Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#2910937 14/02/2009 01:46
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #2912794 14/02/2009 21:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
nie wymagaj abym użalał się nad graczem,który z jednego rynku ma zysk koło 10 000 funtów i przyszło Mu dopłacić 900 funtów i tak lepiej tam niż 75% państwu BTW

75% może nie, ale najlepsi gracze będą musieli oddać między 20% a 30% swoich zysków betfair. To już prawie jak państwo smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
No a dobre buki maja marzę tylko kilka procent i od zysków nie biorą żadnej dodatkowej "opłaty" ... No ale Agassi tego nie rozumie, chłopak jakiś czas temu odkrył betfair i jest zaślepiony.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Działa Wam Betfair? U mnie wyskakuje napis "service unavailable"... :/

nowik #2917229 16/02/2009 16:23
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Jakieś chwilowe kłopoty były , ale widzę wszystko OK. Obydwa moje posty do skasowania. smile

nowik #2917230 16/02/2009 16:23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
raz jest raz nie ma...znowu chłopcy mają problemy, powoli staje się to normalne

imarcel #2917523 16/02/2009 19:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ja codziennie mam z nimi problemy.

A to przerwa techniczna, a to rynki się nie ładują, a to problemy z logowanie.

Pogdrywam sobie jeszcze w betdaq, ale póki co pełna rezygnacja z befair niestety nie wchodzi w grę.

Szewa #2917837 16/02/2009 21:49
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Czasem jakieś problemy się pojawiają , ale na szczęście nie jest to aż tak uciążliwe , żeby zrezygnować z Betfair. Dzisiaj miałem chwilowe kłopoty z wejściem na stronę , a póżniej z wypłatą - dopiero za trzecim podejściem udało się zlecić wypłatę.Betfair doskonały nie jest , ale i tak jest znacznie lepszy od giełdy Betssona do której w grudniu straciłem cierpliwość i wypłaciłem całą kasę.

Szewa #2918365 17/02/2009 01:55
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Szewa
Ja codziennie mam z nimi problemy.

A to przerwa techniczna, a to rynki się nie ładują, a to problemy z logowanie.

Pogdrywam sobie jeszcze w betdaq, ale póki co pełna rezygnacja z befair niestety nie wchodzi w grę.
nie wiem jak to możliwe ale jak jadę w necie z kabla to też czasem dlugo rynki się ładują a co ciekawe jak w tym samym czasie na drugim laptopie korzystam z neta tego samego dostawcy ale bezprzewodowo przez router linksys to smiga cały czas confused

AGASSI #2918464 17/02/2009 02:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Rzadko sie biore za takie zakłady,a w BF to juz wogóle więc moje pojęcie w temacie średnie delikatnie mówiąc.
A chodzi mi o zagranie dubelka na awans w Champions League ale takiego którego tam brak w zakładach.Np. jest możliwość zagrania Barcelony z Chelsea,a ja chciałbym obstawić Lyon+Juve.Rozumiem że zwykłe Lay daje mi tu możliwość obstawienia że ALBO Barca ALBO Chelsea nie awansują,a jak zagrać (jeśli to wogóle możliwe) brak awansu obydwóch z tych zespołów?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Liga mistrzow-akumulator-To Qualify Doubles i masz pozycje baca/chelsea na lay obecnie 2.34

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
edit/ zle skumalem , pisze o tym samym co Ty ;-))

Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
F
member
member
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
Właśnie wpłaciłem jakąś tam kase i zagrałem pierwszy zakład. Ale nie rozumiem co się wydarzyło. Może mi ktoś to wytłumaczyć?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2271b22b74c753c9.html

Postawiłem 4 euro, w polu "nie wygra" przy cibulkowej po kursie 1.26. Cibulkowa wygrała, a ja mam na koncie 8.96 (przed zakładem miałem 10)

Jak to się stało, że postawiłem 4Euro, niby przegrałem, a mam na koncie 8.96 zamiast 6 ? kurde, mógłby mi ktoś powiedzieć, jak to się wszystko stało? cały ten proces tego zakładu.
Jestem totalnie zielony i chciałbym wiedzieć na czym to polega. dzięki!.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
ten zaklad zagrales za 1,04 euro, w polu stawka przy opcji "nie wygra" wpisujesz kwote za jaka moze zagrac ktos kto gra na "wygra", jak chcesz wpisac normalnie stawke za jaka chcesz grac to wpisz ja w "Zobowiazania" i wtedy sie to samo przeliczy smile (ciezko to wszystko wytlumaczyc...)

yaaho #2921086 18/02/2009 01:34
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
F
member
member
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
kurcze, nie rozumiem. jest jakaś polska instrukcja do tego? bo te filmiki na YT też niewiele wnoszą.


Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by FajnyTomek
Właśnie wpłaciłem jakąś tam kase i zagrałem pierwszy zakład. Ale nie rozumiem co się wydarzyło. Może mi ktoś to wytłumaczyć?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2271b22b74c753c9.html

Postawiłem 4 euro, w polu "nie wygra" przy cibulkowej po kursie 1.26. Cibulkowa wygrała, a ja mam na koncie 8.96 (przed zakładem miałem 10)

Jak to się stało, że postawiłem 4Euro, niby przegrałem, a mam na koncie 8.96 zamiast 6 ? kurde, mógłby mi ktoś powiedzieć, jak to się wszystko stało? cały ten proces tego zakładu.
Jestem totalnie zielony i chciałbym wiedzieć na czym to polega. dzięki!.
po prostu postawiłeś 1.04 euro przeciw Cebulce po kursie back 4.85 czyli lay 1.26 ps. tu masz pomoc naukową http://www.blogabet.com/forum/index.php?topic=17.msg65#msg65

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by FajnyTomek
Postawiłem 4 euro, w polu "nie wygra" przy cibulkowej po kursie 1.26.

To jest proste:
ktoś postawił u Ciebie za EUR4, stąd mogłeś wygrać EUR4 lub stracić EUR1,04.
Filmiki wiele wnoszą, ale ja wytłumaczę Ci tak, że już zawsze będziesz wiedzieć, o co chodzi smile

Jeżeli klikasz na niebieskie, to stawiasz dany zakład, jeżeli klikasz na różowe, ktoś stawia dany zakład u Ciebie.

Wygrać możesz na niebieskim kurs razy stawka (aby obliczyć wygraną netto, odejmij od tego stawkę)
Wygrać możesz na różowym stawkę obstawiającego smile

zmarcin #2921403 18/02/2009 03:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
F
member
member
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
Originally Posted by zmarcin
Originally Posted by FajnyTomek
Postawiłem 4 euro, w polu "nie wygra" przy cibulkowej po kursie 1.26.

To jest proste:
ktoś postawił u Ciebie za EUR4, stąd mogłeś wygrać EUR4 lub stracić EUR1,04.

wnoszą ale jak już się ma pojęcie. ale okej. już jestem bliżej.

czyli jak ? jeśli stawiam na czerwone to nie mogę wygrać nic ponad to co postawiłem? ;/?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
popatrz dam ci przykład
Schwank - Cuevas
"wygra" kurs: 1.66 --- 2.38
"nie wygra" kurs: 1.7 --- 2.57

jesli stawiasz na wygra to normalnie jakbyś stawiał u buka, czyli stawiasz 10 zł na Schwanka po kursie 1.66 wygrywasz 16.6 Euro

teraz jesli stawiasz na lay czyli "nie wygra" na Schwanka po kursie 1.7 to w okienko wpisujesz KWOTE KTARA CHCESZ WYGRAĆ, i obok pokazuje ci sie ile musisz zaryzykować np chcesz wygrać 10 Euro to twoje ryzyko wyniesie 7 Euro (taka kwota jest ci blokowana na koncie, na ewentualna przegrana)
a teraz analogia: w puli na Schwanka po kursie 1.7 jest 7 Euro ktore zostało ci zablokowane i 10 euro które ktoś chce postawić na Schwanka ale po kursie 1.7 (jesli ktoś chce postawić po wiekszym kursie niz aktualnie jest najwiekszy w sekcji "wygra" to taki kurs jest przenoszony automatycznie na strone Lay "nie wygra"). Czyli w banku jest 10 mueor gościa który chce postawić na Schwanka i 7 euro ktore jest twoje czyli 17 Euro. No i teraz w zalezności od wyniku spotkania ktoś sie zgarnie ta pule
Wygrana Schwanka -- przegrywasz (stawiałeś że nie wygra) i jakiś gościu zgarnia soje postawione 10 Euro i 7 Euro twoje
Przegrywa Schwank -- wygrywasz 10 Euro które chciałeś wygrać (czyli kasa gościa) i towje 7 euro które zostało zablokowane

smile
lepiej nie potrafie tego wytłumaczyć, żeby szybko sie w tym łapać poprostu musisz grać i przyglądać sie, bez samonauki nie da sie tego dobitnie wytłumaczyc

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
w czerwone wbijasz =>tyle ile chcesz wygrac tzw. "Twoja stawka" czyli np. to 4 E, zaraz obok Twoja stawka masz Zobowiazania, czyli tyle ile spłynie ci z konta..to ok 1,??? ileś tam. Patrzac dalej po prawej jest Wypłata (zależy co sobie odhaczysz) - wypłata dotyczyłaby , gfyby rzeczywiscie Cibula nie wygrała, a tak nie wygrałeś 4 euro a straciłes jedynie to co zobowiazałes sie zapłacić,czyli 1,??? natomiast gdyby Cibulkova przegrała, to twoje konto wzrosłoby o te 4 E plus zobowiązania czyli 1,??? po odjeciu marży frown

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, rymoholik, burbon, forty, Lukasz111, alfa), 1,514 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,264
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1