|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
Wplate to ci kazdy przyjmie bez przesylania skanow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co tu do tlumaczenia. Na poczcie wypelniasz blankiet wplaty na rachunek bankowy. MAsz na stronie expektu ich numer rachunku bankowego na ktory masz przeslac pieniadze. W opisie napisz numer rachunku jaki nadal ci expekt przy rejestracji. Cala filozofia. Czyli moge wysłać syna żeby rano wpłacił kase ? (syn nie jest pełnoletni a ja nie mam czasu zeby stać w kolejkach na poczcie) tak, kiedyś nie robili problemow, wiec teraz tez nie powinno byc zadnych. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Faktycznie, limit 7000 zl na tydzien wydaje mi sie pomyslem przynajmniej niemadrym. Ale... z drugiej strony nie narzekam. Widzicie ranking? Widzicie, kto jest na 1 miejscu? Myslicie, ze mam cos z tym wspolnego? Owszem, zalozylem konto na moja mame i... mialem szczescie!
Oto one:
stawka : 7000.00 PLN wygrany 54810.00 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs ýr 05-03-02 20:30 SC Freiburg - Bayern München Niem.Puchar Niemiec 2 2 (0-7) 1.55 ýr 05-03-02 17:00 Rennes - Monaco podwójna szansa Fra.Puchar Francji 1X 1.30 ýr 05-03-02 18:40 Ulker Istanbul - Cibona Zagreb Euroliga 1 1 (84-77) 1.19 ýr 05-03-02 18:10 CSKA Moscow - Scavolini Pesaro Euroliga 1 1 (88-68) 1.08 ýr 05-03-02 17:30 HC Jme Znojmo - HC Pardubice Cze. Extraliga 2 2 (3-8) 1.55 ýr 05-03-02 21:00 Real Madrid - Real Betis Hisz.Primera Division 1 1 (3-1) 1.50 ýr 05-03-02 20:00 Albacete - Osasuna podwójna szansa Hisz.Primera Division 1X 1.30 7.83
Tak wiec spodziewam sie, ze do konca tego tygodnia nikt mojego wyniku nie pobije (musialby zagrac po kursie min. 8 za caly limit). Od poniedzialu znow moge grac i zapewne znow tylko za 7000... Milej zabawy Wam i sobie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Widziales jak kolejny kretyn cie golnal??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1. Wojtek Skalik 62780.0 2. Wojtek Skalik 58930.0 Debileeeeeeeeee !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Na temat konkursu sie juz wypowiedzialem i nie mam zamiaru w nim uczestniczyc. Najglupszy jaki widzialem w zyciu. Nikt przecież nie zmusza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
"Widziales jak kolejny kretyn cie golnal???
1. Wojtek Skalik 62780.0 2. Wojtek Skalik 58930.0
tego pana juz wyautowali z konkursu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Witam Wszystkich! Gram w Expekcie od ponad roku i nie mam do nich zastrzeżeń. Ostatnio wydarzyło się jednak coś dziwnego. Przed tygodniem zagrałem handicap na Panatinaikos w meczu z Kerkyrą (1:0), który został mi rozliczony jako przegrany. Najpierw odpisano mi (szybko), że kupon został rozliczony jako przegrany bo obstawiałem remis. Odpowiedziałem, że owszem remis ale z handicapem, nawet poprosiłem o sprawdzenie w mojej historii zakładów gdzie ten kupon jest. Ciekawe, co z tego wyniknie. Na razie czekam na odpowiedź. Zagralem za małą kaskę, więc nie jestem dużo w plecy, ale gdyby tak była dużo większa? Czy ktoś miał u nich takie przypadki? Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300 |
Mała ciekawostka: Kiedys rano sprawdzam poczte i przypadkiem trafiam na maila z expektu, czytam i co widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Drogi Kliencie,
Twój depozyt w wysokosci 50.00 PLN zostal zrealizowany przez expekt.com i pieniadze sa juz dostepne na Twoim koncie gracza.
Serdeczne Pozdrowienia Expekt.com Ltd. zalogowałem sie szybciutko z ciekawosci zeby sprawdzic czy faktycznie tak jest a tu co widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> 50 PLN na moim koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> najlepsze że żadnej kaski nie wplacałem. Zastanawialem sie nawet na poczatku czy moze by szybko nie wyplacic kaski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i gdzies nie uciec z tą darowaną fortuną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> . Ale wtedy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> ruszylo mnie sumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> (no bo moze wlasnie ktos czeka na dopisanie kaski do konta a zamiast jemu dpisali mnie) pomyslalem ze zachowam sie jak porzadny obywatel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i wyslalem maila do expektu z pytaniem czy nie nastapila jakas pomylka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Na drugi dzien dostałem odpowiedz: Witamy Serdecznie Szanowny Panie, sprawdzilismy, rzeczywiscie nastpila pomylka pracownika Dzialu finansowego, w zwiazku z czym srodki trafily na Panskie konto gracza. W podziekowaniu za uczciwosc i powiadomienie nas o tym, prosimy przyjac wplacone srodki jako prezent i korzystac z nich. Supertoto XXL i EXTRA, oraz Liga Mistrzow! Pozdrawiamy Support Expekt.com Ltd Duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Expektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Pozdro Łukasz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 178 |
A mówią że uczciwość nie popłaca... Jeżeli to prawda, brawa dla expektu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Lol, a mi do dziś wiszą z forsą... Komuś ukraść, innemu coś dać. Expekt to chyba reinkarnacja Robin Hood'a... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
lukpiasek: Innymi słowy doniosłeś na pracownika Działu finansowego. Ciekawe, czy biedak nadal tam pracuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
nie rozliczyli mi niedzielnego meczu feyenoordu.caly kupon wisi w trakcie.nie wiem na co czekaja,skoro inne buki porobily juz dawno zwroty z tego spotkania. moze komus zrobili zwrot z tego meczu ? nie chce pisac do suuportu,bo juz mam dosyc uzerania sie z nimi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
no prosze.chyba czytaja to forum,bo nie uplynelo 10 minut a kupon rozliczony.a tak sie balem,ze zamroza mi srodki na dluzej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294 |
Nie wiecie jak długo będzie szła mi wpłata na expekt wysłana z poczty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405 |
Jeżeli płaciłeś dziś to do piątku powinna być (niestety, poczta pracuje baaaaaardzo wolno), 4 dni zajmie im przelanie jakiejkolwiek kwoty na pewno. Jak jeszcze trafisz na weekend to już wogle makabra. W takich sprawach radzę z daleka omijać pocztę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 484
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 484 |
Nie wiecie jak długo będzie szła mi wpłata na expekt wysłana z poczty ? Zazwyczaj przelew idzie 2 dni... potwierdzone wielokrotnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405 |
Pocztą? Mi szedł na konto w Intelligo 4 dni, jak kiedyś wplaciłem na poczcie, może coś się zmieniło od tego czasu na lepsze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
AC Milan - Manchester United (LIVE!) Gospodarze wtorkowego spotkania wrocili do Mediolanu w glorii zwyciestwa, wygrana na murawie Czerwonych Diabłów, to nie lada wyczyn. Teraz Van Nistelroj i spolka, maja przed soba trudne zadanie, czy uda im sie odrobic straty?
haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
no musze powiedzieć że expekt ma u mnie plusa. Wczoraj po południu zlecenie wypłaty i przed chwilą przyszedł sms, że kaska już na Inteligo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 484
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 484 |
Pocztą? Mi szedł na konto w Intelligo 4 dni, jak kiedyś wplaciłem na poczcie, może coś się zmieniło od tego czasu na lepsze? Możliwe że mam szczęscie ale w stosunku do mnie wywiązują się w ciągu 2 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|