Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#291870 09/02/2005 23:12
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
6
addict
addict
6 Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
ja dzis postawilem tak

Rockets (un 191,5) - Bulls (ov 191,5) 2 1,80 open
New Jersey Nets - LA Lakers 1 1,40 open
NY Knicks - Miami Heat 2 1,30 open

zobaczymy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#291871 09/02/2005 23:12
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
6
addict
addict
6 Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
co Wy na ten kupon ??

#291872 09/02/2005 23:14
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
Knicks (un 201,5) - Heat (ov 201,5) 10.02.2005 00:30 1,80 (bet-at-home)
Bankowy under 201.5 kurs 1,8 wymarzony.Kto nie zagrał ten trąba !!!Pozdro

#291873 09/02/2005 23:15
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
Lakersow mialem grac ale cos ostatnio za duzo przegrywaja i musza cos wygrac wreszei ale nie koniczenie.Kupon niezly.Pozdro

#291874 09/02/2005 23:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
6
addict
addict
6 Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
dajcie prosze LIVE-a do NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#291875 09/02/2005 23:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
ja jeszcze mam cierpliwosc... nie wiem dlaczego ...

Lexus zerknij na dzial linki powyzej...
www.nba.com [nba.com]
www.sportsline.com [sportsline.com]

#291876 09/02/2005 23:31
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
6
addict
addict
6 Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
na nba.com patrzylem i nic nie znalazlem....
spojrze na ten drugi
dzieki ;-) i sory

#291877 09/02/2005 23:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Tak w ogole to przeciez oni juz skonczyli grac wiec live nie dziala... jutro o 19 zaczynaja nastepna kolejke... Nowy Jork wygral z MIami ale wtopa..

#291878 09/02/2005 23:36
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
moje typki na dzis:

Washington - San Antoni 1H over 94,5, no wczoraj mi nie weszly jak gral z bobkami, dzis znowu jakos mi sie wydaje niska linia wiec to gram

moje wielkie przeczucie to over 199 miedzy Boston i Clippers, od razu po tym jak zagralem linia wzrosa do 201 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
do tego gram Netsow, jak dla mnie za duzy kurs na czysta 1...
i do systemu ov/un, over w Portland i Bostonie i under w Nowym Jorku i Philadelphi
wiec takie 3 kuponiki, zobaczymy jak bedzie pojdzie singielek na HT i moze cos sie dorzuci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam

#291879 09/02/2005 23:37
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Amkwish piszesz ze analiz juz nie widujesz, ja pisuje swoje analizki, a co powiesz na cos takiego:>?


Denver +3

Obie druzyny graly swoje spotkania wczoraj. Nuggets pokonali Utah 97-87 i maja bilans 5-1 pod wodza nowego trenera Karla, srednio wygrywali te spotkania ponad 11 punktami.Minesota natomiast przegrala z Memphis 96-108. I jest to juz ich 6 porazka z rzedu.Atmosfera w ekipie Wilczkow jest nie najlepsza, zreszta jaka moze byc po 6 kolejnych porazkach i ogolnym bilansie 24-25, skoro Minesota miala walczyc o mistrzostwo ligi. A tymczasem oni graja wrecz fatalnie Spreewall nie moze sie odnalezc, od czasu do czasu ma przeblyski, jednak wiekszosc wystepow jest mizerna. Cassel caly czas problemy z kontuzjami, dzis prawdopobnie takze nie zagra, postawy KG to juz zupelnie nie rozumiem, nie wiedziec czemu Garnet zaczyna szukac gry na poldystansie i dystansie, co owocuje slaba skutecznoscia, podczas gdy KG dominuje ale w promieniu 3 metrow od kosza.Minesota ma b.duzy potencjal, i wkoncu musi sie przelamac, jednak dla mnie to za maly argument by na nich postawic, ogladalem ich ostatni mecz z Memphis(oslabieni brakiem 3 czolowych graczy) i Timberwolves przegrywali nawet roznica ponad 20 pkt, to napewno nie wrozy postepu.
Z kolei Nuggets pod wodza nowego trenera zmienili swoja oblicze, jak to mowia Amerykanie jest 'team spirit'. Nie ma praktycznie zadnych kontuzji, i dzis w Minesocie napewno nie zostana rzuceniu na pozarcie Wilczkom.Gdyby patrzec na nazwiska to wynik bylby oczywisty, jednak nazwiska nie graja. Dlatego Nuggets +3 to rozsadny typ, stawka jednak nizsza bo a noz Timberwolves sie obudza:)?

Chicago - Houston over 191

Najpierw rzut oka na statystyki: Chicago mialo 9 overow w 11 meczach wyjazdowych, a Rockets w ostatnich 6 meczach 5 razy narzucalo overka.
To tyle statystyk a teraz do rzeczy, Chicago jeszcze na poczatku stycznia bylo w pierwszej 5 najlepiej broniacych druzyn, obecnie pozwalaja sobie narzucac o blisko 10 pkt wiecej, i doszli do liczby 101,8 w ostatnich 5 spotkaniach.Wynika to napewno w duzym stopniu ze zmeczenia sezonem wkoncu juz ponad polowa minela a gracze caly czas graja co 2 -3 dni mecze, takze obrona nie juz az tak szczelna.
Z kolei Houston szczegolnie dobra obrona rowniez nie imponuje, srednio traca 101,6, a do tego bardzo duzo rzucaja.Odzwierciedla sie to w ich ostatnich wynikach ostatnie 5 spotkan to srednio 106 pkt zdobytych w ataku. Houston to druzyna ktora podejmuje b.duzo prob rzutow 3punktowych, ale maja do tego arsenal McGrady, Weasley, Sura oraz Barry to niezli strzelcy z dystansu. Ponadto Yao chyba zaczyna sie odnajdowac w tym sezonie i zdobywa juz po 20+ pkt w meczu w miare regularnie. Bulls sa najgorsi w lidze pod wzgledem liczby strat - co oznacza latwe punkty z kontr dla Rockets. Oraz sa na przedostatnim miejscu pod wzgledem popelnianych fauli - co oznacza jeszcze latwiejsze punkty z lini rzutow wolnych. Linia powinna zostac przekroczona, tym bardzeij ze oba zespoly bez wiekszych oslabien.

Mniej wiecej na takim poziomie moje analizy umieszczam na www.magbets.pl [magbets.pl] te typki oczywiscie sa bezplatne:)

pozdrawiam

Mak0s

#291880 09/02/2005 23:37
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
6
addict
addict
6 Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
Co Ty wygadujesz??
wlasnie postawilem na te mecz
NY Knicks - Miami Heat 2 1,30 open 10.02.2005 00:30

#291881 09/02/2005 23:41
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Wash - SA overHT 94.5 oto co dziś gram, spodziewałem się linii około 97-98, a tak mam pkt zapasu. Posłane za podwójną stawkę, co jak co, ale WASH nie może się dziś nastawiać na obronę, musi dużo rzucać, w tym wiele trójek. SA bez Duncana są bardziej overowi, więc nie pozostaną dłużni, a stąd wynika overek. SA raczej nie będzie sztywno trzymać się obrony, choć może ona dać wygraną, pójdzie na wymianę ciosów. ML nie ruszam, jak WASK zacznie sypać trójkami to wygra, jak SA przyciśnie Arenasa to powinno sobie poradzić. Jeśli już to stawiałbym jednak na WASH, ale to ostateczność, o wiele lepiej wygląda overek HT i FT.

Jeśli WASH wygra ten mecz rzucając mniej niż 90 pkt to ja już nie wiem co tu grać.

#291882 09/02/2005 23:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Lexus na stronce ESPN:

"02/09/05 New York. Stephon Marbury finished Miami Hest at Madison Square Garden with a 3-point shot at the buzzer to secure their win 99-97. Very dramatic match with great finish from Knikcs's playmaker. Shaq has been stopped by Nazr Mohammed and scored just 16 points. Dwayne Wade with team high 26. Stephon Marbury with team high 35 points 12 assists. Paul Hammond, ESPN Senior Corespondent"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#291883 09/02/2005 23:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Maverick, ja jednak wierze w San Antonio, co widac poo moim typie konkursowym... Bez Duncana ekipa na pewno bedzie zmobilizowana i masz racje są bardziej overowi... Ale ja mam zasadę nie graj overow w meczu z S.A. Niemniej zycze aby weszlo. Jak pamietamy wielu z nas uwazalo Waszyngton za kelnerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a juz to co robili w pierwszych meczach bez Hughesa to byla zenada. Nagle obudzili sie, ale jak dla mnie S.A powinni sobie poradzic nawet bez naszego dziewiczego wyspiarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#291884 10/02/2005 00:15
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Dominik ale mi stracha napędziłeś z tym NY, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nierób sobie porszę więcej takich jajów i oby to proroctwo niezostało spełnione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo Miami origami to moje faworyty na dziś.

#291885 10/02/2005 08:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
6
addict
addict
6 Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 415
Rockets (un 191,5) - Bulls (ov 191,5) 2 1,80 correct 105:92

New Jersey Nets - LA Lakers 1 1,40 incorrect 103:104

NY Knicks - Miami Heat 2 1,30 correct 110:116

jednym punktem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />wrrrrr

#291886 10/02/2005 09:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Quote
Rockets (un 191,5) - Bulls (ov 191,5) 2 1,80 correct 105:92

New Jersey Nets - LA Lakers 1 1,40 incorrect 103:104

NY Knicks - Miami Heat 2 1,30 correct 110:116

jednym punktem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />wrrrrr
Ale w jakim stylu te osiołki przegrały ten mecz. Na minutę z kawałkiem przed końcem meczu NYN prowadzili 8 pkt. I dali se wrzucić 2*3 sami nie trafiając i grając w międzyczasie akcję w 6sec(niecelny rzut Kidda )zamiast trzymać piłkę przez 24 sec. Rozwalili mi takie kupony że aż sam się dziwię że nad ranem nie rozje.... komputera .

#291887 10/02/2005 09:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Amkwish piszesz ze analiz juz nie widujesz, ja pisuje swoje analizki, a co powiesz na cos takiego:>?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

Mak0s

Powiem,ze Twoje opisy przedmeczowe(clelowo unikam innego okreslenia,hehe)sa rzeczowe i na poziomie.

Zachecam do czestszego udzielania sie w tym temacie i mysle,ze propozycja zostanie przez Ciebie przyjeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

#291888 10/02/2005 11:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 30
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 30
Siema !!!!
No nie wierze over Houston elegancko wszedł, tak jak się spodziewałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a w meczu Minnesoty z Denver było 98 - 92 hehe zabrakło jednego rzutu za 2 pkt aby przekroczyc wymagana lonie w expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe ale nie ma się co załamywać bo passa wiąż trwa i oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam !!

#291889 10/02/2005 11:39
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Mak0ss - rzeczywiscie bardzo ladnie piszesz, ale widzisz ze nawet jak sie napisze epos o jakims meczu to i tak moze to byc o kant... stolu potluc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale tacy ludzie jak Ty sa jak najbardziej potrzebni...

Stypa - no co Ty, Paul Hammond to moje drugie ja... dziennikarzem chcialem byc, ale na razie 2 artykuly jakie zostaly wydane a napisane przeze mnie to w gazetce dla pracownikow restauracji w ktorej pracowalem w Mackinaw, no i drugi z ktorego jestem dumny w gazecie Michigan State University (pol kolumny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)) ale do Seniora w ESPN jeszcze mi brakuje chodz wysmarzylem chyba w miare ciekawy i dramatyczny news <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jesli Ci na moment serce przestalo bic to przepraszam. Byl to oczywiscie zart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A co do nocy dla mnie... Fatalna, tragiczna.. Ani Spurs ani Raptors, mimo tego ze jeszcze w 3 kwartach wygrywali to niestety... Dobrze ze zagrane za grosze.. Caly czas sie zastanawiam nad rozpoczeciem gry przeciwko faworytom, ale caly czas cos mnie powstrzymuje... Szkoda ;(

Pozdrawiam
Dominik

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, Akhu, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec), 2,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,286
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1