniadze sa juz dostepne na Twoim koncie gracza.

Serdeczne Pozdrowienia
Expekt.com Ltd.
zalogowałem sie szybciutko z ciekawosci zeby sprawdzic czy faktycznie tak jest a tu co widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> 50 PLN na moim koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> najlepsze że żadnej kaski nie wplacałem. Zastanawialem sie nawet na poczatku czy moze by szybko nie wyplacic kaski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i gdzies nie uciec z tą darowaną fortuną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> . Ale wtedy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> ruszylo mnie sumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> (no bo moze wlasnie ktos czeka na dopisanie kaski do konta a zamiast jemu dpisali mnie) pomyslalem ze zachowam sie jak porzadny obywatel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i wyslalem maila do expektu z pytaniem czy nie nastapila jakas pomylka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Na drugi dzien dostałem odpowiedz:

Quote
Witamy Serdecznie

Szanowny Panie, sprawdzilismy, rzeczywiscie nastpila pomylka pracownika
Dzialu finansowego, w zwiazku z czym srodki trafily na Panskie konto gracza.

W podziekowaniu za uczciwosc i powiadomienie nas o tym, prosimy przyjac
wplacone srodki jako prezent i korzystac z nich.


Supertoto XXL i EXTRA, oraz Liga Mistrzow!
Pozdrawiamy
Support
Expekt.com Ltd

Duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Expektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Pozdro
Łukasz

#291444 07/03/2005 16:37
Dołączył: May 2004
Posty: 178
T
tue Offline
member
member
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 178
A mówią że uczciwość nie popłaca... Jeżeli to prawda, brawa dla expektu

#291445 07/03/2005 16:46
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Lol, a mi do dziś wiszą z forsą... Komuś ukraść, innemu coś dać. Expekt to chyba reinkarnacja Robin Hood'a... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#291446 07/03/2005 17:56
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
lukpiasek: Innymi słowy doniosłeś na pracownika Działu finansowego. Ciekawe, czy biedak nadal tam pracuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#291447 07/03/2005 18:27
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
nie rozliczyli mi niedzielnego meczu feyenoordu.caly kupon wisi w trakcie.nie wiem na co czekaja,skoro inne buki porobily juz dawno zwroty z tego spotkania.
moze komus zrobili zwrot z tego meczu ?
nie chce pisac do suuportu,bo juz mam dosyc uzerania sie z nimi.

#291448 07/03/2005 18:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
no prosze.chyba czytaja to forum,bo nie uplynelo 10 minut a kupon rozliczony.a tak sie balem,ze zamroza mi srodki na dluzej.

#291449 08/03/2005 10:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294
Nie wiecie jak długo będzie szła mi wpłata na expekt wysłana z poczty ?

#291450 08/03/2005 10:38
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
Jeżeli płaciłeś dziś to do piątku powinna być (niestety, poczta pracuje baaaaaardzo wolno), 4 dni zajmie im przelanie jakiejkolwiek kwoty na pewno. Jak jeszcze trafisz na weekend to już wogle makabra. W takich sprawach radzę z daleka omijać pocztę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#291451 08/03/2005 11:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 484
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 484
Quote
Nie wiecie jak długo będzie szła mi wpłata na expekt wysłana z poczty ?

Zazwyczaj przelew idzie 2 dni... potwierdzone wielokrotnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdro

#291452 08/03/2005 11:19
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
Pocztą? Mi szedł na konto w Intelligo 4 dni, jak kiedyś wplaciłem na poczcie, może coś się zmieniło od tego czasu na lepsze?

#291453 08/03/2005 11:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
AC Milan - Manchester United (LIVE!)
Gospodarze wtorkowego spotkania wrocili do Mediolanu w glorii zwyciestwa, wygrana na murawie Czerwonych Diabłów, to nie lada wyczyn. Teraz Van Nistelroj i spolka, maja przed soba trudne zadanie, czy uda im sie odrobic straty?

haha

#291454 08/03/2005 14:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
no musze powiedzieć że expekt ma u mnie plusa. Wczoraj po południu zlecenie wypłaty i przed chwilą przyszedł sms, że kaska już na Inteligo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#291455 08/03/2005 18:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 484
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 484
Quote
Pocztą? Mi szedł na konto w Intelligo 4 dni, jak kiedyś wplaciłem na poczcie, może coś się zmieniło od tego czasu na lepsze?

Możliwe że mam szczęscie ale w stosunku do mnie wywiązują się w ciągu 2 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdro

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1