Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Dajcie że spokój olowi - on w dupie miałby jakiś skrót - jest najlepszy, umie się perfekcyjnie przygotować do takiej imprezy - mógłby tu ze dwie karne nawijać jesie i by wygrał pod musem...krzywdzące by było odebranie mu złota. Od czego tych kilku pacanów tam stało - od razu powinni im nakazać wracać, a podejżewam że nie nadrobili nawet 100m.
Także zostawmy temat w spokoju i nie ma co szukać dziury w całym. Jutro kolejna konkurencja

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 21
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 21
Już jutro bieg indywidualny i moim zdaniem typem wartym ryzyka jest wyższe miejsce Tchoudova od O.E.Bjoerndalena. Obaj bardzo dobrze prezentują się na tych mistrzostwach ( oczywyście Norweg troche lepiej :P) jednak bieg indywidualny od jakiegos juz czasu Bjoerndalenowi nie leży. Do tego Tchoudov wydaje się być pewniejszy na strzelnicy a biegowo nie przegra więcej niż minutę. Wyniki z biegów indywidualnych z tego sezonu przemawiają również za Rosjaninem ( jest wiceliderem tej klasyfikacji). Kurs zdecydowanie wart ryzyka więc dlaczego by nie spróbować smile

O.E.Bjoerndalen- M.Tchoudov 2 kurs 2.75 (bet365)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Minutę na 20km to Ruski na bankier przegra z Olkiem i tu nie mam żadnych wątpliwości - wcale nie jestem przekonany że mu Olo 2 nie dołoży. Ale czy to wystarczy na pokonanie Maxima to już inna strona medalu...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
jeszcze pytanie z innej beczki...czy znany jest już oficjalnie powód absensji Svendsena? Bo jak była choroba jak się mówiło to 20km trochę męczocy dystans...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Dla jutrzejszym faworytem jest Maxim Tchoudov. Najlepiej strzela na tych mistrzostwach, dodatkowo nienajgorszy bieg. W już pewnie w sprincie zdobyłby medal, gdyby pobiegł w ostatniej grupie. Za drobne puszczę jego win

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by sebkos
jeszcze pytanie z innej beczki...czy znany jest już oficjalnie powód absensji Svendsena? Bo jak była choroba jak się mówiło to 20km trochę męczocy dystans...

Oficjalnie ,to rozbolała Go nóżka i ogólnie żle się poczuł, a nieoficjalnie to chyba się domyslasz smile pozdro

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Do tej pory nigdzie nie znalazłem typów ze Svendsenem. bet365 nawet wystawił parę Berger-Hafsas. Czyżby znowu Emil nie wystartował?
Swoją drogą dosyć zagadkowa jest ta absencja. Nigdzie nie ma jakiejś szerszej informacji. Śmierdzi mi to jakimś wspomaganiem. Może nie chcieli na raz wsypać liderów PŚ i oszczędzili Svendsena na mistrzostwa

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Koniec MŚ dla kruglova(podobno zachorował)
Slepcova nie wystąpi w środowym biegu na 15 km
Po za tym w reprezentacji Rosji, wsio ok.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Podobno ta słynna już trasa "przez mostek" była nawet o 2-3 sec. dłuższa i stąd jury podjęło decyzję o nienakładaniu jakichkolwiek kar - tak mówił dzisiaj Bondaruk.

No jeżeli jest to prawda to jestem ostatecznie w stanie zrozumieć tą decyzję.


Co do Svendsena... śmierdzi to wszystko na kilometr. Jak zawodnik zachoruje na grypę albo niechcący walnie głową o futrynę to nikt z tego żadnej tajemnicy nie robi, ot ludzka rzecz.
Tutaj zero jakiejkolwiek informacji, wszystko owiane tajemnicą, no nie jest to normalne i każdy głupi się domyśla co tu może być grane.

Jutro niby ma wystartować (jest na liście), ale jak zmienią go w ostatniej chwili na Hafsas to się specjalnie nie zdziwię, no a jeśli jednak wystartuje to chyba wszyscy jesteśmy bardzo ciekawi jaki wynik biegowy wykręci... wink

Pary ze Svendsenem na jutro są ...ale tylko na ziemi, w necie jedynie na sztandarowa z Bjoerndalenem. No i wcale się bukom nie dziwię...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by forty
Koniec MŚ dla kruglova(podobno zachorował)
Slepcova nie wystąpi w środowym biegu na 15 km
Po za tym w reprezentacji Rosji, wsio ok.

No kazali jej odstawić koksy to w samym biegu była wolniejsza od niejakiej Weroniki Nowakowskiej (swoją drogą czuję, że w przyszłości ta panna da nam wiele powodów do radości), a skoro strzelała zawsze średnio to po co w tej sytuacji w ogóle startować... wink

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Na 99% Emil Svendsen nie wystąpi w jutrzejszym biegu!!!

Dołączył: Dec 2008
Posty: 620
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 620
oj psuje się nam ta piękna dyscyplina sportu, psuje...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Sleptsova moim zdaniem brala i jestem tego pewien na 95%
Brakuje mi tylko oficjalnego potwierdzenia grin

Jako ze oprocz samych wynikow sledze dosc wnikliwie czasy biegow to bylo to dla mnie wrecz niewiarygodne jakie wyniki biegowe osiagala Rosjanka w tym sezonie ...

I nikt mi nie powie o lepszym czy gorszym przygotowaniu do sezonu bo to co robila Sleptsova w biegu to byla MIAZGA !!!

W Ostersund w samym biegu pokonala Wilhelm o 20sek. a taka Neuner o 40 sek. shocked i to w sprincie !!

Tez w Ostersund na duzo dlyzszym dystansie w biegu indywidualnym pokonala Wilhelm 46sek. a Neuner 1.50sek. shocked

Wszystko rozumiem ale bez przesady ...



Co do Nowakowskiej bardzo na nia licze w przyszlosci bo zaczyna fajnie startowac i od poczatku sezonu miala kilka ciekawych startow piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Ostersund to byl poczatek sezonu.. Neuner nie mogla sie w pelni przygotowac do sezonu bo sporo chorowala (o czym pisalem na 1 stronie tematu.) - stad jej slabsze wyniki na poczatku sezonu (biegowe).
Oczywiscie nie zmienia to faktu ze Sleptsova "smierdzi" na kilometr.. niestety podobnie jak Emil ;/

Tak Nowakowska bardzo pozotywnie.. w bet365 dawali ja z Grzybek w poscigu po 2.00 grin

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Nasze panie całkiem dobrze startują w tym sezonie. Brakuje tylko błysku, który był w poprzednich sezonach. Jednak jest to spowodowane słabą formą Gwizdoń.
Nowakowska, Grzybek, Pałka, czy Bobak to obiecujące zawodniczki. Akurat Paulina jest z tego grona najsłabsza, ale swoje pięć minut też miała w tym sezonie. Pałkę ciężko jest ocenić po problemach z kręgosłupem, ale jest to mocny punkt sztafety. Nowakowska bardzo dobrze biega, gdyby nie dwie wywrotki to w sprincie byłaby około 20. miejsca przy dwóch pudłach. Grzybek jest dosyć uniwersalną zawodniczką. Potrafi i dobrze strzelać i czasami w biegu zaskoczy. Szkoda tylko, że rzadko wychodzi jej i jedno, i drugie.
Ogólnie jak każda poprawi się w biegu, co jest możliwe ze względu na wiek, to możemy mieć pociechę z tych dziewczyn.

Gorzej sytuacja wygląda u panów. Gdyby nie Tomek to wyniki byłyby żałosne. Strzelanie jest jeszcze jako tako. Fatalnie wygląda bieg. Tutaj nawet młody wiek nie usprawiedliwia człapania po trasie

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Heh,kolejne ciekawostki.
Tym razem ze Szwecji,jak ktoś uważnie przeglądał listę startową jutrzejszego biegu,to może zauważył brak takich nazwisk jak
B.Ferry czy Carl Johan Bergman.(ten drugi podobno strasznie załamany ).

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Ja sobie odpuscilem bieg individualny, bo jakos nie przepadam za ta konkurencja (pogralem za drobne kilka betow, ale to raczej aby sie ciekawiej ogladalo niz z checi zysku wink
Ale do rzeczy.. bieg rozgrywany o 6:15 naszego czasu.. wiec tam w korei bieg bedzie rozgrywany 2 h wczesniej.. co za tym idzie.. temperature bedzie wyzsza.. i tak sobie mysle ze biegowo lepiej wypadna Ci ktorzy beda biegali w pierwszych grupach.. i tam mamy Tomasza Sikorke z numerem 3 smile bardzo bede mu kibicowal.. bo zzasluzyl w tym sezonie aby zdobyc przynajmniej jeden medal.
bieg jak bieg.. najwazniejsze jutro bedzie strzelanie.. niestety.. ;/
Tchoudov z 8, Greis z 9 - uwaga na tych panow smile
Jest takze z 11 Suman - on troszke odpoczal wink wiec toerytycznie jest swiezszy od rywali i ma glod za nieudany sprint.

ot taka luzna mysl.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Kur.. kur.. kur.. mad

Jak mozna tak zajebiscie biec i wszystko zaprzepascic na strzelnicy frown
Jestem po prostu zalamany, bo Tomkowi jak malo komu w tym kraju w sporcie sukces sie po prostu nalezal ...

Jak patrze na czasy biegu to szok shocked

Berger 50 sek do Sikory, Tchoudov prawie 2 minuty ale co z tego ...

P.S. Kto to jest Fak smirk troche czlowiek ten Biatlon oglada ale kto to jest ??

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
no ale z 4 pudłami to trudno wygrać mistrzostwa .

w tym sezonie bieg super ale strzelanie ..... trudno .

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Musze przyznac ze zaimponowalo mi strzelanie Faka.. mlody chlopak a na wielkim luzie na strzelnicy.. szybko i pewnie. Bardzo szybko bym powiedzial.. ciekawe co stanie sie dalej z tym chlopakiem.
Wielki szacun dla wielkiego mistrza Ole Einara jeszcze dlugo bedzie niekwestionowanym krolem tej dystypliny.

Tak jak pisaliscie szkoda Tomka frown jedno pudlo mniej i byloby zloto

Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, rafal08, betowiec), 2,938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1